Hnacie ústrojenstvo BMW radu 1 stanovuje nové štandardy v kompaktnej triede. Vzájomná súhra účinných motorov BMW TwinPower Turbo, pohonu predných kolies a precízne vyladených technológií podvozka, vytvára vysokú úroveň jazdnej dynamiky a agility – podporovanú konzistentným konceptom ľahkej konštrukcie a opatreniami na zvýšenie efektívnosti BMW EfficientDynamics, ako napr. režim ECO PRO, ktorý je súčasťou základnej výbavy. Dostupné asistenčné systémy vodiča a digitálne služby zároveň ponúkajú maximálnu bezpečnosť a pohodlie.

BMW radu 1 má športový a sebavedomý vzhľad. Jeho vynikajúci dizajn ho vyčleňuje z davu na prvý pohľad. Špičkové technológie pohonu a podvozka garantujú dynamiku a agilitu, zatiaľ čo inovatívne technológie a asistenčné systémy vodiča zaručujú maximálnu bezpečnosť a komfort.

Progresívny exteriérový dizajn radu 1 má pozoruhodné vlastnosti, ktoré podčiarkujú športový charakter vozidla. Na cestujúcich čaká prvotriedny a priestranný interiér a kokpit orientovaný na vodiča je pozvánkou na dynamickú jazdu. BMW radu 1 je k dispozícii vo verziách M Sport, Sport Line, Luxury Line a Advantage. Široká škála dizajnových možností, komponentov hnacieho ústrojenstva a podvozka, spolu s inovatívnymi technológiami, umožňuje ďalšiu individualizáciu tohto športového kompaktného automobilu značky BMW.

Či už hľadáte nové alebo jazdené vozidlo BMW radu 1, tu nájdete všetky informácie, testy a ponuky financovania aj poistenia aktuálnych modelov BMW radu 1 – a samozrejme aj predajcov pre vašu skúšobnú jazdu.

Zistiť viac