Exteriér M automobily BMW radu 2 G87 G42
M2 Coupé
Shop The Look
Cena73.100 €
Vykon motora338 kW (460 k)
Motor a typ palivaBenzín

THE M2

BMW M

M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ.

Cena73.100 €
Vykon motora338 kW (460 k)
Motor a typ palivaBenzín
THE M2M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ.

NOVÉ BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW M2 Coupé*:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,6–10,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 218–231


BMW M240i Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177–192


BMW M240i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1–8,8
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 185–200


*predbežné hodnoty

Zistiť viac

M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ V POROVNANÍ.

Prehľad športových faktov.

BMW M2 COUPÉ.

Exkluzívny pocit motoršportu vďaka atraktívnym výkonnostným parametrom.
 • Vysokovýkonný radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 460 koní
 • Adaptívny M podvozok, Aktívny M diferenciál a pohon zadných kolies
 • Manuálna prevodovka alebo prevodovka M Steptronic so systémom Drivelogic
 • 338 kW, 550 Nm, 0–100 km/h za 4,1 sekundy (M Steptronic)
Konfigurácia BMW M2 Coupé G87

BMW M240i COUPÉ.

Športová dynamika a pozoruhodná agilita.
 • Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 374 koní
 • M Sport podvozok, M Sport diferenciál a M Sport brzdy
 • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,7 sekundy
Konfigurácia BMW M240i Coupé G42

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Adrenalínová dynamika s neobmedzenou každodennou využiteľnosťou.
 • Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo s výkonom 374 koní
 • M Sport podvozok, M Sport diferenciál a M Sport brzdy
 • Inteligentný pohon všetkých kolies BMW xDrive
 • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,3 sekundy
Konfigurovať BMW M240i xDrive Coupé G42
 • BMW M2 COUPÉ.
 • BMW M240i COUPÉ.
 • BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW M2 COUPÉ – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu nového BMW M2 Coupé.

Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo BMW M2 G87

Vysokovýkonný radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

Špičkový atlét, ktorý prináša čistú radosť z jazdy: Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým hrdelným M zvukom. Je vybavený vysoko efektívnymi technológiami ako Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým generuje pozoruhodný výkon.

Manuálna prevodovka BMW M2 G87

Manuálna prevodovka.

Manuálna prevodovka so šiestimi stupňami je prísľubom čistej radosti z jazdy. Fakt, že si radíte prevody sami, manuálne, na rozdiel od automatickej prevodovky, vám umožní zažiť priame a autentické prepojenie s pohonom vášho BMW – a teda športovú jazdu v jej najčistejšej forme. Výhodou je aj hmotnostne optimalizovaná konštrukcia prevodovky.*

Adaptívny M podvozok BMW M2 G87

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok s variabilnou reguláciou tlmičov prináša možnosť individuálneho nastavenia charakteristiky podvozka – od komfortnej až po extra športovú s výrazne ostrým handlingom. Ovládač jazdného zážitku vám umožňuje prispôsobiť elektronicky riadený podvozok rýchlo a jednoducho jazdnej situácii aj podmienkam na ceste.

Predný dizajn BMW M2 G87

Predný dizajn.

Kompaktné proporcie a jasné kontúry definujú charakter dizajnu nového BMW M2 Coupé. Predné svetlomety sú v štýle BMW 2002 koncipované ako samostatné jednotky.

M karbónová strecha BMW M2 G87

M karbónová strecha.

M karbónová strecha, ako súčasť inteligentnej odľahčenej konštrukcie, pomáha znížiť hmotnosť vozidla. Je vyrobená z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami (CFRP, karbón), vďaka čomu je zhruba o 6 kg ľahšia než porovnateľná oceľová strecha. Tým sa zníži ťažisko vozidla a zvýši sa jeho jazdná dynamika.*

Zadný dizajn BMW M2 G87

Zadný dizajn.

Robustné blatníky s výraznými lemami, typickými pre M, zvýrazňujú široký postoj nového BMW M2 Coupé na ceste a navonok takto umocňujú jeho pozoruhodný atletický talent a vnútornú silu. Zadné svetlá sú úplne novou interpretáciou charakteristického tvaru písmena L s pulzujúcim rozširovaním sa do strán.

M karbónové škrupinové sedadlá BMW M2 G87

M karbónové škrupinové sedadlá.

M karbónové škrupinové sedadlá s osvetleným logom M2 a zdobením v M farbách kombinujú ľahkosť a pretekársky charakter škrupinových sedačiek s funkčným rozsahom M Sport sedadiel. Poskytujú vynikajúcu bočnú oporu a vysoký komfort aj na dlhé jazdy. Tieto sedadlá sú kompatibilné aj s viacbodovými pásmi, a teda plne vhodné na preteky.**

M volant BMW M2 G87

M volant.

M kožený volant vám umožní zažiť športový a priamy pocit z riadenia a komfortne aktivovať predvolené konfigurácie M Drive, na povel tlačidla.

BMW Curved Display BMW M2 G87

BMW Curved Display.

Jednodielny plne digitálny BMW Curved Display poskytuje informácie o vašom BMW na veľkej ploche a v prehľadnom usporiadaní. Je kombináciou 12,3-palcového prístrojového displeja a 14,9-palcového dotykového iDrive displeja. Ovládanie je ergonomicky optimalizované a intuitívne. Zaoblený a takmer plávajúci dizajn pôsobí sofistikovane a moderne.

BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ – TO NAJLEPŠIE.

Jazdná dynamika a prvky dizajnu BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

Exteriér BMW M240i G42
Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo BMW M240i G42

Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo.

Špičkový atlét, ktorý prináša čistú radosť z jazdy: Radový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým M zvukom. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým generuje pozoruhodný výkon.

Prevodovka Steptronic Sport BMW M240i G42

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT PLUS a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.

BMW M240i G42 adaptívny M podvozok

Adaptívny M podvozok a Variabilné športové riadenie.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň máte k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom. Variabilné športové riadenie vrátane systému Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Prevodový pomer riadenia sa mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Vďaka tomu sa zlepšuje handling pri dynamickej jazde a zároveň sa znižuje námaha nutná na točenie volantom pri parkovaní a manévrovaní.

Predný dizajn BMW M240i G42

Predný dizajn.

Na prednej časti podčiarkujú dynamiku BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé prelis na kapote, expresívne obličky a M-špecifický predný nástavec s výrazne tvarovanými trojuholníkovými vzduchovými vstupmi.

Bočný pohľad BMW M240i G42

Bočný pohľad.

Agilné trojpriestorové usporiadanie BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé s predĺženou kapotou, krátkymi prevismi a dozadu posunutou kabínou pre posádku, vytvára športovú kupé siluetu.

Zadný dizajn BMW M240i G42

Zadný dizajn.

Športové akcenty na zadných partiách BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé stanovujú M-špecifický zadný nástavec a zadný spojler vo farbách karosérie. Koncovky výfuku voľného tvaru v spracovaní Cerium Grey kompletizujú atletický výzor.

M Sport sedadlá BMW M240i G42

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu pre vás a vášho predného spolujazdca. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s čiernym logom M je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.

M kožený volant BMW M240i G42

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.

M osvetlené interiérové lišty BMW M240i G42

M osvetlené interiérové lišty.

Osvetlené M interiérové lišty unikátne prezentujú M farby v interiéri, ktorému je súdené pritiahnuť všetky pohľady. Panely dverí, osvetlené v M farbách, zvýrazňujú exkluzívny športový charakter vozidla. Efekt zoslabovania svetla umocňuje dynamiku, ktorou je známe najsilnejšie písmeno na svete.

TO NAJLEPŠIE Z TECHNOLÓGIE.

Koncepcia ovládania, digitálne služby a asistenčné systémy vodiča v BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé a BMW M240i xDrive Coupé.

Technológia M automobily BMW radu 2 G87 G42
BMW Live Cockpit Professional M automobily BMW radu 2 Coupé G87 G42

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional má vo výbave veľký BMW Curved Display a rozširuje balík BMW Live Cockpit Plus aj o plnofarebný Head-Up displej. Ten premieta informácie relevantné pre jazdu, napríklad rýchlosť a navigačné pokyny, priamo do zorného poľa vodiča – pre lepší prehľad a vyššiu bezpečnosť.

BMW Operating System 8 M automobily BMW radu 2 Coupé G87 G42

M-špecifická koncepcia zobrazenia cez BMW Operating System 8.

BMW Operating System 8 zjednodušuje ovládanie vozidla, napr. hlasom alebo dotykovou obrazovkou. Vychytávkou je M-špecifický dizajn: Obsah zobrazený v 2D zaistí najlepšiu možnú čitateľnosť a vo vizuálnej prezentácii sa nachádza aj logo M. Dva M režimy ROAD a SPORT vytvárajú individuálny a emotívny jazdný zážitok.

Bezdrôtový nabíjací priestor M automobily BMW radu 2 Coupé G87 G42

Bezdrôtový nabíjací priestor.

Bezdrôtový nabíjací priestor vám umožní nabíjať váš smartfón počas jazdy bez použitia káblov, teda obzvlášť komfortne. V priestore je dosť miesta aj pre väčšie zariadenia, ktoré máte ľahko na dosah a nebudú vám prekážať otravné kryty ani drôty. Induktívny nabíjací systém má aj vstavené chladenie, ktoré ochráni vaše zariadenie pred prehriatím.

BMW Remote Software Upgrade M automobily BMW radu 2 Coupé G87 G42

BMW Remote Software Upgrade.

Najnovšia verzia softvéru na palube: S funkciou Remote Software Upgrade dostane vaše BMW M aktualizácie automaticky cez mobilný telefón s aplikáciou My BMW alebo vo vozidle. Stačí stiahnuť softvér z vášho smartfónu alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ho. Takýmto spôsobom tiež môžete vo svojom BMW rýchlo a jednoducho aktivovať nové funkcie.

Driving Assistant M automobily BMW radu 2 Coupé G87 G42

Driving Assistant.

Balík bezpečnostnej výbavy Driving Assistant obsahuje Kolízne varovanie s funkciou brzdenia, Speed Limit Assist, vrátane Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania a náhľadom, ako aj Zadný varovný systém pred premávkou zboku. Balík funkcií kompletizujú Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Varovný systém zmeny jazdného pruhu s aktívnym návratom, ako ja Zadné kolízne varovanie.

Parkovací asistent Plus M automobily BMW radu 2 Coupé G87 G42

Parkovací asistent Plus.

Lepší výhľad počas parkovania a manévrovania: Parkovací asistent Plus dopĺňa k výbave Parkovací asistent ďalšie kamery. Vďaka panoramatickému a 3D zobrazeniu okolia vozidla môžete bez problémov manévrovať aj v tesných priestoroch. Tým sa predchádza poškodeniam pri parkovaní a nehodám v neprehľadných situáciách.

TECHNICKÉ ÚDAJE M AUTOMOBILOV BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ A BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Výkon v kW (k):

338 (460)

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,1

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP):

9,6–10,2*

Emisie CO₂ v g/km (kombinované, WLTP):

 

*predbežné hodnoty

218–231*

Exteriérový motív M automobily BMW radu 2 G87 G42

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ.

Doprajte svojmu novému BMW M2 Coupé maximálnu mieru športového charakteru pomocou BMW M Performance dielov – a vyberte si Originálne BMW príslušenstvo pre prispôsobenie vozidla vašim potrebám.

20-/21-palcové kované M Performance disky Cross-spoke style 1000 M Gold Bronze BMW M2 G87

20-/21-palcové kované M Performance disky Cross-spoke style.

20-/21-palcové kované M Performance disky Cross-spoke style 1000 M Gold Bronze. Sada kompletných letných kolies so systémom sledovania tlaku v pneumatikách.

Ísť na produkt
M Performance modul koncoviek výfuku, titánový BMW M2 G87

M Performance modul koncoviek výfuku, titánový.

Nech všetci počujú aj vidia. M Performance modul koncoviek výfuku, vyrobený z prémiového titánu, je výnimočnou vizuálnou vychytávkou.

Ísť na produkt
M Performance obličky karbónové BMW M240i G42

M Performance obličky, karbónové.

Ukážte svoj štýl: Rám M Performance obličiek je vyrobený z vysoko kvalitného prémiového karbónu. Pre obzvlášť športový, elegantný a individuálny výzor.

Ísť na produkt
M Performance zadný spojler karbónový BMW M240i G42

M Performance zadný spojler, karbónový.

M Performance karbónový zadný spojler zvýrazňuje prémiovú kvalitu aj dynamický vzhľad vozidla a garantuje optimalizovanú aerodynamiku.

Ísť na produkt
M Performance difúzor karbónový BMW M240i G42

M Performance difúzor, karbónový.

M Performance difúzor z karbónu poskytuje modernejší výzor – a športový vzhľad vozidla ešte viac zvýrazňuje.

Ísť na produkt
BMW strešný box 320 Black/Titanium Silver BMW M240i G42

BMW strešný box 320 Black/Titanium Silver.

Strešný box Black/Titanium Silver je zamykateľný, prístupný z oboch strán, má úložný objem 320 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW.

Ísť na produkt
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW M240i G42

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

Ľahký a pevný BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre dva klasické alebo elektrické bicykle. Maximálne prípustné zaťaženie 60 kg, možnosť kompaktného zloženia.

Ísť na produkt
BMW koberčeky do každého počasia predné BMW M240i G42

BMW koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. V čiernej farbe, s ozdobou z nehrdzavejúcej ocele.

Ísť na produkt

CENY, ÚVER A LÍZING PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ.

Financial Services M automobily BMW radu 2 G87 G42

Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam.

SERVIS A KONZULTÁCIE PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW SERVIS: PROACTIVE CARE PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 2 COUPÉ.

BMW Proactive Care BMW M2 G87

Proactive Care automaticky rozozná blížiacu sa nutnosť údržby alebo opravy vášho vozidla a proaktívne vás kontaktuje.
 

 • Priama pomoc od expertov BMW
 • Riešenie problémov údržbou na diaľku
 • Prevencia potenciálnej straty pojazdnosti
 • Dodatočné individuálne servisné ponuky
 • Bezplatná súčasť aktívneho ConnectedDrive kontraktu
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na M automobily BMW radu 2 Coupé, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Spotreba paliva a emisie CO2.

 • *doplnková výbava

  **výbava dostupná v kombinácii s doplnkovým balíkom M Race Track

  BMW M2 Coupé***:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,6–10,2
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 218–231

  BMW M240i Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,5
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 177–192

  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1–8,8
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 185–200

  ***predbežné hodnoty

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.