BMW X7 G07 2019 Arctic Grey predobočný pohľad
Cena89.200 €
Fuel consumption, combined12.8–7.7 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDiesel

THE X7

BMW X7

Cena89.200 €
Fuel consumption, combined12.8–7.7 l/100 km
Motor a typ palivaBenzínDiesel

Úplne prvé BMW X7 je elegantnou kombináciou suverenity a osobitosti. Napriek majestátnemu zjavu budí dojem ľahkosti a agility, vďaka puristickému dizajnu a atletickej štylistike. Pozoruhodná priestrannosť interiéru k tomu pridáva priekopnícku súhru exkluzivity, funkčnosti a slobody – s bezkonkurenčným komfortom aj na treťom rade sedadiel. Jeho esenciou je šarm. Jeho charakterom je elegancia.
 

BMW X7 xDrive40i:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,9 - 10,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 248 - 231

 

Zistiť viac

VYBRANÉ KONFIGURÁCIE PRE BMW X7.

BMW X7 xDrive40d

ESSENCE.

BMW X7 G07 2019 three-quarter front view configuration essence xDrive40d phytonic blue
  • Parking Assistant
  • BMW Head-Up Display
  • BMW Display Key

BMW X7 xDrive40i

BALANCE.

BMW X7 G07 2019 three-quarter front view configuration Balance xDrive40i M carbon black metallic
  • M Sport package
  • xOffroad Package
  • BMW Laserlight

BMW X7 xDrive40i

SIGNATURE.

BMW X7 G07 2019 three-quarter front view configuration signature xDrive40i arctic grey brilliant effect
  • Design Pure Excellence
  • BMW Laserlight
  • Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System

TO NAJLEPŠIE Z DIZAJNU BMW X7.

BMW obličky BMW X7 G07 2019 detailný pohľad

BMW obličky.

BMW obličky, ako centrálny štylistický prvok, zvýrazňujú estetiku a majestátnosť vozidla pri pohľade na jeho prednú časť.
BMW Laserlight BMW X7 G07 2019 detailný pohľad

BMW Laserlight.

V laserovom režime diaľkových svetiel predĺži BMW Laserlight s unikátnym X dizajnom ich dosah až do 600 m, čiže takmer na dvojnásobok v porovnaní s konvenčnými svetlami. Lepšia viditeľnosť v tme výrazne zvyšuje bezpečnosť. Typické modré X a nápis „BMW Laser“ podčiarkujú vysoký technologický štandard vozidla.
22-palcové disky z ľahkej zliatiny BMW X7 G07 2019

22-palcové disky z ľahkej zliatiny.

22-palcové disky z ľahkej zliatiny Multi-spoke style 757 Bicolour Ferric Grey, leštené, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 9,5J x 22, vysokovýkonné pneumatiky 275/40 R22, vzadu 10,5J x 22, vysokovýkonné pneumatiky 315/35 R22. K dispozícii sú aj ďalšie dizajny a rozmery.
Výduchy Air Breather BMW X7 G07 2019

Výduchy Air Breather.

Výduchy Air Breather za prednými kolesami, s dekoratívnym prvkom v tvare hokejky, predĺženým až dozadu, vizuálne zvýrazňujú estetický charakter a dĺžku vozidla.
Chrómovaná lišta BMW X7 G07 2019

Chrómovaná lišta.

Horizontálna chrómovaná lišta, spájajúca zadné svetlá, zvýrazňuje športovo-elegantný charakter vozidla. Presne tak ako na luxusnej limuzíne BMW radu 7, aj tu tvorí chrómovaná lišta atraktívny kontrast k vybraným farbám karosérie a vytvára harmonické prepojenie medzi mohutnými bokmi a zadnou časťou.
Sklenené aplikácie CraftedClarity BMW X7 G07 2019

Sklenené aplikácie CraftedClarity.

Sklenené aplikácie CraftedClarity sú súborom ručne vyrobených ozdobných prvkov, ktoré na pohľad aj na dotyk zušľachtia interiér. Luxusným kryštálovým sklom sú zdobené páka prevodovky, ovládač BMW iDrive a tlačidlo Start/Stop.
Kožené čalúnenie BMW X7 G07 2019

Vysokokvalitné kožené čalúnenie.

K dispozícii na vyžiadanie: BMW Individual celokožené čalúnenie Merino Ivory White/Midnight Blue, farba interiéru Black.
So šiestimi alebo siedmimi miestami BMW X7 G07 2019

BMW X7 so šiestimi alebo siedmimi miestami.

Štandardný tretí rad sedadiel ponúka miesto pre ďalších dvoch pasažierov na dvoch samostatných sedadlách, plne sklápateľných do rovnej batožinovej podlahy, čo rozširuje počet komfortných miest pre posádku až na sedem osôb.
Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge BMW X7 G07 2019

Panoramatická sklenená strecha Sky Lounge.

Doplnková panoramatická sklenená strecha Sky Lounge vytvorí príjemnú atmosféru, obzvlášť po tme, vďaka svetelnej grafike pozostávajúcej z vyše 15 000 svietiacich prvkov. Svetelný dizajn ponúka výber šiestich rozličných farieb ambientného osvetlenia.
Ambientné osvetlenie BMW X7 G07 2019

Ambientné osvetlenie.

Štandardné ambientné osvetlenie vytvára príjemnú, útulnú a pohodovú atmosféru v interiéri. Šesť stmavovateľných svetelných dizajnov obsahuje aj dynamickú aplikáciu pre štyri funkcie. Welcome Light Carpet osvetlí oblasť pred dverami vozidla pri nastupovaní a vystupovaní.

JAZDNÝ KOMFORT BMW X7.

Jazdný komfort BMW X7 G07 2019 detailný pohľad

BMW X7 ponúka obzvlášť vysokú mieru jazdného komfortu, v kombinácii s vynikajúcou jazdnou dynamikou. Doplnkový regulačný systém podvozka Executive Drive Pro využíva aktívne stabilizátory, ktoré elektromechanicky redukujú náklony karosérie počas jazdy na minimum. Štandardný Adaptívny podvozok so vzduchovým odpružením oboch náprav výrazne zjednodušuje aj nasadanie do vozidla a jeho nakladanie. Vzduchové odpruženie automaticky udržiava stálu svetlú výšku nezávisle od nákladu vo vozidle, s možnosťou jej manuálnej regulácie.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X7.

BMW X7 G07 2019 predobočný jazdný záber v teréne

Úplne prvé BMW X7 je vybavené balíkom xOffroad. Jeho štyri voliteľné terénne režimy prispôsobia pohon všetkých kolies BMW xDrive ešte presnejšie aktuálnemu podkladu. Doplnkový M Sport výfukový systém produkuje zvuk, ktorý je možné prispôsobiť pre ešte intenzívnejší zážitok z motora v režimoch SPORT a SPORT+. Integrálne aktívne riadenie ponúka lepšie manévrovacie schopnosti a agilitu pri nízkych rýchlostiach tým, že natáča zadné kolesá opačne než predné.

BMW X7 Edition BMW Individual metalíza Frozen Black G07 2019 predobočný pohľad

BMW X7 EDITION V METALÍZE FROZEN BLACK.

Túto edíciu BMW X7 zdobí expresívny BMW Individual špeciálny metalický lak Frozen Black. 22-palcové BMW Individual disky z ľahkej zliatiny Y-spoke style 758 Orbit Grey matné podčiarkujú jej majestátny dojem. Strmene na M Sport brzdách majú vysokolesklú čiernu povrchovú úpravu. V interiéri vás BMW X7 Edition v metalíze Frozen Black privíta luxusnou atmosférou s vyberanými detailmi ako sú M strop Alcantara Anthracite, sklenené aplikácie CraftedClarity alebo presklenie chrániace pred prehrievaním na slnku.

PRÍSLUŠENSTVO A BMW M PERFORMANCE DIELY PRE BMW X7.

BMW M Performance diely vám umožnia dodať vášmu BMW X7 maximálnu mieru nefalšovaného pretekárskeho pocitu. Vyberte si z vizuálne zvýraznených dizajnových prvkov pre exteriér, ako aj z ponuky atraktívnych kovaných kolies a diskov z ľahkej zliatiny. Originálne BMW príslušenstvo vám umožní prispôsobiť vaše BMW vašim osobným želaniam: Tieto produkty sú dokonalo vyladené pre BMW X7 po stránke kvality, dizajnu aj výkonu.
Strešný box 520 BMW X7 G07 2019

Strešný box 520.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
Priečne strešné nosiče BMW X7 G07 2019 exteriér

Priečne strešné nosiče.

Priečne strešné nosiče sa dajú kombinovať so všetkými BMW strešnými nosičmi aj strešnými boxmi a sú dokonalým vizuálnym doplnkom k vozidlu. Inštalujú sa jednoducho bez náradia a spĺňajú najvyššie štandardy kvality aj bezpečnosti vďaka svojej pevnej konštrukcii a bezpečnostnému systému zamykania.
22-palcové M Performance disky Y-spoke 785 M Bicolour BMW G07 2019

22-palcové M Performance disky Y-spoke 785 M Bicolour.

Vysoko kvalitné 22-palcové M Performance disky Y-spoke style 785 M sú v dizajne Bicolour Jet Black matnom/leštenom, s frézovaným nápisom M Performance. Kompletná letná sada so senzormi merania tlaku a runflat pneumatikami, vpredu 9,5J x 22, pneumatiky 275/40 R22 RSC, vzadu 10,5J x 22, pneumatiky 315/35 R22 RSC.
Koberčeky do každého počasia predné BMW X7 G07 2019

Koberčeky do každého počasia predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú čierne a obsahujú ozdobu z nehrdzavejúcej ocele.
Rohož do batožinového priestoru BMW X7 G07 2019

Rohož do batožinového priestoru.

Odolná, protišmyková a vodovzdorná rohož s vyvýšenými okrajmi na všetkých stranách a presne tvarovaným dizajnom chráni batožinový priestor pred vlhkosťou a znečistením. S čiernym dizajnom a vysoko kvalitnou aplikáciou z nehrdzavejúcej ocele dokonalo pasuje do interiéru batožinového priestoru.
Univerzálny držiak na tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre Travel & Comfort systém BMW X7 G07 2019

Univerzálny držiak na tablety s BMW bezpečnostným puzdrom pre Travel & Comfort systém.

Univerzálny držiak je veľkostne nastaviteľný a pripevňuje sa k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Poskytuje bezpečné ukotvenie pre širokú paletu tabletov Apple alebo Samsung s BMW bezpečnostným puzdrom od 7 do 11 palcov. Dá sa otáčať o 360° a zamknúť v akomkoľvek želanom náklone.
M modelové označenie X7 vysokolesklé čierne BMW X7 G07 2019

M modelové označenie X7 vysokolesklé čierne.

Vyšportovaný výzor. M modelové označenie X7 vo vysokolesklom čiernom spracovaní zvýrazní svojím dizajnom dynamický vzhľad vášho vozidla. Lesklá čierna farba je rovnako nezameniteľná ako robustný charakter, dokonalo zladený s exteriérom.
M Performance kryty vonkajších zrkadiel karbónové BMW X7 G07 2019

M Performance kryty vonkajších zrkadiel karbónové.

Nápadné kryty vonkajších zrkadiel, starostlivo ručne vyrobené z karbónu, podčiarkujú high-tech rodokmeň vozidla. Ich dynamický dizajn je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a pridáva ďalšie športové korenie.
M Performance volant BMW X7 G07 2019 exteriér

M Performance volant.

Rukolapné fakty: Vďaka vencu potiahnutému Alcantarou sa M Performance volant obzvlášť príjemne a pevne drží – pre ešte priamejší pocit z reakcií riadenia. Jeho špecifický dizajn a stredová značka z červenej kože zvýrazňujú štýl motoršportu.
M Performance koberčeky BMW X7 G07 2019 exteriér

M Performance koberčeky.

Prémiový vzhľad, vysoká praktickosť: M Performance koberčeky pridávajú vo vozidle individuálny atletický vzhľad priestorom pre nohy a celkovo dynamickejší výzor S logom M a nápisom M Performance. Prémiový dizajn kompletizuje lemovanie s koženým vzhľadom, dekoratívne prešívanie v kontrastných farbách a pás vo farbách M.
M Performance kryt tankovacieho hrdla karbónový BMW X7 G07 2019

M Performance kryt tankovacieho hrdla.

Detaily, ktoré rozhodujú: M Performance kryt tankovacieho hrdla je vyrobený z prémiového karbónu. Vizuálne zvýrazňuje individuálny športový vzhľad vozidla. Tento originálny BMW diel je optimálne odolný voči benzínu aj nafte. S označením M Performance na brúsenom hliníkovom podklade.
M Performance tašky na pneumatiky BMW X7 G07 2019

M Performance tašky na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance tašky na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Pevná rukoväť prispeje ku komfortnej preprave kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu si každá pneumatika vždy rýchlo nájde svoje miesto. V športovom M Performance dizajne.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE A DIGITÁLNE SLUŽBY PRE BMW X7.

BMW X7 disponuje najnovšou generáciou technológií konektivity BMW. Inteligentné digitálne služby a asistenčné systémy vodiča vytvárajú priame a plynulé prepojenie s vonkajším svetom a ponúkajú vám maximálny komfort s najvyššou možnou bezpečnosťou, vďaka intuitívnemu ovládaniu.

BMW Live Cockpit Professional BMW X7 G07 2019

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 12,3-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
BMW ovládanie gestami BMW X7 G07 2019

BMW ovládanie gestami.

BMW ovládanie gestami umožní riadiť určité funkcie cieleným pohybom ruky. Systém napríklad rozozná gestá ako „odmávnutie“ alebo „ukázanie“ pre odmietnutie alebo prijatie prichádzajúceho telefonátu, prípadne krúživý pohyb ukazováka, pre reguláciu hlasitosti.
Driving Assistant Professional BMW X7 G07 2019

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent zmeny jazdného pruhu, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
Parkovací asistent Plus BMW X7 G07 2019

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, Parkovací asistent s priečnym aj pozdĺžnym navádzaním a Asistent cúvania.
Asistent parkovacieho miesta BMW X7 G07 2019

Asistent parkovacieho miesta.

Chcete zaparkovať čo najbližšie pri cieli vašej cesty? Asistent parkovacieho miesta vám to výrazne zjednoduší. Odporučí vám voľné miesta na veľkých parkoviskách aj na ulici a na základe vášho výberu nájde najlepšiu trasu s najvyššou pravdepodobnosťou voľného parkovacieho miesta.
Remote Software Upgrade BMW X7 G07 2019

Remote Software Upgrade.

Vždy najnovšia verzia softvéru na palube. Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Stačí stiahnuť aktualizácie cez aplikáciu My BMW alebo cez SIM kartu zabudovanú vo vozidle a nainštalovať ich. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie dostupné funkcie vo vašom vozidle.
Režimy Experience Modes BMW X7 G07 detailný pohľad

Režimy Experience Modes.

Chcete na cestách uvoľnenie alebo produktivitu? Režimy Experience Modes, ako napríklad Executive Mode alebo Expressive Mode, ponoria vaše zmysly do interiéru, ktorý je dokonalo zladený s vašou náladou. Jednoducho vyslovte: „Hey, BMW. Activate Executive Mode.’
Funkcia Welcome Light Carpet BMW X7 G07

Funkcia Welcome Light Carpet.

Funkcia Welcome Light Carpet vytvorí svetelnú projekciu na zemi pred dverami vozidla, čím spríjemní atmosféru hneď pri nastupovaní do vozidla. Zároveň zvýši bezpečnosť a komfort vystupovania z vozidla po tme.
Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém BMW X7 G07 detailný pohľad

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound systém s dvoma diamantovými vysokotónovými reproduktormi disponuje vynikajúcou štúdiovou kvalitou zvuku pre každé sedadlo vo vozidle, vrátane 3D priestorového zvuku. Zosilňovač s výkonom 1500 W posiela zvuk do 20 reproduktorov pre očarujúci akustický zážitok.
Zábava Professional na zadných sedadlách BMW X7 G07 detailný pohľad

Zábava Professional na zadných sedadlách.

Balík výbavy Zábava Professional na zadných sedadlách obsahuje dve samostatné 10,2-palcové farebné dotykové obrazovky s vysokým rozlíšením, možnosťou zmeny sklonu a Blu-ray mechaniku. Dajú sa využiť aj na funkcie navigácie a surfovanie na internete (ak existuje zmluva s mobilným operátorom).
Držiaky na nápoje s tepelnou reguláciou BMW X7 G07 interiér

Držiaky na nápoje s tepelnou reguláciou.

Držiaky na nápoje v stredovej konzole dokážu riadene a jednotlivo udržať nápoje v chladnom alebo teplom stave. Ovládanie teploty sa reguluje tlačidlami na ľavej a pravej strane. Funkciu potvrdzuje aj ambientné osvetlenie svojou farbou (modrou pre chladenie a červenou pre ohrev).