BMW X2

BMW X2. SILA ODVAHY.

Buďte statoční, buďte silní, pripravte sa na jeho rebelského ducha.

Absolútny unikát. Výnimočná jedinečnosť. BMW X2 jasne prejaví svoje športové ambície na prvý pohľad. Je však dynamické nielen vizuálne – aj počas jazdy ukáže agilný charakter, ktorý nemá v jeho triede obdobu. Pridajte k tomu vysoko kvalitný interiér s inovatívnymi technológiami a dostanete extrovertného protagonistu novej éry. Ste pripravení

Zistiť viac
BMW X2. SILA ODVAHY.Buďte statoční, buďte silní, pripravte sa na jeho rebelského ducha.

 

 

S REBÉLIOU V SRDCI

Vzrušujúca dynamika pre expresívnych extrovertov

Toto unikátne Sports Activity Coupé (SAC) je jedným z najnovších členov rodiny BMW. Výrazné prvky špecifického dizajnu, kombinované so športovým podvozkom a pozoruhodným ťahom pohonu, si však rýchlo získali srdcia vodičov s charakterom. Táto nádherná šelma je odvážnou voľbou pre skutočných individualistov, ktorí chcú byť vodcami, nie nasledovníkmi. BMW X2 je zároveň úplne prvým členom z celej rodiny X, ktorý priniesol aj verziu M Sport X.
BMW X2 - dizajn

DYNAMIKA KAŽDÉHO DETAILU

Toto vozidlo vyjadruje silu svojej osobnosti každým detailom dizajnu. Sebavedomé predné partie upútajú pohľad prvkami ako je zvýraznený blatník alebo tri mohutné vzduchové vstupy. Nápadné zadné partie pritiahnu pozornosť jemne splývajúcou líniou strechy a výraznejším vekom kufra. Logo umiestnené na zadnom stĺpiku je poctou dizajnu BMW E9.
BMW X2 - M Sport X balík

DOBRODRUŽSTVO V ŠTANDARDE

Ak chcete na ceste ešte viac priťahovať pohľady, môžete si vybrať atraktívny M Sport X balík, ktorý kombinuje dizajnové prvky z rodín BMW M a X. Výbava M Sport X je inšpirovaná rely vozidlami a pridáva sofistikované exteriérové prvky v spracovaní Frozen Grey, ktoré nápadne kontrastujú s lakom. Charakteristické detaily stavajú ešte výraznejšie do centra pozornosti športový charakter vozidla.
BMW X2 - BMW xDrive

XDRIVE PRE KAŽDÚ CESTU

Vynikajúca dynamika a špičková agilita sú štandardnými prvkami BMW X2, ak si však chcete jazdný zážitok ešte viac okoreniť, zvoľte si doplnkový pohon všetkých kolies BMW xDrive. Vášmu BMW X2 dodá dokonalú trakciu a stabilné vedenie stopy. Navyše, BMW X2 garantuje plnú kontrolu nad vozidlom na každej ceste, pre plynulý a komfortný prejazd aj tých najostrejších zákrut.
BMW X2 - Apple CarPlay

APPLE CARPLAY

Vaše BMW X2 má všetko pre vašu plnú konektivitu – pre váš telefón a vaše obľúbené aplikácie, napríklad iMessage, WhatsApp alebo Spotify. Vychutnajte si ich diaľkové ovládanie počas jazdy, bezpečne a komfortne. Zároveň môžete zadávať hlasové povely pre Siri, pomocou tlačidla hlasového ovládania na volante.
BMW X2 - Asistent pre hustú premávku

ASISTENT PRE HUSTÚ PREMÁVKU

Čo je viac únavné, než posúvanie sa v kolóne mestskej premávky? Asistent pre hustú premávku v BMW X2 vám v týchto náročných dopravných situáciách uľahčí život. Systém detekuje nízku rýchlosť a vedie vozidlo plynulo podľa ostatných v kolóne, s udržiavaním bezpečného odstupu. Rýchlosť vozidla reguluje až po úplné zastavenie a poskytuje aktívnu podporu v riadení.
BMW X2 - Driving Assistant Plus

DRIVING ASSISTANT PLUS

Driving Assistant Plus, s množstvom systémov, ktoré ešte viac zvýšia pôžitok aj bezpečnosť jazdy, je skutočne najlepším priateľom vodiča BMW X2. Objavte kolízne varovanie, varovanie pred chodcami, varovný systém opustenia jazdného pruhu, asistenta diaľkových svetiel, Speed Limit Info alebo systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go, pre ešte plynulejšiu a komfortnejšiu jazdu.
BMW X2 - kokpit

KOKPIT ORIENTOVANÝ NA VODIČA

BMW X2 je vybavené ergonomickým, na vodiča orientovaným kokpitom, typickým pre všetky modely BMW. Všetky funkcie sa ovládajú intuitívne, jednoducho a najdôležitejšie prvky pre jazdu sú rýchlo na dosah. Doplnkový M kožený volant s radiacimi pádlami pridáva ešte viac sofistikovanosti tomuto už v základe úžasne koncipovanému interiéru.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

NÁVRH KONFIGURÁCIÍ PRE BMW X2.

POKRAČUJTE V NAVRHNUTEJ KONFIGURÁCII A NAKONFIGURUJTE SI VAŠE VYSNÍVANÉ BMW X2.

Pokračujte v konfigurácii
BMW X2

Model M Sport

BMW radu X2
 • M Sport balík
 • Driving Assistant
 • Komfortný vstup

Pokračujte v konfigurácii
BMW X2

Edícia M Mesh

BMW X2
 • Head-Up displej
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Balík ambientného osvetlenia

Pokračujte v konfigurácii
BMW X2

Model M Sport X

BMW X4 xDrive 30d M Sport balík G02 Tansanite Blue predobočný pohľad
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Driving Assistant Plus
 • Komfortný vstup

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW X2

Zistite viac o odvážnom a atletickom BMW X2.

BMW X2 je k dispozícii vo viacerých verziách – každá z nich je ale odvážna, výrazná a úžasná. Vyberte si tú, ktorá spĺňa vaše špecifické potreby a nechajte sa odviezť za novým dobrodružstvom.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X2
X2 sDrive18i

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X2 M35i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–185

  BMW X2 xDrive20d:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,6–6,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 146–163

  BMW X2 xDrive25e:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,8
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,9–15,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 38–42

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.