THE NEW

1

BMW M

BMW M135 xDRIVE.

BMW M135 xDrive[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): {techdata.consumptionWltpCombined}; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): {techdata.emissionsWltpCombined}

[1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

RADOSŤ Z JAZDY.

Športový motor v spojení s dynamickým dizajnom a inovatívnymi prvkami v interiéri. Objavte model M vozidla BMW M135 xDrive, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus veľa riešení na financovanie a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

   M135 xDrive
   M135 xDrive

   Výkon

   221 kW (300 k)

   Krútiaci moment

   400 Nm

   0–100 km/h

   4,9 s

   Max. rýchlosť

   250 km/h

   BMW M135 xDrive[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): {techdata.consumptionWltpCombined}; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): {techdata.emissionsWltpCombined}

   [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

   BMW M135: dizajn a výkonnostné štatistiky

   KOMPAKTNÉ. NEKOMPROMISNÉ. STÁLE M.

   Dizajn nového BMW M135 xDrive jasne ukazuje, aký má veľký výkon. Štyri koncové rúry výfukového systému, M obličková mriežka chladiča a M zadný spojler. Tento nezameniteľný vzhľad impozantne podčiarkuje silný motor s výkonom 125 kW (170 hp). Vďaka M športovej brzde a adaptívnemu M podvozku zanechá nové BMW M135 xDrive na vozovke výrazný dojem.[1]

   VAŠE NOVÉ BMW M135 xDRIVE.

    InfoI content placeholder

    VÝKON

    JAZDÍ AKO M.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Pôsobivý výkon a radosť z dynamickej jazdy. Na vlastnej koži zakúste výkonný motor a športovú jazdnú dynamiku nového BMW M135 xDrive.

    SILNÝ CHARAKTER.

    Z lesklej červenej M športovej brzdy s logom M na prvý pohľad vidno, čo sa v nej ukrýva. Väčšie, zvnútra vetrané kotúče sú poriadne silné.

    DIZAJN

    VYZERÁ AKO M.

    VÝKON, KTORÝ UVIDÍTE NA VLASTNÉ OČI.

    M výfukový systém ponúka plný zvuk motora. Dvojrúrkové výfuky s dvoma výstupmi v zadnej časti vozidla sú jasnou ukážkou dynamiky nového vozidla BMW M135 xDrive.

    CÍTITE SA AKO V M.

    OPTIMÁLNA PODPORA V KAŽDEJ ZÁKRUTE.

    M športové sedadlá zaisťujú ideálnu polohu sedadla s integrovanými opierkami hlavy a osvetleným logom M.

    TECHNOLÓGIE

    INTELIGENTNÉ A INOVATÍVNE.

    Váš pozorný asistent.

    Driving Assistant Professional vás aktívne udržuje v jazdnom pruhu pri rýchlosti do 210 km/h a pri bezpečnej vzdialenosti. V prípade potreby vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť. To je veľká pomoc – hlavne v hustej premávke.

    Vaše BMW samo zaparkuje a vyjde z parkovacieho miesta.

    Vaše BMW si automaticky nájde parkovacie miesto pomocou funkcie Parking Assistant Professional. Tento manéver vám stačí urobiť raz, a to do vzdialenosti 200 metrov. Vaše BMW potom na požiadanie samostatne zaparkuje a opustí parkovacie miesto, zatiaľ čo vy monitorujete okolie pomocou smartfónu.

    Diaľkové svetlá za každých okolností.

    Vaše BMW automaticky maskuje časť svetelného kužeľa, ktorý by mohol oslniť ostatných účastníkov premávky, pomocou neoslňujúceho asistenta diaľkových svetiel. Už nemusíte prepínať medzi diaľkovými a stretávacími svetlami. A napriek tomu budete vždy jazdiť po dokonale osvetlených uliciach.

    Uvidíte viac už na prvý pohľad.

    BMW Head-Up displej premieta navigáciu a pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živým video obrazom na iDrive displeji.

    Viac než len kľúč.

    S funkciou BMW Digital Key Plus môžete používať kompatibilné mobilné zariadenia ako kľúč od vozidla. A môžete ho digitálne zdieľať až s piatimi ľuďmi. Len čo sa priblížite k vášmu BMW, automaticky ho odomkne, v sprievode svetelných efektov.

    TO NAJLEPŠIE Z DIGITÁLNYCH PRVKOV.

    test

    ŠPIČKOVÝ DIGITÁLNY ZÁŽITOK BMW NA CESTÁCH.

    Jeden balík, veľa funkcií. Lepšia navigácia a parkovacie služby s dopravnými informáciami v reálnom čase vám uľahčia cesty. Čakanie rýchlejšie ubehne vďaka exkluzívnym zábavným funkciám v aute. Vo všetkých aplikáciách je už, samozrejme, zahrnutý objem dát. Vďaka množstvu prispôsobených možností bude vaše BMW ešte individuálnejšie ako predtým.

    BMW M135: BMW Financial Services

    LÍZING A FINANCOVANIE

    VAŠE NOVÉ BMW M135 xDRIVE.

    Obohaťte si svoj individuálny lízingový produkt alebo pôžičku o atraktívne služby a poistenie v jednom balíku.


    Obsahuje všetko. Do detailov premyslená. BMW Financial Services.

    PORADENSTVO A SLUŽBY

    PROACTIVE CARE V NOVOM BMW M135 xDRIVE.

    Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

    Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY O VOZIDLE BMW M135 xDRIVE.

    ĎALŠIE MOŽNOSTI VÝBAVY

    MOŽNO VÁS ZAUJME AJ…

    Spotreba paliva a emisie CO₂.

    BMW M135 xDrive[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): {techdata.consumptionWltpCombined}; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): {techdata.emissionsWltpCombined}    [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

    [2] Balík M Technology II má očakávanú dostupnosť od novembra 2024.

    [3] Logá, obrázky a ochranné známky „Who Wants To Be A Millionaire?“ sa poskytujú na základe licencie spoločnosti Sony Pictures Television.

    [4] Očakáva sa, že nové BMW M135 xDrive bude k dispozícii v BMW Individual vizualizéri od novembra 2024.    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.


    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.