Dlhá štíhla silueta, výrazné lemy blatníkov, bočné línie a chrómované lemovanie – BMW radu 6 Gran Coupé sa nebojí ukázať to, čo ponúka: eleganciu, exkluzivitu a temperament. Kokpit naznačuje použitie vyberaných materiálov. Koža s jemnou štruktúrou harmonizuje s ergonomicky usporiadanými displejmi. Exkluzívna výbava od BMW Individual pomáha vozidlu dosiahnuť status absolútnej jedinečnosti. Toto dokonalé umelecké dielo ponúka veľkorysý priestor s usporiadaním sedadiel 4+1, čiže na krátke trasy až pre päť osôb. Je to ideálna platforma na vychutnanie si oceňovaných motorov BMW TwinPower Turbo z programu BMW EfficientDynamics. Komplexné kamerové a asistenčné systémy poskytujú extra podporu vo všetkých jazdných situáciách. Výsledok: neobmedzená radosť z jazdy v priestrannom a pohodlnom prostredí.


BMW radu 6 Cabrio sa na krátkych aj dlhých cestách postará o maximálny komfort, dynamiku aj efektivitu. Do veľkej miery sa o to zaslúžia motory BMW TwinPower Turbo z programu BMW EfficientDynamics.


Výbavové varianty ako Design Pure Experience, Design Pure Excellence alebo M Šport balík vám na želanie umožnia zvýrazniť rozličné stránky charakteru BMW radu 6 Cabrio. K tomu sa pridávajú inovácie BMW ConnectedDrive ako napríklad BMW Head-Up displej, Concierge Service alebo Driving Assistant Plus. Športovosť, eleganciu alebo extravagantnosť dokážete zvýrazniť aj voľbou kolies, vrátane 20-palcových Multi-spoke style 616.


Dlhá kapota, krátke previsy a línia strechy, ktorá sa klenie až k zadným partiám – BMW radu 6 Coupé je dvojdverový športovec s nespochybniteľnou aurou elegancie. Vlastnosti, ktoré naznačuje exteriér, sa prenášajú aj do interiéru. Vyberané materiály, ako napríklad dvojfarebné čalúnenie kožou Nappa s rozšíreným obsahom, obklady z ušľachtilého dreva a decentné kontrastné prešívanie, vytvárajú prémiovú atmosféru. Benzínový 6-valec BMW TwinPower Turbo, benzínový 8-valec BMW TwinPower Turbo a naftový 6-valec BMW TwinPower Turbo sú traja reprezentanti programu BMW EfficientDynamics, ktorých zdobí tak sila, ako aj kultivovaný prejav. Inovácie BMW ConnectedDrive, ako napríklad BMW Head-Up displej alebo Driving Assistant Plus, stanovujú nové meradlá dokonca ešte aj na pomery tohto exkluzívneho segmentu vozidiel.


BMW radu 6 Gran Turismo upúta unikátnou estetikou, ako aj veľkoryso dimenzovaným luxusným interiérom. Jeho špičkové jazdné vlastnosti sú zárukou športovej dynamiky – a maximálneho komfortu jazdy aj na dlhé trate. Toto vozidlo hovorí expresívnym jazykom o modernom dizajne a radosti z cestovania v štýle Gran Tour.


Pozoruhodnú dynamiku pre BMW radu 6 dodáva výkonný benzínový 8-valcový agregát v BMW 650i, ako aj radový benzínový 6-valec v BMW 640i a radový naftový 6-valec v BMW 640d. Súčasne s tým sa opatrenia z balíka BMW EfficientDynamics, napríklad priame vstrekovanie benzínu, Indikátor zmeny prevodového stupňa a Rekuperácia brzdnej energie, starajú o nízku spotrebu paliva. Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive k tomu pridá radosť z jazdy na každej ceste, na každom povrchu a v každej jazdnej situácii.


Či už hľadáte nové BMW radu 6 alebo BMW overené jazdené vozidlo, všetky informácie, výsledky testov aktuálnych modelov, spolu s ponukami lízingu a financovania, nájdete tu, samozrejme vrátane BMW dílerov na dohodnutie skúšobnej jazdy.

Zistiť viac