Nové BMW X2

NOVÉ BMW X2.

Nové BMW X2 vstupuje do svojej nasledujúcej generácie s vášňou.

* Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
NOVÉ BMW X2.Nové BMW X2 vstupuje do svojej nasledujúcej generácie s vášňou.

 

 

CESTA VYJADRENIA

Rebeli kladú otázky. Nové BMW X2 je pre tých, ktorí cítia potrebu prepísať definíciu bežného. So svojou elegantnou kupé siluetou a sebaistými vertikálnymi prednými partiami stelesňuje nové BMW X2 športovosť a individualitu. Štandardné LED predné svetlomety poskytujú vynikajúcu viditeľnosť, spolu s moderne tvarovanými dennými svetlami. Nový dizajn obličiek má čiernu mriežku v kombinácii s perleťovo chrómovaným rámom. Spolu s estetikou ponúka nové BMW X2 aj rozsiahlu konektivitu, digitálne služby a možnosti zábavy. Toto vozidlo je pripravené na každú situáciu a všetky vaše kreatívne výlevy. Vydajte sa na novú cestu s vášňou.
ICONIC GLOW

BMW ICONIC GLOW

Ponorte sa do nevšednej atmosféry, ktorú umocňuje aj BMW Iconic Glow. Nové BMW X2 je štandardne vybavené LED prednými svetlometmi, ktoré osvetlia cestu s nevídanou silou. A ešte z nich aj vyžaruje neopakovateľná elegancia.

CURVED DISPLAY

BMW CURVED DISPLAY

Centrálnym prvkom interiéru je BMW Curved Display. Tento plne digitálny zázrak plynulo spája 10,25-palcový prístrojový displej s 10,7-palcovým ovládacím displejom. Nový dizajn úvodnej obrazovky menu poskytuje rýchly prístup k často používaným funkciám a prináša novú úroveň praktickosti.

VIAC VOĽNOSTI

VIAC VOĽNOSTI

Veľkorysý priestor a moderná funkčnosť premieňajú interiér nového BMW X2 na komfortné a príjemné miesto. Ergonomicky integrovaný ovládací panel je umiestnený v lakťových opierkach pre lepší prístup k funkciám vozidla. Posádka má teraz k dispozícii viac miesta na ramená vpredu aj vzadu.

NECH JE VAŠE

NECH JE VAŠE

Nové BMW X2 ponúka bohatú štandardnú výbavu a je otvorené rozsiahlym možnostiam individualizácie tak, aby vyhovelo vášmu osobnému štýlu a potrebám. Od panoramatickej sklenenej strechy až po interiérový fotoaparát pre rýchle selfie — ponuka je rozmanitá a jej hranicou je iba vaša predstavivosť.

AIR CONSOLE HRY

AIR CONSOLE HRY*

Nechajte sa uniesť zábavou s hrami na platforme AirConsole. Vychutnajte si pestrý výber video hier, ktoré premenia čas čakania na vzrušujúce okamihy. Každý člen posádky sa môže aktívne zúčastniť a na umocnenie zážitku používať svoj smartfón ako ovládač.

*Z dôvodu pravidiel na udržanie sústredenosti vodiča je táto funkcia k dispozícii iba keď vozidlo stojí.

PROACTIVE CARE

PROACTIVE CARE

BMW Proactive Care, váš strážca na cestách, vás automaticky spojí s BMW. Keď je to potrebné, postará sa o všetky servisné záležitosti, súvisiace s vozidlom. Nič mu neunikne. Proactive Care funguje plne nezávisle a vždy proaktívne.

DIGITAL PREMIUM

BMW DIGITAL PREMIUM

BMW Digital Premium je rozšírený digitálny balík. Obsahuje medzinárodnú aj pre danú krajinu špecifickú hudbu, podcasty, správy, video streaming a aplikácie s hrami. Bezplatné trojmesačné skúšobné obdobie sa začína po inicializácii mapovania s BMW ID vo vozidle.

BMW MAPS

BMW MAPS

Teraz sa do cieľa cesty dostanete ešte jednoduchšie. Vďaka pokročilým funkciám BMW Maps vždy dostanete informácie o aktuálnej dopravnej situácii, dokonca aj bez aktivovaného navigačného navádzania. K dispozícii budete mať aj ďalšie informácie o zaujímavých miestach, vrátane obrázkov, hodnotení a možností platby.

VYJADRITE SVOJU VÁŠEŇ S NOVÝM BMW X2.

Pokračujte v konfigurácii
BMW X2 sDrive20i

ESENCIA

BMW X2
Od 46.083
 • LED svetlomety
 • BMW Live Cockpit Plus a BMW Curved Display
 • BMW režimy My Modes: PERSONAL, SPORT, EFFICIENT

Pokračujte v konfigurácii
BMW X2 sDrive18d

ROVNOVÁHA

BMW X2
Od 52.284
 • Balík M Sport
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Balík Premium

Pokračujte v konfigurácii
BMW X2 M35i xDrive

OSOBITOSŤ

BMW X2 Model M Sport X
Od 71.516
 • M Sport Pro balík
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Balík Innovation

OBJAVIŤ VIAC MOŽNOSTÍ

OBJAVIŤ VIAC MOŽNOSTÍ

Zistite viac o odvážnom a atletickom BMW X2.

Pokrok je živený vášňou a kreativitou brilantného ducha. Zistite viac o novom BMW X2, vozidle pre individualistov.

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X2
X2 sDrive18i

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X2 M35i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–185

  BMW X2 xDrive20d:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,6–6,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 146–163

  BMW X2 xDrive25e:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,8
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,9–15,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 38–42

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.