BMW X2 M35i metalíza Sapphire Black F39 zadobočný pohľad

THE X2

BMW M

BMW X2 M35i: MODELY A VÝBAVA

Dokonalý priebeh výkonu zjednotený so športovou charizmou a pozoruhodnou všestrannosťou: BMW X2 M35i vám vyrazí dych. S bohatým arzenálom exkluzívnej výbavy, dizajnových detailov, inteligentných asistenčných systémov a inovatívnych digitálnych služieb vám ponúka všetko, čo potrebujete do rýchleho jazdného pruhu.

Zistiť viac
THE X2BMW X2 M35i: MODELY A VÝBAVA

DIZAJN A JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X2 M35i.

Vysoký výkon vo vrcholnej forme.

BMW X2 M35i vás ohromí atletickou charizmou, extrémne športovým silovým potenciálom a unikátnou všestrannosťou. Objavte atraktívnu výbavu z oblasti dizajnu, pohonu a podvozka.
Benzínový 4-valec M TwinPower Turbo BMW X2 M35i 2018 F39

Benzínový 4-valec BMW M TwinPower Turbo.

Nová generácia 2,0-litrového benzínového 4-valca BMW M TwinPower Turbo garantuje maximálnu radosť z jazdy. Je typický svojím agilným priebehom výkonu a vynikajúcimi reakciami už od nízkych otáčok, pričom zároveň disponuje nízkou spotrebou a emisiami.
BMW xDrive BMW X2 M35i metalíza Sapphire Black F39 zadný detail

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
Prevodovka Steptronic Sport BMW X2 M35i F39 interiér

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
M Sport podvozok BMW X2 F39

M Sport podvozok.

Agilita, vynikajúca presnosť riadenia a pozoruhodný komfort sú typickými jazdnými črtami štandardného podvozka. Základom skvelých jazdných vlastností sú predná náprava s jednokĺbovými závesmi, kompaktná viacprvková zadná náprava so samostatne umiestnenými tlmičmi a pružinami a vysoká tuhosť karosérie. Kinematika náprav, plynové tlmiče a stabilizátory sú výrazne orientované na dynamiku.
M Sport brzdy BMW X2 M35i metalíza Sapphire Black F39 detail koleso

M Sport brzdy.

M Sport brzdy s viacpiestikovými tmavomodrými strmeňmi s logom M disponujú pozoruhodným brzdným výkonom. Sú prispôsobené extrémne dynamickému potenciálu vozidla a umožnia dosiahnuť mimoriadne športový štýl jazdy s excelentným brzdením aj za mokra.
BMW obličky v spracovaní Cerium Grey BMW X2 M35i metalíza Sapphire Black F39 predobočný pohľad

BMW obličky v spracovaní Cerium Grey.

Predná časť BMW X2 M35i s progresívnym dizajnom BMW obličiek v spracovaní Cerium Grey vytvára nezameniteľný vizuálny dojem.
M zadný spojler BMW X2 M35i metalíza Sapphire Black F39 zadný detail

M zadný spojler.

M zadný spojler zvýrazní športovú siluetu vozidla a redukuje neželaný vztlak. Vytváraním prítlaku na zadnej náprave zvyšuje smerovú stabilitu jazdy.
M disky z ľahkej zliatiny BMW X2 M35i metalíza Sapphire Black F39 detail koleso

M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke 716 M.

20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 716 M Jet Black, leštené, 8J x 20, runflat pneumatiky 225/45 R20.
Kryty vonkajších zrkadiel v spracovaní Cerium Grey BMW X2 M35i metalíza Sapphire Black F39 exteriér

Kryty vonkajších zrkadiel v spracovaní Cerium Grey.

Unikátna dynamika exteriéru BMW X2 M35i je zvýraznená špecifickými detailmi v spracovaní Cerium Grey. Patria k nim napríklad rámy na vonkajších zrkadlách.
M Sport sedadlá BMW X2 M35i F39 interiér

M Sport sedadlá.

Športové predné sedadlá majú vysoké bočné konzoly, ktoré poskytujú optimálnu bočnú oporu tela vodiča a predného spolujazdca, dokonca aj pri dynamickej jazde v zákrutách. Na rozdiel od štandardných sedadiel sa dá na sedadle vodiča samostatne nastavovať aj uhol sedadla, hĺbka sedáka, opierka na stehná a šírka operadla. Dynamický dizajn je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA V BMW X2 M35i.

Digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča v BMW X2 M35i.

Vďaka inovatívnym službám BMW Connected+ v aplikácii BMW Connected si v BMW X2 M35i vychutnáte vždy optimálne prepojenie medzi smartfónom a vozidlom. Bez ohľadu na to, či plánujete stretnutia alebo trasy, ktoré následne odošlete do navigačného systému, prípadne zdieľate svoju aktuálnu pozíciu v reálnom čase, alebo chcete, aby vám smartfón zobrazil zvyšok cesty peši po ukončení jazdy vozidlom. Zažite aplikáciu, ktorá vám zjednoduší život – BMW Connected to umožní.

Predobočný pohľad BMW X2 M35i 2018 F39 metalíza Sapphire Black
Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go.

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go vrátane Kolízneho varovania s funkciou brzdenia udržiava vodičom nastavené tempo, ako aj vzdialenosť od predchádzajúceho vozidla. Vozidlo automaticky akceleruje aj brzdí a udržiava dostatočný odstup od predchádzajúceho vozidla, aj v hustej premávke a až do prípadného zastavenia sa kolóny vozidiel.
Kožený volant BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

Asistent pre hustú premávku.

Asistent pre hustú premávku znižuje zaťaženie vodiča počas monotónnych situácií. Pri rýchlosti do 60 km/h systém jednoducho nechá vozidlo „plávať“ spolu s prúdom hustej premávky, čím redukuje stresový charakter situácie. Automaticky udržiava vzdialenosť od vozidla pred vami a reguluje vaše tempo až do úplného zastavenia – k čomu pridáva aj podporu v riadení.
Driving Assistant Plus BMW X2 M35i 2018 F39 interiér prístrojový displej

Driving Assistant Plus.

Balík výbavy Driving Assistant Plus prináša zreteľné zvýšenie bezpečnosti a komfortu. Obsahuje Kolízne varovanie a Varovanie pred chodcami s funkciou mierneho brzdenia v meste, Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistenta diaľkových svetiel, Speed Limit Info, Kamerový systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go ako aj Asistenta pre hustú premávku.
Head-Up displej BMW X2 M35i 2018 F39 interiér prístrojový displej

BMW Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča a umožní mu lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazí informácie ako aktuálnu rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému.
Online Entertainment BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

Online Entertainment.

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu všade, kde ste. Vážnu hudbu na diaľnici, džez v mestskej premávke a pop pri pohodovej jazde. Online Entertainment vám umožní priamo streamovať až 30 miliónov skladieb bez obmedzení, prostredníctvom Spotify – hudobného partnera BMW – cez SIM kartu, inštalovanú vo vozidle.
Navigačný systém Plus BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

Navigačný systém Plus.

Navigačný systém Plus obsahuje BMW Head-Up displej, ovládač iDrive Touch Controller, integrovaný 8,8-palcový dotykový displej a prístrojový panel s 5,7-palcovým TFT displejom s vysokým rozlíšením. Práca so systémom je intuitívna, pomocou ovládača iDrive Touch Controller, tlačidlami priamej voľby menu, ôsmimi funkčnými predvoľbami, hlasovým ovládaním alebo dotykovou obrazovkou s interaktívnymi oknami.
Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

Real Time Traffic Information

Prečo strácať čas v hustej premávke? Real Time Traffic Information vám umožní doraziť do cieľa rýchlejšie a efektívnejšie. Sleduje aktuálnu situáciu v premávke takmer v reálnom čase a prepočítava alternatívne trasy. Hazard Preview ako miestny varovný systém je doplnkový prvok, ktorý upozorní napríklad na nehodu či nepriaznivé počasie.
Concierge Service BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

Concierge Service.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy mám odlet a kde je najlepšia reštaurácia v meste? Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku, na povel tlačidla, individuálne, osobne a rýchlo. Kdekoľvek ste, čokoľvek potrebujete.
Príprava pre Apple CarPlay® BMW X2 M35i 2018 F39 interiér

Príprava pre Apple CarPlay®.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho zariadenia iPhone v BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Príprava pre Apple CarPlay® vám poskytne diaľkový prístup k telefonovaniu, ako aj k aplikáciám iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify alebo Apple Music. Zároveň môžete využiť tlačidlo hlasového ovládania na volante pre prístup k Siri, hlasovému asistentovi Apple™.

SPOTREBA PALIVA A EMISIE CO2.

BMW X2 M35i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–8,6
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 180–195

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.
 

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X2 M35i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–8,6
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 180–195

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

  Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

  ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.