BMW X2 M35i xDrive

SHOP THE LOOK

BMW X2 M35i xDrive

BMW X2 M35i konfigurieren

THE NEW

X2

BMW M

NOVÉ BMW X2 M35i xDRIVE.

BMW X2 M35i xDrive: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,7–8,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 174–181

RADOSŤ Z JAZDY.

Vďaka silnému motoru a precíznemu vyladeniu pohonu aj podvozka ponúka BMW X2 M35i xDrive vynikajúcu dynamiku ako faktor, ktorý sa neoddeliteľne spája s dizajnom modelu M. Zistite viac o cenách, technických údajoch a výbave, dostupnej pre BMW X2 M35i xDrive a zažite unikátnu kombináciu športovosti a každodennej praktickosti.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

   BMW X2 M35i xDrive
   BMW X2 M35i xDrive

   Výkon[1]

   221 kW (300 k)

   Krútiaci moment[1]

   400 Nm

   0-100 km/h[1]

   5,4 s

   Max. rýchlosť[1]

   250 km/h

   BMW X2 M35i xDrive: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,7–8,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 174–181

   Predný pohľad na BMW X2 M35i xDrive vo farbe Frozen Portimao pred kancelárskou budovou v mestskom prostredí

   NEZAMENITEĽNÉ M.

   Štyri koncovky výfuku, doplnkové M Sport sedadlá, M-špecifické aerodynamické komponenty – BMW X2 M35i xDrive už na prvý pohľad dáva najavo svoj status modelu BMW M. Benzínový motor M TwinPower Turbo s výkonom 221 kW (300 k), Adaptívny M podvozok a vysokovýkonné M Sport brzdy v BMW X2 M35i xDrive garantujú pre M typický jazdný zážitok.

   VAŠE NOVÉ BMW X2 M35i xDRIVE.

    InfoI content placeholder

    VÝKON

    JAZDÍ AKO M.

    SILA AJ PRE SPOMALENIE.

    19“ M Compound brzdy disponujú výnimočným spomalením aj za mokra. Perforované brzdové kotúče sú extrémne odolné voči prehriatiu. Strmene lakované vysokolesklou sivou farbou a doplnené logom M vizuálne potvrdzujú skvelý brzdný potenciál vozidla.

    JAZDNÁ DYNAMIKA – TO NAJLEPŠIE.

    Silný motor a športová jazdná dynamika. Nové BMW X2 M35i kombinuje vysoko precíznu ovládateľnosť a jazdnú dynamiku.

    DIZAJN

    VIDITEĽNÉ M.

    M PRE OČI AJ PRE UŠI.

    M výfukový systém ponúka sýty zvuk motora cez štyri koncovky. V kombinácii s výbavou M Sport balík Pro má systém koncovky v čiernej farbe.

    TO NAJLEPŠIE Z EXTERIÉRU.

    CÍTITE SA AKO V M.

    REBEL V ALCANTARE.

    Váš dokonalo koordinovaný štýl. Palubná doska Luxury je potiahnutá sofistikovanou kombináciou čalúnenia Alcantara/Veganza. Až po panely dverí. Prahy dverí a palubnú dosku lemuje modré M prešívanie. Zvoliť si môžete aj iné čalúnenie. V tom prípade má palubná doska vysoko kvalitný Veganza vzhľad s kosoštvorcovým vzorom.

    TO NAJLEPŠIE Z INTERIÉRU.

    TECHNOLÓGIE

    INTELIGENTNÉ A INOVATÍVNE.

    PLNE INTEGROVANÝ VIDEO STREAMING.

    Skvelá zábava počas prestávok. Prestoje v BMW sú teraz oveľa menej otravné. Využite na maximum ponuku, určenú pre váš trh. BMW služby streamingu neustále vylepšuje. Premeňte svoje BMW na svoj domov mimo domova.

    TO NAJLEPŠIE Z DIGITÁLNYCH PRVKOV.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 funkcie Digital Premium

    LEPŠIA KONEKTIVITA.

    Zažite doplnkové digitálne prvky balíka BMW Digital Premium[1] – začnite bezplatnou skúšobnou verziou:

     

    • Rozšírená funkčnosť BMW Maps s prístupom k dopravným informáciám v reálnom čase na celej mape (aj bez aktivovaného navigačného navádzania)
    • Prístup k hudobným, zábavným a spravodajským aplikáciám – vrátane dátového objemu a priebežného aktualizovania
    • Viac funkcií individualizácie pre schopnosť systému BMW Intelligent Personal Assistant zapamätať si vaše zvyky a v prípade potreby prevziať menšie úlohy za vás

    POKOJ V POHYBE.

    Vždy v správnom pruhu a so správnym odstupom.

    Driving Assistant Professional udržiava vaše vozidlo vo vašom pruhu a s bezpečným odstupom, pri jazde rýchlosťou až do 210 km/h. Extra výhoda – hlavne v hustej premávke. V núdzi vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť.

    Viac kamier pre jednoduchšie parkovanie.

    Parkovací asistent Plus poskytuje vynikajúci prehľad pri parkovaní. Pridané kamery prenášajú 3D zobrazenie okolia vozidla priamo na váš iDrive displej. Takže ihneď vidíte, koľko miesta na manévrovanie vám ešte ostáva.

    Jazdite s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami.

    Vaše BMW prekryje časť svetelného kužeľa, ktorý by mohol oslniť ostatných účastníkov premávky, pomocou Asistenta diaľkových svetiel. Pre to najlepšie osvetlenie na tmavých cestách.

    Viac než len kľúč.

    BMW Digital Key Plus vám umožní použiť váš smartfón ako kľúč od vozidla, s možnosťou jeho digitálneho zdieľania až s piatimi ďalšími osobami. Len čo sa priblížite k vášmu BMW, automaticky ho odomkne, v sprievode svetelnej projekcie. Zároveň prispôsobí interiér vašim preferenciám, v závislosti od vami zvoleného osobného profilu.

    Prehľad nielen o ceste.

    Dosiahnite cieľ cesty ešte presnejšie. BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živým video obrazom na iDrive displeji alebo na prístrojovom paneli.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 možnosti úveru a lízingu

    ÚVER A LÍZING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW X2 M35i xDRIVE.

    Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

    PORADENSTVO A SLUŽBY

    PROACTIVE CARE PRE BMW X2 M35i xDRIVE.

    Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

    Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

    ČASTÉ OTÁZKY O BMW X2 M35i xDRIVE.

    Spotreba paliva a emisie CO₂.

    BMW X2 M35i xDrive: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 7,7–8,0; Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 174–181
     

    [1] BMW Digital Premium je predplatená služba a niektoré jej funkcie si vyžadujú pripojenie na sieť. BMW Digital Premium nezahŕňa nákupy v rámci aplikácií.    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

     

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste. .