BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, trojštvrťový bočný pohľad na vozidlo počas jazdy.
Cena48.100 €
Motor a typ palivaBenzín

THE 1

BMW M

BMW M135i xDrive: 306 k, 225 kW, 450 Nm.

Cena48.100 €
Motor a typ palivaBenzín
THE 1BMW M135i xDrive: 306 k, 225 kW, 450 Nm.

Viac výkonu, viac štýlu, viac radosti z jazdy: BMW M135i xDrive tu nie je na to, aby súťažilo – je tu, aby určovalo nové štandardy. Jeho atletický exteriér to empaticky ukazuje výraznými detailmi, ako napríklad M135i xDrive špecifická dvojitá mriežka chladiča so sieťovým dizajnom, M zadný spojler a dve 100 mm koncovky výfuku. Na ceste udáva BMW M135i xDrive tón rovnakým spôsobom: kombinácia štandardného M Sport diferenciálu, pohonu BMW xDrive, prevodovky Steptronic Sport a M Sport riadenia z neho robí najlepšie vozidlo svojej triedy v oblasti agility a stability pri prejazde zákrut. S vysokootáčkovým, 4-valcovým, benzínovým motorom M TwinPower Turbo modelu BMW M135i ponúka toto BMW radu 1 M výkon a jazdnú dynamiku na úplne novej úrovni.

Zistiť viac

THE 1

SVOJA VLASTNÁ TRIEDA.

BMW M135i xDrive a jeho najlepšie športové vlastnosti.

M TwinPower Turbo 4-valcový benzínový motor modelu BMW M135i xDrive s výkonom 225 kW (306 k).

VÝKONNÝ MOTOR.

Z objemu 1,998 litra poskytuje model BMW M135i xDrive pôsobivý výkon 225 kW (306 k) a krútiaci moment 450 Nm. Tento pôsobivý výkon zabezpečuje kombinácia väčšieho turbodúchadla, optimalizovaný tvar potrubia nasávania vzduchu, výkonný balík chladenia a M výfuk s klapkovým riadením.

Úplne nové BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, trojštvrťový bočný pohľad na odparkované vozidlo.

TOP JAZDNÁ DYNAMIKA.

Kombinácia dvojnásobne preplňovaného motora M TwinPower Turbo, rýchlej 8-stupňovej prevodovky Steptronic Sport, M Sport podvozku s M Sport diferenciálom v štandardnej výbave a BMW xDrive, umožňuje jazdnú dynamiku na najvyššej úrovni.

BMW M135i xDrive interiér s M koženým volantom a M Sport sedadlami.

ŠPORTOVÝ INTERIÉR.

V interiéri modelu BMW M135i xDrive môžu pasažieri očakávať prémiové prostredie so športovým charakterom. Spolu s M koženým volantom posilňujú nové M Sport sedadlá dynamický jazdný zážitok, ktorý perfektne dopĺňajú diskrétne osvetlené interiérové lišty. Kľúčovým prvkom kokpitu orientovaného na vodiča je BMW Live Cockpit Professional s dvomi 10,25“ plne digitálnymi displejmi, ktoré zaručujú perfektný prehľad.

BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, trojštvrťový predný pohľad počas jazdy, so ženou v popredí.

ČISTÁ ATLETIKA.

Výrazné, športové, suverénne – od širokej prednej časti s veľkými vzduchovými otvormi a M135i xDrive špecifickou dvojitou mriežkou chladiča si sieťovým dizajnom, cez dynamicku klesajúcu siluetu strechy s M zadným spojlerom, až po expresívnu zadnú časť so 100 mm koncovkami výfuku. Dizajn exteriéru BMW M135i xDrive zosobňuje v spolupráci s výraznými prvkami štandardne montovaného M aerodynamického balíka veľkú mieru atletickosti a radosti z jazdy.

Atletické M Sport sedadlá s integrovanou opierkou hlavy v interiéri BMW M135i xDrive.

ATLETICKÉ M SPORT SEDADLÁ.

Pripraviť sa, pozor, radosť z jazdy: v budúcnosti už žiadna zákruta nebude príliš ostrá a žiadna jazda nebude príliš dynamická vďaka ergonomicky dokonalým M Sport sedadlám pre vodiča a spolujazdca. S integrovanou opierkou hlavy a označením M tvoria pôsobivé optické prvky interiéru modelu M135i xDrive. Súčasne ponúkajú M Sport sedadlá rôzne možnosti nastavenia, ktoré umožňujú perfektné nastavenie podľa typu postavy a účelu.

NA SILNEJ STRANE.

Tie najlepšie dizajnové prvky BMW M135i xDrive v exteriéri a v interiéri.

Skutočný ťahák: športový a progresívny dizajn BMW M135i xDrive je akoby stvorený na to, aby priťahoval všetky pohľady. Mimoriadne výrazná predná časť s veľkými vzduchovými otvormi, prominentná mriežka chladiča so sieťovým dizajnom a šikmo usadené LED svetlomety zabezpečujú nezabudnuteľný prvý dojem. Pôsobivé 19“ disky kolies z ľahkej zliatiny, spolu s dynamickými kontúrami, zvýrazňujú atletický charakter vozidla. Zadnej časti dominuje široký zadný nárazník s difúzorom a dvomi veľkými, 100 mm koncovkami výfuku v úprave Cerium Grey. Interiér modelu BMW M135i xDrive vás inšpiruje rovnako rýchlo: M Sport sedadlá, podsvietené dekoratívne lišty a veľká panoramatická sklenená strecha, vytvárajú mimoriadne dynamickú a prémiovú atmosféru.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, trojštvrťový predný pohľad počas jazdy, so ženou v popredí.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, odparkované, pohľad z vtáčej perspektívny na bočnú časť.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, zadný pohľad na odparkované vozidlo.
BMW M135i xDrive premiový interiér s podsvietenými interiérovými lištami.
BMW M135i xDrive vo videu.
BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, trojštvrťový predný pohľad počas jazdy, so ženou v popredí.

ATLETICKÉ PREDSTAVENIE.

Úzke, precízne tvarované adaptívne LED svetlomety, výrazný dizajn M špecifickej dvojitej mriežky chladiča so sieťovým dizajnom a M špecifický predný nárazník s veľkými vzduchovými otvormi, definujú športový vzhľad prednej časti modelu BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, odparkované, pohľad z vtáčej perspektívny na bočnú časť.

SVALNATÁ POSTAVA.

Bočná línia BMW M135i xDrive je charakteristická nízkou siluetou, ostrými tvarmi a jasne definovanými horizontálnymi líniami. Spolu s plynulou líniou strechy a výraznými 19“ diskami kolies z ľahkej zliatiny vytvára celkový dojem čistej dynamiky.

BMW M135i xDrive v metalickej farbe Black Sapphire, zadný pohľad na odparkované vozidlo.

SILNÉ FINÁLE.

Výrazne tvarovaný zadný nárazník so vzhľadom difúzora sa spolu s dvomi veľkými 100 mm koncovkami výfuku v úprave Cerium Grey, úzkymi LED zadnými svetlami a M zadným spojlerom, stará o výraznú zadnú časť so sebavedomým charakterom.

BMW M135i xDrive premiový interiér s podsvietenými interiérovými lištami.

PRÉMIOVÁ ATMOSFÉRA.

Priestraný interiér modelu BMW M135i xDrive sa vyznačuje svojim prémiovým charakterom a systematickou orientáciou na vodiča. Kvalitné prvky výbavy, ako napríklad M Sport sedadlá, podsvietené interiérové lišty alebo veľká panoramatická sklenená strecha, vytvárajú otvorenú, športovú a exkluzívnu atmosféru. Špeciálny zážitok z interiéru dotvárajú inovatívne technológie, ako napríklad BMW Live Cockpit Professional alebo BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW M135i xDrive vo videu.

Spotreba paliva a emisie CO₂ modelu BMW M135i xDrive.

  • Disclaimer reference invalid