BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red predobočný pohľad jazdný
Cena126.750 €
Performance460 kW (625 k)
Motor a typ palivaBenzín

THE M5

BMW M

M AUTOMOBILY BMW RADU 5 SEDAN: TO NAJLEPŠIE.

Cena126.750 €
Performance460 kW (625 k)
Motor a typ palivaBenzín
THE M5M AUTOMOBILY BMW RADU 5 SEDAN: TO NAJLEPŠIE.

BMW M5 Competition, BMW M5 a BMW M550i xDrive Sedan.

M automobily BMW radu 5 Sedan obdivuhodne kombinujú typickú M športovosť s komfortom a eleganciou prémiového sedanu. Preskúmajte štyri unikátne M automobily so silnými osobnosťami. S maximálnym výkonom 625 k (460 kW) a podvozkom optimalizovaným pre výkon prekonáva BMW M5 Competition s pohonom M xDrive všetky očakávania. Vysokovýkonný športový sedan to dáva najavo aj vizuálne, množstvom vysokolesklých čiernych detailov. Spolu s pohonom M xDrive, vytvoreným pre maximálnu trakciu a dynamiku, disponuje BMW M5 podvozkom, ktorý splní každú požiadavku aj v smere športového jazdného komfortu na dlhé trate. V interakcii s 8-valcovým M motorom a jeho výkonom 600 k (441 kW) to vytvára jazdnú dynamiku s nezlomnou silou a agilitou. Štvoricu dopĺňa BMW M550i xDrive Sedan. Toto atletické BMW radu 5 Sedan disponuje výkonom 530 k (390 kW) a ohromí nevšedne dobre vyváženou kombináciou športovosti, komfortu a efektivity.

BMW M5 Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,1–11,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 253–259

BMW M5:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,1–11,3
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 253–259

BMW M550i xDrive Sedan:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,3–11,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 235–251

Zistiť viac

THE M5.

M AUTOMOBILY BMW RADU 5 SEDAN V POROVNANÍ:

Prehľad športových faktov: pohonná jednotka, podvozok a jazdné výkony.

BMW M5 Competition.

Špičková jazdná dynamika a exkluzívne M špecifické dizajnové prvky pre exteriér aj interiér.
 • Vysokovýkonný benzínový 8-valcový motor M TwinPower Turbo s výkonom 625 k
 • Pohon M xDrive s Aktívnym M diferenciálom a 8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic
 • Exkluzívne M špecifické dizajnové prvky a výbava
 • 460 kW (625 k), 750 Nm, 0–100 km/h za 3,3 sekundy
BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red predobočný pohľad

BMW M5.

Typická M jazdná dynamika a športový komfort najvyššej úrovne.
 • Vysokovýkonný benzínový 8-valcový motor M TwinPower Turbo s výkonom 600 k
 • Pohon M xDrive s Aktívnym M diferenciálom
 • 8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic
 • 441 kW (600 k), 750 Nm, 0–100 km/h za 3,4 sekundy
BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey predobočný pohľad

BMW M550i xDrive Sedan.

Dokonalá kombinácia športovosti, komfortu a udržateľnosti pre každodenné využitie.
 • Benzínový 8-valcový motor M TwinPower Turbo s výkonom 530 k
 • 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport
 • Pohon BMW xDrive
 • 390 kW (530 k), 750 Nm, 0–100 km/h za 3,8 sekundy
BMW M550i xDrive Sedan G30 LCI Facelift 2020 BMW Individual metalíza Verde Ermes predobočný pohľad
 • BMW M5 Competition.
 • BMW M5.
 • BMW M550i xDrive Sedan.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

BMW M5 COMPETITION – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW M5 Competition.

S výkonom 625 koní (460 kW) a špeciálnym nastavením podvozka, vrátane všetkých relevantných riadiacich systémov, zaujme BMW M5 Competition pozíciu vo vedení. Nezameniteľne to dáva najavo aj vizuálne, množstvom charakteristických akcentov BMW M.

BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red bočný pohľad
Benzínový 8-valec BMW M TwinPower Turbo BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 detail kryt motora

Benzínový 8-valec M TwinPower Turbo.

Výkon 460 kW (625 k) a krútiaci moment 750 Nm umožnia benzínovému V8 agregátu M TwinPower Turbo rozbehnúť vozidlo z 0 na 100 km/h iba za 3,3 sekundy. Vďaka dvom TwinScroll turbodúchadlám, priamemu vstrekovaniu paliva High Precision Injection a plne variabilnému manažmentu ventilov Valvetronic dokáže 4,4-litrový motor vyvinúť energický ťah už od nízkych otáčok, s mimoriadne spontánnymi reakciami.

BMW M5 Competition s pohonom M xDrive F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red predobočný pohľad jazdný

M xDrive.

M xDrive s Aktívnym M diferenciálom garantuje maximálnu možnú trakciu a jazdnú dynamiku pre každodennú jazdu aj na pretekársku trať. M špecifická technológia kombinuje typickú agilitu zadného pohonu s ovládateľnosťou pohonu všetkých kolies. Môžete si zvoliť spomedzi nastavení pohonu 4WD, 4WD Sport a – v režime vypnutia DSC – 2WD.
BMW M5 Competition a 8-stupňová prevodovka M Steptronic so systémom Drivelogic F90 LCI Facelift 2020 interiér páka prevodovky

8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic.

8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic disponuje extrémne krátkymi časmi preraďovania a viacerými možnosťami radenia, od športovo dynamických po komfortné a úsporné. Vodič môže radiť aj manuálne, buď voliacou pákou alebo radiacimi pádlami na volante.

BMW M5 Competition a M MODE F90 LCI Facelift 2020 interiér detailný pohľad páka prevodovky

Tlačidlo M MODE.

Tlačidlom M MODE na stredovej konzole môžete meniť intenzitu asistenčných systémov vodiča. Režim ROAD ponúka celý rad funkcií elektronických asistentov. V nastavení SPORT len varujú, ale nezasahujú. Režimom TRACK môžete úplne vypnúť asistenčné systémy, napr. na pretekárskom okruhu. V závislosti od zvoleného režimu sa na displeji zobrazia aj príslušné informácie o jazde.
BMW M5 Competition a M Setup F90 LCI Facelift 2020 interiér detailný pohľad páka prevodovky

M Setup.

M Setup vám umožňuje konfigurovať rôzne parametre dynamiky jazdy, ako sú vlastnosti motora, prevodovky a riadenia, nastavenia tlmičov, intenzity zásahov Dynamickej kontroly stability (DSC) alebo distribúcie výkonu systému pohonu všetkých kolies M xDrive podľa vašich individuálnych požiadaviek.
M kožený volant BMW M5 Competition a M Servotronic F90 LCI Facelift 2020 kokpit

M Servotronic.

M Servotronic zabezpečí optimálny účinok posilňovača riadenia, jeho prispôsobovaním aktuálnej rýchlosti jazdy. Navyše garantuje za každých okolností priamy a športový pocit z riadenia. Systém je špeciálne ladený pre modely M a ponúka dve rozličné nastavenia pre individuálne konfigurácie, s možnosťou aktivovania tlačidlom.
BMW M5 Competition a M karbónovo keramické brzdy F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red detail koleso

M karbónovo keramické brzdy.

M karbónovo keramické brzdy poskytujú priamejší brzdný výkon. Ich kotúče sú odolné voči korózii a opotrebovaniu, znesú vyššiu tepelnú záťaž a prispejú k zníženiu hmotnosti vozidla, čo má pozitívny dopad na agilitu, dynamiku aj akceleráciu. Túto špeciálnu technickú výbavu na pohľad identifikujú brzdové strmene lakované matnou zlatou farbou, ako aj označenie M. Kvôli špecifickým vlastnostiam materiálu môže pri brzdení nastať zvýšený prevádzkový hluk, napr. pri dlhšom, nízkom zaťažení alebo vo vlhkom prostredí krátko pred odstavením vozidla. Konštrukčnému hluku sa dá predísť vybrzdením brzdy dosucha v prípade mokra alebo väčším zaťažením brzdy po dlhom nižšom zaťažení. Vlhkosť a posypová soľ môže spôsobiť pokles brzdného výkonu na úroveň konvenčných bŕzd. Tento znížený brzdný výkon je možné kompenzovať väčším tlakom na pedál. Funkčné zvuky nemajú žiadny vplyv na výkon, prevádzkovú bezpečnosť a stabilitu bŕzd.
BMW M5 Competition a M Sport výfukový systém F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red detailný pohľad zadný nástavec

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém poskytuje variabilnú zvukovú kulisu prostredníctvom integrovaného klapkového mechanizmu. V režimoch SPORT a SPORT+, zvolených tlačidlami jazdnej dynamiky, je pocit z jazdy zintenzívnený výraznou zvukovou kulisou výfuku, zatiaľ čo na komfort orientované režimy zvuk motora diskrétne utlmia.
Vysokolesklé čierne M obličky BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red predný pohľad

M obličky.

M obličky s jednodielnym vysokolesklým čiernym rámom udeľujú M5 Competition nápadný a výrazný vzhľad. Typické trojrozmerné dvojité M lišty v obličkách sú takisto vysokolesklé čierne a nesú čierny M5 Competition emblém.
Vysokolesklé čierne M bočné žiabrové mriežky BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red detailný pohľad

M bočné žiabrové mriežky.

Charakteristické M bočné žiabrové mriežky vo vysokolesklom čiernom spracovaní s modelovým označením M5 Competition majú nápadne trojdimenzionálny športový dizajn a zvýrazňujú dynamickú kombináciu technickej dokonalosti s dych vyrážajúcim štýlom, ktorý je typický pre vozidlá M od samého prvopočiatku.
Vysokolesklé čierne M vonkajšie zrkadlá BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red detailný pohľad

M špecifické vonkajšie zrkadlá.

M špecifické vysokolesklé čierne vonkajšie spätné zrkadlá dodávajú M5 Competition mimoriadne športový charakter.
Vysokolesklý čierny M zadný spojler BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red detailný pohľad dvere batožinového priestoru

M zadný spojler.

M zadný spojler vo vysokolesklom čiernom spracovaní zvýrazní športovú siluetu vozidla a podstatne redukuje neželaný vztlak. Vytváraním prítlaku zlepšuje trakciu zadnej nápravy vo vysokej rýchlosti, čiže zvyšuje smerovú stabilitu.
M dvojité koncovky výfuku BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red detailný pohľad zadný

M dvojité koncovky výfuku.

Dvojité koncovky M Sport výfukového systému v povrchovej úprave Black Chrome sú vizuálnym aj akustickým zvýraznením športového výkonu vozidla.
Vysokolesklý čierny M zadný nástavec BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 BMW Individual Imola Red detailný pohľad zadný

M zadný nástavec vysokolesklý čierny.

Vysokolesklý čierny nástavec pod zadným nárazníkom M5 Competition podčiarkuje jeho športový charakter a poskytuje vozidlu nezameniteľnú identitu.
M multifunkčné sedadlá BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 interiér

M multifunkčné sedadlá.

M multifunkčné predné sedadlá s exkluzívnym dizajnom vrátane podsvieteného loga M5 zvýraznia dynamický charakter vozidla. Hlboké sedáky a vysoké bočné konzoly vytvárajú škrupinovú štruktúru a garantujú bezchybné bočné vedenie tela. V kombinácii s komplexnými možnosťami nastavenia to prináša maximálny komfort.
M kožený volant BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s dizajnom Double-spoke style má multifunkčné tlačidlá, logo M, chrómované zdobenie, tlačidlá M1 a M2, ako aj integrovaný čelný airbag vodiča. Jeho veniec je potiahnutý čiernou kožou s kontrastným prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre dobrý pocit z uchopenia.
Červené Start/Stop tlačidlo BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 kokpit

Červené Start/Stop tlačidlo.

Červené tlačidlo Start/Stop umožňuje po odomknutí vozidla naštartovať motor bez použitia kľúča. Zároveň sa používa aj na vypnutie motora. Systém automaticky zaregistruje prítomnosť kľúča od vozidla a nie je potrebné manuálne ho použiť.
M volič prevodových stupňov BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 interiér

M volič prevodových stupňov.

Tlačidlo pre voľbu nastavení radenia Drivelogic sa nachádza vedľa loga M na hornej časti M voliča prevodovky. Tlačidlo pre aktivovanie parkovacieho režimu P je hneď pod nimi. V manuálnom režime „S“ dokáže vodič radiť pomocou voliacej páky v typickom štýle M, v režime „D“ je radenie automatické.
M špecifický prístrojový panel BMW M5 Competition F90 LCI Facelift 2020 kokpit

M špecifický prístrojový panel.

M špecifický prístrojový panel vám umožňuje zobraziť aj ďalšie informácie pre mimoriadne športovú jazdu. Ak ste zvolili režim jazdy TRACK pre použitie na pretekárskom okruhu, môžete sledovať tlak prepĺňania, tlak a teplotu v pneumatikách, ako aj silu priečneho a pozdĺžneho zrýchlenia na prístrojovom paneli.
Prahové lišty s označením M5 Competition F90 LCI Facelift 2020

Prahové lišty s označením M5 Competition.

Len čo sa otvoria dvere, podsvietené prahové lišty s označením M5 Competition zreteľne naznačia vzrušujúce zážitky, ktoré môžete očakávať počas jazdy.

BMW M5 – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW M5.

BMW M5 je demonštráciou vrcholného konštruktérskeho umenia a inovatívnej jazdnej inteligencie. Pre doteraz nepredstaviteľné dimenzie dynamiky v prémiovom sedane vyššej strednej triedy. S bohatým arzenálom technológií, ktoré zvýšia bezpečnosť aj komfort každodennej rutiny biznisu. Inovatívny systém pohonu všetkých kolies M xDrive v silnom BMW M5 s výkonom 600 koní (441 kW) premení vodiča na sebaistého pilota vysokovýkonného športového sedanu s neuveriteľnou dynamikou, precíznosťou a agilnosťou – s čistou M radosťou z jazdy na najvyššej úrovni.

BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey predobočný pohľad
Benzínový 8-valec BMW M TwinPower Turbo BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 detail kryt motora

Benzínový 8-valec M TwinPower Turbo.

Výkon 441 kW (600 k) a krútiaci moment 750 Nm umožnia benzínovému V8 agregátu M TwinPower Turbo rozbehnúť vozidlo z 0 na 100 km/h iba za 3,4 sekundy. Vďaka dvom TwinScroll turbodúchadlám, priamemu vstrekovaniu paliva High Precision Injection a plne variabilnému manažmentu ventilov Valvetronic dokáže 4,4-litrový motor vyvinúť energický ťah už od nízkych otáčok, s mimoriadne spontánnymi reakciami.

M xDrive BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey bočný pohľad

M xDrive.

M xDrive s Aktívnym M diferenciálom garantuje maximálnu možnú trakciu a jazdnú dynamiku pre každodennú jazdu aj na pretekársku trať. M špecifická technológia kombinuje typickú agilitu zadného pohonu s ovládateľnosťou pohonu všetkých kolies. Môžete si zvoliť spomedzi nastavení pohonu 4WD, 4WD Sport a – v režime vypnutia DSC – 2WD.
8-stupňová prevodovka M Steptronic so systémom Drivelogic BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 interiér páka prevodovky

8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic.

8-stupňová prevodovka M Steptronic Sport so systémom Drivelogic disponuje extrémne krátkymi časmi preraďovania a viacerými možnosťami radenia, od športovo dynamických po komfortné a úsporné. Vodič môže radiť aj manuálne, buď voliacou pákou alebo radiacimi pádlami na volante.

Tlačidlo M MODE F90 LCI Facelift 2020 interiér detailný pohľad páka prevodovky

Tlačidlo M MODE.

Tlačidlom M MODE na stredovej konzole môžete meniť intenzitu asistenčných systémov vodiča. Režim ROAD ponúka celý rad funkcií elektronických asistentov. V nastavení SPORT len varujú, ale nezasahujú. Režimom TRACK môžete úplne vypnúť asistenčné systémy, napr. na pretekárskom okruhu. V závislosti od zvoleného režimu sa na displeji zobrazia aj príslušné informácie o jazde.
M Setup BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 interiér páka prevodovky

M Setup.

M Setup vám umožňuje konfigurovať rôzne parametre dynamiky jazdy, ako sú vlastnosti motora, prevodovky a riadenia, nastavenia tlmičov, intenzity zásahov Dynamickej kontroly stability (DSC) alebo distribúcie výkonu systému pohonu všetkých kolies M xDrive podľa vašich individuálnych požiadaviek.
M Servotronic BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 kokpit

M Servotronic.

M Servotronic zabezpečí optimálny účinok posilňovača riadenia, jeho prispôsobovaním aktuálnej rýchlosti jazdy. Navyše garantuje za každých okolností priamy a športový pocit z riadenia. Systém je špeciálne ladený pre modely M a ponúka dve rozličné nastavenia pre individuálne konfigurácie, s možnosťou aktivovania tlačidlom.
M brzdy zmiešanej konštrukcie BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey detailný pohľad koleso

M brzdy zmiešanej konštrukcie.

Vďaka použitiu špeciálnej kombinácie materiálov dosahujú M brzdy zmiešanej konštrukcie vynikajúce hodnoty spomalenia a sú mimoriadne stabilné aj odolné. Zároveň sú pozoruhodne ľahké, čo má pozitívny dopad na agilitu, dynamiku a akceleráciu. Strmene lakované červenou metalickou farbou a označené logom M sú vizuálnym identifikátorom týchto vysokovýkonných M špecifických bŕzd. Vďaka špecifickým vlastnostiam materiálu môže pri brzdení nastať zvýšený prevádzkový hluk, napr. pri dlhšom nízkom zaťažení alebo vo vlhkom prostredí krátko pred odstavením vozidla. Konštrukčnému hluku sa dá predísť vybrzdením brzdy dosucha v prípade mokra alebo väčším zaťažením brzdy po dlhom nižšom zaťažení. Vlhkosť a posypová soľ môže spôsobiť pokles brzdného výkonu na úroveň konvenčných bŕzd. Tento znížený brzdný výkon je možné kompenzovať väčším tlakom na pedál. Funkčné zvuky nemajú žiadny vplyv na výkon, prevádzkovú bezpečnosť a stabilitu bŕzd.
M Sport výfukový systém BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey detailný pohľad zadný nástavec

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém poskytuje variabilnú zvukovú kulisu prostredníctvom integrovaného klapkového mechanizmu. V režimoch SPORT a SPORT+, zvolených tlačidlami jazdnej dynamiky, je pocit z jazdy zintenzívnený výraznou zvukovou kulisou výfuku, zatiaľ čo na komfort orientované režimy zvuk motora diskrétne utlmia.
M obličky BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey predný pohľad

M obličky.

M obličky s dvojitými M lištami, logom M5 a chrómovaným lemovaním upozorňujú na športovú výnimočnosť vozidla.
M žiabre BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey detailný pohľad

M žiabre.

M žiabre s logom modelu sa postarajú o optimalizáciu prúdenia vzduchu okolo predných kolies, vďaka integrovaným výduchom Air Breather. Výrazný trojrozmerný vzhľad zároveň vizuálne podčiarkne pre modely M typickú kombináciu technickej dokonalosti a dych vyrážajúceho dizajnu.
20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 810 M Bicolour BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey detailný pohľad koleso

20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 810 M Bicolour.

Vysoko kvalitné 20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 810 M Bicolour Orbit Grey, leštené. Rozmer diskov vpredu 9,5J x 20, pneumatiky 275/35 R20, vzadu 10,5J x 20, pneumatiky 285/35 R20.
M zadný spojler BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey detailný pohľad zozadu

M zadný spojler.

M zadný spojler vo farbe karosérie zvýrazní športovú siluetu vozidla a ako súčasť komplexnej aerodynamickej koncepcie prispieva k zvýšeniu efektivity aj smerovej stability.
M dvojité koncovky výfuku BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 metalíza Brands Hatch Grey detailný pohľad zadný nástavec

M dvojité koncovky výfuku.

Dvojité koncovky M Sport výfukového systému v povrchovej úprave Black Chrome sú vizuálnym aj akustickým zvýraznením športového výkonu vozidla.
M Sport sedadlá BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 interiér

M Sport predné sedadlá.

Športové a komfortné: Individuálne prispôsobiteľné športové sedadlá pre vodiča a predného spolujazdca poskytujú rozsiahle možnosti elektrického nastavenia, vrátane sklonu a šírky operadla, ako aj výšky sedadla. Vysoké bočné časti sedákov aj operadiel, spolu s nastaviteľnou opierkou pre stehná, ponúkajú vynikajúcu ergonómiu a lepšiu bočnú oporu v rýchlych zákrutách.
M kožený volant BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 interiér kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s dizajnom Double-spoke style má multifunkčné tlačidlá, logo M, chrómované zdobenie, tlačidlá M1 a M2, ako aj integrovaný čelný airbag vodiča. Jeho veniec je potiahnutý čiernou kožou s kontrastným prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre dobrý pocit z uchopenia.
Červené Start/Stop tlačidlo BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 interiér

Červené Start/Stop tlačidlo.

Červené tlačidlo Start/Stop umožňuje po odomknutí vozidla naštartovať motor bez použitia kľúča. Zároveň sa používa aj na vypnutie motora. Systém automaticky zaregistruje prítomnosť kľúča od vozidla a nie je potrebné manuálne ho použiť.
M volič prevodových stupňov BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 interiér

M volič prevodových stupňov.

Tlačidlo pre voľbu nastavení radenia Drivelogic sa nachádza vedľa loga M na hornej časti M voliča prevodovky. Tlačidlo pre aktivovanie parkovacieho režimu P je hneď pod nimi. V manuálnom režime „S“ dokáže vodič radiť pomocou voliacej páky v typickom štýle M, v režime „D“ je radenie automatické.
M špecifický prístrojový panel BMW M5 F90 LCI Facelift 2020 kokpit

M špecifický prístrojový panel.

M špecifický prístrojový panel vám umožňuje zobraziť aj ďalšie informácie pre mimoriadne športovú jazdu. Ak ste zvolili režim jazdy TRACK pre použitie na pretekárskom okruhu, môžete sledovať tlak prepĺňania, tlak a teplotu v pneumatikách, ako aj silu priečneho a pozdĺžneho zrýchlenia na prístrojovom paneli.
Prahové lišty s označením „M5“ BMW M5 F90 LCI Facelift 2020

Prahové lišty s označením „M5“.

Len čo sa otvoria dvere, exkluzívne prahové lišty s označením „M5“ zreteľne naznačia vzrušujúce zážitky, ktoré môžete očakávať počas jazdy.