THE NEW

1

BMW RADU 1.    UŽ OD 403 € MESAČNE.*

BMW 120[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 5,5 - 5,3; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 124 - 121

[1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

RADOSŤ Z JAZDY.

Nové BMW radu 1 v sebe spája vzrušujúcu jazdnú dynamiku a športový dizajn s inovatívnou technológiou. Jeho interiér je moderný a jednoduchý. Charakteristické dizajnové detaily a digitálne funkcie vytvárajú výrazné vizuálne a funkčné prvky. Športová obličková mriežka chladiča a prepracovaná zadná časť vozidla dodávajú exteriéru nezameniteľný vzhľad. Objavte všetky modelové varianty nového BMW radu 1, možnosti jeho výbavy, technické údaje plus veľa riešení pre úver a lízing.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VARIANTY.

 • Modely
  • Benzín • Nafta
 • Modely MBMW M
   120
   120

   Výkon

   125 kW (170 k)

   Krútiaci moment

   280 Nm

   0–100 km/h

   7,8 s

   Max. rýchlosť

   226 km/h

   BMW 120[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): {techdata.consumptionWltpCombined}; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): {techdata.emissionsWltpCombined}

   [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

   BMW radu 1: moderné technológie

   KEĎ SA DO ČELA DOSTANE TRIEDA COMPACT.

   Nové BMW radu 1 je inovatívne, individuálne a inteligentné. Vychutnajte si ešte bohatší zážitok vďaka moderným technológiám v interiéri vrátane kombinácie veľkého zakriveného displeja BMW a head-up displeja BMW. V spojení s najnovším operačným systémom BMW Operating System 9 teraz môžete ešte pohodlnejšie ovládať hudbu a navigáciu. Exteriér tiež zapôsobí novou verziou obličkovej mriežky chladiča BMW a výraznou zadnou časťou vozidla, ktorá dodáva novému BMW radu 1 vzrušujúci a nezameniteľný štýl. Inteligentné asistenčné systémy vodiča ešte zvyšujú pohodlnosť, zatiaľ čo silný výkon 125 kW (170 k) zaručuje športový zážitok z jazdy na vozovke.[1]

   VAŠE NOVÉ BMW RADU 1.

    InfoI content placeholder
    DIZAJN M SPORT

    NOVINKA 1

    DIZAJN M SPORT

    Sloboda vpred: nový dizajn BMW 1 radu M Sport k dispozícii už od 32 264,00 €*.
    Vyskúšaj pôsobivý dizajn! Od nápadných nárazníkov M Sport až po športové 18-palcové disky v sivej farbe Midnight Grey z ľahkej zliatiny – urob dojem na ceste.

    *Nové BMW 116 s dizajnom M Sport bude k dispozícii od 32 264,00 € v septembri 2024.

    DIZAJN EXTERIÉRU

    ODVÁŽNY VZHĽAD ZANECHÁ DLHOTRVAJÚCI DOJEM.

    Dizajnové prvky po stranách a moderné zadné svetlá dodávajú zadnej časti vozidla dynamický vzhľad a podčiarkujú široký postoj nového BMW radu 1.

    0:00
    0:00 /  0:00

    JEDNA STRECHA. VEĽA FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ.

    Pre osobnejší a ešte športovejší vzhľad. Ako odvážny kontrast alebo nenápadný detail. Čierna strecha vytvára iný dojem v závislosti od lakovania vášho BMW.

    DIZAJN INTERIÉRU

    INOVATÍVNE PRIESTRANNÉ.

    Interiér je minimalistický a dokonale zariadený. Dôraz sa kladie na technológiu kokpitu, vďaka čomu vodič získa za každých okolností ideálny prehľad. Kombinácia zakriveného displeja BMW a head-up displeja BMW zlepšuje zážitok z jazdy vďaka inovatívnym digitálnym službám.

    INFORMUJE VÁS POČAS JAZDY.

    ZABAVÍ VÁS POČAS PRESTÁVOK.

    BMW radu 1: BMW Digital Premium

    ŠPIČKOVÝ DIGITÁLNY
    ZÁŽITOK BMW NA CESTÁCH.

    Jeden balík, veľa funkcií. Lepšia navigácia a parkovacie služby s dopravnými informáciami v reálnom čase vám uľahčia cesty. Čakanie rýchlejšie ubehne vďaka exkluzívnym zábavným funkciám v aute. Vo všetkých aplikáciách je už, samozrejme, zahrnutý objem dát. Vďaka množstvu prispôsobených možností bude vaše BMW ešte individuálnejšie ako predtým.

    TECHNOLÓGIE

    INTELIGENTNE K DISPOZÍCII.

    Váš pozorný asistent.

    Driving Assistant Professional vás aktívne udržuje vo vašom jazdnom pruhu a s bezpečným odstupom od vozidla pred vami. V prípade potreby vaše BMW zabrzdí až do úplného zastavenia a dokáže sa tiež samo rozbehnúť. To je veľká pomoc – hlavne v hustej premávke.

    Vaše BMW samo zaparkuje a vyjde z parkovacieho miesta.

    Vaše BMW si automaticky nájde parkovacie miesto pomocou funkcie Parking Assistant Professional. Tento manéver vám stačí urobiť raz, a to do vzdialenosti 200 metrov. Vaše BMW potom na požiadanie samostatne zaparkuje a opustí parkovacie miesto, zatiaľ čo vy monitorujete okolie pomocou smartfónu.

    Diaľkové svetlá za každých okolností.

    Vaše BMW automaticky maskuje časť svetelného kužeľa, ktorý by mohol oslniť ostatných účastníkov premávky, pomocou neoslňujúceho asistenta diaľkových svetiel. Už nemusíte prepínať medzi diaľkovými a stretávacími svetlami. A napriek tomu budete vždy jazdiť po dokonale osvetlených uliciach.

    Uvidíte viac už na prvý pohľad.

    BMW Head-Up displej premieta navigáciu a pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. Augmented View zobrazí navigačné navádzanie so živými videoobrazmi na iDrive displeji a na prístrojovom paneli.

    Viac než len kľúč.

    S funkciou BMW Digital Key Plus môžete používať kompatibilné mobilné zariadenia ako kľúč od vozidla. A môžete ho digitálne zdieľať až s piatimi ľuďmi. Len čo sa priblížite k vášmu BMW, automaticky ho odomkne, v sprievode svetelných efektov.

    BMW radu 1: ponuka financovania a lízingu

    LÍZING A FINANCOVANIE

    VAŠE NOVÉ BMW RADU 1.

    Úver s nízkym úrokom*

           120i

        120d

    Cenníková cena modelu s DPH

           34 000 €

    37 500 €

    Dĺžka financovania

             48

        48

    Splátka vopred

          50%

                           50%

    Mesačná splátka bez poistenia

       403 €

         445 €

    *Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Poistenie je možné doplniť do splátok u našich obchodných partnerov. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o. Ponuka platí do 30.6.2024.

     

    Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

    **Ponuka platí do 30.6.2024

    PORADENSTVO A SLUŽBY

    PROACTIVE CARE V NOVOM BMW RADU 1.

    Servis – presne vtedy, kedy ho potrebujete.

    Vždy o krok vpredu. Či už nastal čas na servis, alebo sa opotrebovali pneumatiky, budeme vás včas kontaktovať. Termín si môžete dohodnúť priamo pomocou správy v aplikácii My BMW. A následne môžete v pohode pokračovať v jazdení.

    ČASTÉ OTÁZKY O BMW RADU 1.

    ĎALŠIE MOŽNOSTI VÝBAVY

    MOŽNO VÁS ZAUJME AJ.

    Spotreba paliva a emisie CO₂.

    BMW 120[1]: Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): {techdata.consumptionWltpCombined}; Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): {techdata.emissionsWltpCombined}

    [1] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

    [2] Logá, obrázky a ochranné známky „Who Wants To Be A Millionaire?“ sa poskytujú na základe licencie spoločnosti Sony Pictures Television.

    Jazdné výkony benzínových motorov platia pre palivo s oktánovým číslom RON 98. Hodnoty spotreby paliva platia pre vozidlá, používajúce referenčné palivá v súlade so smernicou EÚ 715/2007. Použité môžu byť aj palivá s oktánovým číslom RON 91 a vyšším, s maximálnym podielom etanolu 10 % (E10). BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 95. Pre vysokovýkonné automobily BMW odporúča palivo s oktánovým číslom RON 98.

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.