THE NEW

X2

BMW M

NOVÉ BMW X2 M35i xDRIVE.

BMW X2 M35i xDrive: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,7–8,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 174–181

RADOSŤ Z JAZDY.

Vďaka silnému motoru a precíznemu vyladeniu pohonu aj podvozka ponúka BMW X2 M35i xDrive vynikajúcu dynamiku ako faktor, ktorý sa neoddeliteľne spája s dizajnom modelu M. Zistite viac o cenách, technických údajoch a výbave, dostupnej pre BMW X2 M35i xDrive a zažite unikátnu kombináciu športovosti a každodennej praktickosti.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

   X2 M35i xDrive
   X2 M35i xDrive

   Výkon[1]

   221 kW (300 k)

   Krútiaci moment[1]

   400 Nm

   0-100 km/h[1]

   5,4 s

   Max. rýchlosť[1]

   250 km/h

   BMW X2 M35i xDrive: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,7–8,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 174–181

   Predný pohľad na BMW X2 M35i xDrive vo farbe Frozen Portimao pred kancelárskou budovou v mestskom prostredí

   NEZAMENITEĽNÉ M.

   Štyri koncovky výfuku, doplnkové M Sport sedadlá, M-špecifické aerodynamické komponenty – BMW X2 M35i xDrive už na prvý pohľad dáva najavo svoj status modelu BMW M. Benzínový motor M TwinPower Turbo s výkonom 221 kW (300 k), Adaptívny M podvozok a vysokovýkonné M Sport brzdy v BMW X2 M35i xDrive garantujú pre M typický jazdný zážitok.

   ZOSTAVTE SI

   VAŠE NOVÉ BMW X2 M35i xDRIVE.

    InfoI content placeholder

    VÝKON

    JAZDÍ AKO M.

    SILA AJ PRE SPOMALENIE.

    19“ M Compound brzdy disponujú výnimočným spomalením aj za mokra. Perforované brzdové kotúče sú extrémne odolné voči prehriatiu. Strmene lakované vysokolesklou sivou farbou a doplnené logom M vizuálne potvrdzujú skvelý brzdný potenciál vozidla.

    JAZDNÁ DYNAMIKA – TO NAJLEPŠIE.

    Silný motor a športová jazdná dynamika. Nové BMW X2 M35i kombinuje vysoko precíznu ovládateľnosť a jazdnú dynamiku.

    DIZAJN

    VIDITEĽNÉ M.

    M PRE OČI AJ PRE UŠI.

    M výfukový systém ponúka sýty zvuk motora cez štyri koncovky. V kombinácii s výbavou M Sport balík Pro má systém koncovky v čiernej farbe.

    TO NAJLEPŠIE Z EXTERIÉRU.

    CÍTITE SA AKO V M.

    REBEL V ALCANTARE.

    Váš dokonalo koordinovaný štýl. Palubná doska Luxury je potiahnutá sofistikovanou kombináciou čalúnenia Alcantara/Veganza. Až po panely dverí. Prahy dverí a palubnú dosku lemuje modré M prešívanie. Zvoliť si môžete aj iné čalúnenie. V tom prípade má palubná doska vysoko kvalitný Veganza vzhľad s kosoštvorcovým vzorom.

    TO NAJLEPŠIE Z INTERIÉRU.

    TECHNOLÓGIE

    INTELIGENTNÉ A INOVATÍVNE.

    PLNE INTEGROVANÝ VIDEO STREAMING.

    Skvelá zábava počas prestávok. Prestoje v BMW sú teraz oveľa menej otravné. Využite na maximum ponuku, určenú pre váš trh. BMW služby streamingu neustále vylepšuje. Premeňte svoje BMW na svoj domov mimo domova.

    TO NAJLEPŠIE Z DIGITÁLNYCH PRVKOV.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 funkcie Digital Premium

    LEPŠIA KONEKTIVITA.

    Zažite doplnkové digitálne prvky balíka BMW Digital Premium[1] – začnite bezplatnou skúšobnou verziou:

     

    • Rozšírená funkčnosť BMW Maps s prístupom k dopravným informáciám v reálnom čase na celej mape (aj bez aktivovaného navigačného navádzania)
    • Prístup k hudobným, zábavným a spravodajským aplikáciám – vrátane dátového objemu a priebežného aktualizovania
    • Viac funkcií individualizácie pre schopnosť systému BMW Intelligent Personal Assistant zapamätať si vaše zvyky a v prípade potreby prevziať menšie úlohy za vás

    POKOJ V POHYBE.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 možnosti úveru a lízingu

    ÚVER A LÍZING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW X2 M35i xDRIVE.

    Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

    PORADENSTVO A SLUŽBY

    PROACTIVE CARE PRE BMW X2 M35i xDRIVE.

    ČASTÉ OTÁZKY O BMW X2 M35i xDRIVE.

    Spotreba paliva a emisie CO₂.

    BMW X2 M35i xDrive: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,7–8,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 174–181
     

    [1] BMW Digital Premium je predplatená služba a niektoré jej funkcie si vyžadujú pripojenie na sieť. BMW Digital Premium nezahŕňa nákupy v rámci aplikácií.    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

     

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste. .