Malé dievča farbí biele BMW farbou.

TRVALÉ SPOMIENKY BY MALI BYŤ HODNOTNÉ. NIE DRAHÉ.

Dôverujte svojmu štandardu. Originálne BMW servisné služby.

Niektoré špeciálne spomienky si radi uchováme - zatiaľ čo iné radšej nie. Vďaka svojmu BMW ako neustálemu spoločníkovi môžete zhromaždiť celú paletu takýchto spomienok. Existujú však dobrodružstvá, na ktoré by ste radšej zabudli. S originálnymi BMW servisnými službami si môžete natrvalo uchovať len tie príjemné zážitky - aj keď to s vašim vozidlom nevyzeralo vždy ružovo. Naši špecialisti zdieľajú vaše štandardy kvality, estetiky a bezpečnosti a dbajú na to, aby ste sa s týmito jedinečnými okamihmi nemuseli rozlúčiť - aj vtedy, ak boli vyrazené priamo do laku.

Zistiť viac
TRVALÉ SPOMIENKY BY MALI BYŤ HODNOTNÉ. NIE DRAHÉ.Dôverujte svojmu štandardu. Originálne BMW servisné služby.
  Žena sediaca vo svojom BMW s úsmevom.

  OPRAVENÉ BEZ TRVALÝCH NÁSLEDKOV.

  Život zanecháva svoje stopy. Na nás všetkých - a na našich autách. S BME opravárenským servisom sú tu špecialisti vždy pre vás - s odborným personálom, najnovšími metódami opráv a originálnymi BMW dielmi. Zaisťujú rýchle a odborné uvedenie do pôvodného stavu - bez akýchkoľvek trvalých následkov. A rovnako tak aj čas na špeciálne okamihy nie je len nahradený, ale aj obnovený čo najrýchlejšie.

  TAKÉTO ŠPECIÁLNE CHVÍLE NEMÔŽETE UCHOPIŤ. ALE MÔŽETE SA O NE POSTARAŤ.

  MALÉ DETAILY TVORIA NAJVÄČŠÍ ROZDIEL.

  Sú to detaily, ktoré určujú celkový obraz a súčasne tvoria príjemné okamihy. A s vašim BMW je situácia veľmi podobná. To je dôvod, prečo váš BMW servisný partner zabezpečí, že malé chyby budú opäť neviditeľné a vaše BMW bude naďalej žiariť tak ako v prvý deň. Či už máte na karosérii preliačinu alebo máte poškriabaný lak, prasknuté čalúnenie alebo poškodené čelné sklo - služby BMW Cosmetic Repair & Care sa rýchlo a presne postarajú o to, aby ste sa mohli sústrediť iba na príjemné detaily.

  Muž, ktorý sa citlivo dotýka svojho BMW.
  Lakovač striekajúci prednú časť BMW.

  BMW OPRAVY LAKU.

  Už malé poškriabanie laku zhoršuje vzhľad vášho vozidla. Vďaka BMW bodovej oprave laku odstráni váš BMW servisný partner menšie poškodenie laku podľa osvedčených BMW štandardov kvality: rýchlo a presne pomocou ekologického systému BMW ColorSystem. Špeciálne ošetrenie a čiastočné lakovanie dokáže eliminovať odery, škrabance alebo malé poškriabania laku bez potreby demontáže jednotlivých dielov - so žiarivými výsledkami.
  Zamestnanec BMW servisu sedí počas kontroly na sedadle spolujazdca.

  BMW OPRAVY INTERIÉRU.

  Každodenný život zanecháva stopy. Pravdepodobne nechcete, aby vám to neustále pripomínali vaše kožené sedadlá. To nie je žiadny problém, s BMW opravou interiéru sa dajú stopy každodenného života zanechané na vašich kožených sedadlách rýchlo a ľahko odstrániť. Týmto spôsobom môžete pozdraviť každý nový deň sviežim vzhľadom.
  Zamestnanec BMW servisu skontroluje okno BMW.

  BMW OPRAVY OKNA.

  Jeden malý kameň môže zničiť ten krásny okamih jednou ranou. Z toho sa môže rýchlo vyvinúť prasklina na čelnom skle a je potrebná nákladná výmena. Nie je to nevyhnutné, pretože ak poškodenie nie je priamo v zornom poli, je možné ho rýchlo a priamo opraviť. Aby ste mali jasný výhľad na vzácne okamihy. * Ak máte uzatvorené čiastočné poistné krytie, opravu vykoná bezplatne váš BMW servisný partner a vo všeobecnosti to nebude započítané nad rámec vašej poistnej zmluvy.
  Zamestnanec BMW servisu opravuje zadný nárazník BMW.

  BMW OPRAVY PLASTOV.

  Rozšírenie horizontov niekedy znamená prekonanie prekážok. A počas toho ľahko dôjde k malému poškriabaniu alebo poškodeniu nárazníka. Vďaka BMW oprave plastov je však rovnako rýchle a jednoduché odstrániť akékoľvek menšie poškodenia vonkajších plastových dielov. Vďaka tomu si môžete byť istí, že každodenný beh cez prekážky nezanechá viditeľné stopy.
  Zamestnanec BMW servisu leští zadnú časť BMW.

  BMW OPRAVA PRIEHLBÍN KAROSÉRIE.

  Prvý dojem je dôležitý. To platí rovnako pre vzhľad vášho vozidla. To je dôvod, prečo váš BMW servisný partner BMW odstraňuje poškodenia spôsobené krupobitím, parkovaním alebo malé nedostatky na karosérii pomocou inovatívnych metód BMW opravy priehlbín karosérie. Aby ste vždy zanechali dobrý dojem - a bez priehlbín.
  Zamestnanec BMW servisu opravuje disk kolesa BMW.

  BMW OPRAVY DISKOV KOLIES.

  Neobjavujeme znovu koleso, ale vďaka nám bude vyzerať ako nové. Jedna malá nepozornosť pri parkovaní môže mať za následok poškodenie disku kolesa od obrubníka. Malé poškodenie kolies je však vo všeobecnosti iba kozmetické a je možné ho opraviť u vášho servisného partnera pomocou inovatívneho plniča a následného nalakovania. A váš BMW hliníkový disk kolesa vyzerá ako nový. Iba ak došlo k väčšiemu štrukturálnemu poškodeniu, bude potrebné vymeniť koleso.
  Žena pozerajúca do diaľky. Za ňou prechádza BMW.

  KDEKOĽVEK VÁS CESTA ZAVEDIE. SME TU PRE VÁS.

  Stojíme pri vás - kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Ak dôjde k poruche alebo nehode, sme vám k dispozícii 365 dní v roku, nepretržite, doma aj v zahraničí. Ľahko dostupné telefonicky, prostredníctvom ponuky iDrive alebo aplikácie BMW Connected App. Získajte viac informácií o BMW asistenčnej službe.