BMW radu 5 Touring

BMW RADU 5 TOURING. MAJSTER V TRIEDE KOMFORTU.

Vysoká funkčnosť so silným športovým duchom

BMW RADU 5 TOURING: TO NAJLEPŠIELíder svojej triedy: BMW radu 5 Touring kombinuje výnimočnú funkčnosť a komfort na dlhé trate, typický pre BMW Touring, s ikonickým vzhľadom a dynamikou modelov BMW radu 5. Exteriér pôsobí sebaistejšie a modernejšie než kedykoľvek predtým vďaka obzvlášť dlhému rázvoru, čistým povrchom a špeciálnym prvkom dizajnu. Elegantný a extrémne variabilný interiér ponúka veľkorysé odkladacie možnosti, predovšetkým vďaka flexibilnému batožinovému priestoru. V kombinácii s pozoruhodnou jazdnou dynamikou a inovatívnymi technológiami stanovuje BMW radu 5 Touring nové štandardy komfortu a všestrannosti.

Zistiť viac
BMW RADU 5 TOURING. MAJSTER V TRIEDE KOMFORTU.Vysoká funkčnosť so silným športovým duchom

NOVÁ DEFINÍCA FUNKČNOSTI.

Dokonalá kombinácia praktickosti a silného charakteru.

BMW radu 5 Touring stanovuje úplne nové štandardy funkčnosti so športovým korením. Minimalistický prístup k dizajnu výrazne prezentuje jednotlivé silné prvky, ako sú špecifické obličky, veľké vzduchové vstupy alebo ostré laserové predné svetlá. Elegantný interiér ponúka výnimočnú priestrannosť, zatiaľ čo veľký batožinový priestor poskytuje obrovskú prepravnú kapacitu. Technologicky pokročilé systémy prinášajú plný komfort a výnimočnú podporu v každej jazdnej situácii.
BMW radu 5 Touring

INTEGRÁLNE AKTÍVNE RIADENIE

Integrálne aktívne riadenie prispôsobuje svoj účinok konkrétnej jazdnej situácii, čím optimalizuje reakcie vozidla. Kombinuje premenlivý prevodový pomer riadenia predných kolies s natáčaním zadných kolies, pre lepšiu manévrovateľnosť v nižších rýchlostiach a pre viac stability počas rýchlej jazdy.
BMW radu 5 Touring

PLUG-IN HYBRID

Objavte tú najušľachtilejšiu fúziu: Plug-in hybridy BMW radu 5 Touring 520e, 530e a 530e xDrive kombinujú elektrický pohon BMW eDrive s motormi BMW TwinPower Turbo, čoho výsledkom je majstrovský model danej triedy. Nový predvídavý hybridný režim využíva Real Time Traffic Information pre úsporu energie a paliva, čím vnáša do jazdného zážitku novú úroveň inteligencie.
BMW radu 5 Touring

ADAPTÍVNY PODVOZOK

Adaptívny podvozok vám umožní prispôsobiť sa konkrétnym jazdným podmienkam – okrem iného zvyšuje stabilitu zatáčania aj jazdnú dynamiku. Môžete si zvoliť režim COMFORT pre maximálne pohodlnú podporu, alebo režim SPORT, s radikálnejším a dynamickejším nastavením tlmičov.
BMW radu 5 Touring

ADAPTÍVNE PNEUMATICKÉ ODPRUŽENIE

Adaptívne pneumatické odpruženie garantuje stabilný jazdný komfort bez ohľadu na zaťaženie vozidla. Svetlú výšku udržiava na konštantnej úrovni aj pri vysokom zaťažení, čo prináša plnú jazdnú bezpečnosť za každých okolností.
BMW radu 5 Touring

LASEROVÉ SVETLÁ

Predné svetlomety BMW Laserlight ponúkajú pozoruhodný dosah v režime diaľkových svetiel až do 650 metrov. Zlepšená viditeľnosť zvyšuje bezpečnosť aj komfort jazdy po zotmení. Nový tvar písmena L s modrým zvýraznením pridáva vozidlu športové korenie.
BMW radu 5 Touring

LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional obsahuje inovatívny BMW Operating System 7, praktický 12,3-palcový centrálny dotykový displej a plne digitálny 12,3-palcový prístrojový displej – pre ešte príjemnejší pobyt v kabíne, lepší prehľad a intuitívnejšie ovládanie.
BMW radu 5 Touring

INTEGRÁCIA SMARTFÓNU

Využite Apple CarPlay a Android Auto pre integráciu vášho smartfónu do systémov BMW radu 5 Touring. Bezdrôtové pripojenie vám umožní používať vaše obľúbené aplikácie presne tak, ako to máte v obľube – cez iDrive displej, prístrojový panel alebo doplnkový Head-Up displej.
BMW radu 5 Touring

ASISTENT CÚVANIA

Asistent cúvania si pamätá posledných 50 metrov, ktoré ste prešli smerom vpred rýchlosťou do 35 km/h a dokáže následne sám prejsť túto trasu cúvaním. Systém prevezme proces riadenia, čiže na vodičovi ostáva zodpovednosť sledovať okolie.
BMW radu 5 Touring

DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL

Vaše BMW radu 5 Touring môže byť ešte chytrejšie, s balíkom výbavy Driving Assistant Professional. Tento súbor asistenčných systémov obsahuje bezpečnostné a komfortné funkcie ako napríklad Asistent riadenia a jazdného pruhu, Aktívny systém udržiavania rýchlosti alebo Automatický Speed Limit Assist.
BMW radu 5 Touring

REMOTE SOFTWARE UPGRADE

Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW radu 5 Touring vždy aktuálne. Získanie softvérových aktualizácií je veľmi jednoduché, cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu vo vozidle.

Nájdite BMW radu 5 Touring, ktoré vyhovie vašim potrebám!

BMW radu 5 Touring

Model Luxury Line

BMW radu 5 Touring
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional
 • Digital key

BMW radu 5 Touring

Model M Sport

BMW radu 5 Touring
 • Head-Up displej
 • M Sport balík
 • BMW Laserové svetlomety

BMW radu 5 Touring

Základný model

BMW radu 5 Touring
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Driving Assistant Professional
 • Laserové LED svetlá

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW radu 5 Touring

BMW radu 5 Touring je k dispozícii s množstvom funkčných a komfortných možností.

Zistite viac o možnostiach modelových variantov BMW radu 5 Touring a objavte verziu, šitú na mieru pre vás!

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW radu 5 Touring
518d

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW 530e Touring:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,5–1,9
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 35–43

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.