BMW radu 2 Gran Coupé F44
M235i xDrive Gran Coupé
Shop The Look
Cena34.750 €
Fuel consumption, combined7.8–6.5 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta

THE 2

BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

Cena34.750 €
Fuel consumption, combined7.8–6.5 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínNafta
THE 2BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  Úplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé uvádza novú formu autority s odvážnym charakterom do kompaktnej triedy. Jeho ambície prezentuje predovšetkým nezameniteľná a nekompromisne na výkon orientovaná estetika. Aj vďaka využívaniu najmodernejších technológií a dokonalo zladených prvkov dynamiky sa BMW radu 2 Gran Coupé vyčleňuje z davu a s ľahkosťou si razí svoju vlastnú cestu.

   

  BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–7,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 162–175

   

  BMW 220i xDrive:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–7,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 149–161

  Zistiť viac

  ODPORÚČANÉ KONFIGURÁCIE PRE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  218i Gran Coupé

  Advantage

  220i Gran Coupé

  Sport Line

  M235i xDrive Gran Coupé

  Edition ColorVision

  DIZAJN EXTERIÉRU A INTERIÉRU BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  Úplne prvé BMW radu 2 Gran Coupé udeľuje extrémne ľahký zjav autorite, na kolesách s rozmerom až do 19 palcov. Markantné BMW obličky, LED predné svetlomety a zadné svetlá, bezrámové dvere, mohutné boky a športové zadné partie – táto čistá autorita sa následne prenáša aj do interiéru. S osvetlenými interiérovými lištami a doplnkovými športovými sedadlami vytvára kokpit orientovaný na vodiča atmosféru, ktorá je rovnakou mierou exkluzívna aj dynamická. BMW Live Cockpit Professional s dvoma 10,25-palcovými displejmi a Head-Up displej vám k tomu zabezpečia vždy plnú informovanosť.
  BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue predobočný pohľad zhora strecha
  BMW obličky so sieťovým dizajnom BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue detailný pohľad predný

  BMW obličky so sieťovým dizajnom.

  BMW obličky so sieťovým dizajnom vo farbe Cerium Grey a prepracovaným dizajnom vnútornej mriežky. Táto štruktúra, inšpirovaná pretekmi, dodáva hĺbku a hodnotu prednej časti a vytvára vysoko kvalitný a dynamický akcent v detailoch.
  Bezrámové dvere BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue exteriér

  Bezrámové dvere.

  Elegantné bezrámové dvere zvýrazňujú atraktívne línie a podčiarkujú športový charakter vozidla. 

  Koncovky výfuku BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue detailný pohľad zadný

  Koncovky výfuku.

  Koncovky výfuku sú silnou vizuálnou výpoveďou s 90 mm priemerom a vozidlo robia ešte športovejším.
  Športové sedadlá BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  Športové predné sedadlá.

  Športové sedadlá vodiča a spolujazdca charakterizujú výraznejšie bočné časti sedákov a operadiel než u štandardných sedadiel a spolu s nastaviteľnou opierkou stehien poskytujú excelentnú ergonómiu lepšiu bočnú oporu pri rýchlom prejazde zákrut. Okrem hĺbky sedadla (mechanicky), sa dá na sedadle vodiča nastaviť aj šírka operadla (elektricky).
  Interiérové lišty Illuminated Brooklyn BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  Interiérové lišty Illuminated Brooklyn.

  Interiérové lišty Illuminated Brooklyn so zvýraznením Triangle na prístrojovej doske a obložení dverí dodávajú interiéru progresívnu atmosféru s vysokou hodnotou. Trblietavý vzor diskrétne podsvietených líšt vytvára atraktívnu a príjemnú atmosféru vo vozidle.
  Panoramatická sklenená strecha BMW radu 2 Gran Coupé F44 pohľad zhora

  Panoramatická sklenená strecha.

  Keď je panoramatická sklenená strecha otvorená, interiér sa napĺňa čerstvým vzduchom. Keď je zatvorená, zalieva kabínu denným svetlom pre príjemnú atmosféru. Otvára a zatvára sa plne automaticky na povel tlačidla, ako aj kľúčom od vozidla a je vybavená funkciou nadvihnutia, odsunutia, slnečnou roletou a veterným deflektorom.

  NOVÉ BMW RADU 2 GRAN COUPÉ EDITION COLOR VISION.

  Edition ColorVision ponúka okrem iného tieto prvky:

  • M Sport balík s M volantom s high-tech plastom
  • Vysoko kvalitné laky karosérie
  • 18-palcové disky z ľahkej zliatiny s dizajnom edície
  BMW radu 2 Gran Coupé F44 predobočný pohľad Edition ColorVision metalíza Melbourne Red pred budovou
  Predný dizajn BMW radu 2 Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Predný dizajn.

  Charakteristické: BMW obličky modelov Edition ColorVision generujú autoritatívny vzhľad ako veľký kombinovaný prvok, spolu s ikonickými BMW prednými svetlometmi, rezolútne koncentrovanými na smer dopredu.

  Zadný dizajn BMW radu 2 Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Zadný dizajn.

  Zadná časť tvorí špecifické športové ukončenie dizajnu BMW radu 2 Gran Coupé. Nízke zadné svetlá v tvare písmena L v interakcii so širokými proporciami zvýrazňujú sebaistý postoj vozidla na ceste.

  18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Bicolour BMW radu 2 Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Bicolour.

  Svojím exkluzívnym dvojfarebným dizajnom štýlové 18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 553 M Bicolour dodávajú modelom BMW radu 2 Gran Coupé Edition ColorVision výnimočne dynamický zjav.

  M Sport sedadlá s dizajnom edície BMW radu 2 Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  M Sport sedadlá s dizajnom edície.

  Luxusnými materiálmi a dvojfarebným dizajnom prinášajú M Sport sedadlá v koži Dakota Black/Magma Red alebo Dakota Black/Ivory White svoj vlastný autentický športový charakter. Logá „Edition“ vyšité na opierkach hlavy zvýrazňujú exkluzivitu a vysokú kvalitu spracovania.

  Pre edíciu špecifické koberčeky BMW radu 2 Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Pre edíciu špecifické koberčeky.

  Atraktívna estetika a vysoká kvalita BMW radu 2 Gran Coupé Edition ColorVision je zjavná z každého najmenšieho detailu. Pre edíciu špecifické koberčeky s lemovaním z luxusnej syntetickej kože v čiernej farbe potvrdzujú tento prístup.

  Exkluzívne prahové lišty BMW radu 2 Gran Coupé F44 Edition ColorVision

  Exkluzívne prahové lišty.

  Už pri nastupovaní sa prejaví exkluzívne zameranie BMW radu 2 Gran Coupé Edition ColorVision. Tento efekt vytvoria prahové lišty s integrovaným logom Edition s fluorescenčným efektom pri dopade svetla.

  JAZDNÁ DYNAMIKA BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  Motor, pohon a technológie podvozka BMW radu 2 Gran Coupé.

  S dynamickou výbavou ako je napríklad Adaptívny podvozok, dvojspojková prevodovka a pohon všetkých kolies, sa BMW radu 2 Gran Coupé ujíma vedúcej úlohy vo svojom segmente, po stránke agility. V kombinácii so silnými a vysoko efektívnymi benzínovými aj naftovými motormi TwinPower Turbo sa vyčleňuje z davu a poľahky predvádza sebaistotu, na každej trase.
  M Sport riadenie a Servotronic BMW radu 2 Gran Coupé F44 kokpit

  M Sport riadenie.

  M Sport riadenie so systémom Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Vaše vozidlo vďaka tomu reaguje presnejšie a poskytuje obzvlášť dynamický pocit z riadenia, predovšetkým na kľukatých cestách.
  8-stupňová prevodovka Steptronic Sport BMW radu 2 Gran Coupé F44

  8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

  8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
  BMW radu 2 Gran Coupé F44 a BMW xDrive detailný pohľad zadný

  BMW xDrive.

  Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
  M Sport podvozok BMW radu 2 Gran Coupé F44

  M Sport podvozok.

  M Sport podvozok znižuje vozidlo približne o 10 mm. Je vybavený pružinami s nižším zdvihom a tvrdšími tlmičmi aj stabilizátormi. Výsledkom sú ešte priamejšie reakcie podvozka, vhodné pre mimoriadne dynamickú jazdu.

  ASISTENČNÉ SYSTÉMY A FUNKCIE KOMFORTU V BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  BMW radu 2 Gran Coupé je technicky progresívne až do najmenšieho detailu. Inovatívne asistenčné systémy vodiča, ako je napríklad Asistent cúvania, vás podporia počas jazdy, zatiaľ čo BMW Intelligent Personal Assistant povýši komunikáciu vodiča a vozidla na vyššiu úroveň a Digital Key vám poskytne viac komfortu vďaka tomu, že umožní zamykanie a odomykanie dverí vozidla smartfónom.
  Bezpečnostný balík Driving Assistant BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  Driving Assistant.

  Balík bezpečnostnej výbavy Driving Assistant obsahuje kamerové kolízne varovanie s funkciou brzdenia, Speed Limit Assist, vrátane Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania a náhľadom, ako aj Varovný systém opustenia jazdného pruhu. K tomu sa pridávajú radarové systémy: Zadný varovný systém pred premávkou zboku, Varovný systém zmeny jazdného pruhu a Zadný predkolízny systém.
  Parkovací asistent BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent zjednodušuje parkovanie. Cúvacia kamera poskytne lepší pohľad na oblasť za vozidlom. Funkcia Active PDC zvýši ochranu pred poškodením vozidla pri parkovaní. Parkovací asistent zaparkuje vozidlo automaticky, na pozdĺžne aj priečne parkovacie miesta a dokáže tiež vyviezť vozidlo z pozdĺžneho parkovacieho miesta. Asistent cúvania pomáha vodičovi pri jazde na spiatočku, napríklad v úzkych priestoroch.
  Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go BMW radu 2 Gran Coupé F44

  Aktívny systém udržiavania rýchlosti.

  Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go automaticky udržiava v rozsahu rýchlosti od 30 do 160 km/h predvolený odstup od predchádzajúceho vozidla, vrátane zastavovania a rozbiehania v kolóne. Speed Limit Assist umožňuje prevziať rýchlostný limit do systému udržiavania rýchlosti. Varovanie pred kolíziou spredu s funkciou brzdenia reaguje aj na stojace vozidlá, chodcov a cyklistov.
  BMW Live Cockpit Professional BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 10,25-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey BMW, I'm hungry." Váš BMW Intelligent Personal Assistant nájde najbližšiu reštauráciu a okamžite k nej naplánuje trasu. Dokáže však toho ešte oveľa viac. BMW Intelligent Personal Assistant vám pomôže aj s funkciami vozidla. A prehľadne vysvetlí užitočné prvky. Pomôže vám jednoducho a intuitívne ovládať vaše BMW.

  Remote Software Upgrade BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  Remote Software Upgrade.

  Takto sa vaše BMW udržiava v aktuálnom stave. Aktualizácie Remote Software Upgrade sa dajú stiahnuť cez aplikáciu My BMW alebo vo vozidle a potom nainštalovať.

  Integrácia smartfónu v BMW radu 2 Gran Coupé F44

  Integrácia smartfónu.

  Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu bezdrôtovo prepojí vaše vozidlo s vaším smartfónom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie priamo na displeji vozidla.

  BMW radu 2 F44 BMW Digital Key

  BMW Digital Key.

  BMW Digital Key premení váš kompatibilný smartfón na kľúč od vozidla. Pre odomknutie stačí pridržať smartfón pri kľučke a pred štartom vozidla ho položiť do priehradky na smartfón. Navyše môžete poslať Digital Key až piatim ďalším osobám, vrátane možnosti obmedzenia maximálnej rýchlosti, čo je ideálne pre vodičov začiatočníkov.

   

   

  *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými smartfónmi. Zoznam kompatibilných smartfónov nájdete na bmw.com/digitalkey. Pre využitie BMW Digital Key je potrebná výbava Teleservices.

  MODELY BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  Model Advantage.

  Model Advantage ponúka pre interiér aj exteriér rôzne funkčné vybavenie, ktoré zvyšuje komfort a bezpečnosť.
  • Parkovacie senzory (PDC)
  • Balík so zväčšeným počtom odkladacích priestorov
  • Systém udržiavania rýchlosti s funkciou brzdenia
  BMW radu 2 Gran Coupé F44 Model Advantage Mineral White predobočný pohľad

  Model Sport Line.

  Model Sport Line dodáva vozidlu ešte viac vizuálnej dynamiky. Nápadné dizajnové prvky vo vysokolesklom čiernom spracovaní podčiarkujú športový charakter. Športové predné sedadlá ponúkajú maximálny komfort a optimálnu oporu. Výbavu dopĺňa obsah výbavy modelu Advantage a balík osvetlenia.
  • BMW obličky a rám obličiek vo vysokolesklom chrómovanom spracovaní s exkluzívne tvarovanými vertikálnymi lištami vo vysokolesklom čiernom lesklom spracovaní
  • M Shadow Line
  • Športové predné sedadlá čalúnené kombináciou látka Anthracite/Sensatec so zvýraznením Grey; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
  • Športový volant s high-tech plastom
  BMW radu 2 Gran Coupé F44 Model Sport Line Melbourne Red predobočný pohľad

  Model M Sport.

  Model M Sport dodáva vozidlu ešte viac športovosti. Okrem ostrejšieho vzhľadu exteriéru aj interiéru garantuje model M Sport aj intenzívnejšiu radosť z jazdy. M Sport podvozok a spolu s ním M Sport brzdový systém aj M aerodynamický balík citeľne optimalizujú jazdnú dynamiku. Výbavu dopĺňa obsah výbavy modelu Advantage a LED hmlové svetlá.
  • 18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 819 M Bicolour; k dispozícii sú aj ďalšie kolesá
  • M Sport podvozok s M Sport riadením; k dispozícii sú aj ďalšie podvozky
  • Športové predné sedadlá čalúnené kombináciou látka Trigon/Sensatec Black; k dispozícii sú aj ďalšie čalúnenia
  • M volant s high-tech plastom
  BMW radu 2 Gran Coupé F44 Model M Sport metalíza Misano Blue predobočný pohľad
  • Model Advantage.
  • Model Sport Line.
  • Model M Sport.

  ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO.

  Ten dobre známy príjemný pocit.

  Všetci vodiči BMW si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším vozidlom po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.
  19-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 555 M Bicolour BMW radu 2 Gran Coupé F44 metalíza Snapper Rocks Blue F44 exteriér

  19-palcový M Performance disk z ľahkej zliatiny Double-spoke style 555 M Bicolour.

  Vysoko kvalitné, hmotnostne optimalizované 19-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 555 v matnej farbe Bicolour Jet Black, leštené, sú s reverzným otočením lúčov a sú zvýraznením športovosti do najmenšieho detailu. Kompletná letná sada kolies, rozmer disku 8 J x 19, pneumatika 235/35 R19 .
  BMW strešný nosič na surf BMW radu 2 Gran Coupé metalíza Snapper Rocks Blue F44 Exteriér

  BMW strešný nosič na surf.

  Držiak bezpečne pripevní surfovú dosku aj sťažeň na všetky strešné nosiče BMW. Má inovatívnu koncepciu uchytenia a pozoruhodne jednoducho sa obsluhuje.
  BMW LED projektory vo dverách BMW radu 2 Gran Coupé metalíza Snapper Rocks Blue F44 Exteriér

  BMW LED projektory vo dverách.

  Nové BMW LED projektory vo dverách so zvýšenou kvalitou projekcie a nadpriemernou životnosťou menia nastupovanie a vystupovanie na jedinečný zážitok. Aktivujú sa automaticky pri otvorení dverí a oblasť pri nich osvetlia individuálnou projekciou zobrazenia na zem vedľa vozidla. Vodič si sám môže zvoliť premietaný obraz pomocou výmenných okienok a môže sa rozhodnúť pre BMW logo alebo BMW M logo. 

  BMW koberčeky do každého počasia predné BMW radu 2 Gran Coupé metalíza Snapper Rocks Blue F44 interiér

  BMW koberčeky do každého počasia.

  Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Majú dizajn v čiernej farbe.
  BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna BMW radu 2 Gran Coupé F44 interiér

  BMW univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica.

  Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
  BMW rohož do batožinového priestoru BMW radu 2 Gran Coupé metalíza Snapper Rocks Blue F44 interiér

  BMW rohož do batožinového priestoru.

  Rozmerovo presná, odolná a protišmyková rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách ochráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. Má dizajn v čiernej farbe.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  BMW 220i xDrive.

  Výkon v kW (k):  

  131 (178)

  Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

  7,1

  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):

  7,4–6,5

  Emisie CO2 v g/km (kombinované):

  166–149

  BMW radu 2 Gran Coupé F44 Snapper Rocks Blue, predný pohľad s otvorenými dverami a dvoma osobami

  CENY, ÚVER A LÍZING PRE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW RADU 2 GRAN COUPÉ.

  BMW radu 2 Gran Coupé F44 Snapper Rocks Blue zadný pohľad so ženou

  Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW radu 2 Gran Coupé.

  BMW SERVICES.

  Pracovník BMW si podáva ruku so zákazníkom

  BMW Services sa postarajú o maximálne bezstarostný charakter vašej jazdy:

   • BMW Service Inclusive vám poskytne 100-percentnú transparentnosť so službami ako kontrola vozidla či výmena mikrofiltra alebo brzdovej kvapaliny, za fixnú cenu
   • Funkcia Teleservices od BMW ConnectedDrive poskytne vášmu BMW servisnému partnerovi všetky relevantné informácie o vozidle pri nutnosti servisu
   • BMW pomoc pri poruche a nehode máte k dispozícii bezplatne a nonstop, 365 dní v roku
   Pracovník BMW radí zákazníkovi

   MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

   Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW radu 2 Gran Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

   Spotreba paliva a emisie CO₂.

   BMW M235i xDrive Gran Coupé:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–7,8
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 162–175

   BMW 220i xDrive:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5–7,1
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 149–161

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

   Zistiť viac

   Spotreba paliva a emisie CO2.

   • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7.8–7.2
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 175–162

    BMW 220i xDrive:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4–6,5
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 166–149

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.