BMW radu 1

JEDNOTKA VO VŠETKOM.

Objavte BMW radu 1 – znovuzrodené pre vaše najlepšie jazdné zážitky.

Vzbudí túžbu: BMW radu 1 priťahuje všetky obdivné pohľady. Vďačí za to výnimočnému dizajnu a progresívnemu dizajnovému jazyku, ktorý ho na prvý pohľad odlišuje. To isté platí pre jeho interiér s modernou atmosférou, ktorá inšpiruje prvotriednou kvalitou a vzdušnosťou. Účinné motory, pohon predných kolies, ktorý má v BMW radu 1 premiéru a najmodernejšie technológie podvozka garantujú zážitky z jazdy plné dynamiky a agility, zatiaľ čo inovatívne technológie a asistenčné systémy vodiča zaručujú, že sa vždy dostanete do cieľa bezpečne a pohodlne.

Zistiť viac
JEDNOTKA VO VŠETKOM.Objavte BMW radu 1 – znovuzrodené pre vaše najlepšie jazdné zážitky.

OBSAHUJE: PLNÝ KOMFORT S DOTYKOM DOBRODRUŽSTVA

Športový temperament spojený s úžasným dizajnom

Výrazná, expresívna, zároveň však nádherne splývajúca silueta s prvkom Hofmeister kink, klasickým pre značku, dáva novému BMW radu 1 silný atletický vzhľad. Premyslené a prepracované detaily interiéru garantujú výnimočný jazdný komfort a podčiarkujú unikátny charakter vozidla. Množstvo doplnkovej výbavy, napríklad metalické laky alebo 19-palcové M disky z ľahkej zliatiny, dodajú novému BMW radu 1 na ceste ešte bojovnejší výzor.

Vaše vlastné BMW, vzdialené len pár krokov.

Nájdite tú správnu jednotku pre vaše potreby!

BMW radu 1

M Sport model

BMW radu 1
od 29.725
 • M Sport balík
 • Head-Up display
 • Digital key

BMW radu 1

Luxury Line

BMW radu 1
od 29.842
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Adaptívne LED svetlomety
 • Driving Assistant

BMW radu 1

Sport Line

BMW radu 1
od 28.623
 • Podsvietené interiérové lišty
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Adaprívny podvozok

JEDNOTKA NA MNOHO SPÔSOBOV

BMW radu 1

Objavte všetky výnimočné spôsoby vášho osobného vyjadrenia s novým BMW radu 1.

Táto jednotka je zjavne unikátna a individuálna, ponúka však množstvo možností. Chcete verziu Sport, alebo radšej M Sport? Prípadne vás viac láka BMW M135i xDrive?

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver s 0% navýšením

BMW radu 1
116i

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M135i xDrive:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,9-7,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 157-170

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

  Pre motorizácie 18i a 20i: V závislosti od okolitých podmienok nastáva krátkodobé zvýšenie maximálneho výkonu spaľovacieho motora, približne o 10 % nad jeho menovitú hodnotu. Trvanie navýšenia výkonu sa predlžuje s klesajúcou okolitou teplotou (približne 5 sekúnd pri +25° C, približne 40 sekúnd pri -20° C).