ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5.

ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5.

Modelový rad, ktorý kedysi zadefinoval srdce BMW, teraz formuje budúcnosť.

ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5.Modelový rad, ktorý kedysi zadefinoval srdce BMW, teraz formuje budúcnosť.

 

 

ŠPIČKOVO EFEKTÍVNE

ŠPIČKOVO EFEKTÍVNE

Úplne nové BMW radu 5 je svedkom uvedenia najvýkonnejšieho plug-in hybridu: BMW 550e xDrive so šiestimi valcami. S elektrickým výkonom 70 kW (95 k) ponúka obzvlášť vzrušujúce jazdné výkony. Šprint z 0 na 100 km/h zvládne iba za 4,4 sekundy a ponúka čisto elektrický dojazd až do 90 km (WLTP). Podporuje nabíjací výkon až do 7,4 kW (AC), takže svoju vysokonapäťovú batériu nabije z 0 na 100 % za 3 hodiny. Nezávisle od režimu pohonu ponúka nové BMW radu 5 ušľachtilú športovosť ako štandard. Výsledkom je špičková jazdná dynamika v kombinácii s vysokou mierou komfortu. S rozmanitými a maximálne praktickými možnosťami nabíjania budete mať vždy dosť energie, nezávisle od jej zdroja.

  VIZITKA

  Úplne nové BMW radu 5 je stelesnením pohybu. Toto pozoruhodné vozidlo plynulo spája sofistikovanú modernosť s harmonickou športovosťou. Namiesto úplnej zmeny toho, čo už bolo vynikajúce, sa dizajn a konštrukcia úplne nového BMW radu 5 vybrali rozumnou cestou reinterpretácie a prispôsobovania neustále sa vyvíjajúcemu svetu. Výsledkom je elegantný sedan, ktorý nenútene zvládne pracovné aj voľnočasové úlohy, v oboch prípadoch s rovnakou noblesou. Nechajte sa inšpirovať dynamickou všestrannosťou úplne nového BMW radu 5, ktoré vás všade bude verne sprevádzať.
  BMW radu 5

  OBLIČKY ICONIC GLOW.

  Zažite lákavú a príjemnú atmosféru, ktorú vytvárajú obličky BMW Iconic Glow. Atraktívne predné partie nového BMW radu 5 so štíhlo štylizovanými LED prednými svetlometmi a špecifickými obličkami nenásilne priťahujú pohľady. Nechajte sa uniesť bielym svetlom, lemujúcim rám obličiek a vychutnajte je jeho unikátnu žiaru.

  BMW radu 5

  BMW CURVED DISPLAY.

  V srdci kokpitu sa nachádza na vodiča orientovaný BMW Curved Display. Má zdanlivo plávajúci dizajn a umožňuje intuitívnu interakciu aj plne digitálnu komunikáciu prostredníctvom hlasových a dotykových povelov. Každý dôležitý povrch je ľahko na dosah a sprostredkuje komfortný jazdný zážitok s pocitom, že ste v centre diania.

  BMW radu 5

  VIAC PRIESTORU.

  Zadná časť úplne nového BMW radu 5 ponúka rovnako veľkorysý priestor ako predné sedadlá. Slobodu pohybu si môžu vychutnať až traja pasažieri, tak po stránke dostatku miesta na nohy, ako aj nadbytku miesta nad hlavou.

  BMW radu 5 Sedan

  PANORAMATICKÁ SKLENENÁ STRECHA.

  Nechajte sa v úplne novom BMW radu 5 unášať pocitom otvorenosti a slobody. Na pozadí luxusného pobytu a jazdy stelesňuje panoramatická sklenená strecha bezkonkurenčnú kvalitu. Užite si vzdušné prostredie a vychutnávajte si na každom sedadle kúpeľ v množstve prirodzeného svetla, povyšujúci váš zážitok na novú úroveň.

  BMW radu 5 Sedan

  SNAHA O ELEGANCIU.

  S nezdolnou snahou o dosiahnutie nových míľnikov predstavuje úplne nové BMW radu 5 dokonalú voľbu pre tých, ktorí oceňujú vrodenú eleganciu a sofistikovanosť radu 5.

  BMW radu 5 Sedan

  VIDEO STREAMING.*

  Zažite praktickosť a pohodlie video streamingových služieb počas zastávok na vašej ceste. BMW iDrive displej sa vtedy premení na bránu k množstvu možností zábavy, vrátane YouTube a rozličných ďalších platforiem, poskytujúcich vám takmer neobmedzené rozptýlenie.

   

  *Z dôvodu predpisov na udržanie koncentrácie vodiča je táto funkcia k dispozícii iba vtedy, keď vozidlo stojí.

  BMW radu 5 Sedan

  PROFESIONÁLNY JAZDNÝ ASISTENT.

  Spoľahlivý BMW Intelligent Personal Assistant vám umožní koncentrovať sa na seba. Lepšie rozumie hovorenej reči a ovláda viac funkcií, vďaka čomu vy môžete byť v pohode a prakticky ovládať svoje vozidlo počas cesty.

  BMW radu 5 Sedan

  PLOCHA NA INTERAKCIU.

  BMW Interaction Bar vylepšuje užívateľský zážitok z úplne nového BMW radu 5. Umožní vám individualizovať prostredie interiéru, bez námahy ovládať klimatizáciu a varované svetlá na dotykovej ploche. Nechajte sa obklopiť technologickým komfortom.

  BMW radu 5 Sedan

  PROAKTÍVNA STAROSTLIVOSŤ.

  BMW Proactive Care, váš strážca na cestách, je štandardnou výbavou každého BMW radu 5. Predvída potreby vozidla a automaticky vás prepojí s celým svetom servisu BMW vtedy, keď ho potrebujete. Dokonca aj v prípade poruchy so stratou pojazdnosti alebo nehody dostanete individualizovanú podporu, ktorá vás udrží bezpečne na cestách.

  Vychutnajte si napredovanie s novým BMW radu 5.

  NÁVRHY KONFIGURÁCIÍ PRE NOVÉ BMW RADU 5.

  ÚPLNE NOVÉ BMW RADU 5 VÁM DÁ DO RÚK SILU.

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 520i

  ESENCIA

  BMW 520i
  60.018
  • Adaptívne LED svetlomety
  • BMW Operating System 8.5 s navigáciou
  • BMW režimy My Modes: PERSONAL, SPORT (vrátane SPORT PLUS), EFFICIENT, EXPRESSIVE, RELAX

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 520d xDrive

  ROVNOVÁHA

  BMW 520d xDrive
  72.678
  • Balík M Sport
  • BMW Live Cockpit Professional
  • BMW Iconic Glow

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 520d xDrive

  OSOBITOSŤ

  BMW 520d xDrive
  78.993
  • Balík M Sport Pro
  • Balík Comfort
  • Balík Travel

  OBJAVIŤ VIAC MOŽNOSTÍ

  BMW radu 5 Sedan

  Pokrokové myslenie je dobrým spôsobom ako si udržať náskok. Zistite viac o novom BMW radu 5, o vozidle pre novú generáciu lídrov.

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW radu 5 Sedan
  518d

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Právne vyhlásenie


   *Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.