BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Pure Grey predný pohľad
Cena70.850 €
Výkon motora275 kW (374 k)
Motor a typ palivaBenzín

THE 4

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Pure Grey predný pohľad

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Cena70.850 €
Výkon motora275 kW (374 k)
Motor a typ palivaBenzín
THE 4 BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Sila, precíznosť a estetika. Srdcom BMW M440i xDrive Gran Coupé je radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 275 kW (374 k). V interakcii s dokonalo vyladenými komponentmi pohonu a podvozka produkuje jazdnú dynamiku, ktorá dvíha status BMW M440i xDrive Gran Coupé na referenčnú úroveň – a to aj po vizuálnej stránke, vďaka progresívnemu dizajnu exteriéru s M špecifickými prvkami a športovo modernému interiéru s veľkorysým priestorom. Celkovo ponúka päťdverové Gran Coupé fascinujúcu kombináciu výkonu, komfortu a vysokej miery každodennej praktickosti. 


BMW M440i xDrive Gran Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 8,0–8,5
Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 181–193

Zistiť viac

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – VÝKONNOSŤ.

Pohonná jednotka, podvozok a jazdné výkony.

BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Sila a športová jazdná dynamika s vysokou funkčnosťou a vhodnosťou na každodenné využitie.
 • Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 374 koní
 • 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport
 • Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive
 • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4,7 sekundy
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Pure Grey predobočný pohľad

ZOSTAVTE SI SVOJE BMW RADU 4 GRAN COUPÉ M AUTOMOBILE.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Športová atmosféra až do najmenšieho detailu: Pozoruhodná výkonnosť BMW M440i xDrive Gran Coupé vychádza z vysoko vyvinutých technológií pohonu a podvozka, špeciálne zladených pre tento model. Silný a temperamentný motor M TwinPower Turbo, priama charakteristika riadenia a precízny handling definujú jazdný pocit, typický pre M. Pre M špecifické dizajnové prvky v spracovaní Cerium Grey a športové detaily interiéru ešte viac podčiarkujú atletický charakter vozidla.
BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Pure Grey bočný pohľad statický
Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

Špičkový atlét, ktorý prináša čistú radosť z jazdy: Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým M zvukom. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým generuje pozoruhodný výkon.

Adaptívny M podvozok BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Pure Grey predobočný pohľad detailný

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek elektronicky prispôsobí ceste a jazdnej situácii. Charakteristiku podvozka môžete tiež nastaviť cez Ovládač jazdného zážitku, pre prispôsobenie vášmu preferovanému momentálnemu jazdnému štýlu – od komfortného až po ostrý športový, s citeľne agilným handlingom.

Variabilné športové riadenie BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 kokpit a M kožený volant

Variabilné športové riadenie.

Variabilné športové riadenie vrátane systému Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Prevodový pomer riadenia sa mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Vďaka tomu sa zlepšuje handling pri dynamickej jazde a zároveň sa znižuje námaha nutná na točenie volantom pri parkovaní a manévrovaní.
8-stupňová prevodovka Steptronic Sport BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 volič prevodovky stredová konzola

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – pre komfort na cestách, ale aj pre mimoriadne dynamickú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
M Sport brzdy BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 detailný pohľad M disk kolesa

M Sport brzdy.

M Sport brzdy majú štvorpiestikové pevné strmene vpredu a jednopiestikové plávajúce strmene vzadu, štandardne v modrej farbe, doplnkovo v červenej farbe a s označením M, spolu s väčšími brzdovými kotúčmi, pre vynikajúci brzdný výkon.

M rám obličiek BMW radu 4 Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Pure Grey

M rám obličiek.

Výbavu M Shadow Line tvorí súbor množstva detailov vo vysokolesklom čiernom spracovaní: lišty bočného rámu, kryty pontónov dverí, kryty, trojuholníky a základne zrkadiel, B- a C-stĺpiky, vodiace lišty okien na zadných dverách a rám obličiek.

M aerodynamický balík BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 BMW Individual metalíza Frozen Pure Grey predný pohľad

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a zadným nástavcom vo farbe karosérie a s vysokolesklou čiernou viacdielnou vložkou difúzora vyžaruje čistú dynamiku a športový charakter.
BMW Individual disky z ľahkej zliatiny 862 I BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 metalíza Frozen Pure Grey

20-palcové BMW Individual aerodynamické kolesá 862 I.

20-palcové BMW Individual aerodynamické kolesá 862 I Bicolour Black Grey leštené, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 8,5J x 20, pneumatiky 245/35 R20, vzadu 9J x 20, pneumatiky 255/35 R20.
Športové sedadlá BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 interiér

Športové predné sedadlá.

Športové predné sedadlá poskytujú optimálnu oporu pomocou zvýšených bočných častí a manuálne nastaviteľnou opierkou pre stehná. Pozdĺžna pozícia a výška sedadla sa nastavujú manuálne.

M kožený volant BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 interiér kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.

KOKPIT VODIČA A TECHNOLÓGIE.

Koncepcia ovládania, digitálne služby a inteligentné asistenčné systémy vodiča v BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Prehľadnosť, komfort a bezpečnosť na najvyššej úrovni: Početné inovatívne technológie vás počas cesty podporia rozličnými spôsobmi. Sústreďte sa na to najdôležitejšie – radosť zo športovej jazdy vo vašom BMW M440i xDrive Gran Coupé.

BMW Live Cockpit Professional BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 interiér

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional pridáva k veľkej obrazovke BMW Curved Display z výbavy BMW Live Cockpit Plus aj plnofarebný BMW Head-Up displej. Ten premieta jazdné informácie, ako napríklad rýchlosť alebo navigačné pokyny, priamo do zorného poľa vodiča – pre lepší prehľad a vyššiu bezpečnosť.

BMW Intelligent Personal Assistant BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 interiér iDrive displej

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey BMW, I'm hungry." Váš BMW Intelligent Personal Assistant nájde najbližšiu reštauráciu a okamžite k nej naplánuje trasu. Dokáže však toho ešte oveľa viac. BMW Intelligent Personal Assistant vám pomôže aj s funkciami vozidla. A prehľadne vysvetlí užitočné prvky. Pomôže vám jednoducho a intuitívne ovládať vaše BMW.

Driving Assistant Professional BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 interiér iDrive displej

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Parkovací asistent Plus BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 interiér iDrive displej

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
Integrácia smartfónu Apple CarPlay Android Auto BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 interiér iDrive displej

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu prepojí váš smartfón bezdrôtovo s vaším vozidlom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. To vám umožní komfortne využívať jeho funkcie a rozličné aplikácie priamo cez iDrive displej vozidla.

BMW Digital Key BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 dvere vozidla a smartfón

BMW Digital Key.

BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón* na kľúč od vozidla. Pre odomknutie stačí pridržať smartfón pri kľučke dverí a pred naštartovaním vášho BMW položiť smartfón na jeho odkladacie miesto. Okrem toho môžete poslať Digital Key až piatim ďalším osobám a napríklad im obmedziť maximálnu rýchlosť, čo je ideálne pre vodičov nováčikov.
*BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými smartfónmi. Zoznam kompatibilných smartfónov nájdete na adrese bmw.com/digitalkey. Použitie BMW Digital Key si vyžaduje výbavu Teleservices.

Remote Software Upgrade BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 interiér iDrive displej

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovší softvér na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.

BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ – TECHNICKÉ ÚDAJE.

BMW M440i xDrive Gran Coupé.

Výkon v kW (k):

275 (374)

Krútiaci moment v Nm:

500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,7

Kombinovaná spotreba paliva v l/100 km:

8,0–8,5

BMW radu 4 Gran Coupé G26 technické údaje skica
BMW kolesá a pneumatiky – detailný pohľad na EU štítky

BMW KOLESÁ A PNEUMATIKY.

Pneumatiky pre naše vozidlá podrobujeme prísnym testom, ktoré zahŕňajú až do 50 kritérií, čiže podstatne viac, než predpisuje celoeurópsky platné zákonné označovanie pneumatík štítkami. Tu nájdete všetky informácie o vlastnostiach pneumatík, použitých na vozidlách BMW.
BMW radu 4 Gran Coupé G26 BMW Individual metalíza Aventurine Red predobočný pohľad

BMW RADU 4 GRAN COUPÉ.

Päťdverové BMW radu 4 Gran Coupé ohromí dynamikou, funkčnosťou a vysoko kvalitným priestranným interiérom.

CENY, ÚVER A LÍZING PRE M AUTOMOBIL BMW RADU 4 GRAN COUPÉ.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021 zadobočný pohľad

Na mieru šité produkty financovania od BMW Financial Services vás privedú do cieľa rýchlo a flexibilne. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé.

APLIKÁCIA BMW KATALÓGY.

Aplikácia BMW katalógy na smartfóne

Zažite svet BMW interaktívne vo vašom smartfóne alebo tablete. Aplikácia BMW katalógy obsahuje digitálne brožúry všetkých aktuálnych modelov BMW. Vychutnajte si podrobné produktové informácie, brilantné obrázky, úžasné videá a fascinujúce príbehy zo zákulisia vášho obľúbeného modelu BMW. A nájdete tam samozrejme aj podrobnosti o dizajne, prvkoch výbavy, službách a technológiách BMW M440i xDrive Gran Coupé.

 

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Pracovník servisu BMW pomáha zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie alebo si prajete špecifické ponuky na BMW M440i xDrive Gran Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

BMW M PERFORMANCE DIELY A PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Objavte doplnkovú výbavu a užitočné príslušenstvo pre M automobil BMW radu 4 Gran Coupé.

BMW M440i xDrive Gran Coupé ponúka dynamické jazdné pôžitky a množstvo športovej výbavy. Nápadné dizajnové možnosti, ktoré poskytujú BMW M Performance diely, vám zabezpečia silnú dávku pretekárskeho charakteru pre exteriér aj interiér. Originálne BMW príslušenstvo dokonalo zladené s vozidlom po stránke kvality aj dizajnu vám umožní dokonalo prispôsobiť vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé svojim preferenciám.
M Performance obličky karbónové BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

M Performance obličky, karbónové.

Ukážte svoj štýl: Rám M Performance obličiek je vyrobený z vysoko kvalitného prémiového karbónu. Pre obzvlášť športový, elegantný a individuálny výzor.
Ísť na produkt
M Performance kryty vonkajších zrkadiel karbónové BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

Nápadné M kryty vonkajších spätných zrkadiel z karbónu zvýrazňujú high-tech charakter vozidla a pridávajú mu individuálne športové korenie.
Ísť na produkt
M Performance difúzor karbónový BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

M Performance difúzor, karbónový.

M Performance difúzor z karbónu poskytuje modernejší výzor – a športový vzhľad vozidla ešte viac zvýrazňuje.
Ísť na produkt
20-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 868 M Bicolour (Night Gold, leštený frézovaním), kompletné letné koleso BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

20-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 868 M Bicolour (Night Gold, leštený frézovaním), kompletné letné koleso.

Exkluzívne 20-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 868 M Bicolour Night Gold, leštené frézovaním. Sada kompletných letných kolies so systémom sledovania tlaku v pneumatikách.
Ísť na produkt
M Performance volant BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa volant obzvlášť príjemne a pevne drží pre športovejší pocit z reakcií riadenia.
Ísť na produkt
M Performance lakťová opierka Alcantara BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

M Performance lakťová opierka Alcantara.

Pretože aj malé detaily robia veľké rozdiely: Stredová M Performance lakťová opierka potiahnutá materiálom Alcantara dodáva kokpitu ešte viac exkluzívneho štýlu motoršportu.
Ísť na produkt
18-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

18-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey.

18-palcový BMW disk z ľahkej zliatiny Double-spoke 853 Gunmetal Grey. Kompletné zimné koleso so senzorom merania tlaku, aj pre snehové reťaze, veľkosť 8,5J x 18.
Ísť na produkt
BMW strešný box 320 Black Silver BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

BMW strešný box 320 Black/Titanium Silver.

BMW strešný box Black/Titanium Silver je zamykateľný, prístupný z oboch strán, má úložný objem 320 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW.
Ísť na produkt
BMW strešný nosič bicyklov BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

BMW strešný nosič bicyklov.

BMW strešný nosič bicyklov bezpečne prepraví športové, turistické, horské aj detské bicykle, do maximálnej hmotnosti 20 kg.
Ísť na produkt
BMW koberčeky do každého počasia predné BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú v čiernom dizajne, s logom BMW.
Ísť na produkt
BMW rohož do batožinového priestoru BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

BMW rohož do batožinového priestoru.

Protišmyková a vodovzdorná BMW rohož do batožinového priestoru chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. V čiernom dizajne, s logom BMW.
Ísť na produkt
BMW Advanced Car Eye 2 BMW M440i xDrive Gran Coupé G26 2021

BMW Advanced Car Eye 2.

V prípade narušenia vysoko citlivá full-HD kamera automaticky nahrá situáciu pred vozidlom aj za ním.
Ísť na produkt

BMW SLUŽBY PRE BMW M440i xDRIVE GRAN COUPÉ.

Servisné ponuky a balíky pre BMW radu 4 Gran Coupé.

BMW stanovuje štandardy služieb a vždy je k dispozícii pre vás aj vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé. Pomoc pri poruche a nehode umožní našim odborníkom nonstop disponibilitu pre núdzové situácie – 365 dní v roku. Vďaka inovatívnym službám BMW Teleservices vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé automaticky upozorní vášho BMW servisného partnera na poruchy alebo nutnosť údržby, aby vás mohol následne priamo kontaktovať. BMW Service Inclusive finančne pokrýva tieto a ďalšie služby na časové obdobie podľa vášho výberu. Zaistite si viac času pre dôležité veci vo vašom živote: Vďaka bohatému arzenálu služieb v ponuke BMW je o vás vždy bezpečne postarané.
BMW Service Inclusive žena pred budovou servisu BMW

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a myslite na to, čo je pre vás ozaj dôležité – na radosť zo športovej jazdy s vaším BMW M440i xDrive Gran Coupé. BMW Service Inclusive vám to umožní. V jednorazovej platbe máte zahrnuté všetky služby a údržbu na obdobie podľa vášho vlastného výberu.
Zistiť viac
BMW Teleservices Žena so smartfónom pri dverách svojho BMW

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediná požiadavka: Vaše BMW M440i xDrive Gran Coupé musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Zistiť viac
BMW Roadside Assistance Žena so smartfónom pred BMW

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂ BMW M440i xDrive Gran Coupé.

BMW M440i xDrive Gran Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 8,0–8,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 181–193

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂ BMW M440i xDrive Gran Coupé.

 • BMW M440i xDrive Gran Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–8,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 181–194

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.