BMW M850i xDRIVE CABRIO, BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Extravagantne výkonné BMW M8 Cabrio zvyšuje pôvab jazdy s otvorenou strechou a vytvára tak nový štandard luxusnej jazdy. BMW M850i xDrive Cabrio má avantgardný dizajn, vysokú úroveň exkluzivity a dokonalý pomer pohodlia, dynamického výkonu a efektivity. Vďaka svojmu nekompromisnému výkonu a exkluzívnemu prostrediu je BMW M8 Cabrio s pohonom M xDrive vysoko výkonným športovým vozidlom, ktoré predstavuje výnimočný zážitok z jazdy s otvorenou strechou. BMW M8 Competition Cabrio s modelom M xDrive ponúka ešte výkonnejšiu rovnováhu každodenného používania a športového výkonu, jedinečných dizajnérskych akcentov a luxusného interiéru.

BMW M8 Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,6 — 10,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 241–246

BMW M8 Competition Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,6–10,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 241–246

BMW M850i xDrive Cabrio:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 259–262

Zistiť viac

THE M8

TO NAJLEPŠIE V BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

KLIKNITE PRE MAXIMÁLNY VÝKON NA PRVÝ POHĽAD

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, trojštvrťový bočný pohľad, vozidlo jazdiace v noci po pobrežnej ceste.

VÝNIMOČNÝ VÝKON

EXTRÉMNE VÝKONNÝ, 8-VALCOVÝ, BENZÍNOVÝ MOTOR M TWINPOWER TURBO

Výkonný, 4,4-litrový bi-turbo motor modelu BMW M8 Competition Cabrio poskytuje pôsobivý výkon 460 kW (625 k) a krútiaci moment 750 Nm. Skrížené výfukové potrubie optimalizuje odozvu M pohonnej jednotky, ktorá má podobnú konštrukciu ako pohonná jednotka používaná v motoristickom športe. Dve Twin Scroll turbodúchadlá optimalizujú výkonovú krivku vozidla – na ceste, aj na pretekárskom okruhu.

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, trojštvrťový zadný pohľad, vozidlo jazdiace v noci po pobrežnej ceste.

NEOBMEDZENÁ RADOSŤ Z JAZDY S OTVORENOU STRECHOU

POHON A PODVOZOK BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Zážitok z jazdy v BMW M8 Cabrio s pohonom M xDrive a BMW M8 Competition Cabrio s pohonom M xDrive je jednoducho neskutočný. Stará sa o to dokonale vyladená súhra perfektne navzájom vyladených komponentov pohonu a podvozku, ktorá so svojimi športovými génmi zosobňuje majstrovstvo konštruktérov BMW. Pre neobmedzenú radosť z jazdy s otvorenou strechou v každom okamihu.

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, trojštvrťový bočný pohľad, vozidlo stojace na asfalte v noci.

EXKLUZÍVNE POHĽADY – HORE OTVORENÉ

DIZAJN EXTERIÉRU BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Nový dizajnový jazyk pre luxusné športové kabriolety je založený na použití veľkých, dokonale tvarovaných povrchov s vysoko precíznymi líniami – zdôrazňujúc elegantnú športovosť BMW M8 Cabrio a BMW M8 Competition Cabrio. Dynamická predná časť, bočná silueta kabrioletu a atletická zadná časť predstavuje výkonné vyjadrenie dynamického výkonu a osobitej elegancie.

BMW M8 Competition Cabrio, kokpit v noci s M koženým volantom a červeným ambientným svetlom.

OBKLOPENÍ LUXUSOM

DIZAJN INTERIÉRU BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO

Exkluzívny interiér podčiarkuje jedinečný športový charakter vozidiel M bez kompromisov v oblasti luxusu. Od M koženého volantu a M Sport sedadiel s čalúnením „Merino“, až po precízny svetelný pás na dverách a stredovej konzole a pre M typické, červené, kontrastné akcenty na ovládacích prvkoch – každý detail potvrdzuje expresívny športový charakter tohto luxusného kabrioletu.

S prvým BMW M8 Cabrio získala fascinácia jazdy s otvorenou strechou úplne nový aspekt: táto pútavá kombinácia otvoreného pocitu je teraz plná luxusu, výkonu a elegancie – poprvé v histórii BMW.
Marcus Syring, šéfdizajnér BMW M

DIZAJN BMW M8 COMPETITION CABRIO

KLIKNUTÍM OBJAVTE TIE NAJLEPŠIE VIZUÁLNE PRVKY EXTERIÉRU A INTERIÉRU

Progresívny dizajn BMW M8 Competition Cabrio zaujme svojimi radikálne dynamickými, ale výnimočne elegantnými kontúrami, ktoré sa zdajú byť ešte predĺženejšie a štýlovejšie s otvorenou strechou. Výsledkom je pôsobivé športové vozidlo, ktoré s ľahkosťou ukazuje svoj luxusný charakter z každého uhla pohľadu. S najjemnejšími materiálmi a dokonalým remeselným spracovaním tvorí interiér dokonalú symbiózu nekompromisnej dynamiky a dokonalého luxusu.
BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s rozsvietenými svetlami, predný pohľad, vozidlo jazdiace v noci.
BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, zadný pohľad, stojace vozidlo s mužom pod hviezdnou oblohou.
BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, bočný pohľad, vozidlo stojace v noci pod hviezdnou oblohou.
BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, pohľad zhora, vozidlo stojace v noci na asfalte.
BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red, detailný pohľad na zadnú časť s LED zadnými svetlami a znakom M8 Competiton.
BMW M8 Competition Cabrio s otvorenou strechou, interiér s červeným ambientným osvetlením v noci.
BMW M8 Competition Cabrio s otvorenou strechou pod hviezdnou oblohou, interiér s M Sport sedadlami čalúnenými kožou Merino a červeným ambientným osvetlením.
BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s rozsvietenými svetlami, predný pohľad, vozidlo jazdiace v noci.

Úzke predné svetlomety s BMW Laserlight a výraznou M mriežkou chladiča s dvojitými lamelami v lesklej čiernej farbe. Tvarovaný predný M nárazník s veľkými prívodmi vzduchu a dekoratívnou sieťovinou s dizajnom včelieho plástu. Tieto jedinečné prvky sú skombinované s nízkou karosériou, aby sa dosiahol dojem výnimočnej dynamiky – M8 pripravené kedykoľvek vyraziť vpred.

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, zadný pohľad, stojace vozidlo s mužom pod hviezdnou oblohou.

Svalnatá zadná časť BMW M8 Competition Cabrio je výrazom maximálneho výkonu. Tvarované ramenné línie v spojení s LED zadnými svetlami a rozšírenými blatníkmi kolies tvoria kompaktnú jednotku. M zadný spojler zlepšuje aerodynamiku tohto vysoko výkonného kabrioletu, znižuje neželaný zdvih a tým poskytuje vozidlu ešte väčšiu stabilitu pri jazde.

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, bočný pohľad, vozidlo stojace v noci pod hviezdnou oblohou.

Plynulá silueta tohto luxusného športového kabrioletu s dlhou prednou kapotou a atletickou zadnou časťou s krátkymi prevismi elegantne definuje predĺžené proporcie. Dynamický dojem zdôrazňujú impozantné 20“ disky kolies z ľahkej zliatiny a dekoratívne prvky Air Breather v lesklom čiernom prevedení.

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, pohľad zhora, vozidlo stojace v noci na asfalte.

S otvorenou strechou vyzerá BMW M8 Competition Cabrio ešte dlhšie a ešte elegantnejšie. Po zatvorení poskytuje plátená strecha tomuto luxusnému kabrioletu výraznú siluetu typu notchback s nezameniteľným charakterom. Počas jazdy sa dá strecha otvoriť a zatvoriť automaticky v priebehu 15 sekúnd pri rýchlosti až do 50 km/h.

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red, detailný pohľad na zadnú časť s LED zadnými svetlami a znakom M8 Competiton.

Atletický dizajn zadnej časti zvýrazňuje pôsobivý potenciál BMW M8 Competition Cabrio v každom exkluzívnom, športovom detaile. M difúzor v lesklej čiernej farbe zapadá do zadného nárazníka ako jeho definujúca časť, spolu s dvojitými koncovkami výfuku s veľkosťou 100 mm na oboch stranách.

BMW M8 Competition Cabrio s otvorenou strechou, interiér s červeným ambientným osvetlením v noci.

Športový a luxusný kokpit BMW M8 Competition Cabrio s M špecifickými prístrojmi je dôkazom nekompromisnej orientácie na vodiča.

BMW M8 Competition Cabrio s otvorenou strechou pod hviezdnou oblohou, interiér s M Sport sedadlami čalúnenými kožou Merino a červeným ambientným osvetlením.

Interiér BMW M8 Competition Cabrio je luxusný a neodolateľne športový zároveň. Ručne šité M Sport sedadlá sú prezentované v elegantnom koženom čalúnení Merino s logom M8 na opierkach hlavy a ponúkajú dokonalú bočnú oporu, ako aj vynikajúci komfort pri jazde na dlhé vzdialenosti.

BMW M8 CABRIO A BMW M8 COMPETITION CABRIO V DETAILOCH: INFORMÁCIE A TECHNICKÉ ÚDAJE

TO NAJLEPŠIE V BMW M850i xDRIVE CABRIO

EFEKTÍVNA ŠPORTOVOSŤ JEDINÝM KLIKNUTÍM: MOTOR, JAZDNÁ DYNAMIKA A DIZAJN

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, trojštvrťový bočný pohľad, vozidlo stojace pred betónovou budovou.

PRESVEDČIVÁ SILA

POHON MODELU BMW M850i xDRIVE CABRIO

S objemom 4,4 litra, výkonom 390 kW (530 k) a krútiacim momentom 750 Nm, vás tento výkonný 8-valcový benzínový motor Twin Power Turbo v modeli BMW M850i xDrive Cabrio očarí vždy znova a znova.

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, trojštvrťový zadný pohľad, vozidlo jazdiace cez betónovú budovu.

DOKONALÁ DYNAMIKA

JAZDNÁ DYNAMIKA MODELU BMW M850i xDRIVE CABRIO

BMW M850i xDrive Cabrio kombinuje vynikajúcu jazdnú dynamiku s veľkou mierou komfortu. Zárukou perfektnej trakcie a optimálnej stability sú 20“ vysokovýkonné pneumatiky, systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive s diferenciálom M Sport, adaptívny M podvozok, ako aj voliteľná elektromechanická aktívna stabilizácia.

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, trojštvrťový predný pohľad, vozidlo stojace na pobreží.

EXTRAVAGANTNÝ VZHĽAD

DIZAJN EXTERIÉRU BMW M850i xDRIVE CABRIO

Exteriér BMW M850i xDrive Cabrio inšpiruje mnohými kvalitnými dielmi v úprave Cerium Gray alebo voliteľne v lesklej chrómovej úprave, ktoré tomuto luxusnému športovému vozidlu dodávajú mimoriadne elegantný vzhľad.

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, kokpit s M koženým volantom.

LUXUSNÁ ŠPORTOVOSŤ

DIZAJN INTERIÉRU BMW M850i xDRIVE CABRIO

Interiér BMW M850i Cabrio zaujme najkvalitnejšími materiálmi a kombinuje výnimočný komfort s exkluzívnym športovým charakterom.

DIZAJN BMW M850i xDRIVE CABRIO

OBJAVTE TO NAJLEPŠIE Z EXTERIÉRU A INTERIÉRU JEDINÝM KLIKNUTÍM

Súhrou presných línií a výkonných proporcií vyjadruje dizajn BMW M850i xDrive Cabrio dynamiku a eleganciu. Tento dojem podporujú špeciálne dizajnové prvky v galvanizovanej úprave Cerium Grey, ktoré sú k dispozícii výhradne pre BMW M850i xDrive Cabrio, alebo voliteľne v lesklej chrómovej úprave. Patrí medzi ne, napríklad rám mriežky chladiča a jej lamely, ako aj prvky Air Breather a voľne tvarované koncovky výfuku. V interiéri poskytuje exkluzívne čalúnenie a jednotlivé prvky výbavy pohodlné, exkluzívne prostredie s každým detailom, pričom zachováva vernosť športovému charakteru tohto luxusného športového kabrioletu.
BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, trojštvrťový predný pohľad, vozidlo stojace v betónovej budove.
BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, pohľad z vtáčej perspektívy, vozidlo odparkované v betónovej budove na brehu oceánu.
BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, trojštvrťový zadný pohľad, stojace vozidlo s výhľadom na oceán.
BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, interiér s M koženým volantom a koženým čalúnením BMW Individual Merino Ivory White.
BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, interiér s multifunkčnými sedadlami s koženým čalúnením BMW Individual Merino Ivory White.
BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, trojštvrťový predný pohľad, vozidlo stojace v betónovej budove.

So šesťuholníkovou dvojitou mriežkou chladiča spolu s rámom mriežky a lamelami v úprave Cerium Grey alebo voliteľne v lesklej chrómovej úprave, odhaľuje dynamická predná časť BMW M850i xDrive Cabrio svoje športové ambície hneď na prvý pohľad. Tento výrazný dojem podporujú extrémne ploché LED svetlomety s BMW Laserlight a panely na prívodoch vzduchu v čiernom lesklom prevedení.

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, pohľad z vtáčej perspektívy, vozidlo odparkované v betónovej budove na brehu oceánu.

Predĺžená silueta plynulo prechádza do výrazných bočných častí BMW M850i xDrive Cabrio a vytvára dojem športovosti a elegancie. To ďalej zvýrazňujú expresívne 20“ M disky kolies z ľahkej zliatiny a prvky Air Breather v lesklom chrómovom prevedení.

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, trojštvrťový zadný pohľad, stojace vozidlo s výhľadom na oceán.

Výrazná zadná časť BMW M850i xDrive Cabrio so širokou stopou a svalnatými blatníkmi kolies dokonale odráža výkon tohto exkluzívneho športového kabrioletu. Úzke tvarované LED zadné svetlá a lichobežníkové koncovky výfuku v lesklej chrómovej úprave pôsobivo podčiarkujú jeho dynamický vzhľad.

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, interiér s M koženým volantom a koženým čalúnením BMW Individual Merino Ivory White.

Interiér BMW M850i xDrive Cabrio ponúka vysokú úroveň dynamickej, luxusnej príťažlivosti. Kožené čalúnenie BMW Individual Merino zvýrazňuje exkluzívny charakter, rovnako ako M kožený volant, prístrojový panel čalúnený exkluzívnou kožou, ako aj prahové lišty s označením modelu alebo interiérové lišty z jemného dreva Fineline v lesklej medenej úprave.

BMW M850i xDrive Cabrio v metalickej farbe Dravit Grey s otvorenou strechou, interiér s multifunkčnými sedadlami s koženým čalúnením BMW Individual Merino Ivory White.

Exkluzívne multifunkčné sedadlá pre vodiča a predného spolujazdca v BMW M850i xDrive Cabrio s aktívnou ventiláciou a ohrievaním oblasti krku prekračujú aj tie najvyššie očakávania. Sedadlá sú čalúnené tou najjemnejšou kožou a dajú sa optimálne prispôsobiť osobným požiadavkám pomocou elektrického nastavenia šírky operadla, variabilnej bedrovej opierky a manuálneho nastavenia hĺbky sedadla. Kombinujú maximálne pohodlie a vynikajúcu bočnú oporu v každej jazdnej situácii.

BMW M850i xDRIVE CABRIO: MOTOR, VÝBAVY A TECHNICKÉ ÚDAJE

BMW M8 Competition Cabrio v metalickej farbe Motegi Red s otvorenou strechou, trojštvrťový bočný pohľad zozadu, odparkované vozidlo v noci na pobreží.

BMW RADU 8 CABRIO M VOZIDLÁ

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW M8 Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,6 — 10,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 241–246

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,6–10,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 241–246

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,4–11,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 259–262