Tri BMW M2 Competition driftujú na pretekárskej trati pred kulisou nočného mesta.

ROVNAKÉ IHRISKO. INÁ HRA.

M87C

Nové BMW M2 Competition.

ROVNAKÉ IHRISKO. INÁ HRA.

Nové BMW M2 Competition.

ROVNAKÉ IHRISKO. INÁ HRA.Nové BMW M2 Competition.

Športový automobil, ktorý zmení každú cestu. BMW M2 Competition ohromí výnimočnou kombináciou výkonu, agility a presnosti. Zväčšené vzduchové vstupy v prednom nástavci signalizujú koncentrovanú silu nového radového benzínového bi-turbo 6-valca s výkonom 410 koní. BMW M2 Competition je stálou zárukou vysokej dynamiky a ambícií na prekonávanie rekordov. Skutočný M automobil, postavený pre víťazov.

BMW M2 Competition:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,9–10,0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 225–228

Zistiť viac
BMW M

5 TOP FAKTOV.

  • 01 Odľahčené bi-turbo pre dokonalý priebeh ťahu
  • 02 Výkon 302 kW (410 k)
  • 03 Krútiaci moment 550 Nm
  • 04 0–100 km/h za 4,2 sekundy s prevodovkou M DCT
  • 05 Maximálne otáčky motora 7600 za minútu

* Predbežné hodnoty, ktoré ešte neboli oficiálne potvrdené. Zmena je vyhradená.

Zistiť viac
Dve BMW M2 Competition na pretekárskej trati pred kulisou nočného mesta z pohľadu úrovne cesty.
Biele BMW M2 Competition driftuje na pretekárskej trati pred kulisou nočného mesta.

DVE TURBÁ. JEDEN CIEĽ.

BMW M2 Competition nepotrebuje na víťazstvo cieľovú rovinku. So svojím ohromujúcim dynamickým potenciálom a mimoriadnou agilitou zanechá konkurenciu ďaleko za sebou. Dve hmotnostne optimalizované turbodúchadlá sa postarajú o to, aby vysokovýkonná pohonná jednotka predviedla vždy extrémne priame reakcie a nespútanú ochotu ísť do otáčok – dokonalé predpoklady pre rýchle šprinty a športové prejazdy zákrut. Zvuk M Šport výfukového systému sa prispôsobí konkrétnemu jazdnému režimu na povel tlačidla – a v každom prípade bude udávať tón. Koncepcia chladenia, otestovaná na pretekárskom okruhu, zabezpečí vždy optimálnu teplotu, zatiaľ čo M špecifický podvozok garantuje precízny handling. Toto vozidlo je pre všetkých, ktorí chcú diktovať tempo pretekov na ich čele.

Dve BMW M2 Competition počas pretekov v noci, pohľad z kokpitu
Kokpit a M Šport sedadlá BMW M2 Competition, v pozadí nočné mesto

POLE POSITION. AJ V KABÍNE.

Kokpit, priam stvorený na pretekárske trate: systematická orientácia na vodiča, M špecifický prístrojový displej s červeným dizajnom číselníkov, centrálne umiestnený teplomer oleja a nápis M2 Competition. Aj M Šport volant je optimalizovaný pre špičkové výkony. Pomocou tlačidiel M1/M2 je možné konfigurovať individuálne jazdné profily, zatiaľ čo doplnkové radiace pádla M dvojspojkovej prevodovky M DCT umožnia preraďovať v priebehu zlomkov sekundy. Doplnkové M Šport sedadlá dovršujú komplexný obraz. Ich čalúnenie čiernou kožou Dakota a zdobenie osvetleným logom M2 prinášajú kombináciu dokonalého komfortu sedenia s výbornou oporou a špičkového M dizajnu, na prvý pohľad inšpirovaného motoršportom.

TAKTO ZNIE VÍŤAZ.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.