X2 sDrive20i

SHOP THE LOOK

X2 sDrive20i

BMW X2 U10 Konfigurieren 02

THE NEW

X2

NOVÉ BMW X2.

BMW X2 sDrive20i: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP):  6,5–6,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 148–135

RADOSŤ Z JAZDY.

Nové BMW X2 – SUV, ktoré ponúka dokonalú rovnováhu luxusu, výkonu a všestrannosti. Objavte jeho špecifický dizajn, charakterizovaný výraznými líniami a atletickou stavbou. Ponorte sa do interiéru, plného kvalitnej výbavy, inovatívnej technológie a ergonomického komfortu. Preskúmajte podrobnejšie jednotlivé modelové varianty s benzínovými alebo naftovými motormi, rozmanitými prvkami výbavy a individualizujte si BMW X2 podľa svojho osobného vkusu.

Technické údaje

VARIANTY.

   X2 sDrive20i
   X2 sDrive20i

   Výkon[1]

   125 kW (170 k)

   Krútiaci moment[1]

   280 Nm

   0-100 km/h

   8,3 s

   Max. rýchlosť

   213 km/h

   BMW X2 sDrive20i: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 6,5–6,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 148–135

    

   [1] Pozostáva zo spaľovacieho motora s výkonom 115 kW a elektromotora s výkonom 14 kW.

   BMW X2 sDrive20i, vo farbe Capeyork Green, exteriér, v mestskom prostredí pred kanceláriou

   DYNAMIKA A DIZAJN, KTORÉ VYNIKAJÚ.

   BMW X2 robí každodenný život viac vzrušujúcim, športovým a komfortným, obzvlášť vďaka jeho extrovertnému dizajnu s dynamickou kupé siluetou. Elegantné prvky interiéru zahŕňajú doplnkovú veľkú elektrickú sklenenú strechu a BMW Curved Display. Benzínový model BMW X2 sDrive20i produkuje pozoruhodných 125 kW (170 k)[1] a na ceste sa rozbehne na maximálnu rýchlosť 213 km/h.

   VYTVORTE SI SVOJE BMW X2.

    InfoI content placeholder

    SHOP THE LOOK

    ZVOĽTE SI VZHĽAD PRE VAŠE NOVÉ BMW X2.

    X2 sDrive18d
    X2 sDrive20i
    BMW X2 M35i xDrive

    X2 sDrive18d

    X2 sDrive20i

    BMW X2 M35i xDrive

    DIZAJN EXTERIÉRU

    EXTROVERTNÉ X.

    INTELIGENTNÁ LED TECHNOLÓGIA.

    Oslnivo špecifické: Najmodernejšia LED technológia v predných svetlometoch, denných svetlách, zadných svetlách a parkovacích svetlách zažiari keď vozidlo stojí aj počas jazdy.

    DIZAJN INTERIÉRU

    INDIVIDUALIZOVANÝ TOP KOMFORT.

    POCIT, AKO KEBY STE SEDELI PRIAMO POD HVIEZDAMI.

    Panoramatická sklenená strecha ešte zvýrazňuje dojem z priestrannosti interiéru. Do kabíny vpúšťa viac svetla a vy si môžete vychutnať otvorenú atmosféru na každom sedadle.

    JAZDNÁ DYNAMIKA

    VIAC RADOSTI Z JAZDY. BEZ KONVENCIÍ.

    TECHNOLÓGIE

    INOVATÍVNA ZÁBAVA.

    HRY NA CESTY.

    Pre jedného aj pre viacerých hráčov: AirConsole hry premenia vaše BMW na hernú konzolu. Prekonajte svoje najlepšie skóre alebo v prestávkach počas jazdy vyzvite na súboj svojich pasažierov, na obrazovke BMW Curved Display. Ovládačom bude váš smartfón. Stačí naskenovať QR kód na iDrive displeji a hra sa môže začať.

    BMW X2 Digital Premium funkcie

    LEPŠIA KONEKTIVITA.

    Zažite balík BMW Digital Premium[2] s dodatočnými digitálnymi funkciami– začnite bezplatnou skúšobnou verziou:

    • Rozšírená funkčnosť BMW Maps s prístupom k dopravným informáciám v reálnom čase na celej mape (aj bez aktivovaného navigačného navádzania)
    • Prístup k hudobným, zábavným a spravodajským aplikáciám – vrátane dátového objemu a priebežného aktualizovania
    • Viac funkcií individualizácie pre schopnosť systému BMW Intelligent Personal Assistant zapamätať si vaše zvyky a v prípade potreby prevziať menšie úlohy za vás

    INTELIGENTNE K DISPOZÍCII.

    Vždy v správnom pruhu a so správnym odstupom.

    Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo vo vašom pruhu a s bezpečným odstupom, pri jazde rýchlosťou až do 210 km/h. Extra výhoda – hlavne v hustej premávke. V núdzi vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť.

    Viac kamier pre jednoduchšie parkovanie.

    Parkovací asistent Plus poskytuje vynikajúci prehľad pri parkovaní. Pridané kamery prenášajú 3D zobrazenie okolia vozidla priamo na váš iDrive displej. Takže ihneď vidíte, koľko miesta na manévrovanie vám ešte ostáva.

    Jazdite s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami.

    Vaše BMW prekryje časť svetelného kužeľa, ktorý by mohol oslniť ostatných účastníkov premávky, pomocou Asistenta diaľkových svetiel. Pre to najlepšie osvetlenie na tmavých cestách.

    Viac než len kľúč.

    BMW Digital Key Plus vám umožní použiť váš smartfón ako kľúč od vozidla, s možnosťou jeho digitálneho zdieľania až s piatimi ďalšími osobami. Len čo sa priblížite k vášmu BMW, automaticky ho odomkne, v sprievode svetelnej projekcie. Zároveň prispôsobí interiér vašim preferenciám, v závislosti od vami zvoleného osobného profilu.

    Prehľad nielen o ceste.

    Dosiahnite cieľ cesty ešte presnejšie. BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živým video obrazom na iDrive displeji alebo na prístrojovom paneli.

    Financovanie s 0 % úrokom

    FINANCOVANIE VÁŠHO VYSNÍVANÉHO BMW S 0 % ÚROKOM.

    Užite si radosť z jazdy s novým BMW a my sa postaráme o výhodné financovanie vášho vozidla. Práve teraz máte ideálnu príležitosť ušetriť svoje peniaze vďaka našej špeciálnej ponuke financovania od BMW Financial services. Využite mimoriadne výhodné financovanie vášho vysnívaného BMW s 0 % úrokom, ktoré je určené iba pre podnikateľov a korporátnych klientov. Financovanie na 24 mesiacov môžete vďaka BMW Financial Services uplatniť pri kúpe nového BMW. Ponuka je časovo obmedzená do 30. júna 2024.* 

    X2

    Úver s 0% navýšením

        X2 sDrive20i

    X2 sDrive18d

    Cenníková cena modelu s DPH

         43 500 €

    44 750 €

    Dĺžka financovania

            24

      24

    Splátka vopred

         50%

    50%

    Mesačná splátka bez poistenia 1.-11.

            1 €

       1 €

    Mesačná splátka bez poistenia 12.

           10 864 €

       11 177 €

    Mesačná splátka bez poistenia 13.-23.

             1 €

    1 €

    Mesačná splátka bez poistenia 24.

            10 864 €

       11 177 €

    * Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

    BMW X2 ponuky úveru a lízingu

    ÚVER A LÍZING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW X2.

    Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

    Poradenstvo a služby

    PROACTIVE CARE V BMW X2.

    Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

    Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

    ČASTÉ OTÁZKY O NOVOM BMW X2.

    Spotreba paliva a emisie CO2.

    BMW X2 sDrive20i: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 6,5–6,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 148–135
     

    [1] Pozostáva zo spaľovacieho motora s výkonom 115 kW a elektromotora s výkonom 14 kW.

     

    [2] BMW Digital Premium je predplatená služba a niektoré jej funkcie si vyžadujú pripojenie na sieť. BMW Digital Premium nezahŕňa nákupy v rámci aplikácií.


    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

     

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.