Žena používa aplikáciu My BMW na smartfóne

YOUR WORLD. My BMW.

Zažite výhody novej aplikácie My BMW*.

Aplikácia My BMW sa hodí rovnako dobre k vám aj k vášmu BMW. Je priamym prepojením s vozidlom a svetom BMW, dokonca aj keď nesedíte vo svojom BMW. Moderný dizajn, intuitívne rozhranie a množstvo funkcií pasuje aplikáciu My BMW na každodenného spoločníka vašej mobility. Plánujte svoje ďalšie jazdy aj keď ste ešte stále na cestách alebo odosielajte svoje najbližšie ciele priamo do svojho BMW z pohodlia svojho gauča. Skontrolujte si už pred jazdou zostávajúci dojazd alebo si komfortne v predstihu vyklimatizujte interiér vozidla. Nie ste si istí, či ste vozidlo po jazde zamkli? Pozrite sa do aplikácie a zamknite ho na diaľku jediným dotykom. Aplikácia My BMW má aj veľmi užitočné funkcie, špecifické pre vaše čisto elektrické alebo plug-in hybridné vozidlo BMW. Optimalizujte spotrebu energie a náklady pomocou časovača nabíjania a klimatizácie. . A keď je na rade ďalší servis, aplikácia vám to pripomenie a umožní vám rezervovať si termín priamo s vaším BMW partnerom, prípadne sa obrátiť na vášho zákazníckeho poradcu, ak máte otázky. Aplikácia My BMW sa postará o bezproblémovú mobilitu a ešte viac radosti z elektrickej jazdy – kedykoľvek a kdekoľvek. Your World. My BMW.

Zistiť viac
YOUR WORLD. My BMW.Zažite výhody novej aplikácie My BMW*.

  TOP 5 – TO NAJLEPŠIE: NOVÁ APLIKÁCIA My BMW.

  • 01 Okamžitý prístup k stavu vozidla a jeho funkciám
  • 02 Priamy prístup k vášmu BMW servisu
  • 03 Inteligentné služby pre jednoduchú a komfortnú e-mobilitu
  • 04 Rozsiahle navigačné a mapové služby pre plánovanie vašich ciest
  • 05 Pravidelné aktualizácie a rozširovanie funkčnosti

  BMW SLUŽBY A FUNKCIE NOVEJ APLIKÁCIE My BMW.

  Aplikácia My BMW spravovať stav môjho vozidla muž so smartfónom pred BMW radu 2 Coupé
  Aplikácia My BMW spravovať stav môjho vozidla displej smartfónu

  SPRAVOVAŤ STAV MÔJHO VOZIDLA.

  Aplikácia My BMW vám poskytne prehľad o vašom vozidle bez toho, aby ste museli ísť do svojho BMW. Má dostatočný dojazd pre spontánny výlet? Koľko má najazdených kilometrov? Sú všetky dvere zamknuté?

  Aplikácia My BMW diaľkové ovládanie môjho vozidla žena na ľade
  Aplikácia My BMW diaľkové ovládanie môjho vozidla displej smartfónu

  DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE MÔJHO VOZIDLA.

  Mám zamknuté dvere vozidla a kde presne ho mám zaparkované? Remote Services vám umožnia získať prístup k vášmu vozidlu na diaľku pomocou aplikácie My BMW. Vyvetrajte svoje BMW už v predstihu pred jazdou, alebo ho zamknite odkiaľkoľvek, pomocou smartfónu.

  Premeňte svoj smartfón na digitálny kľúč: BMW Digital Key dokážete vytvoriť cez aplikáciu My BMW a uložiť ho na váš iPhone – ak je kompatibilný.

  Aplikácia My BMW spravovať moje jazdy a odoslať do vozidla muž v púšti
  Aplikácia My BMW spravovať moje jazdy displej smartfónu

  SPRAVOVAŤ MOJE JAZDY.

  Aplikácia My BMW premení každú cestu na zážitok bez stresu. Vyhľadajte si nové ciele ciest alebo osobné body záujmu (POI) v aplikácii a odošlite ich priamo do vášho BMW. Alternatívne môžete prenášať priamo do vašej aplikácie My BMW aj ciele z mapových aplikácií, ktoré podporujú funkciu zdieľania, napr. z Google Maps.

  Aplikácia My BMW spravovať servis môjho vozidla muž sedí na kapote BMW
  Aplikácia My BMW spravovať servis môjho vozidla displej smartfónu

  SPRAVOVAŤ SERVIS MÔJHO VOZIDLA.

  Kedy má ísť vaše BMW na ďalší servis? Aplikácia My BMW presne vie, čo vaše vozidlo potrebuje a dá vám vedieť, kedy potrebuje vaše BMW ďalší servis. Aplikácia My BMW je zároveň vaším priamym spojením s vaším autorizovaným BMW servisom. Od vyhľadávania až po dohodnutie servisného termínu sa všetko deje rýchlo, komfortne a bez zdržania.

  .
  .

  COLLECTING BMW POINTS.

  With the BMW Points loyalty programme, being the driver of a selected BMW plug-in hybrid model, you collect points for every kilometre driven purely on electric power. You can collect and activate them in the My BMW App with your BMW Charging Account. Rewards are available to you – initially charging current contingents from BMW Charging.

  Aplikácia My BMW spravovať zabezpečenie môjho vozidla BMW a osoba pri pohľade zhora
  Aplikácia My BMW spravovať zabezpečenie môjho vozidla displej smartfónu

  SPRAVOVAŤ ZABEZPEČENIE MÔJHO VOZIDLA.

  Udržte si neustály dohľad nad okolím vášho BMW, aby ste mali istotu, že je úplne v poriadku. Remote Services vám umožnia kedykoľvek si pozrieť na diaľku okolie vášho vozidla z rozličných pohľadov alebo zamknúť jeho dvere pomocou aplikácie My BMW.

  Aplikácia My BMW Môj profil

  MOJE PRIAME SPOJENIE SO SVETOM BMW.

  Aplikácia My BMW vám poskytne prístup k zaujímavým informáciám a prepojí vás so svetom BMW. Využite spravodajský kanál Discover BMW pre aktuálnu informovanosť a špeciálne ponuky. Pozrite si ponuku BMW dielov v obchode BMW Online Shop. Alebo preskúmajte BMW ConnectedDrive pre digitálne produkty a služby, ktoré najviac vyhovujú vášmu mobilnému životu. . Ak ste zákazníkom BMW Financial Services, získate aj prístup k detailom vašej zmluvy a kontakt na zákaznícky servis.

  Aplikácia My BMW žena so smartfónom

  APLIKÁCIA My BMW.

  Objavte novú aplikáciu My BMW: váš jednoduchý prístup k mnohým funkciám a službám BMW.

  APLIKÁCIA My BMW.

  Objavte novú aplikáciu My BMW: váš jednoduchý prístup k mnohým funkciám a službám BMW.

  BMW CONNECTED DRIVE: ĎALŠIE INFORMÁCIE A ODKAZY.

  BMW Connected Charging Aplikácia My BMW BMW Mapy BMW Elektromobilita

  BMW CONNECTED CHARGING.

  Zistite viac o digitálnych službách BMW Connected Charging pre čisto elektrické a plug-in hybridné vozidlá BMW.
  BMW ConnectedDrive Zákaznícka podpora

  ZÁKAZNÍCKA PODPORA BMW.

  Ak máte otázky ohľadom aplikácie My BMW alebo služieb a produktov BMW ConnectedDrive, stačí sa obrátiť na zákaznícku podporu BMW.
  Aplikácia My BMW BMW ConnectedDrive FAQ Často kladené otázky

  FAQ.

  Naša sekcia často kladených otázok (FAQ) vám poskytne informácie o mnohých témach súvisiacich s aplikáciou My BMW, ako aj so službami a produktmi BMW ConnectedDrive.

  *Aplikácia My BMW je kompatibilná s vozidlami BMW z modelového roku 2014 a novšími v kombinácii s výbavou ConnectedDrive Services a vhodným smartfónom. Dostupnosť a funkčný rozsah aplikácie My BMW sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť.

  Zistiť viac