BMW radu 5

BMW RADU 5. CIEĽ: NOVÉ ŠTANDARDY

Biznis limuzína, ktorá prekonáva očakávania

BMW radu 5 Sedan je stelesnením športového sedanu prémiovej vyššej strednej triedy. Hneď na prvý pohľad vytvára dojem atletickej štýlovosti, vyjadrenej predovšetkým dynamickou siluetou a zdržanlivejším dizajnovým jazykom. Čisté povrchy a precízne kontúry udeľujú elegantnému exteriéru modernú technickú atmosféru. Elegantný a funkčný interiér kompletizuje inovatívne ambície vozidla na budúcnosť orientovanými technológiami a športovými prvkami. V kombinácii s pozoruhodnou jazdnou dynamikou a inovatívnymi technológiami poskytuje BMW radu 5 Sedan komfort, sebaistotu a predovšetkým najvyššiu možnú mieru radosti z jazdy na krátkych aj dlhých cestách.

Zistiť viac
BMW RADU 5. CIEĽ: NOVÉ ŠTANDARDYBiznis limuzína, ktorá prekonáva očakávania

MAJSTROVSKÁ TRIEDA

Rafinovaná klasika so sviežim nádychom

BMW radu 5 je skutočným automobilovým majstrovským dielom. Klasické proporcie BMW – dlhý rázvor, výrazná predná kapota a aerodynamicky splývajúca strecha – podčiarkujú športový charakter vozidla. Precízne kontúry, spolu s minimalistickým, zato však ušľachtilým dizajnom exteriéru, vytvárajú imidž čistej prestíže. Prvky ako napríklad nové obličky Active Air Stream alebo adaptívny podvozok, poctivo napĺňajú prísľub vozidla poskytnúť nezastaviteľnú dynamiku. Elegantný dizajn interiéru zvýrazňuje jazdný zážitok tým najlepším možným štýlom.
BMW radu 5

NOVÉ OBLIČKY.

Nové ikonické jednodielne obličky dodávajú BMW radu 5 športový a ostrý vzhľad. Tento už v základe typický prvok ešte viac vynikne vo vysokolesklom čiernom spracovaní, dostupnom pre M Sport Pro balík. Robustný charakter obličiek dokonalo podporujú aj predné svetlomety BMW Laserlight.
BMW radu 5

AKTÍVNE RIADENIE.

BMW Integrálne aktívne riadenie ponúka výnimočnú stabilitu a komfort jazdy, vďaka variabilnému prevodovému pomeru riadenia predných kolies a natáčaniu zadných kolies. Pri nižších rýchlostiach sa zadné kolesá natáčajú opačne než predné, čím sa zlepšujú manévrovacie schopnosti, kým pri vysokých sa natáčajú rovnako, pre zvýšenie stability vozidla.
BMW radu 5

ADAPTIVE DRIVE.

Inovatívny regulačný systém podvozka – BMW Adaptive Drive – je kombináciou elektronicky riadených tlmičov a systému Dynamic Drive, pre zvýšenie agility vozidla a poskytnutie maximálneho komfortu jazdy. Komponenty systému regulujú pruženie jednotlivých kolies a potláčajú náklony vozidla v zákrutách, pre lepšiu ovládateľnosť a príjemnejšie pocity posádky.
BMW radu 5 Sedan

BMW LASERLIGHT.

Predné svetlomety BMW Laserlight poskytujú dosah diaľkových svetiel až do 650 metrov a ich nový dizajn s tvarom písmena L s modrým zvýraznením umocňuje športový charakter vozidla. Zlepšená viditeľnosť zvyšuje bezpečnosť aj komfort jazdy po zotmení.
BMW radu 5 Sedan

KERAMICKÉ OVLÁDAČE.

Vysoko kvalitná exkluzívna keramická povrchová úprava ovládačov dodá finálny dotyk luxusu sofistikovanému exteriéru BMW radu 5. Ušľachtilý keramický dizajn nájdete na páke prevodovky, ovládači hlasitosti a ovládači systému iDrive.
BMW radu 5 Sedan

INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Vaše BMW radu 5 Sedan sa teraz môže stať nielen vaším dokonalým spoločníkom pre jazdu, ale aj verným priateľom. Funkcie systému Intelligent Personal Assistant umožnia vášmu vozidlu lepšie pochopiť vaše potreby, postarať sa o váš dobrý pocit a poskytnúť všetky podstatné informácie vzťahujúce sa k vozidlu. Stačí povedať "Hey, BWM".
BMW radu 5 Sedan

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL.

BMW Live Cockpit Professional obsahuje inovatívny Operating System 7, praktický 12,3-palcový centrálny iDrive displej s dotykovou funkciou a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej – to všetko pre ešte lepší prehľad v kokpite a ešte intuitívnejšie a komfortnejšie ovládanie.
BMW radu 5 Sedan

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL.

Objavte novú dimenziu komfortu a bezpečnosti s výbavou Driving Assistant Professional, ktorej súčasťou sú také užitočné asistenčné systémy vodiča ako napríklad Asistent riadenia a jazdného pruhu, Aktívny systém udržiavania rýchlosti alebo automatický Speed Limit Assistant.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

NÁVRH KONFIGURÁCIÍ PRE BMW radu 5.

POKRAČUJTE V NAVRHNUTEJ KONFIGURÁCII A NAKONFIGURUJTE SI VAŠE VYSNÍVANÉ BMW radu 5.

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 5 Sedan

Základný model

BMW radu 3
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional
 • Digital key

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 5 Sedan

Model M Sport

BMW X4 xDrive 30i M Sport balík G02 Brooklyn Grey predobočný pohľad
 • Head-Up displej
 • Driving Assistant Professional
 • Komfortný vstup

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 5 Sedan

Model Luxury Line

BMW X4 xDrive 30d M Sport balík G02 Tansanite Blue predobočný pohľad
 • BMW Laserové svetlomety
 • Driving Assistant Professional
 • BMW Live Cockpit Professional

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW radu 5 Sedan

Rozsah možností BMW radu 5 nepozná hranice.

BMW radu 5 je k dispozícii v množstve variantov, pripravených odviezť vás do budúcnosti. Objavte ten dokonalý pre vás!

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW radu 5 Sedan
518d

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 530e Sedan:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,3–1,7
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 30–39

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.