CHOĎTE SVOJOU VLASTNOU CESTOU. A SVET VÁS BUDE NASLEDOVAŤ.

  Služby a aplikácie BMW ConnectedDrive pre BMW radu 3 Gran Turismo.

  Komunikácia, informácie a zábava – zažite mobilitu úplne novým spôsobom so službami a aplikáciami od BMW ConnectedDrive.

  Zistiť viac

  CONNECTEDDRIVE SERVICES.

  ConnectedDrive Services zahŕňajú širokú škálu funkcií súvisiacich s informáciami, zábavou a službami na cestách.
  Napríklad služba BMW Online poskytuje prístup k najnovším lokalizovaným informáciám, ako sú predpoveď počasia, správy, online vyhľadávanie či kancelárske funkcie. Umožňuje tiež spojiť dohromady prispôsobené služby, ako sú zábery z webových kamier, informácie o parkovaní či cestovaní a hotelových sprievodcov.
  Súčasťou tohto doplnku je aj zabezpečený a neobmedzený prístup k aplikáciám na smartfóne, ako je napr. BMW Connected.

  DOPRAVNÉ INFORMÁCIE V REÁLNOM ČASE.

  Funkcia RTTI (dopravné informácie v reálnom čase), ktorá je súčasťou výbavy ConnectedDrive, je osobný dopravný poradca, ktorý vám poskytne informácie o dianí na diaľniciach, rýchlostných a iných hlavných cestách, ako aj na mnohých mestských cestách a ponúkne aj efektívne alternatívne trasy.
  Vďaka tomu budete vždy mať aktuálne informácie o dopravnej situácii na vašej plánovanej trase a potenciálne alternatívne trasy budete mať vždy poruke. RTTI je možné používať tri roky a službu možno kedykoľvek predĺžiť.
  Dostupné len v spojení s príplatkovou výbavou ConnectedDrive Services.

  CONCIERGE SERVICES.

  Využite špeciálny druh služby – Concierge Services od BMW ConnectedDrive. Po stlačení tlačidla sa spojíte s pracovníkom telefonického centra BMW, ktorý vám bude na cestách k dispozícii ako osobný asistent.
  Ak hľadáte konkrétnu reštauráciu, najbližší bankomat či nonstop lekáreň – pracovník telefonického centra BMW je tu na to, aby vám pomohol a na želanie vám poslal adresu priamo do navigačného systému. Dokonca vám môže rezervovať aj miesto v reštaurácii alebo hotelovú izbu. Služba Concierge Services je prevádzkovaná nezávisle od vášho mobilného telefónu a je vám k dispozícii doma i v zahraničí. Nonstop, sedem dní v týždni bez ďalších poplatkov. Aby ste mohli používať túto funkciu, potrebujete službu ConnectedDrive Services.

  APLIKÁCIE BMW.

  Aplikácie BMW sú súčasťou služieb ConnectedDrive. Pomocou smartfónu a aplikácie BMW Connected môžete používať širokú škálu rôznych funkcií. Patria k nim rádiové stanice, kalendár vo vašom smartfóne, Facebook, Twitter a oveľa viac.
  Keď si stiahnete aplikáciu BMW Connected, stačí pripojiť smartfón k vozidlu pomocou adaptéra snap-in alebo kábla odporúčaného BMW a spustiť aplikáciu. Všetky funkcie sa následne dajú pohodlne ovládať cez ovládač iDrive Controller. S funkciou predčítania získate najnovšie informácie o statusoch vašich priateľov alebo o schôdzkach prostredníctvom reproduktorov vozidla. Škála aplikácií BMW sa stále rozrastá, aby ste v budúcnosti mali k dispozícii ešte viac aplikácií. Táto možnosť je dostupná len v kombinácii so službou ConnectedDrive Services.

  BLUETOOTH OFFICE.

  Využite čas strávený v aute efektívnejšie.

  Doplnkové pripojenie pre zariadenia s rozhraním Bluetooth a USB v kombinácii s navigačným systémom a inteligentnou integráciou vybraných telefónov business triedy umožňuje využívať kancelárske funkcie, ako napríklad e-maily, pripomienkovače, diáre alebo textové správy, prostredníctvom ovládacieho displeja alebo cez funkciu text-to-speech aj prostredníctvom reproduktorov vo vozidle. Bluetooth Audio Streaming vám umožní vychutnať si hudobné súbory v spojení s vybranými zariadeniami kompatibilnými s Bluetooth aj bez kábla.
  Zoznam všetkých kompatibilných mobilných telefónov a smartfónov nájdete na www.bmw.com/bluetooth.

  FUNKCIA DIKTOVANIA.

  Mobilná kancelária – diktujte a posielajte e-maily a textové správy za jazdy. S navigačným systémom Professional, pripojením Bluetooth a službou ConnectedDrive Services už nemusíte zdvíhať mobilný telefón.
  Vďaka novej funkcii diktovania vo vozidle a rozpoznávaniu reči od Nuance® sa hovorené slovo konvertuje na textovú správu, ktorú môžete okamžite odoslať cez e-mail alebo SMS. Funkciu diktovania môžete vo svojom vozidle používať bezplatne v trvaní 60 dní. Na ďalšie používanie vo vašom vozidle je potrebná zmluva s Nuance®. Informácie o tom, či je vaše mobilné zariadenie kompatibilné s touto funkciou, nájdete na www.bmw.com/bluetooth. Podmienky na používanie tejto funkcie sú uvedené na www.bmw.com/bluetooth.

  INTERNET.

  Bezplatný prístup na internet.

  Dátový paušál na používanie internetu vám umožní surfovať v celej krajine (bez roamingu) z pohodlia vášho BMW.
  Na ovládacom paneli si môžete zobraziť akúkoľvek internetovú stránku tak, že zadáte adresu URL cez ovládač iDrive Controller alebo si vyberiete zo zoznamu obľúbených adries. Surfovať na internete pomocou systému iDrive môžete aj za jazdy rýchlosťou do 7 km/hod.
  Dostupné len v spojení s príplatkovou výbavou ConnectedDrive Services.

  INTELIGENTNÉ NÚDZOVÉ VOLANIE.

  Funkcia inteligentného núdzového volania po aktivácii airbagov alebo bezpečnostných pásov v prípade vážnej nehody spustí automatické núdzové volanie.
  Cez kartu SIM integrovanú vo vozidle sa údaje relevantné pre záchranárov, ako napríklad informácie o presnej polohe vozidla, o závažnosti nehody alebo o možnom riziku zranenia pasažierov, odošlú do telefonického centra BMW. Telefonické centrum BMW následne informuje najbližšiu záchrannú službu o nehode a účastníkom nehody poskytne telefonickú asistenciu až do príchodu záchrannej služby. Núdzové volanie je možné aktivovať aj manuálne, napríklad na pomoc iným účastníkom premávky, ktorí sa ocitli v ťažkostiach.