BMW radu 1 M135i xDrive (F40) metalíza Black Sapphire jazdný záber v mestskom prostredí
M135i xDrive Hatch
Shop The Look
Cena50.150 €
Performance and torque306 PS, 225 KW, 450 NM
Motor a typ palivaBenzín

THE 1

BMW radu 1 M135i xDrive (F40) metalíza Black Sapphire jazdný záber v mestskom prostredí

BMW M135i xDRIVE.

Cena50.150 €
Performance and torque306 PS, 225 KW, 450 NM
Motor a typ palivaBenzín
THE 1BMW M135i xDRIVE.

Viac výkonu, viac štýlu a viac zábavnej jazdy: BMW M135i xDrive neprichádza súťažiť, ale určovať nové trendy. Jeho atletický exteriér to jasne dáva najavo typickými detailmi ako sú napríklad pre M135i xDrive typické obličky so sieťovým dizajnom, M zadný spojler alebo dve koncovky výfuku s priemerom 100 mm. Tempo však udáva BMW M135i xDrive aj na ceste: Kombinácia štandardného M Sport diferenciálu, pohonu BMW xDrive, prevodovky Steptronic Sport a M Sport riadenia ho pasuje na lídra v jeho segmente po stránke agility a schopností v zákrutách. Tento sebaistý M automobil BMW radu 1, poháňaný výkonným benzínovým 4-valcovým motorom M TwinPower Turbo, ponúka jazdné výkony a dynamiku na novej úrovni.

 

BMW M135i xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–8,0
Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 167–180

  VIDITEĽNÁ SILA.

  Športový a progresívny dizajn BMW M135i xDrive dokáže zvládnuť pritiahnutie obdivných pohľadov v rekordnom čase. Neprehliadnuteľná predná časť s veľkými vzduchovými vstupmi, dominantné obličky so sieťovým dizajnom a skosené Adaptívne LED predné svetlomety zanechajú pamätný prvý dojem. Pozoruhodné 19-palcové disky spolu s dynamickými kontúrami zvýrazňujú atletický charakter vozidla. Zadným partiám vládnu široký nástavec s dizajnom difúzora a dve koncovky výfuku s priemerom 100 mm vo farbe Cerium Grey. Interiér BMW M135i xDrive dokáže inšpirovať rovnako rýchlo: M Sport sedadlá, osvetlené interiérové lišty a veľká panoramatická sklenená strecha vytvárajú obzvlášť dynamické a veľkorysé prémiové prostredie.

  Zistiť viac

  DIZAJN.

  Vysoko kvalitné prvky výbavy pre exteriér a interiér BMW M135i xDrive.

  BMW M135i xDrive (F40) Black Sapphire metalíza a BMW obličky so sieťovým dizajnom vo farbe Cerium Grey

  BMW obličky so sieťovým dizajnom.

  BMW obličky so sieťovým dizajnom vo farbe Cerium Grey a prepracovaným dizajnom vnútornej mriežky. Táto mriežková štruktúra, inšpirovaná pretekmi, dodáva hĺbku a hodnotu prednej časti a vytvára vysoko kvalitný a dynamický akcent v detailoch.
  BMW M135i xDrive (F40) Black Sapphire metalíza a M aerodynamický balík pohľad zozadu

  M aerodynamický balík.

  M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a zadným nástavcom je vizuálnym signálom čistej dynamiky. Ozdobné časti sú lakované vo farbe karosérie a dopĺňajú ich prvky v lesklej čiernej farbe.
  BMW M135i xDrive (F40) Black Sapphire metalíza a M zadný spojler pohľad zozadu

  M zadný spojler.

  M zadný spojler zvýrazňuje atletickú siluetu vozidla a redukuje neželaný aerodynamický vztlak. Vytváraním prítlaku na zadnej náprave zvyšuje smerovú stabilitu jazdy.
  BMW M135i xDrive (F40) Black Sapphire metalíza a koncovky výfuku Cerium Grey vľavo aj vpravo

  Koncovky výfuku.

  Exkluzívne pre M135i xDrive: šikmé koncovky výfuku na pravej a ľavej strane, vo farbe Cerium Grey. Koncovky výfuku s priemerom 100 mm predstavujú vizuálne výrazný prvok a umocňujú športovosť modelu M135i xDrive.
  BMW M135i xDrive (F40) interiér a M Sport predné sedadlá

  M Sport predné sedadlá.

  M Sport sedadlá s integrovanými opierkami hlavy, hlbokými sedákmi a vysokým bočnicami poskytujú vodičovi a spolujazdcovi ešte výraznejšiu bočnú oporu, aj v rýchlych zákrutách. Navyše, sedadlá sa dajú presnejšie prispôsobiť veľkosti postavy vďaka integrovanej regulácii šírky operadla.
  BMW M135i xDrive (F40) interiér a M bezpečnostné pásy

  M bezpečnostné pásy.

  M bezpečnostné pásy s napínačom a obmedzovačom ťahu sa prezentujú exkluzívnym tkaným dizajnom v klasických M farbách a zvýrazňujú vysokú kvalitu športovo ladeného interiéru.
  Kokpit BMW radu 1 F40 Model Sport Line a športový volant s high-tech plastom

  M volant s high-tech plastom.

  Čierny M volant s high-tech plastom a troma ramenami má galvanizované zdobenie. Hrubý veniec a tvarované opierky na palce zaručia výnimočne pevné a príjemné uchopenie.

  BMW M135i xDrive (F40) interiér a osvetlené Interiérové lišty Illuminated Boston

  Interiérové lišty Illuminated Boston.

  Interiérové lišty Illuminated Boston so zvýraznením Mesh na prístrojovej doske a obložení dverí dodávajú interiéru progresívnu atmosféru s vysokou hodnotou. Trblietavý vzor diskrétne podsvietených líšt vytvára atraktívnu a príjemnú atmosféru vo vozidle.
  BMW M135i xDrive (F40) v metalíze M Misano Blue vo videu

  JAZDNÁ DYNAMIKA.

  Prvky jazdnej dynamiky BMW M135i xDRIVE.

  Benzínový 4-valec M TwinPower Turbo v BMW M135i xDrive (F40)

  Motor BMW M135i xDrive.

  Špičkový atlét, ktorý prináša čistú radosť z jazdy: 4-valcový benzínový motor M TwinPower Turbo v BMW M135i xDrive je mimoriadne výkonný, pretože je vybavený novými piestami, väčším turbodúchadlom, optimalizovaným vedením nasávaného vzduchu, vysoko výkonným chladiacim balíkom a klapkovým výfukovým systémom M.
  BMW M135i xDrive (F40) a prevodovka Steptronic Sport

  Prevodovka Steptronic Sport.

  8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
  BMW M135i xDrive (F40) a M Sport podvozok

  M Sport podvozok.

  M Šport podvozok znižuje vozidlo približne o 10 mm. Je vybavený pružinami s nižším zdvihom a tvrdšími tlmičmi aj stabilizátormi. Výsledkom sú ešte priamejšie reakcie podvozka, vhodné pre mimoriadne dynamickú jazdu.
  BMW M135i xDrive (F40) a M Sport brzdy

  M Sport brzdy.

  M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s modrým lakovaním a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu.
  BMW M135i xDrive (F40) Black Sapphire metalíza a M Performance balík predobočný pohľad

  BMW M135i xDRIVE S BALÍKOM M PERFORMANCE.

  Balík M Performance ešte viac zvyšuje športový potenciál vozidla. Zníženie hmotnosti dosiahnuté prostredníctvom úprav podvozku, interiéru a použitím 18“ odľahčených kovaných diskov kolies zaručuje maximálny výkon pri zrýchlení a výrazne zvyšuje dynamiku jazdy. Balík M Performance so svojimi pozoruhodnými čiernymi dizajnovými prvkami, ako sú kryty vonkajších spätných zrkadiel, BMW obličky so sieťovým dizajnom a koncovky výfuku, zviditeľňuje vyšší výkon aj navonok.

  INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE.

  Konektivita a digitálne služby v BMW M135i xDrive.

  Od vášho digitálneho pomocníka BMW Intelligent Personal Assistant, cez voľne programovateľný BMW Live Cockpit Professional, až po praktické aktualizácie Remote Software Upgrade: Najnovšie technológie konektivity a inovatívne digitálne služby vám ponúkajú vo vašom BMW M135i xDrive to najlepšie možné prepojenie s vysokým komfortom.
  BMW M135i xDrive (F40) a BMW Live Cockpit Professional

  BMW Live Cockpit Professional.

  BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje vysoko kvalitný súbor displejov, ktorý pozostáva z 10,25-palcového dotykového iDrive displeja s vysokým rozlíšením a plne digitálneho 10,25-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 je možné ovládať aj cez iDrive Touch Controller.
  BMW M135i xDrive (F40) a BMW Intelligent Personal Assistant

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey BMW, I'm hungry." Váš BMW Intelligent Personal Assistant nájde najbližšiu reštauráciu a okamžite k nej naplánuje trasu. Dokáže však toho ešte oveľa viac. BMW Intelligent Personal Assistant vám pomôže aj s funkciami vozidla. A prehľadne vysvetlí užitočné prvky. Pomôže vám jednoducho a intuitívne ovládať vaše BMW.

  BMW M135i xDrive (F40) a Remote Software Upgrade

  Remote Software Upgrade.

  Takto sa vaše BMW udržiava v aktuálnom stave. Aktualizácie Remote Software Upgrade sa dajú stiahnuť cez aplikáciu My BMW alebo vo vozidle a potom nainštalovať.

  Telefonovanie s bezdrôtovým nabíjaním v BMW M135i xDrive (F40)

  Telefonovanie s bezdrôtovým nabíjaním.

  Telefonovanie s bezdrôtovým nabíjaním obsahuje dodatočný druhý mikrofón, ktorý sa postará o zlepšenú kvalitu zvuku pre vodiča aj predného spolujazdca. Strešná anténa zlepšuje príjem mobilného signálu. Súčasne môžu byť cez Bluetooth® pripojené dva mobilné telefóny a jeden audio prehrávač.

  Označenie a logá Bluetooth® sú registrovanými obchodnými značkami, ktoré vlastní Bluetooth SIG, Inc. a každé použitie týchto značiek zo strany BMW podlieha licencii.

  BMW M135i xDrive (F40) Integrácia smartfónu

  Integrácia smartfónu.

  Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu prepojí váš smartfón bezdrôtovo s vaším vozidlom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. To vám umožní komfortne využívať jeho funkcie a rozličné aplikácie priamo cez iDrive displej vozidla.

  Remote Services v BMW M135i xDrive (F40)

  Remote Services.

  Kde je moje BMW? A mám ho zamknuté? Remote Services vám ihneď ukážu kde je vaše vozidlo zaparkované a aj stav jeho zámkov. Ovládajte klimatizáciu alebo odosielajte navigačné ciele do vášho BMW priamo z pohodlia vášho gauča. Aplikácia My BMW vám komfortne a bezpečne poskytne prístup k vášmu vozidlu, bez ohľadu na to, kde ste.

  BMW M135i xDrive (F40 MP) Digital Key

  BMW Digital Key.

  BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón* na kľúč od vozidla. Pre odomknutie stačí pridržať smartfón pri kľučke dverí a pred naštartovaním vášho BMW položiť smartfón na jeho odkladacie miesto. Okrem toho môžete poslať Digital Key až piatim ďalším osobám a napríklad im obmedziť maximálnu rýchlosť, čo je ideálne pre vodičov nováčikov.

   

  *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými smartfónmi. Zoznam kompatibilných smartfónov nájdete na adrese bmw.com/digitalkey. Použitie BMW Digital Key si vyžaduje výbavu Teleservices.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M135i xDRIVE.

  BMW M135i xDrive.

  Výkon v kW (k) pri ot/min:

  225 (306)/5000–6250

  Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

  4,8

  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

  7,4-8,0

  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 

  167-180

  BMW radu 1 F40 technické údaje skica

  CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW M135i xDrive.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW M135i xDRIVE.

  BMW M135i xDrive (F40) v metalíze M Misano Blue, predobočný záber pri parkovaní, dve osoby v popredí

  Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW M135i xDrive.

  BMW SERVICES.

  SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW M135i xDRIVE.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
  • Servis kontroly vozidla
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny
  Viac informácií o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
  Viac informácií o BMW Teleservices
  BMW Roadside Assistance

  BMW Roadside Assistance.

  Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
  Viac informácií o BMW Roadside Assistance
  Pracovník BMW radí zákazníkovi

  MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

  Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW M135i xDrive, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

  SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

  BMW M135i xDrive:
  Poraba goriva v l/100 km (kombinirano): 7,8–7,4

  Emisije CO2 v g/km (kombinirano): 179–168

   

  Uradni podatki za porabo goriva, emisije CO2, porabo električne energije in električni doseg so bili določeni v skladu s predpisanim merilnim postopkom in v skladu z Uredbo (EU) 715/2007 s spremembami. Številke WLTP upoštevajo vso dodatno opremo v primeru razponov. Za vozila, ki so bila na novo homologirana od 01.01.2021, veljajo uradne specifikacije samo v skladu z WLTP. Dodatne informacije o merilnih metodah NEDC in WLTP najdete na www.bmw.de/wltp.

  Zistiť viac

  Spotreba paliva a emisie CO2.

  • BMW M135i xDrive:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–8,0
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 167–180

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.