BMW iX2 xDrive30

SHOP THE LOOK

BMW iX2 xDrive30

BMW iX2 xDrive30

THE NEW

iX2

BMW i

ÚPLNE PRVÉ BMW iX2. 100 % ELEKTRICKÉ.

BMW iX2 xDrive30[1]: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 16,3–17,7: Dojazd (až do), v km (kombinovaný, WLTP): 417–449

 

[1] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava.

 

RADOSŤ Z JAZDY.

Nové BMW iX2 kombinuje pôžitok z čisto elektrickej jazdy s množstvom priestoru a výrazným moderným dizajnom. S dynamickým športovým exteriérom a elegantným interiérom sa odveziete do svojich každodenných destinácií s nulovými lokálnymi emisiami v typickom BMW komforte, vďaka dlhému dojazdu nového BMW iX2. Objavte všetky modelové varianty nového BMW iX2, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus množstvo riešení pre úver a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY

   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30

   Výkon[2]

   230 kW (313 k)

   0-100 km/h

   5,6 s

   Max. rýchlosť

   180 km/h

   Dojazd (až do)

   449

   BMW iX2 xDrive30[1]: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 16,3-17,7: Dojazd (až do), WLTP v km: 417–449

    

   [1] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava.

    

   [2] Elektrický pohon s výkonom až do 225 kW. Krátkodobné navýšenie výkonu nad uvedenú menovitú hodnotu až do 230 kW na menej než 10 sekúnd. 

   BMW iX2 vo farbe Dragonfire Red zaparkované pred vidieckym sídlom v slnečnom počasí

   VEĽKÁ OSOBNOSŤ. MALÝ DOPAD.

   Silueta SUV-kupé a obličky BMW Iconic Glow čisto elektrického BMW iX2 xDrive30 vyžarujú nápadný vzhľad. Vozidlo kombinuje flexibilitu a priestrannosť modelov BMW X s inovatívnym čisto elektrickým pohonom BMW i. Pre dlhšie cesty vám ponúka dojazd až do 449 km (WLTP)[1] a dynamiku s akceleráciou z 0 na 100 km/h iba za 5,6 sekundy[1].

   VAŠE NOVÉ BMW iX2.

    InfoI content placeholder

    SHOP THE LOOK

    ZVOĽTE SI VZHĽAD PRE VAŠE NOVÉ BMW iX2.

    BMW iX2 xDrive30
    BMW iX2 xDrive30
    BMW iX2 xDrive30

    BMW iX2 xDrive30

    BMW iX2 xDrive30

    BMW iX2 xDrive30

    DIZAJN EXTERIÉRU

    SILNÁ OSOBNOSŤ.

    DOKONCA AJ PO TME. NEZAMENITEĽNÉ.

    Obličky BMW Iconic Glow sú žiarivou hviezdou obzvlášť po tme, s bielym svetlom, zvýrazňujúcim ich špecifické kontúry keď vozidlo stojí, ale aj keď je v pohybe. Inovatívna technológia LED vlákien generuje vizuálne atraktívne svetelné efekty, viditeľné počas jazdy, otvárania a zatvárania vozidla.

    DIZAJN INTERIÉRU

    NEKOMPROMISNÝ DIZAJN.

    POCIT, AKO KEBY STE SEDELI PRIAMO POD HVIEZDAMI.

    Panoramatická sklenená strecha ešte zvýrazňuje dojem z priestrannosti interiéru. Do kabíny vpúšťa viac svetla a vy si môžete vychutnať otvorenú atmosféru na každom sedadle.

    TECHNOLÓGIE

    INOVATÍVNA ZÁBAVA.

    HRY NA CESTY.

    Pre jedného aj pre viacerých hráčov: AirConsole hry premenia vaše BMW na hernú konzolu. Prekonajte svoje najlepšie skóre alebo v prestávkach počas jazdy vyzvite na súboj svojich pasažierov, na obrazovke BMW Curved Display. Ovládačom bude váš smartfón. Stačí naskenovať QR kód na iDrive displeji a hra sa môže začať.

    BMW X2 elektrické SUV U10 Digital Premium

    LEPŠIA KONEKTIVITA.

    Zažite balík BMW Digital Premium[3] s dodatočnými digitálnymi funkciami– začnite bezplatnou skúšobnou verziou:

    • Rozšírená funkčnosť BMW Maps s prístupom k dopravným informáciám v reálnom čase na celej mape (aj bez aktivovaného navigačného navádzania)
    • Prístup k hudobným, zábavným a spravodajským aplikáciám – vrátane dátového objemu a priebežného aktualizovania
    • Viac funkcií individualizácie pre schopnosť systému BMW Intelligent Personal Assistant zapamätať si vaše zvyky a v prípade potreby prevziať menšie úlohy za vás

    INTELIGENTNE K DISPOZÍCII.

    Vždy v správnom pruhu a so správnym odstupom.

    Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo vo vašom pruhu a s bezpečným odstupom, pri jazde rýchlosťou až do 210 km/h. Extra výhoda – hlavne v hustej premávke. V núdzi vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť.

    Viac kamier pre jednoduchšie parkovanie.

    Parkovací asistent Plus poskytuje vynikajúci prehľad pri parkovaní. Pridané kamery prenášajú 3D zobrazenie okolia vozidla priamo na váš iDrive displej. Takže ihneď vidíte, koľko miesta na manévrovanie vám ešte ostalo.

    Jazdite s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami.

    Vaše BMW prekryje časť svetelného kužeľa, ktorý by mohol oslniť ostatných účastníkov premávky, pomocou Asistenta diaľkových svetiel. Pre to najlepšie osvetlenie na tmavých cestách.

    Viac než len kľúč.

    BMW Digital Key Plus vám umožní použiť váš smartfón ako kľúč od vozidla, s možnosťou jeho digitálneho zdieľania až s piatimi ďalšími osobami. Len čo sa priblížite k vášmu BMW, automaticky ho odomkne, v sprievode svetelnej projekcie. Zároveň prispôsobí interiér vašim preferenciám, v závislosti od vami zvoleného osobného profilu.

    Prehľad nielen o ceste.

    Dosiahnite cieľ cesty ešte presnejšie. BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živým video obrazom na iDrive displeji alebo na prístrojovom paneli.

    DOJAZD A NABÍJANIE

    RADOSŤ Z ČISTO ELEKTRICKEJ JAZDY.

    Elektrické zrýchlenie, BMW režimy My Modes, BMW IconicSounds Electric a mnoho ďalšieho: Pre BMW X charakteristická radosť z jazdy, teraz aj z čisto elektrickej. (Video zobrazuje predbežné hodnoty.)

    JEDNODUCHÉ
    DOSIAHNUTIE CIEĽA:

    JAZDA A


    NABÍJANIE S BMW iX2.

    Zistiť viac

    Range of

    Potrebné zastávky na nabíjanie

    Toto je pravdepodobný počet zastávok na nabíjanie, ktoré budete potrebovať na vašej trase.

     

    Do úvahy sa berú iba reálne existujúce nabíjacie body (k dátumu 25. apríla 2023) s najkratšou možnou odbočkou a počiatočným stavom nabitia na 100 %.

     

    Vysokovýkonné nabíjacie stanice (napr. zo siete IONITY) sa uprednostňujú, pretože nabíjajú vaše vozidlo maximálnym nabíjacím výkonom.

    Celkový čas nabíjania

    Toto je celkový čas pre nabíjanie, ktoré budete pravdepodobne potrebovať na vašej trase. Do úvahy sa berú iba reálne existujúce nabíjacie body (k dátumu 25. apríla 2023) s najkratšou možnou odbočkou a počiatočným stavom nabitia na 100 %.

     

    Vysokovýkonné nabíjacie stanice (napr. zo siete IONITY) sa uprednostňujú, pretože nabíjajú vaše vozidlo maximálnym nabíjacím výkonom.

    Celkový čas nabíjania

    Zobrazený čas cesty je súčtom odhadovaného času jazdy a času potrebného na nabíjanie, ak budete musieť zahrnúť do trasy aj zastávky na nabíjanie.

     

    Predpokladá sa, že cestujete najrýchlejšou trasou, bez hustej premávky a iného zdržania.

    Info icon Heading

    Info icon Text

    Info icon Heading

    Info icon Text

    Ďalšie dôležité informácie: Nabíjací výkon závisí od miery nabitia, okolitej teploty, individuálneho jazdného profilu a použitia doplnkových spotrebičov. Čas nabíjania platí pre okolitú teplotu 23 °C po predošlej jazde a môžu sa odlišovať z dôvodu používateľských zvyklostí. Zobrazené hodnoty platia pre model so základnou konfiguráciou. Hodnoty sa môžu líšiť v prípade, že má to isté vozidlo iné prvky výbavy.

     

    S aplikáciou My BMW budete mať prehľad o dojazde a stave nabíjania, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jednoducho si naplánujete trasy optimalizované pre nabíjanie a odošlete ich do vozidla. Stiahnite si aplikáciu a zoznámte sa s ňou v skúšobnom režime.

    Zistiť viac

    Loading Time

    Časy nabíjania pre

    Verejné nabíjanie

    Vysokovýkonná nabíjacia stanica

    Svoje vozidlo môžete nabíjať obzvlášť rýchlo na vysokovýkonnej nabíjacej stanici (napr. v sieti IONITY). Jednosmerný prúd (DC), dostupný na týchto staniciach, poskytuje podstatne vyššie nabíjacie výkony než striedavý prúd (AC), dostupný napríklad z domácej zásuvky. Preto sú vysokovýkonné nabíjacie stanice obzvlášť vhodné pre nabíjanie vtedy, keď cestujete. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 10–80 % kapacity batérie pri maximálnom nabíjacom výkone vozidla. V rámci tohto rozsahu je nabíjanie najrýchlejšie a najviac šetrné k batérii. Pozrite sa na mapu a objavte všetky vysokovýkonné nabíjacie stanice v sieti BMW Charging. (Platí k dátumu 22. 3. 2023)

    Rýchlonabíjacia stanica

    Ak potrebujete operatívne nabiť vozidlo v meste alebo na cestách, správnou voľbou je rýchlonabíjacia stanica. Je to preto, lebo jednosmerný prúd (DC), dostupný na týchto staniciach, poskytuje vyššie nabíjacie výkony než striedavý prúd (AC), dostupný napríklad z domácej zásuvky. Preto sú rýchlonabíjacie stanice obzvlášť vhodné pre nabíjanie vtedy, keď cestujete. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 10–80 % kapacity batérie pri nabíjacom výkone 50 kW. V rámci tohto rozsahu je nabíjanie najrýchlejšie a najviac šetrné k batérii. Pozrite sa na mapu a objavte všetky rýchlonabíjacie stanice v sieti BMW Charging. (Platí k dátumu 22. 3. 2023)

    AC nabíjacia stanica

    Verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) nájdete takmer všade. Obzvlášť vhodné sú pre pravidelné nabíjanie počas dlhších časových úsekov, napríklad cez noc, alebo kým ste v práci. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 0–100 % kapacity batérie pri výkone 22 kW. Nabíjací výkon závisí od výbavy vo vozidle. Pozrite sa na mapu a objavte všetky nabíjacie stanice so striedavým prúdom v nabíjacej sieti BMW Charging. (Platí k dátumu 22. 3. 2023)

    Nabíjanie doma

    Wallbox/Flexibilná rýchlonabíjačka

    Na domáce nabíjanie sa dá využiť BMW Wallbox alebo Flexibilná rýchlonabíjačka. V oboch prípadoch je to nabíjanie striedavým prúdom (AC). V závislosti od vozidla, doplnkovej výbavy a trhu poskytuje wallbox maximálny nabíjací výkon až do 22 kW, Flexibilná rýchlonabíjačka maximálne do 11 kW. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 0–100 % kapacity batérie pri výkone 11 kW.

    Filter charging stations

    JEDNODUCHO NABÍJAJTE. KEDYKOĽVEK.

    Jazdite ďalej, zažite viac. Vaše BMW iX2 vás komfortne odvezie do vášho cieľa vďaka kapacite batérie až do 64,8 kW s odhadovaným dojazdom až do 449 km[1].

    Teraz môžete v pohode jazdiť aj elektricky, vďaka dojazdu až do 449 km[1] a inteligentnému manažmentu trasy. Pri dlhých trasách dobijete svoju batériu späť na 80 % iba za 30 minút.

    NABÍJAJTE. AKOKOĽVEK A KDEKOĽVEK CHCETE.

    Financovanie s 0 % úrokom

    FINANCOVANIE NA TRETINY S 0 % NAVÝŠENÍM OD BMW FINANCIAL SERVICES.

    Užite si radosť z jazdy s novým BMW a my sa postaráme o výhodné financovanie vášho vozidla. Práve teraz máte ideálnu príležitosť ušetriť svoje peniaze vďaka našej špeciálnej ponuke financovania od BMW Financial services. Využite mimoriadne výhodné financovanie vášho vysnívaného BMW s 0 % úrokom, ktoré je určené iba pre podnikateľov a korporátnych klientov. Financovanie na 24 mesiacov môžete vďaka BMW Financial Services uplatniť pri kúpe nového BMW. Ponuka je časovo obmedzená do 30. júna 2024.* 

    iX2

    Cenníková cena modelu s DPH

    55 000 €

    Úver s 0% navýšením

    iX2 xDrive30

    Dĺžka financovania

    24

    Splátka vopred

    50%

    Mesačná splátka bez poistenia 1.-11.

    1 € 

    Mesačná splátka bez poistenia 12.

    13 739 €

    Mesačná splátka bez poistenia 13.-23.

    1 €

    Mesačná splátka bez poistenia 24.

    13 739 €

    * Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

    BMW X2 elektrické SUV U10 úver a lízing

    ÚVER A LÍZING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW iX2.

    Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

    PORADENSTVO A SLUŽBY

    PROACTIVE CARE V BMW iX2.

    Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

    Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

    ČASTÉ OTÁZKY O NOVOM BMW iX2.

    Spotreba a emisie CO₂.

    BMW iX2 xDrive30[1]: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 16,3–17,7: Dojazd (až do), v km (kombinovaný, WLTP): 417–449

     

    [1] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava.

     

    [2] Krátkodobé navýšenie výkonu oproti uvedenej menovitej hodnote na menej než 10 sekúnd.

     

    [3] BMW Digital Premium je predplatená služba a niektoré jej funkcie si vyžadujú pripojenie na sieť. BMW Digital Premium nezahŕňa nákupy v rámci aplikácií.

    [4] Nabíjací výkon závisí od stavu nabitia, od vonkajšej teploty, individuálneho jazdného profilu a použitia prídavných elektrických spotrebičov. Zobrazený dojazd vychádza z najlepších hodnôt WLTP. Čas nabíjania platí pre vonkajšiu teplotu 23° C po predošlej jazde a môže sa líšiť v závislosti od správania používateľa.
     

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.