BMW radu 1

JEDNOTKA VO VŠETKOM.

Objavte BMW radu 1 – znovuzrodené pre vaše najlepšie jazdné zážitky.

JEDNOTKA, PO KTOREJ TÚŽITE.

Nové BMW radu 1 prišlo s novým dizajnom a konštrukciou, s cieľom očariť vás vysokou kvalitou a výnimočnou funkčnosťou. Objavte dokonalú kombináciu športovej dobrodružnosti a atraktívneho moderného štýlu. Úžasné exteriérové prvky korešpondujú s úchvatným dizajnom interiéru a všetkou inovatívnou technológiou, ktorá vás počas jazdy uspokojí viac než kedykoľvek predtým. Zoznámte sa so svojím novým spoločníkom pre všetky vaše budúce cesty.

Zistiť viac
JEDNOTKA VO VŠETKOM.Objavte BMW radu 1 – znovuzrodené pre vaše najlepšie jazdné zážitky.

OBSAHUJE: PLNÝ KOMFORT S DOTYKOM DOBRODRUŽSTVA.

Športový temperament spojený s úžasným dizajnom.

Výrazná, expresívna, zároveň však nádherne splývajúca silueta s prvkom Hofmeister kink, klasickým pre značku, dáva novému BMW radu 1 silný atletický vzhľad. Premyslené a prepracované detaily interiéru garantujú výnimočný jazdný komfort a podčiarkujú unikátny charakter vozidla. Množstvo doplnkovej výbavy, napríklad metalické laky alebo 19-palcové M disky z ľahkej zliatiny, dodajú novému BMW radu 1 na ceste ešte bojovnejší výzor.

Digital Key

DIGITAL KEY

Váš smartfón sa teraz môže stať digitálnym kľúčom k vášmu novému BMW radu 1. Funkcia Digital Key, kompatibilná so systémami iOS aj Android, umožní vodičovi komfortne a bezpečne zamknúť, odomknúť a dokonca naštartovať BMW. Tento digitálny kľúč garantuje maximálnu bezpečnosť aj ochranu údajov.

PARKOVACÍ ASISTENT

PARKOVACÍ ASISTENT

Parkovací asistent vám pomôže zaparkovať vozidlo jednoducho a bezpečne, dokonca aj na najnáročnejších miestach. Cúvacia kamera umožní vodičovi dobre vidieť zadnú časť vozidla. Parkovacie senzory systému Active PDC vás ochránia pred prekážkami a Parkovací asistent bezpečne uvedie vozidlo do priečnej aj pozdĺžnej parkovacej pozície.

Asistent cúvania

ASISTENT CÚVANIA

Vycúvanie z tesného parkovacieho miesta už nikdy nebude problém, pretože nové BMW radu 1 môže byť vybavené pre vodiča prevratne nápomocným asistentom cúvania, ktorý si uloží do pamäte posledné pohyby riadenia a zacúva s vozidlom až do 50 metrov po tej istej dráhe, ktorú predtým prešlo smerom vpred.

BMW Live Cockpit Professional

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional obsahuje súbor špičkových obrazoviek s vysokým rozlíšením, vrátane 10,25-palcového dotykového displeja a plne digitálnej obrazovky pre všetky parametre. Systém využíva softvér BMW 7.0 a dá sa jednoducho riadiť aj dotykovým ovládačom iDrive.

Apple CarPlay

APPLE CARPLAY

Ak chcete využívať svoj iPhone aj počas jazdy vo vašom BMW radu 1, Apple CarPlay vám to umožní bez straty vašej koncentrácie na riadenie. Systém bezdrôtovo pripojí váš telefón, pre vyžitie aplikácií ako WhatsApp, iMessage, Spotify či Apple Music. Špeciálne tlačidlo na volante vám umožní zadávať povely pre Siri.

Osvetlené lišty Berlin

OSVETLENÉ LIŠTY BERLIN

Ozdobné interiérové lišty Berlin High Matte sú umiestnené v kokpite a na vnútornej strane dverí. Decentné, zároveň však dobre viditeľné osvetlenie dodá interiéru vášho BMW radu 1 ozaj unikátny charakter – elegantný, intímny, ale aj emotívny.

Panoramatická sklenená strecha

PANORAMATICKÁ SKLENENÁ STRECHA

Doprajte si viac slnka s panoramatickou sklenenou strechou. Keď je zatvorená, zaplaví interiér svetlom a keď ju otvoríte, osvieži vás čerstvým vzduchom. Ovláda sa tlačidlom v interiéri alebo na kľúči. Množstvo svetla a prílev vzduchu dokážete regulovať špeciálnym tienidlom a veternou ochranou.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Nájdite tú správnu jednotku pre vaše potreby!

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 1

M Sport model

BMW radu 1
od 29.725
 • M Sport balík
 • Head-Up display
 • Digital key

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 1

Luxury Line

BMW radu 1
od 29.842
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Driving Assistant

Pokračujte v konfigurácii
BMW radu 1

Sport Line

BMW radu 1
od 28.623
 • Podsvietené interiérové lišty
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Adaprívny podvozok

JEDNOTKA NA MNOHO SPÔSOBOV

BMW radu 1

Objavte všetky výnimočné spôsoby vášho osobného vyjadrenia s novým BMW radu 1.

Táto jednotka je zjavne unikátna a individuálna, ponúka však množstvo možností. Chcete verziu Sport, alebo radšej M Sport? Prípadne vás viac láka BMW M135i xDrive?

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver s 0% navýšením

BMW radu 1
116i

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M135i xDrive:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9-7,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 157-170

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Pre motorizácie 18i a 20i: V závislosti od okolitých podmienok nastáva krátkodobé zvýšenie maximálneho výkonu spaľovacieho motora, približne o 10 % nad jeho menovitú hodnotu. Trvanie navýšenia výkonu sa predlžuje s klesajúcou okolitou teplotou (približne 5 sekúnd pri +25° C, približne 40 sekúnd pri -20° C).