BMW VIDEO INŠTRUKTÁŽE O ELEKTROMOBILITE.

NAŠE NÁVODY PRE MOBILITU ZAJTRAJŠKA.

BMW iX M60: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 22,0–24,7; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 500–563

Aké rozličné možnosti nabíjania mi ponúkne wallbox u mňa doma? Ako môžem nabíjať svoj elektrický automobil doma pomocou solárnej energie čo najviac, alebo čo najrýchlejšie? Ako zistím, ako často musím nabíjať, ak sa chcem dostať do cieľa svojej cesty? A budem mať na trase jazdy dostatok nabíjacích bodov? Otázok týkajúcich sa elektromobility je množstvo. A my pre vás radi odpovieme na tieto otázky, ale aj na nejaké navyše. Či už chcete svoj elektrický automobil nabíjať doma alebo na cestách, naplánovať si ďalšiu jazdu alebo optimalizovať svoju každodennú nabíjaciu rutinu, sledujte našu BMW rodinu počas ich nabíjacích zvyklostí. Pozrite si naše inštrukcie, aby ste videli, ako elektrizujúco jednoduché a komfortné môže byť nabíjanie a jazda vo vašom elektrickom automobile. Ďalšie informácie a pokyny pre váš elektromobil nájdete aj v aplikácii BMW návod na obsluhu pre vodiča.

OPTIMALIZUJTE SVOJE DOMÁCE NABÍJANIE.

0:00
0:00 /  0:00

Či už chcete nabíjať tak rýchlo ako sa dá, alebo s čo najväčším podielom vašej vlastnej energie generovanej fotovoltaickým systémom, cez BMW Wallbox bude nabíjanie flexibilné a presne prispôsobené vašim potrebám. S aplikáciou My BMW budete mať prehľad o nabíjaní vášho elektrického vozidla kedykoľvek.

NABÍJAJTE FLEXIBILNE A KOMFORTNE POČAS JAZDY.

0:00
0:00 /  0:00

Využite jednu z najväčších nabíjacích sietí v Európe s 510 000 nabíjacími stanicami. Znamená to, že môžete nabíjať kedykoľvek, komfortne a jednoducho, dokonca aj keď ste na cestách, napríklad pomocou Plug & Charge. Len čo pripojíte svoje vozidlo k nabíjacej stanici, automaticky ho rozozná a potvrdí. Teraz si môžete vybrať z niekoľkých uložených zmlúv s rozličnými poskytovateľmi.

BMW iX M60: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 22,0–24,7; Elektrický dojazd v km[2]: 500–563

VAŠA EXKLUZÍVNE ROZŠÍRENÁ NABÍJACIA SIEŤ.

0:00
0:00 /  0:00

Vy si vychutnávate pobyt. Vaše BMW sa nabíja. Na mnohých exkluzívnych nabíjacích bodoch u našich prémiových partnerov, ako sú hotely, reštaurácie, golfové kluby a mnohé ďalšie. Vo viac než 50 krajinách. Rozšírte si exkluzívne svoju nabíjaciu sieť pomocou BMW Destinatinon Charging.

VYCHUTNAJTE SI BEZSTAROSTNÉ CESTOVANIE S TRASAMI OPTIMALIZOVANÝMI PRE NABÍJANIE.

0:00
0:00 /  0:00

Bezstarostné cestovanie. Naplánujte si svoju jazdu prakticky, s trasou optimalizovanou pre nabíjanie. To znamená, že počas jazdy vždy nájdete vhodnú nabíjaciu možnosť. Z domu cez aplikáciu My BMW, alebo priamo z vozidla.

NAŠE RIEŠENIA NABÍJANIA PRE KAŽDÚ SITUÁCIU.

0:00
0:00 /  0:00

Či už ste doma alebo na cestách, nabíjajte svoje elektrické vozidlo komfortne pomocou našich riešení nabíjania. Plne v súlade s vašimi potrebami. Moderné technológie predĺžia váš dojazd ešte výraznejšie.

VŠETKO O ELEKTROMOBILITE.

Spotreba a emisie CO₂.

BMW iX M60: Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP)[1]: 22,0–24,7; Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP)[2]: 500–563

[1] Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

[2] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava.