MNOŽSTVO PRIESTORU NA KREATÍVNU INDIVIDUALIZÁCIU.

Modely a výbavy BMW pre vozidlá BMW radu 2 Coupé.

MNOŽSTVO PRIESTORU NA KREATÍVNU INDIVIDUALIZÁCIU.Modely a výbavy BMW pre vozidlá BMW radu 2 Coupé.

BMW RADU 3 GRAN TURISMO S VÝBAVOU SPORT LINE.

BMW radu 3 Gran Turismo s výbavou Sport Line prináša nespútanú dynamiku a jasné vizuálne akcenty. Jeho nápadné lesklé čierne dizajnové prvky zvýrazňujú športový vzhľad.

 • Exteriér

  Mriežka chladiča BMW s jedenástimi rebrami s matnou hliníkovou povrchovou úpravou zdôrazňuje zvlášť moderné akcenty v prednej časti. Mimoriadne dobre harmonizuje s matnými chrómovanými prvkami vpredu a vzadu, ako aj s dekoratívnymi prvkami v rovnakej farbe na bočných prívodoch vzduchu. Koncovka výfuku, výduchy Air Breather, ako aj lemovanie bočných okien a zapustenie okien majú tiež matnú hliníkovú povrchovú úpravu. 17-palcové alebo 18-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny Turbine Styling zdôrazňujú futuristickú koncepciu výbavy Modern Line. Výbavu dopĺňa nápis Modern na bokoch vozidla.
  Kľúč výbavy Modern Line má čiernu farbu a dekoratívne detaily s lesklou chrómovanou úpravou.

 • Interiér

  V interiéri je typický športový charakter BMW vytvorený kontrastom čiernej a červenej farby: červené kontrastné prstence na okrúhlych ciferníkoch prístrojového panelu vrátane ukazovateľa sport-chrono, červené kontrastné prešívanie na športovom koženom volante a základná čierna dekoratívna lišta s matným akcentovým pruhom vo farbe Coral Red. Ako alternatíva je k dispozícii obklad Fine Brushed Aluminium s matnou akcentovou líniou vo farbe Coral Red. Športové predné sedadlá potiahnuté látkou Track vo farbe Anthracite s červeným alebo sivým zvýraznením, čiernou kožou Dakota s červeným zvýraznením alebo červenou kožou Dakota s čiernym zvýraznením poskytujú pevnú oporu pri športových manévroch a v ostrých zákrutách.* Okrem toho, nastaviteľné ambientné osvetlenie v oranžovej/červenej alebo bielej farbe môžete upraviť podľa svojich predstáv pomocou ovládača iDrive Touch Controller. Charakteristickým prvkom výbavy Sport Line je červený dekoratívny pásik na kľúči od vozidla. Do tohto balíka patrí aj nový režim pre ovládač jazdného zážitku: Sport+.
  * Okrem uvedenej výbavy sú k dispozícii aj ďalšie farby čalúnenia a interiérové lišty.

BMW RADU 3 GRAN TURISMO S VÝBAVOU LUXURY LINE.

BMW radu 3 Gran Turismo s výbavou Sport Line prináša nespútanú dynamiku a jasné vizuálne akcenty. Jeho nápadné lesklé čierne dizajnové prvky zvýrazňujú športový vzhľad.

 • Exteriér

  Mriežka chladiča BMW s jedenástimi pochrómovanými rebrami vytvára elegantný, pritom však výrazný dojem. V prívodoch vzduchu v prednom nástavci sa okrem toho nachádzajú dve mierne odsadené chrómované priečky, ktoré dokonale ladia s celkovým imidžom balíka.
  Bočný pohľad na špeciálne 18-palcové alebo 19-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny W-spoke zdôrazňuje eleganciu BMW radu Gran Turismo s výbavou Luxury Line. Lemovanie bočných okien je tiež chrómované.
  Pozdĺž zadného nárazníka sa tiahne elegantná lesklá chrómovaná lišta, ktorá klasickému dizajnu výbavy Luxury Line dodáva extra dávku elegancie. Koncovka výfuku a výduchy Air Breather majú lesklú chrómovanú povrchovú úpravu.

 • Interiér

  Interiér Luxury Line využíva špeciálny výber dizajnových prvkov zameraných na zvýšenie exkluzivity: dekoratívne obklady z pravého dreva Fineline Anthracite alebo Burled Walnut s intarziami, v oboch prípadoch s lesklými akcentovými líniami Pearl-Gloss Chrome. Sedadlá potiahnuté látkou Move vo farbe Anthracite alebo kožou Dakota vo farbe Saddle Brown s exkluzívnym prešívaním (plus spodná časť palubnej dosky vo farbe Saddle Brown) zdôrazňujú útulnú atmosféru výbavy Luxury Line.* Okrem toho, nastaviteľné ambientné osvetlenie v oranžovej/červenej alebo bielej farbe môžete upraviť podľa svojich predstáv pomocou ovládača iDrive Touch Controller. Ovládaciu jednotku rádia a klimatizácie lemuje exkluzívny chrómovaný pásik.
  Charakteristickým znakom výbavy Luxury Line je dekoratívny pásik na kľúči v úprave Pearl-Gloss Chrome.
  * Okrem uvedenej výbavy sú k dispozícii aj ďalšie farby čalúnenia a interiérové lišty.

BALÍK M ŠPORT.

Strhujúce línie BMW radu 3 Gran Turismo zaručia dokonalý dojem hneď v prvom okamihu. Ešte dynamickejší vzhľad zabezpečí balík M Šport.

 • Exteriér

  Táto doplnková výbava obsahuje balík M Aerodynamic: vďaka zväčšeným prívodom vzduchu v dynamicky tvarovaných predných nástavcoch môže motor dýchať a bočné prahy majú extra kontúrovú líniu. Nápadná difúzorová vložka v úprave Dark Shadow Metallic vzadu a v závislosti od motora až dve koncovky výfuku v prevedení Cool Chrome. Na výber máte 18-palcové alebo 19-palcové zliatinové disky Double Spoke M. Celý balík dopĺňajú výduchy Air Breather a mriežka chladiča s lesklým čiernym rebrovaním. O ďalšie akcenty sa postará exkluzívna modrá metalíza Estoril Blue a prvky BMW Individual Shadow Line.

 • Interiér

  Interiér balíka M Šport zahŕňa kožený volant M s multifunkčnými tlačidlami a krátku radiacu páku (vo vozidlách s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou) potiahnuté kožou Nappa s logom M. Poťahy sedadiel z exkluzívnej textílie Hexagon Anthracite/Alcantara s prešívaním M a modré akcenty zdôrazňujú športový charakter sedadiel. Dizajnovú koncepciu dopĺňajú obklady Aluminium Hexagon s akcentovými líniami v matnej farbe Estoril Blue alebo v lesklej čiernej farbe.* Balík zahŕňa aj pre športové vozidlá typický rýchlomer a otáčkomer s červenými stupnicami a červeným kontrastným prstencom, podvozok M Šport a režim Sport+ pre ovládač jazdného zážitku.
  * Okrem uvedenej výbavy sú k dispozícii aj ďalšie farby čalúnenia a interiérové lišty.

BALÍKY.

Balíky výbavy BMW sú prvou voľbou pri dopĺňaní príslušenstva pre vaše BMW radu 3 Gran Turismo.

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO BMW.

Originálne BMW príslušenstvo vám umožní zvýrazniť športový charakter a eleganciu vášho BMW radu 3 Gran Turismo. Tu nájdete množstvo praktických a vysokokvalitných produktov.

 • Prepravné systémy

  Nosič na elektrický bicykel sa montuje dozadu a v prípade potreby sa dá odklopiť, napríklad keď chcete nakladať do batožinového priestoru. Nosič sa dá odložiť v batožinovom priestore, jeho hmotnosť minimalizuje vysoko pevný hliník. Nastaviteľné svetlá vyhovejú každej šírke vozidla BMW.

 • Príslušenstvo na zábavu

  Kotviaca stanica BMW pre Apple iPhone je dokonale navrhnutá pre interiér vášho BMW a umožňuje bezpečne ukotviť iPhone na palubnú dosku na šírku aj na výšku. Váš iPhone pripojí k audiosystému vozidla bez viditeľných káblov, disponuje funkciou hands-free s kvalitným mikrofónom, anténou GPS a funkciou dobíjania. Navigačné pokyny a telefonické hovory využívajú funkciu BMW Link, ktorá ich smeruje cez reproduktory vozidla, s automatickým regulovaním hlasitosti hudby z CD prehráváča alebo rádia. Hlasitosť sa dá ovládať cez rádio BMW a multifunkčný volant.

 • Úložný priestor

  Úložný vak na zadné sedadlá výbavy Luxury Line poskytuje ďalších 20 litrov odkladacieho priestoru. Na zadné sedadlo sa dá pripevniť pomocou stredového pásu a obsahuje rozličné priehradky, napríklad tepelne izolovaný priestor pre fľašu s nápojom.
  Úložný vak Luxury kopírujúci tvar zadného sedadla s priehradkami rôznej veľkosti sa dá ľahko pripevniť na operadlo vodiča alebo predného spolujazdca a je ideálny na prepravu menších predmetov.
  Vak na lyže a snowboardy vám umožní bezpečne prepraviť štyri páry lyží alebo tri snowboardy. Vďaka praktickým kolieskam sa dá sa jednoducho vybrať a použiť aj mimo vozidla.

 • Praktické doplnky

  Vešiak na odevy umožňuje prepravovať oblečenie bez pokrčenia a vďaka odnímateľnému uchyteniu sa dá používať aj mimo vozidla. Modulárny systém Travel & Comfort vychádza zo základného držiaku (dostupný samostatne), ktorý sa jednoducho pripevní medzi držiaky opierky hlavy predného sedadla. Naň sa dá pripevniť okrem vešiaka na oblečenie aj sklápací stolík, univerzálny držiak či držiak na Apple iPad.
  Na mieru šité puzdro na kľúč vyrobené z kvalitnej čiernej kože nielen chráni kľúč pred škrabancami, nečistotami a zmoknutím, ale aj pred nechceným stlačením tlačidiel.

 • Interiér

  Rukoväť parkovacej brzdy Luxury má štýlovou kožou zvýraznenú strednú časť – tento prvok je vytvorený špeciálne pre BMW radu 3 Gran Turismo.