BMW radu 5 Touring

BMW RADU 5 TOURING. MAJSTER V TRIEDE KOMFORTU.

Vysoká funkčnosť so silným športovým duchom

BMW RADU 5 TOURING: TO NAJLEPŠIE

Líder svojej triedy: BMW radu 5 Touring kombinuje výnimočnú funkčnosť a komfort na dlhé trate, typický pre BMW Touring, s ikonickým vzhľadom a dynamikou modelov BMW radu 5. Exteriér pôsobí sebaistejšie a modernejšie než kedykoľvek predtým vďaka obzvlášť dlhému rázvoru, čistým povrchom a špeciálnym prvkom dizajnu. Elegantný a extrémne variabilný interiér ponúka veľkorysé odkladacie možnosti, predovšetkým vďaka flexibilnému batožinovému priestoru. V kombinácii s pozoruhodnou jazdnou dynamikou a inovatívnymi technológiami stanovuje BMW radu 5 Touring nové štandardy komfortu a všestrannosti.

Zistiť viac
BMW RADU 5 TOURING. MAJSTER V TRIEDE KOMFORTU.Vysoká funkčnosť so silným športovým duchom

  NOVÁ DEFINÍCA FUNKČNOSTI.

  Dokonalá kombinácia praktickosti a silného charakteru.

  BMW radu 5 Touring stanovuje úplne nové štandardy funkčnosti so športovým korením. Minimalistický prístup k dizajnu výrazne prezentuje jednotlivé silné prvky, ako sú špecifické obličky, veľké vzduchové vstupy alebo ostré laserové predné svetlá. Elegantný interiér ponúka výnimočnú priestrannosť, zatiaľ čo veľký batožinový priestor poskytuje obrovskú prepravnú kapacitu. Technologicky pokročilé systémy prinášajú plný komfort a výnimočnú podporu v každej jazdnej situácii.
  INTEGRÁLNE AKTÍVNE RIADENIE

  INTEGRÁLNE AKTÍVNE RIADENIE

  Integrálne aktívne riadenie prispôsobuje svoj účinok konkrétnej jazdnej situácii, čím optimalizuje reakcie vozidla. Kombinuje premenlivý prevodový pomer riadenia predných kolies s natáčaním zadných kolies, pre lepšiu manévrovateľnosť v nižších rýchlostiach a pre viac stability počas rýchlej jazdy.
  PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  Objavte tú najušľachtilejšiu fúziu: Plug-in hybridy BMW radu 5 Touring 520e, 530e a 530e xDrive kombinujú elektrický pohon BMW eDrive s motormi BMW TwinPower Turbo, čoho výsledkom je majstrovský model danej triedy. Nový predvídavý hybridný režim využíva Real Time Traffic Information pre úsporu energie a paliva, čím vnáša do jazdného zážitku novú úroveň inteligencie.
  ADAPTÍVNY PODVOZOK

  ADAPTÍVNY PODVOZOK

  Adaptívny podvozok vám umožní prispôsobiť sa konkrétnym jazdným podmienkam – okrem iného zvyšuje stabilitu zatáčania aj jazdnú dynamiku. Môžete si zvoliť režim COMFORT pre maximálne pohodlnú podporu, alebo režim SPORT, s radikálnejším a dynamickejším nastavením tlmičov.
  ADAPTÍVNE PNEUMATICKÉ ODPRUŽENIE

  ADAPTÍVNE PNEUMATICKÉ ODPRUŽENIE

  Adaptívne pneumatické odpruženie garantuje stabilný jazdný komfort bez ohľadu na zaťaženie vozidla. Svetlú výšku udržiava na konštantnej úrovni aj pri vysokom zaťažení, čo prináša plnú jazdnú bezpečnosť za každých okolností.
  LASEROVÉ SVETLÁ

  LASEROVÉ SVETLÁ

  Predné svetlomety BMW Laserlight ponúkajú pozoruhodný dosah v režime diaľkových svetiel až do 650 metrov. Zlepšená viditeľnosť zvyšuje bezpečnosť aj komfort jazdy po zotmení. Nový tvar písmena L s modrým zvýraznením pridáva vozidlu športové korenie.
  LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

  LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

  BMW Live Cockpit Professional obsahuje inovatívny BMW Operating System 7, praktický 12,3-palcový centrálny dotykový displej a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej – pre ešte príjemnejší pobyt v kabíne, lepší prehľad a intuitívnejšie ovládanie.
  INTEGRÁCIA SMARTFÓNU

  INTEGRÁCIA SMARTFÓNU

  Využite Apple CarPlay a Android Auto pre integráciu vášho smartfónu do systémov BMW radu 5 Touring. Bezdrôtové pripojenie vám umožní používať vaše obľúbené aplikácie presne tak, ako to máte v obľube – cez iDrive displej, prístrojový panel alebo doplnkový Head-Up displej.
  ASISTENT CÚVANIA

  ASISTENT CÚVANIA

  Asistent cúvania si pamätá posledných 50 metrov, ktoré ste prešli smerom vpred rýchlosťou do 35 km/h a dokáže následne sám prejsť túto trasu cúvaním. Systém prevezme proces riadenia, čiže na vodičovi ostáva zodpovednosť sledovať okolie.
  DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

  DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

  Vaše BMW radu 5 Touring môže byť ešte chytrejšie, s balíkom výbavy Driving Assistant Professional. Tento súbor asistenčných systémov obsahuje bezpečnostné a komfortné funkcie ako napríklad Asistent riadenia a jazdného pruhu, Aktívny systém udržiavania rýchlosti alebo Automatický Speed Limit Assist.
  REMOTE SOFTWARE UPGRADE

  REMOTE SOFTWARE UPGRADE

  Vďaka funkcii Remote Software Upgrade bude vaše BMW radu 5 aktuálne. Získanie aktualizácií je intuitívne a jednoduché, aplikáciou My BMW alebo cez SIM kartu vo vozidle.

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  NÁVRH KONFIGURÁCIÍ PRE BMW RADU 5 TOURING.

  POKRAČUJTE V NAVRHNUTEJ KONFIGURÁCII A NAKONFIGURUJTE SI VAŠE VYSNÍVANÉ BMW RADU 5 TOURING.

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 518d Touring

  Základný model

  BMW 518d Touring predobočný pohľad
  63.274
  • BMW Live Cockpit Professional
  • BMW Assistant Professional
  • BMW laserové svetlomety

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 518d Touring

  Model M Sport

  BMW radu 5 Touring
  68.287
  • Head-Up displej
  • M Sport balík
  • BMW laserové svetlomety

  Pokračujte v konfigurácii
  BMW 520d xDrive Touring

  Model Luxury Line

  BMW radu 5 Touring
  74.691
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Driving Assistant Professional
  • Digital key

  OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

  BMW radu 5 Touring

  BMW radu 5 Touring je k dispozícii s množstvom funkčných a komfortných možností.

  Zistite viac o možnostiach modelových variantov BMW radu 5 Touring a objavte verziu, šitú na mieru pre vás!

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW radu 5 Touring
  518d

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

  Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • BMW 530e Touring:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,5–1,9
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 35–43

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.