VEREJNÉ NABÍJANIE PRE ELEKTRICKÉ AUTOMOBILY.

VAŠA SPOĽAHLIVÁ NABÍJACIA INFRAŠTRUKTÚRA.

BMW i5 eDrive40: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 16,0–18,8; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 499–579

BENEFITY VEREJNÉHO NABÍJANIA.

BMW verejné nabíjanie nabíjacia stanica

FLEXIBILNE VYUŽÍVAJTE VEREJNÉ NABÍJACIE STANICE.

Zaparkujte a pohodlne nabite svoje vozidlo až pôjdete najbližšie do mesta. Verejné nabíjanie pre elektrické automobily a plug-in hybridy vám ponúka maximálnu flexibilitu. Na dlhých trasách alebo počas cestovania môžete svoje vozidlo nabíjať ultra rýchlo na vysokovýkonných nabíjacích staniciach. Nabíjacie káble a karta BMW Charging Card pre verejnú nabíjaciu sieť sú súčasťou dodávky vášho čisto elektrického alebo plug-in-hybridného BMW.

BMW verejné nabíjanie nabíjacia stanica

ROZSIAHLA NABÍJACIA INFRAŠTRUKTÚRA.

Využite tarifu Active pre nabíjanie za transparentné a atraktívne fixné ceny v jednej z najväčších a neustále sa rozrastajúcich nabíjacích sietí v Európe. Verejné nabíjacie stanice pre vaše elektrické vozidlo vo vašej blízkosti nájdete jednoducho na BMW Maps, v aplikácii My BMW alebo vo vašom vozidle. Alternatívne si môžete naplánovať trasy optimalizované pre nabíjanie, cez aplikáciu My BMW alebo priamo vo vašom vozidle. 

BMW verejné nabíjanie rýchle nabíjanie

NABÍJAJTE RÝCHLO A DORAZTE DO CIEĽA RÝCHLEJŠIE.

Ušetrite si cenný čas s ultra rýchlym nabíjaním. Na cestách, na vysokovýkonných nabíjacích staniciach, ako sú napríklad tie, ktoré prevádzkuje náš partner IONITY a cenovo výhodne v sieti BMW Charging. Trasy optimalizované pre nabíjanie v navigačnom systéme vášho BMW vám zobrazia nabíjacie stanice v predstihu. Tým sa pomáhajú skrátiť dlhšie jazdy, keďže si dokážete v krátkom čase výrazne predĺžiť dojazd.

POZRITE SI NABÍJACIE STANICE PRE VÁŠ ELEKTRICKÝ AUTOMOBIL.

Zistiť viac

Časy nabíjania pre

Verejné nabíjanie

Vysokovýkonná nabíjacia stanica

Svoje vozidlo môžete nabíjať obzvlášť rýchlo na vysokovýkonnej nabíjacej stanici (napr. v sieti IONITY). Jednosmerný prúd (DC), dostupný na týchto staniciach, poskytuje podstatne vyššie nabíjacie výkony než striedavý prúd (AC), dostupný napríklad z domácej zásuvky. Preto sú vysokovýkonné nabíjacie stanice obzvlášť vhodné pre nabíjanie vtedy, keď cestujete. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 10–80 % kapacity batérie pri maximálnom nabíjacom výkone vozidla. V rámci tohto rozsahu je nabíjanie najrýchlejšie a najviac šetrné k batérii. Pozrite sa na mapu a objavte všetky vysokovýkonné nabíjacie stanice v sieti BMW Charging. (Platí k dátumu 22. 3. 2023)

Rýchlonabíjacia stanica

Ak potrebujete operatívne nabiť vozidlo v meste alebo na cestách, správnou voľbou je rýchlonabíjacia stanica. Je to preto, lebo jednosmerný prúd (DC), dostupný na týchto staniciach, poskytuje vyššie nabíjacie výkony než striedavý prúd (AC), dostupný napríklad z domácej zásuvky. Preto sú rýchlonabíjacie stanice obzvlášť vhodné pre nabíjanie vtedy, keď cestujete. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 10–80 % kapacity batérie pri nabíjacom výkone 50 kW. V rámci tohto rozsahu je nabíjanie najrýchlejšie a najviac šetrné k batérii. Pozrite sa na mapu a objavte všetky rýchlonabíjacie stanice v sieti BMW Charging. (Platí k dátumu 22. 3. 2023)

AC nabíjacia stanica

Verejné nabíjacie stanice so striedavým prúdom (AC) nájdete takmer všade. Obzvlášť vhodné sú pre pravidelné nabíjanie počas dlhších časových úsekov, napríklad cez noc, alebo kým ste v práci. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 0-100 % kapacity batérie pri výkone 22 kW. Nabíjací výkon závisí od výbavy vo vozidle. Pozrite sa na mapu a objavte všetky nabíjacie stanice so striedavým prúdom v nabíjacej sieti BMW Charging. (Platí k dátumu 22. 3. 2023)

Nabíjanie doma

Wallbox/Flexibilná rýchlonabíjačka

Na domáce nabíjanie sa dá využiť BMW Wallbox alebo Flexibilná rýchlonabíjačka. V oboch prípadoch je to nabíjanie striedavým prúdom (AC). V závislosti od vozidla, doplnkovej výbavy a trhu poskytuje wallbox maximálny nabíjací výkon až do 22 kW, Flexibilná rýchlonabíjačka maximálne do 11 kW. Na zobrazení uvidíte minimálny čas pre nabíjanie v rozsahu 0-100 % kapacity batérie pri výkone 11 kW.

Nabíjací výkon závisí od stavu nabitia batérie, vonkajšej teploty, konkrétneho jazdného profilu a použitia dodatočných elektrických spotrebičov, ako aj od konkrétneho zvoleného vozidla. Uvedené časy nabíjania platia pre vonkajšiu teplotu 23° C po predošlej jazde a môžu sa líšiť v závislosti od správania používateľa.


Použite aplikáciu My BMW pre vyhľadanie nabíjacích staníc, ako aj na plánovanie, kontrolu a riadenie procesov nabíjania, tak doma ako aj počas cestovania. Pozrite si plný rozsah funkcií od aplikácie My BMW v demo verzii.

NÁJSŤ NABÍJACIE STANICE JE JEDNODUCHÉ.

0:00
0:00 /  0:00


Najbližšiu nabíjaciu stanicu a podrobné informácie o nabíjaní jednoducho nájdete vo vašej aplikácii My BMW alebo v navigačnom systéme priamo vo vašom vozidle, kdekoľvek ste.

BMW i4 Gran Coupé: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 15,8–22,5; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 406–589

BMW i4 M50 Gran Coupé: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 18,1–22,5; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 415–520

NABÍJACIA KARTA A NABÍJACÍ KÁBEL

NABÍJACIE PRÍSLUŠENSTVO AKO SÚČASŤ VÁŠHO ELEKTRICKÉHO VOZIDLA.

PREHĽAD MOŽNOSTÍ A SLUŽIEB NABÍJANIA

ZJEDNODUŠENÉ NABÍJANIE.

BMW verejné nabíjanie Plug & Charge
BMW verejné nabíjanie nabíjacie body
BMW verejné nabíjanie vysokovýkonné nabíjanie

Plug & Charge. Nabiť a ísť.

Viac než len technológia nabíjania. BMW Plug & Charge vás vezme do budúcnosti elektrickej mobility. Systém automaticky detekuje a identifikuje vaše vozidlo len čo ho pripojíte k nabíjacej stanici. A vďaka „multi kontrakt“ funkcii sú môžete uložiť jednu alebo viacero nabíjacích zmlúv od rozličných poskytovateľov.  Napríklad privátnu a firemnú. Je to na vás.

Viac než 551,000 nabíjacích staníc pre vaše použitie.

Keď cestujete aj keď jazdíte iba po meste. S viac než 551,000 nabíjacími bodmi po Európe vždy nájdete tú pre vás správnu možnosť nabíjania. A nabíjacia sieť neustále rastie. BMW Charging vám použitie týchto nabíjacích staníc výrazne zjednoduší.

Nabíjanie na vysokovýkonných nabíjacích staniciach.

BMW sieť vysokovýkonných nabíjacích staníc (HPC, z anglického High Performance Charging) vám umožní nabíjať vaše BMW extrémne rýchlo, nabíjacím výkonom až do 350 kW. Teraz môžete používať rýchlonabíjacie stanice IONITY s atraktívnymi cenami po celej Európe s balíkom IONITY Plus. Ako nový zákazník ich máte 12 mesiacov k dispozícii bez základného poplatku.

BMW Verejné nabíjanie nabíjací kábel Mode 3
BMW verejné nabíjanie karta BMW Charging Card

Nabíjací kábel (Mode 3).

Nabíjací kábel BMW pre verejné nabíjanie (Mode 3) s dĺžkou 5 metrov ponúka flexibilné nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach po Európe, vďaka štandardizovaným ECE konektorom. Tento kábel je kompatibilný so všetkými elektrickými a plug-in hybridnými modelmi BMW a umožní vám nabíjať doma aj na cestách.

Karta BMW Charging Card.

Vaša osobná karta BMW Charging Card je vašou vstupenkou do nabíjacej siete BMW Charging. Vďaka tomu bude vaša identifikácia jednoduchá a s kartou BMW Charging Card môžete nabíjať na verejných nabíjacích staniciach. Identifikovať sa môžete aj digitálne cez aplikáciu My BMW alebo cez Plug & Charge.

PRE ZÁKAZNÍKOV OD ZÁKAZNÍKOV: ELEKTROMOBILITA V KAŽDODENNOM ŽIVOTE.

„Tam, kde vôbec nie sú parkovacie miesta pre vozidlá so spaľovacím motorom, si jednoducho nájdem nabíjaciu stanicu.“


Vo videu nájdete ďalšie informácie o výhodách verejného nabíjania v centre mesta. Či už ide o exkluzívne parkovacie miesta, alebo možnosť vybaviť si povinnosti počas nabíjania. Naši zákazníci sa vyjadrili.

0:00
0:00 /  0:00
BMW verejné nabíjanie nabíjanie doma

VAŠA ALTERNATÍVA: NABÍJANIE DOMA.

Nabíjajte svoj elektrický alebo plug-in-hybridný automobil cez noc alebo medzi jazdami. Začnite svoj deň pripravení na odjazd a prispôsobte si pohodlne nabíjanie svojho elektrického BMW vášmu každodennému životu.

BMW verejné nabíjanie elektrické automobily náklady

NÁKLADY NA ELEKTRICKÉ AUTOMOBILY.

Koľko stojí nabíjanie elektrického auta? Šetrite peniaze pomocou nízkych prevádzkových nákladov. Zistite, či pre vás elektrický automobil má zmysel.

Prehľad dojazdu

POROVNANIE CIEN ELEKTRICKÝCH VOZIDIEL

BMW i5 eDrive40 Touring
BMW i5 eDrive40
BMW i4 eDrive40 Gran Coupé
BMW i7 xDrive60 Sedan
  • BMW i5 eDrive40 Touring

  • Od 73 410,00 €

   Na obrázkoch je znázornená špeciálna výbava za príplatok. Uvedené ceny predstavujú nezáväzné, nekartelizované odporúčania výrobcu vrátane DPH a štandardnej spotrebnej dane (NOVA) podľa základného modelu bez špeciálnej výbavy, s výnimkou nákladov na prevod. S výnimkou chýb a opomenutí. Záväzné informácie o cenách získate od svojho partnera BMW.

  • Elektrický dojazd (WLTP)[2]

   483 - 560 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)[3]

   30 min

  • BMW i5 eDrive40

  • Od 71 360,00 €

   Na obrázkoch je znázornená špeciálna výbava za príplatok. Uvedené ceny predstavujú nezáväzné, nekartelizované odporúčania výrobcu vrátane DPH a štandardnej spotrebnej dane (NOVA) podľa základného modelu bez špeciálnej výbavy, s výnimkou nákladov na prevod. S výnimkou chýb a opomenutí. Záväzné informácie o cenách získate od svojho partnera BMW.

  • Elektrický dojazd (WLTP)

   477–582 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)

   30 min

  • BMW i4 eDrive40 Gran Coupé

  •  

  • Elektrický dojazd (WLTP)

   492 - 590 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)

   30 min

  • BMW i7 xDrive60 Sedan

  • Od 138 760,00 €

   Na obrázkoch je znázornená špeciálna výbava za príplatok. Uvedené ceny predstavujú nezáväzné, nekartelizované odporúčania výrobcu vrátane DPH a štandardnej spotrebnej dane (NOVA) podľa základného modelu bez špeciálnej výbavy, s výnimkou nákladov na prevod. S výnimkou chýb a opomenutí. Záväzné informácie o cenách získate od svojho partnera BMW.

  • Elektrický dojazd (WLTP)

   589 - 624 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)

   34 min

 

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 16,1–19,1

 

BMW i5 eDrive40 Touring: Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 16,5–19,3

 

BMW i5 eDrive40 Sedan: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 16,0–18,8

 

BMW i7 xDrive60 Sedan: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 18,5–19,6

 

BMW iX2 xDrive30
BMW iX xDrive40
iX1 eDrive20
BMW iX3
  • BMW iX2 xDrive30

  • Od 56 500,00 €

   Na obrázkoch je znázornená špeciálna výbava za príplatok. Uvedené ceny predstavujú nezáväzné, nekartelizované odporúčania výrobcu vrátane DPH a štandardnej spotrebnej dane (NOVA) podľa základného modelu bez špeciálnej výbavy, s výnimkou nákladov na prevod. S výnimkou chýb a opomenutí. Záväzné informácie o cenách získate od svojho partnera BMW.

  • Elektrický dojazd (WLTP)

   417–449 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)

   29 min

  • BMW iX xDrive40

  • Od 80 910,00 €

   Na obrázkoch je znázornená špeciálna výbava za príplatok. Uvedené ceny predstavujú nezáväzné, nekartelizované odporúčania výrobcu vrátane DPH a štandardnej spotrebnej dane (NOVA) podľa základného modelu bez špeciálnej výbavy, s výnimkou nákladov na prevod. S výnimkou chýb a opomenutí. Záväzné informácie o cenách získate od svojho partnera BMW.

  • Elektrický dojazd (WLTP)

   403 - 435 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)

   31 min

  • iX1 eDrive20

  • Od 46 260,00 €

   Na obrázkoch je znázornená špeciálna výbava za príplatok. Uvedené ceny predstavujú nezáväzné, nekartelizované odporúčania výrobcu vrátane DPH a štandardnej spotrebnej dane (NOVA) podľa základného modelu bez špeciálnej výbavy, s výnimkou nákladov na prevod. S výnimkou chýb a opomenutí. Záväzné informácie o cenách získate od svojho partnera BMW.

  • Elektrický dojazd (WLTP)

   430 - 474 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)

   29 min

  • BMW iX3

  • Od 70 310,00 €

   Na obrázkoch je znázornená špeciálna výbava za príplatok. Uvedené ceny predstavujú nezáväzné, nekartelizované odporúčania výrobcu vrátane DPH a štandardnej spotrebnej dane (NOVA) podľa základného modelu bez špeciálnej výbavy, s výnimkou nákladov na prevod. S výnimkou chýb a opomenutí. Záväzné informácie o cenách získate od svojho partnera BMW.

  • Elektrický dojazd (WLTP)

   461 - 471 km

  • DC nabíjací čas (stav nabitia 10–80 %)

   31 min

 

BMW iX1 eDrive20: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 15,4–17,2

 

BMW iX2 xDrive30: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 16,3–17,8

 

BMW iX3: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 17,6–18,0

 

BMW iX xDrive40: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 19,4–21,4

ČASTÉ OTÁZKY.

VIAC INFORMÁCIÍ.

BMW verejné nabíjanie testovacia jazda

OTESTUJTE MODEL BMW PODĽA VÁŠHO VÝBERU.

Chceli by ste zažiť osobne pocit z jazdy v ideálnom elektrickom modeli? Stačí si dohodnúť termín online na testovaciu jazdu v čase, vhodnom pre vás. Váš miestny BMW partner vás bude kontaktovať so všetkými potrebnými informáciami.

BMW Verejné nabíjanie Poradenstvo BMW servisný partner

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Prosím kontaktujte vášho miestneho predajcu BMW s akýmikoľvek otázkami, alebo pre viac informácií, prípadne so žiadosťou o ponuku. Náš profesionálny BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj osobne.

BMW verejné nabíjanie BMW zákaznícky servis

ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

Zákaznícka podpora BMW je pripravená pomôcť vám so všetkými záležitosťami, týkajúcimi sa BMW – aby ste dostali odpovede na všetky otázky, či už ste existujúci vodič BMW, alebo si plánujete kúpiť nové BMW. 

Spotreba a emisie CO₂.

BMW i5 eDrive40 Touring: Spotreba energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 16,5 – 19,3; E-dojazd v km (WLTP)[2]: 483 – 560

 

BMW i5 eDrive40 Sedan: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 16,0–18,8; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 499–579

 

BMW i4 Gran Coupé: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 15,8–22,5; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 406–589


BMW i4 M50 Gran Coupé: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)(1): 18,1–22,5; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 415–520

[1]Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.
 

[2] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava.