Bočný pohľad jazda BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green
X2 xDrive25e
Shop The Look
Cena35.450 €
Spotreba paliva, kombinovaná7.6–6.9 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNaftaPlug-in hybrid

THE X2

NOVÉ BMW X2.

Cena35.450 €
Spotreba paliva, kombinovaná7.6–6.9 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNaftaPlug-in hybrid

THE X2

Absolútny unikát. Výnimočná jedinečnosť. BMW X2 jasne prejaví svoje športové ambície na prvý pohľad. Je však dynamické nielen vizuálne – aj počas jazdy ukáže agilný charakter, ktorý nemá v jeho triede obdobu. Pridajte k tomu vysoko kvalitný interiér s inovatívnymi technológiami a dostanete extrovertného protagonistu novej éry. Ste pripravení?

Zistiť viac

VYBERTE SI Z NAŠICH ODPORUČENÍ PRE BMW X2.

BMW X2 sDrive18i

M SPORT BALÍK

BMW X2 F39 predobočný pohľad statický Alpine White M Sport balík
 • M Sport balík
 • Adaptívny tempomat s funkciou brzdenia
 • Adaptívne LED svetlomety

BMW X2 xDrive25e

M SPORT X BALÍK

BMW X2 F39 predobočný pohľad statický Phytonic Blue M Sport X balík
 • M Sport X package
 • DAB tuner
 • Adaptívne LED svetlomety

BMW X2 xDrive25d

EDITION GOLDPLAY

BMW X2 F39 predobočný pohľad statický metalíza Sanremo Green Edition GoldPlay
 • Edícia GoldPlay
 • 20" aerodynamické kolesá s vložkami Galvanic Gold
 • M sport sedadlá so žlto/zlatou prešívaným

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

TO NAJLEPŠIE Z DIZAJNU BMW X2.

Predobočný pohľad BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green
Predný pohľad BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green

Extrovertné predné partie.

Dych vyrážajúce na prvý pohľad: sebavedomé predné partie s robustným nárazníkom a veľkým vzduchovým vstupom pre ešte lepšie chladenie bŕzd a motora.

Bočný pohľad BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green

Plynulá sila bočnej sekcie.

Robustné ako X, agilné ako kupé – atletické boky nového BMW X2 kombinujú mohutnú dolnú časť vozidla so športovou ľahkosťou hornej časti siluety s úzkou líniou okien.

Zadný pohľad BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green

Markantná zadná časť.

Unikátny dizajnový jazyk zvýrazňuje široký postoj nového BMW X2. Jeho estetiku podčiarkujú aj dvere batožinového priestoru zarovno so zadným nárazníkom a rukoväťou dverí integrovanou v logu BMW.

Kokpit BMW X2 F39 2020 interiér

Kokpit orientovaný na vodiča.

Sofistikovaný interiér ohromí ergonomickým kokpitom, typickým pre BMW X. Všetky prístroje a funkcie sa ovládajú jednoducho a intuitívne. Obzvlášť športový prvok: M kožený volant s multifunkčným ovládaním a radiacimi pádlami dokonalo sadne do rúk.

Prístrojový displej BMW X2 F39 2020 interiér

Pokroková koncepcia ovládania.

Inovatívna koncepcia ovládania dvíha komunikáciu na novú úroveň. Je intuitívna, cez ovládač iDrive alebo dotykovým, prípadne hlasovým ovládaním v reálnom čase.

Kožený dizajn BMW X2 F39 2020 interiér

Vysoko kvalitné čalúnenie.

Čalúnenie s vysokou kvalitou povrchovej úpravy garantuje prvotriedny komfort sedenia. Zobrazená výbava s kožou Dakota s perforáciou, zlatým lemovaním a kontrastným prešívaním je vyhradená exkluzívne pre Edition GoldPlay. Špeciálne zdobená je aj lakťová opierka, stredová konzola a palubná doska.

NOVÉ BMW X2 EDITION GOLDPLAY.

Pozláťte si život: Či už v podobe vysoko efektívneho BMW X2 xDrive25e s inovatívnym hybridným pohonom, adrenalínového BMW X2 M35i alebo niektorej z ďalších motorizácií – exkluzívne detaily ako napríklad fólia Galvanic Gold sa postarajú o to, že BMW X2 ako Edition GoldPlay pritiahne na cestách maximum pozornosti.
Predný pohľad počas nabíjania s osobou vľavo BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green
Rám obličiek detailný pohľad BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green

Rám obličiek v spracovaní Galvanic Gold.

Veľké vertikálne orientované M obličky vysielajú exkluzívny vizuálny signál vďaka rámu v spracovaní Galvanic Gold.

Disk kolesa z ľahkej zliatiny detailný pohľad BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green

M Aero Performance kolesá s aplikáciami Galvanic Gold.

Symbol športovej atmosféry: Aplikácie so zvýraznením v exkluzívnej farbe Galvanic Gold pritiahnu obdivné pohľady k M aerodynamickým kolesám.

Grafika okien detailný pohľad BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green

M Shadow Line.

Balík M Shadow Line vyráža dych každým svojím detailom v štýlovom vysokolesklom čiernom spracovaní, napríklad na rámoch okien a zrkadiel.

Palubná doska strana spolujazdca detailný pohľad BMW X2 F39

Grafika „GoldPlay“ a interiérové lišty Dark Graphite matné.

Vďaka grafickému prvku „GoldPlay“ na spolujazdcovej strane palubnej dosky, spolu s interiérovými lištami Dark Graphite, vyžaruje kabína atmosféru sofistikovanej elegancie.

M Sport sedadlá detailný pohľad BMW X2 F39

M Sport sedadlá.

Ergonomické M Sport sedadlá v čiernej koži získavajú exkluzívne elegantný vzhľad vďaka zlatému lemovaniu a prešívaniu. Perforácia operadla zaručí optimálnu ventiláciu.

Prahové lišty detailný pohľad BMW X2 F39

Prahové lišty „Edition“ v spracovaní Galvanic Gold.

Len čo sa otvoria dvere, vašu pozornosť upútajú prahy s nápisom „Edition“, svojím obzvlášť luxusným efektom v kontrastnom odtieni Galvanic Gold.

BMW X2 xDRIVE25e PLUG-IN HYBRID.

Objavte benefity a technické vychytávky BMW X2 xDrive25e s inovatívnym hybridným pohonom.

To najlepšie z oboch svetov: BMW X2 xDrive25e** vám umožní zažiť udržateľnú mobilitu a efektívnu jazdnú dynamiku. Preskúmajte množstvo výhod tohto inovatívneho hybridného vozidla BMW a zistite viac o jeho pohonnej koncepcii, jazdnej dynamike, programe BMW Charging a praktických digitálnych službách od BMW ConnectedDrive.
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 predný pohľad pred garážou

Plug-in hybridná technológia v BMW X2 xDrive25e.

Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e** kombinuje elektrickú pohonnú technológiu BMW eDrive s výkonným spaľovacím motorom BMW. Obe jednotky dokážu produkovať efektívny a unikátny jazdný zážitok. Pohon všetkých kolies BMW xDrive, unikátny pre plug-in hybridy v tomto segmente, je extra zárukou optimálnej dynamiky a trakcie.

Preskúmať elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 bočný pohľad jazda na ceste

Režimy pohonu v BMW X2 xDrive25e.

Čisto elektricky a bez emisií cestou do práce alebo dynamicky a s dostatočným dojazdom pre víkendové výlety – plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e** nechá otvorené všetky možnosti. Využite benefity inteligentných režimov pohonu, ktoré sa postarajú o optimálnu súhru spaľovacieho motora a elektromotora pre každú situáciu.

Preskúmať elektromobilitu BMW
Plug-in hybrid BMW X2 x2 xDrive25e zadobočný pohľad počas nabíjania

Nabíjanie BMW X2 xDrive25e.

BMW Charging vám ponúka na mieru šité riešenia pre nabíjanie vášho plug-in hybridného vozidla. Okrem štandardného nabíjacieho kábla pre domáce zásuvky obsahuje program dodávok pre BMW X2 xDrive25e** aj kábel Mode 3 pre verejné nabíjanie a kartu BMW Charging Card s atraktívnymi podmienkami verejného nabíjania*.

* Ponuky na jednotlivých trhoch sa môžu líšiť, presné informácie vám poskytne váš predajca BMW.

Viac informácií na tému nabíjania
Plug-in hybrid BMW X2 xDrive25e F39 navigačný systém detailný pohľad

Digitálne služby pre BMW X2 xDrive25e.

BMW vám ponúka inovatívne digitálne služby, ktoré ešte viac zjednodušia každodenný život s vaším plug-in hybridným BMW X2 xDrive25e**. BMW Connected Charging vás spoľahlivo navedie k najbližšej verejnej nabíjacej stanici na vašej trase. Ďalšie digitálne služby, napríklad aplikácia My BMW, poskytnú extra pomoc pri každodennej mobilite.

Preskúmať elektromobilitu BMW

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X2.

Technológie pohonu a podvozka BMW X2 v prehľadnej forme.

Výkonné motory. Priame riadenie. Doplnkový M Sport podvozok. Vysoko precízny handling, ktorý stanovuje nové štandardy triedy. Pre temperamentnú dynamiku a živú agilitu – na šprinty aj maratóny, do mesta aj na kľukaté vidiecke cesty. A toto celé sa dá ešte vylepšiť doplnkovým pohonom všetkých kolies BMW xDrive. Ten poskytne BMW X2 vynikajúcu trakciu a smerovú stabilitu, vďaka ktorým prejde aj najostrejšie zákruty ako po koľajniciach. S pretekárskym pulzom – pre všetkých pripravených.
Radiaca páka BMW X2 F39 interiér

Dvojspojková prevodovka Steptronic Sport.

7-stupňová dvojspojková prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.

BMW X2 xDrive F39 metalíza Sanremo Green zadný pohľad emblém

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.

Adaptívny podvozok BMW X2 F39

Adaptívny podvozok.

Adaptívny podvozok, znížený o 10 mm, umožňuje prispôsobovať charakteristiku tlmenia jazdnej situácii, pre zvýšenie komfortu pruženia aj dynamiky jazdy pri maximálnej možnej bezpečnosti. Ovládač jazdného zážitku umožní vodičovi aktivovať štandardný režim COMFORT alebo režim SPORT.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA V BMW X2.

Vďaka inovatívnej aplikácii My BMW si v BMW X2 vychutnáte vždy optimálne prepojenie medzi smartfónom a vozidlom. Bez ohľadu na to, či plánujete stretnutia alebo trasy, ktoré následne odošlete do navigačného systému, prípadne zdieľate svoju aktuálnu pozíciu v reálnom čase, alebo chcete, aby vám smartfón zobrazil zvyšok cesty peši po ukončení jazdy vozidlom. Zažite aplikáciu, ktorá vám zjednoduší život – BMW Connected to umožní.
Driving Assistant Plus BMW X2 F39 2020 interiér prístrojový displej

Driving Assistant Plus.

Balík výbavy Driving Assistant Plus prináša zreteľné zvýšenie bezpečnosti a komfortu. Obsahuje Kolízne varovanie a Varovanie pred chodcami s funkciou mierneho brzdenia v meste, Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistenta diaľkových svetiel, Speed Limit Info a kamerový systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go.

Head-Up displej BMW X2 F39 2020 interiér prístrojový displej

BMW Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča a umožní mu lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazí informácie ako aktuálnu rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému.

Kokpit Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go BMW X2 F39 interiér

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go.

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go vrátane Kolízneho varovania s funkciou brzdenia udržiava vodičom nastavené tempo, ako aj vzdialenosť od predchádzajúceho vozidla. Vozidlo automaticky akceleruje aj brzdí a udržiava dostatočný odstup od predchádzajúceho vozidla, aj v hustej premávke a až do prípadného zastavenia sa kolóny vozidiel.

Navigačný systém Plus BMW X2 2020 F39 interiér

Navigačný systém Plus.

Navigačný systém Plus obsahuje BMW Head-Up displej, ovládač iDrive Touch Controller, integrovaný 8,8-palcový dotykový displej a prístrojový panel s 5,7-palcovým TFT displejom s vysokým rozlíšením. Práca so systémom je intuitívna, pomocou ovládača iDrive Touch Controller, tlačidlami priamej voľby menu, ôsmimi funkčnými predvoľbami, hlasovým ovládaním alebo dotykovou obrazovkou s interaktívnymi oknami.

Integrácia smartfónu BMW X2 F39

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay a Android Auto pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.

Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 F39 2020 interiér

Real Time Traffic Information.

Prečo strácať čas v hustej premávke? Real Time Traffic Information vám umožní doraziť do cieľa rýchlejšie a efektívnejšie. Sleduje aktuálnu situáciu v premávke takmer v reálnom čase a prepočítava alternatívne trasy. Hazard Preview ako miestny varovný systém je doplnkový prvok, ktorý upozorní napríklad na nehodu či nepriaznivé počasie.

Concierge Service BMW X2 2020 F39 interiér

Concierge Service.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy mám odlet a kde je najlepšia reštaurácia v meste? Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku, na povel tlačidla, individuálne, osobne a rýchlo. Kdekoľvek ste, čokoľvek potrebujete.

MODELY BMW X2.

Model Advantage.

 • Automatické ovládanie dverí batožinového priestoru
 • Parkovacie senzory PDC vzadu; doplnkovo parkovacie senzory PDC vpredu aj vzadu vrátane parkovacieho asistenta (prvky tu nie sú zobrazené)
 • Automatická klimatizácia s 2-zónovou reguláciou
 • Systém udržiavania rýchlosti s funkciou brzdenia
BMW X2 sDrive20i F39 model Advantage metalíza Mediterranean Blue predobočný pohľad

Model M Sport.

 • M aerodynamický balík vrátane predného nástavca s vložkou v metalíze Dark Shadow so špeciálnymi vstupmi, bočných nástavcov vo farbe karosérie s vložkami v metalíze Dark Shadow, lemov blatníkov a vonkajších krytov dverí vo farbe karosérie a zadného nástavca s vložkou v metalíze Dark Shadow
 • 19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 715 M s runflat pneumatikami; k dispozícii sú aj ďalšie kolesá
 • M Sport podvozok
 • Športové predné sedadlá s čalúnením látka Micro Hexagon/Sensatec Black alebo látka Anthracite/Sensatec so sivým zvýraznením; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
 • M kožený volant
BMW X2 sDrive20i Model M Sport F39 metalíza Misano Blue predobočný pohľad

Model M Sport X.

 • M Sport X exteriérový balík, vrátane predného nárazníka s vložkou v metalíze Frozen Grey so špecifickými vstupmi, bočných prahov v metalíze Frozen Grey s vložkami vo farbe karosérie, lemov blatníkov, vonkajších krytov dverí a zadného difúzora s vložkou v metalíze Frozen Grey
 • 19-palcové M disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 722 M s runflat pneumatikami; k dispozícii sú aj ďalšie kolesá
 • Športové predné sedadlá s čalúnením látka Micro Hexagon/Sensatec Black so žltým zvýraznením; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
 • M kožený volant
BMW X2 sDrive20i Model M Sport X F39 metalíza Sparkling Storm s briliantovým efektom zadobočný pohľad
 • Model Advantage.
 • Model M Sport.
 • Model M Sport X.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X2.

BMW X2 xDrive20i.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

131 (178)/5000–5500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek: 

7,3

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 

7,7 - 6,9

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 

175 - 156

BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green bočný pohľad s osobou

CENY A FINANCOVANIE PRE BMW X2.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW X2.

BMW X2 F39 metalíza Sanremo Green zadobočný pohľad s osobou

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW X2.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW X2.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing.

Obsah servisného balíka:

 • Kontrola vozidla
 • Servis mikrofiltrov
 • Servis brzdovej kvapaliny
Zistite viac o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.

Zistite viac o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.

Zistite viac o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW X2, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO₂.

 • BMW X2 xDrive20i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,7 - 6,9
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 175 - 156

  BMW X2 sDrive20i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2 - 6,4
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 165 - 146

  BMW X2 xDrive25e**:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,8
  Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 38–42
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4–20,2

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  ** Pri teplotách pod bodom mrazu nebude čisto elektrický pohon tohto plug-in-hybridu k dispozícii kým sa batéria nezohreje na prevádzkovú teplotu, po absolvovaní prvých pár kilometrov jazdy.