BMW M4 G82 2020 Sao Paulo Yellow predobočný jazdný pohľad
Cena87.700 €
Motor a typ palivaBenzín

THE M4

BMW M

NOVÉ BMW RADU 4 COUPÉ M AUTOMOBILY.

Cena87.700 €
Motor a typ palivaBenzín
THE M4NOVÉ BMW RADU 4 COUPÉ M AUTOMOBILY.

BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé a BMW M440i xDrive Coupé.

M automobily BMW radu 4 Coupé ponúkajú fascinujúcu kombináciu estetiky, charakteru a pre M typickej športovosti. Lídrom tohto tria je BMW M4 Competition Coupé s pozoruhodným výkonom 510 koní a krútiacim momentom 650 Nm. Vysokovýkonná pohonná jednotka BMW M TwinPower Turbo, 8-stupňová prevodovka M Steptronic so systémom Drivelogic, doplnkový pohon všetkých kolies M xDrive*, Aktívny M diferenciál a množstvo technológie odvodenej z motoršportu garantuje maximálnu jazdnú dynamiku – tak v každodennom použití, ako aj na pretekárskom okruhu. BMW M4 Coupé vyvinie športový výkon 480 koní a krútiaci moment 550 Nm. Kombinácia pohonu zadných kolies a optimálne odstupňovanej manuálnej 6-stupňovej prevodovky umožňuje dosiahnuť nevšedne dynamický jazdný štýl a premeniť toto vozidlo na čistokrvného vrcholového atléta. Modelovú ponuku kompletizuje BMW M440i xDrive Coupé: Spolu s atraktívnym dizajnom inšpiruje toto športové kupé s výkonom 374 koní vyváženou kombináciou športovosti, efektivity a komfortu pre každodenné využívanie. *M xDrive má očakávanú dostupnosť od leta 2021.

BMW M4 Competition Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):  8,4-15,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 227–234

BMW M4 Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná):  8,5-15,4
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 235–241

BMW M440i xDrive Coupé:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,1
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–186

Zistiť viac

THE M4

BMW RADU 4 COUPÉ M AUTOMOBILY.

PREHĽAD NAJDÔLEŽITEJŠÍCH FAKTOV: DIZAJN, POHONNÁ JEDNOTKA, PODVOZOK A VÝKON.

BMW M4 Competition Coupé.

Maximálna jazdná dynamika so zadným pohonom alebo pohonom M xDrive* *M xDrive má očakávanú dostupnosť od leta 2021.
 • Vysokovýkonný radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo s výkonom 510 k
 • Rýchla 8-stupňová prevodovka M Steptronic so systémom Drivelogic
 • Pohon zadných kolies alebo pohon všetkých kolies M xDrive*
 • 375 kW (510 k), 650 Nm, 0-100 km/h za 3,9 s
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Sao Paulo Yellow predobočný pohľad

BMW M4 Coupé.

Puristická jazdná dynamika so zadným pohonom a manuálnou prevodovkou.
 • Vysokovýkonný radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo s výkonom 480 k
 • Manuálna 6-stupňová M prevodovka s krátkymi a presnými dráhami radenia
 • Športový pohon zadných kolies pre maximálne emócie na limite
 • 353 kW (480 k), 550 Nm, 0–100 km/h za 4.2 s
BMW M4 Coupé metalíza Brooklyn Grey G82 2020 predobočný pohľad

BMW M440i xDrive Coupé.

Dokonalá kombinácia športovosti, komfortu a vhodnosti pre každodenné využitie.
 • Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo s výkonom 374 k
 • 8-stupňová prevodovka Steptronic Sport
 • BMW xDrive
 • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4.5 s
BMW M440i xDrive Coupé metalíza Arctic Race Blue G22 2020 predobočný pohľad
 • BMW M4 Competition Coupé.
 • BMW M4 Coupé.
 • BMW M440i xDrive Coupé.

Skontaktujte sa s nami a doprajte si radosť z vášho vysnívaného BMW

BMW M4 COMPETITION COUPÉ – TO NAJLEPŠIE.

JAZDNÁ DYNAMIKA A PRVKY DIZAJNU BMW M4 COMPETITION COUPÉ.

BMW M4 Competition Coupé stanovuje výkonový vrchol pre M automobily BMW radu 4 Coupé. Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo s výkonom 510 koní a množstvo technológií pohonu aj podvozka, odvodených od motoršportu, dodávajú tomuto športovému kupé pre M typickú jazdnú dynamiku na najvyššej možnej úrovni. Doplnkový pohon všetkých kolies M xDrive s aktívnym M diferenciálom garantuje maximálnu jazdnú dynamiku za každých okolností, pri každodennom využití aj na pretekárskom okruhu. Silný dizajnový jazyk predných partií, bokov aj zadnej časti, spolu s doplnkovými karbónovými M špecifickými prvkami pre exteriér a interiér, podčiarkuje atletický charakter vozidla.
*M xDrive má očakávanú dostupnosť od leta 2021.

 

BMW M4 Competition Coupé G82 2020 Sao Paulo Yellow bočný pohľad
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo detailný pohľad

Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo.

Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým M zvukom. Dve mono-scroll turbodúchadlá, priame vstrekovanie paliva High Precision Injection a plne variabilný manažment ventilov prispievajú k dosiahnutiu vynikajúceho výkonu.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 8-stupňová prevodovka M Steptronic detailný pohľad na voliacu páku

8-stupňový M Steptronic so systémom Drivelogic.

8-stupňová prevodovka M Steptronic so systémom Drivelogic ponúka množstvo možností radenia prevodových stupňov: extrémne dynamické, mimoriadne komfortné, plynulé a úsporné. Môžete radiť manuálne pomocou voliacej páky alebo pádiel pod volantom, prípadne si vybrať jeden z troch programov automatického radenia pomocou systému Drivelogic.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M xDrive

M xDrive.

M xDrive s Aktívnym M diferenciálom garantuje maximálnu možnú trakciu a jazdnú dynamiku pre každodennú jazdu aj na pretekársku trať. Doplnková M špecifická technológia kombinuje typickú agilitu zadného pohonu s ovládateľnosťou pohonu všetkých kolies. Môžete si zvoliť spomedzi nastavení pohonu 4WD, 4WD Sport a – v režime vypnutia DSC – 2WD. *M xDrive má očakávanú dostupnosť od leta 2021.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M karbónovo keramické brzdy detailný pohľad

M karbónovo keramické brzdy.

M karbónovo keramické brzdy poskytujú priamejší brzdný výkon. Zároveň sú pozoruhodne ľahké, čo má pozitívny dopad na agilitu, dynamiku a akceleráciu. Toto technické vybavenie je jasne rozpoznateľné podľa karbónovo keramických kotúčov, strmeňov lakovaných matnou zlatou farbou a označených nápisom M na vonkajšej strane, na oboch nápravách. Vďaka špecifickým vlastnostiam materiálu môže pri brzdení nastať zvýšený prevádzkový hluk, napr. pri dlhšom nízkom zaťažení alebo vo vlhkom prostredí krátko pred odstavením vozidla. Konštrukčnému hluku sa dá predísť vybrzdením brzdy dosucha v prípade mokra alebo väčším zaťažením brzdy po dlhom nižšom zaťažení. Vlhkosť a posypová soľ môže spôsobiť pokles brzdného výkonu na úroveň konvenčných bŕzd. Tento znížený brzdný výkon je možné kompenzovať väčším tlakom na pedál. Funkčné zvuky nemajú žiadny vplyv na výkon, prevádzkovú bezpečnosť a stabilitu brzdy.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M Sport výfukový systém pohľad zozadu

M Sport výfukový systém.

M Sport výfukový systém poskytuje variabilnú zvukovú kulisu prostredníctvom integrovaného klapkového mechanizmu. V režimoch SPORT a SPORT+, zvolených tlačidlom SETUP, je pocit z jazdy zintenzívnený výraznou zvukovou kulisou výfuku, zatiaľ čo na komfort orientované režimy zvuk motora diskrétne utlmia.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 predný dizajn predný pohľad

Predný dizajn.

Predný dizajn BMW M4 Competition Coupé je prezentáciou technického purizmu. Centrálnym elementom výrazného charakteru sú M obličky v redukovanej interpretácii pre maximálny dynamický efekt. Po prvýkrát v histórii majú bezrámový dizajn, sú kompletne čierne, s dvojitými zvislými rebrami, typickými pre M, pre umožnenie maximálneho prílevu chladiaceho vzduchu pre vysokovýkonnú M pohonnú jednotku. Spolu s úzkymi prednými svetlometmi obdivuhodne dopĺňa predný dizajn aj veľký centrálny vzduchový vstup s výrazným lichobežníkovým tvarom.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 bočný pohľad

Bočný dizajn.

Bočný dizajn BMW M4 Competition Coupé vyžaruje koncentrovanú silu a dynamiku. Čierna karbónová strecha a aerodynamicky optimalizovaná oblasť prahov inšpirovaná motoršportom pritláčajú siluetu vozidla ešte bližšie k ceste, vizuálne aj fyzicky. Doplnkové M špecifické vonkajšie zrkadlá z karbónu a M bočné žiabrové mriežky s logom modelu atraktívne kompletizujú športový vzhľad, spolu s nápadnými kovanými M diskami kolies.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 19-/20-palcové kované M disky 826 M detailný pohľad

19-/20-palcové kované M disky Double-spoke style 826 M Black so zmiešanými okruhovými pneumatikami.

19-/20-palcové M kované disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 826 M Black so zmiešanými okruhovými pneumatikami, vpredu 9,5J x 19, pneumatiky 275/35 R19, vzadu 10,5J x 20, pneumatiky 285/30 R20. Jazdné vlastnosti okruhových pneumatík sa menia v závislosti od vplyvov počasia a povrchu vozovky.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 karbónová strecha detailný pohľad

Karbónová strecha.

Karbónová strecha, vyrobená z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami (CFRP), ako súčasť inteligentnej odľahčenej konštrukcie, pomáha redukovať hmotnosť vozidla a znížiť jeho ťažisko. Výsledkom je zvýšená agilita a dynamika v zákrutách, lepšia akcelerácia aj brzdenie.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 zadný dizajn zadný pohľad

Zadný dizajn.

BMW M4 Competition Coupé svojou zadnou časťou dáva najavo svoju silu a športovosť. Dve typické dvojité M koncovky výfuku vyčnievajú zo zadnej sekcie ako symbol športovosti – najmä keď sú obklopené doplnkovým karbónovým difúzorom s nápadnými vertikálnymi výstupkami. Difúzor je lemovaný z oblasti prahov vychádzajúcim vysokolesklým čiernym povrchom ako luxusným orámovaním tohto športového prvku. Atletickou bodkou na zadnej časti je doplnkový karbónový M spojler na hrane veka kufra.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M karbónové škrupinové sedadlá interiér

M karbónové škrupinové sedadlá.

M karbónové škrupinové sedadlá s osvetleným logom M4 kombinujú ľahkosť a pretekársky charakter škrupinových sedačiek s funkčným rozsahom M Sport sedadiel. Ich tvarovanie zabezpečí dokonalú bočnú oporu a excelentný komfort na dlhé trate. Sú kompatibilné aj s viacbodovými pásmi, a teda plne vhodné na preteky.
BMW M4 Competition Coupé G82 2020 M karbónový volant kokpit

M karbónový volant.

M karbónový volant dodáva pretekársky pocit. Karbónové lišty na jeho ramenách lemujú ovládacie prvky a prispievajú k dojmu vysokej kvality volantu. Materiál overený v pretekoch sa aj vizuálne hodí do dynamicky štylizovaného interiéru.

BMW M4 COUPÉ – TO NAJLEPŠIE.

JAZDNÁ DYNAMIKA A PRVKY DIZAJNU BMW M4 COUPÉ.

BMW M4 Coupé je puristické športové kupé s vynikajúcimi jazdnými parametrami. Pod tie sa podpisujú vysokovýkonná pohonná jednotka BMW M TwinPower Turbo s výkonom 480 koní, pohon zadných kolies a vysoko vyvinuté technológie s pôvodom v motoršporte, ako je napríklad M špecifický podvozok a Aktívny M diferenciál. Dokonalo odstupňovaná manuálna 6-stupňová M prevodovka s krátkymi a presnými dráhami radenia prispieva k obzvlášť intenzívnej interakcii medzi vodičom a vozidlom. Atletický exteriérový dizajn a nápadné M špecifické prvky výbavy aj štylistické detaily ešte výraznejšie podčiarkujú dynamický charakter BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé G82 2020 metalíza Brooklyn Grey predobočný pohľad
BMW M4 Coupé G82 2020 radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo detailný pohľad

Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo.

Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo disponuje mimoriadnym ťahom a výrazným charakteristickým M zvukom. Dve mono-scroll turbodúchadlá, priame vstrekovanie paliva High Precision Injection a plne variabilný manažment ventilov prispievajú k dosiahnutiu vynikajúceho výkonu.
BMW M4 Coupé G82 2020 Manuálna 6-stupňová M prevodovka a zadný pohon detailný pohľad na radiacu páku

Manuálna M prevodovka a pohon zadných kolies.

Manuálna 6-stupňová M prevodovka umožňuje dosiahnuť obzvlášť športový charakter jazdy. Je ideálne odstupňovaná a disponuje presným a krátkym chodom radiacej páky. Optimálne odstupňovanie pomáha dokonalo využiť priebeh výkonu a efektivitu motora. Dokonalosť na pretekársky okruh – so zadným pohonom sa pri vypnutom DSC vozidlo stáva čistokrvným športovým automobilom. Vďaka prenosu sily motora výlučne na zadné kolesá poskytuje vozidlo ešte viac emócií v hraničných situáciách.
BMW M4 Coupé G82 2020 M špecifický podvozok zadobočný pohľad

M špecifický podvozok.

M špecifický podvozok kombinuje dôsledne odľahčenú konštrukciu s obzvlášť vysokou tuhosťou, optimalizovanou geometriou zavesenia kolies so širokými rozchodmi a Aktívny M diferenciál. Presné reakcie a spätná väzba od riadenia a podvozka garantujú dokonalé ovládnutie vozidla. M Setup vám k tomu pridá možnosť prispôsobenia charakteristiky podľa želania.
BMW M4 Coupé G82 2020 M Compound brzdy detailný pohľad

Brzdy M Compound.

Vďaka použitiu špeciálnej kombinácie materiálov dosahujú M Compound brzdy vynikajúce hodnoty spomalenia, sú mimoriadne stabilné a majú nižšiu hmotnosť. Vysokolesklé modré brzdové strmene s označením M udeľujú tomuto vysokovýkonnému brzdovému systému nápadne športový vzhľad.
BMW M4 Coupé G82 2020 M karbónovo keramické brzdy detailný pohľad

M karbónovo keramické brzdy.

M karbónovo keramické brzdy poskytujú priamejší brzdný výkon. Zároveň sú pozoruhodne ľahké, čo má pozitívny dopad na agilitu, dynamiku a akceleráciu. Toto technické vybavenie je jasne rozpoznateľné podľa karbónovo keramických kotúčov, strmeňov lakovaných matnou zlatou farbou a označených nápisom M na vonkajšej strane, na oboch nápravách. Vďaka špecifickým vlastnostiam materiálu môže pri brzdení nastať zvýšený prevádzkový hluk, napr. pri dlhšom nízkom zaťažení alebo vo vlhkom prostredí krátko pred odstavením vozidla. Konštrukčnému hluku sa dá predísť vybrzdením brzdy dosucha v prípade mokra alebo väčším zaťažením brzdy po dlhom nižšom zaťažení. Vlhkosť a posypová soľ môže spôsobiť pokles brzdného výkonu na úroveň konvenčných bŕzd. Tento znížený brzdný výkon je možné kompenzovať väčším tlakom na pedál. Funkčné zvuky nemajú žiadny vplyv na výkon, prevádzkovú bezpečnosť a stabilitu brzdy.
BMW M4 Coupé G82 2020 Lemy blatníkov detailný pohľad

Predné lemy blatníkov.

Široko klenuté lemy blatníkov BMW M4 Coupé sú vizuálnym dôkazom atletickej nátury tohto športového kupé. Tvoria vhodný rámec pre veľké a precízne tvarované kované M disky kolies v dizajne Bicolour Black.
BMW M4 Coupé G82 2020 M bočné mriežky detailný pohľad

M bočné mriežky.

Charakteristické M bočné mriežky s modelovým označením majú výrazne trojdimenzionálny športový dizajn, zvýrazňujú pozoruhodný dynamický potenciál vozidla a ponúkajú lákavú ochutnávku výnimočných jazdných zážitkov, ktoré na vás čakajú. Sú neprehliadnuteľným symbolom kombinácie technickej dokonalosti s atraktívnym dizajnom, podľa tradície vozidiel M od samého počiatku.
BMW M4 Coupé G82 2020 M vonkajšie zrkadlá detailný pohľad

M vonkajšie zrkadlá.

Vonkajšie spätné zrkadlá s typickým dvojramenným M dizajnom s asférickými sklami sú elektricky nastaviteľné a vyhrievané. Bázy zrkadiel sú opticky integrované do bočných okien a podporujú elegantne športový dizajn vozidla.
BMW M4 Coupé G82 2020 19-/20-palcové kované M disky 826 M detailný pohľad

19-/20-palcové kované M disky Double-spoke style 826 M Bicolour Black so zmiešanými pneumatikami.

19-/20-palcové kované M disky Double-spoke style 826 M Bicolour Black, Translucent Shadow, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 9,5J x 19, pneumatiky 275/35 R19, vzadu 10,5J x 20, pneumatiky 285/30 R20.
BMW M4 Coupé G82 2020 chrómované koncovky výfuku detailný pohľad

Chrómované koncovky výfuku.

Pre M typické dvojité koncovky výfuku na BMW M4 Coupé viditeľne vyčnievajú z vysokolesklého čierneho difúzora. Elegantné chrómované spracovanie spolu s typickými štrbinami na difúzore vytvára športové vizuálne spojenie s cestou.
BMW M4 Coupé G82 2020 M Sport sedadlá interiér

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu pre vás a vášho predného spolujazdca. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s osvetleným logom M4 je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.

BMW M440I XDRIVE COUPÉ – TO NAJLEPŠIE.

JAZDNÁ DYNAMIKA A PRVKY DIZAJNU BMW M440I XDRIVE COUPÉ.

Štýlové opustenie komfortnej zóny: BMW M440i xDrive Coupé hovorí nielen rečou vynikajúcej dynamiky, ale aj jazykom individuálneho dizajnu. Neprehliadnuteľné M-špecifické prvky v spracovaní Cerium Grey, od vertikálnych BMW obličiek až po koncovky výfuku, atraktívne dopĺňajú športový vzhľad. V interiéri sa vychytávky ako napríklad M Sport sedadlá a M kožený volant postarajú o zvýraznenie exkluzívne dynamickej atmosféry kokpitu, orientovaného na vodiča.

BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 metalíza Arctic Race Blue bočný pohľad a modelka v aute otvorené dvere
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo detailný pohľad

Radový benzínový 6-valec BMW M TwinPower Turbo.

Sebavedomá sila, zamatovo hladký chod a emotívny zvuk sú typickými črtami radového benzínového 6-valca BMW M TwinPower Turbo z novej generácie agregátov BMW EfficientDynamics. Je vybavený technológiami Double-VANOS, Valvetronic, High Precision Injection a TwinScroll turbodúchadlom, vďaka ktorým je mimoriadne výkonný a efektívny.
 BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 Adaptívny M podvozok zadný nástavec detailný pohľad

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň máte k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 variabilné športové riadenie interiér detailný pohľad

Variabilné športové riadenie.

Variabilné športové riadenie vrátane systému Servotronic sa postará o priame a agilné reakcie na pokyny volantom pri optimálnej námahe potrebnej na jeho ovládanie. Prevodový pomer riadenia sa mení v závislosti od uhla natočenia volantu. Vďaka tomu sa zlepšuje handling pri dynamickej jazde a zároveň sa znižuje námaha nutná na točenie volantom pri parkovaní a manévrovaní.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M Sport diferenciál metalíza Arctic Race Blue bočný pohľad

M Sport diferenciál.

M Sport diferenciál optimalizuje trakciu a jazdnú stabilitu pri rýchlej jazde v zákrutách, pri akcelerácii zo zákrut, pri zmene jazdného pruhu alebo na rozličných povrchoch cesty. Trakcia sa optimalizuje pomocou elektronicky ovládaného zariadenia, ktoré redukuje rozdiel v otáčkach ľavého a pravého zadného kolesa.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 prevodovka Steptronic Sport interiér detailný pohľad voliaca páka

Prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – pre komfort na cestách, ale aj pre mimoriadne dynamickú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M Sport brzdy detailný pohľad disk z ľahkej zliatiny

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s metalickým lakovaním Blue a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu. Sú prispôsobené extrémne dynamickému potenciálu vozidla a umožňujú dosiahnuť mimoriadne športový štýl jazdy s excelentným brzdením na mokrom povrchu.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 Rám M obličiek v spracovaní Cerium Grey predný pohľad

Rám M obličiek v spracovaní Cerium Grey.

Špecifické vertikálne BMW obličky sú poctou legendám motoršportu ako je napríklad BMW 328. Rám v spracovaní Cerium Grey dodáva progresívnym obličkám špeciálny vzhľad a je modernou interpretáciou tradície BMW.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M aerodynamický balík detailný pohľad predný nástavec

M aerodynamický balík.

M aerodynamický balík s M špecifickým predným nástavcom, bočnými prahovými nástavcami a zadným nástavcom vo farbe karosérie, s dvojdielnou vložkou difúzora v metalíze Dark Shadow a vysokolesklej čiernej farbe, vyžaruje čistú dynamiku. Vložka difúzora modelu M440i je celá vo vysokolesklom čiernom spracovaní.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 18-palcové M disky z ľahkej zliatiny 848 M detailný pohľad

18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black.

18-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black leštené, so zmiešanými pneumatikami, vpredu 7,5J x 18, pneumatiky 225/45 R18, vzadu 8,5J x 18, pneumatiky 255/40 R18.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M Sport sedadlá interiér detailný pohľad

M Sport sedadlá.

M Sport predné sedadlá nastaviteľné viacerými smermi, so škrupinovým tvarom a čiastočne integrovanými opierkami hlavy, poskytujú vynikajúcu bočnú oporu pre vás a vášho predného spolujazdca. Okrem iného je možné regulovať aj šírku ich operadla. Ich špeciálny dizajn s čiernym logom M je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.
BMW M440i xDrive Coupé G22 2020 M kožený volant interiér detailný pohľad

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčnými tlačidlami, logom M a integrovaným čelným airbagom vodiča má trojramenný dizajn. Jeho veniec je potiahnutý kožou Walknappa Black s čiernym prešívaním a vybavený opierkami na palce, pre priamy a športový pocit z riadenia.

KOKPIT VODIČA A TECHNOLÓGIE.

M ŠPECIFICKÉ PRÍSTROJE A KONCEPCIA OVLÁDANIA, DIGITÁLNE SLUŽBY A ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA PRE M AUTOMOBILY BMW RADU 4 COUPÉ.

Komfort, bezpečnosť a M pocit najvyššej úrovne: M automobily BMW radu 4 Coupé vás podporia počas jazdy množstvom inovatívnych technológií. O maximálny prehľad sa vám postará M špecifický prístrojový panel* a M špecifický Head-Up displej*, prvky ako individuálne konfigurovateľný M Setup*, červené tlačidlo Start/Stop* a stredová konzola s tlačidlami M MODE* a SETUP* pridajú ešte viac atmosféry motoršportu. Vychutnajte si benefity inteligentných asistenčných systémov vodiča pri jazde aj parkovaní a komunikujte novým jednoduchým spôsobom so svojím BMW cez systém BMW Intelligent Personal Assistant. Navyše, k dispozícii sú mnohé prvky konektivity a digitálne služby, ktoré vám poskytnú ideálne pripojenie k vášmu BMW a ku svetu, aby bol váš mobilný život ešte komfortnejší. *K dispozícii pre BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.

BMW M4 Coupé G82 2020 kokpit interiér
BMW M4 Coupé G82 2020 M špecifický prístrojový panel

M špecifický prístrojový panel.

M špecifický prístrojový panel* ponúka obzvlášť presné a koncentrované zobrazenie jazdných údajov v režimoch SPORT a TRACK. Vďaka tomu máte vždy priamo pred očami napríklad hodnoty tlaku prepĺňania, tlaku a teploty pneumatík, dokonca aj na pretekárskom okruhu. Na ovládanie a konfiguráciu slúži tlačidlo M MODE na ovládacom paneli stredovej konzoly. *K dispozícii pre BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional s navigačnou funkciou obsahuje dve vysoko kvalitné zobrazovacie jednotky, vrátane 10,25-palcového displeja systému iDrive s dotykovým ovládaním a plne digitálneho 12,3-palcového prístrojového displeja. BMW Operating System 7 sa riadi aj pomocou ovládača iDrive Touch Controller.
BMW M4 Coupé G82 2020 M Setup

M Setup.

M Setup* vám umožňuje konfigurovať rôzne parametre dynamiky jazdy, ako sú vlastnosti motora, prevodovky a riadenia, nastavenia tlmičov, intenzity zásahov Dynamickej kontroly stability (DSC) alebo distribúcie výkonu systému pohonu všetkých kolies M xDrive* podľa vašich individuálnych požiadaviek. *M Setup je k dispozícii pre BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé; M xDrive má očakávanú dostupnosť od leta 2021.
BMW M4 Coupé G82 2020 Integrovaný M špecifický brzdový systém

Integrovaný M špecifický brzdový systém.

Okrem úspory hmotnosti približne 2 kg disponuje integrovaný M špecifický brzdový systém v BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé aj vysokou brzdnou dynamikou. Pre maximálnu mieru individualizácie si vodič môže zvoliť parametre reakcie na brzdový pedál „Comfort“ a „Sport“, podľa situácie. V závislosti od parametrov reagujú brzdy na povel pedálu odlišne. V režime „Sport“ je spomalenie ostrejšie pri rovnakej dráhe chodu brzdového pedálu hlavne v nižších rýchlostiach, zatiaľ čo vo vysokých rýchlostiach sú nastavenia oboch parametrov veľmi podobné.
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 BMW Head-Up displej

BMW Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej s M špecifickými funkciami* premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do vášho zorného poľa. M zobrazenie sa aktivuje tlačidlom a jeho obsahom je indikácia zaradeného prevodu a otáčky motora v podobe dynamickej krivky so signalizáciou optimálneho momentu na preradenie, ako aj navigačné pokyny. *M špecifické funkcie sú k dispozícii pre BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
BMW M4 Coupé G82 2020 Ovládací panel stredovej konzoly interiér

Ovládací panel stredovej konzoly.

Na jednoducho dosiahnuteľnom paneli stredovej konzoly umožňuje tlačidlo M MODE*, umiestnené pod tlačidlom Start/Stop, meniť obsah zobrazenia. Tlačidlo SETUP* ponúka ešte viac možností pre konfigurovanie charakteristík vozidla. Otvára menu pre individuálne nastavenia jazdnej dynamiky. Ďalšie tlačidlá slúžia na zapínanie a vypínanie jednotlivých asistenčných systémov. *Tlačidlá M MODE a SETUP sú k dispozícii pre BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
BMW M4 Coupé G82 2020 červené tlačidlo Start/Stop

Červené tlačidlo Start/Stop.

Červené tlačidlo Start/Stop* umožňuje po odomknutí vozidla naštartovať motor bez použitia kľúča. Zároveň sa používa aj na vypnutie motora. Systém automaticky zaregistruje prítomnosť kľúča od vozidla a nie je potrebné manuálne ho použiť. *Červené tlačidlo Start/Stop je k dispozícii pre BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
Digital Key BMW M440i xDrive Coupé G22 2020

Digital Key.

Načo by ste si brali kľúč, keď máte so sebou svoj smartfón? Digital Key vám umožní zamknúť aj odomknúť vaše BMW a dokonca naštartovať bez nutnosti použitia kľúča. Zároveň môžete pomocou kompatibilného zariadenie iPhone* až piatim ďalším osobám umožniť používanie vášho BMW. Súčasťou autorizácie je aj možnosť obmedziť okrem iného výkon alebo maximálnu rýchlosť, napríklad pre vodičov začiatočníkov. *BMW Digital Key je kompatibilný iba s vybranými zariadeniami iPhone. Zoznam kompatibilných zariadení iPhone nájdete na bmw.com/digitalkey (Digital Key je k dispozícii pre BMW M4 Competition a BMW M440i.)
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 Remote Software Upgrade

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby bolo vaše BMW vybavené vždy najaktuálnejším softvérom? Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, presne ako na váš smartfón. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie funkcie vo vašom vozidle.
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 Integrácia smartfónu

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu umožní vášmu vozidlu podporovať Apple CarPlay a Android Auto pomocou jeho bezdrôtového spojenia s vozidlom. Vďaka tomu môžete komfortne využívať známe funkcie a rozličné aplikácie aj vo vozidle.
.

Wi-Fi hotspot.

Zúčastňujte sa konferenčných video hovorov na tablete alebo si pozrite poslednú epizódu vášho obľúbeného seriálu na smartfóne. . .
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 Connected Package Professional

Balík Connected Professional.

Concierge Service, Remote Services, BMW Maps, Integrácia smartfónu vrátane Apple CarPlay a Android Auto alebo In-Car Experiences? Prečo by ste si objednávali jednotlivé funkcie zvlášť, keď môžete mať všetky? Balík výbavy Connected Package Professional vám umožní vychutnať si tieto služby od BMW ConnectedDrive.
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania

Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania.

Mobilná kompatibilita vrátane bezdrôtového nabíjania obsahuje dodatočný druhý mikrofón, ktorý sa postará o zlepšenú kvalitu zvuku pre vodiča aj predného spolujazdca. Strešná anténa zlepšuje príjem mobilného signálu. Súčasne môžu byť cez Bluetooth pripojené dva mobilné telefóny a jeden audio prehrávač. .
BMW M4 Coupé G82 2020 M Drive Professional

M Drive Professional.

Či už pre deň na pretekárskom okruhu alebo na spontánnu driftovaciu session, M Drive Professional* je dokonalým spoločníkom pre výlety s extra porciou adrenalínu. M Laptimer a M Drift Analyser vám pomôžu uloviť najlepšie časy a dosiahnuť dokonalé šmyky, zatiaľ čo M TRACK režim a desaťstupňová M trakčná kontrola vám umožnia dosiahnuť na mieru šitú ovládateľnosť. *M Drive Professional je k dispozícii pre BMW M4 Competition Coupé a BMW M4 Coupé.
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional ponúka optimálny komfort a bezpečnosť počas kritických alebo monotónnych dopravných situácii. Okrem obsahu balíka výbavy Driving Assistant zahŕňa aj prvky ako Asistent riadenia a jazdného pruhu s rozšírenou funkčnosťou, Asistent núdzového zastavenia a Asistent udržiavania jazdného pruhu s aktívnou ochranou pred bočným nárazom.
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus zjednodušuje parkovanie a manévrovanie s vozidlom. Obsahuje okrem iného Surround View s funkciami Top View, Panorama View, ako aj pomoc pri priečnom parkovaní, funkciu núdzového brzdenia, funkciu Active PDC, Parkovací asistent s pozdĺžnym a priečnym navádzaním a Asistent cúvania.
M automobily BMW radu 4 Coupé G82 G22 Intelligent Personal Assistant

Intelligent Personal Assistant.

„Hey, BMW. Who are you?“ Nebolo by skvelé, keby sa vaše BMW správalo ako váš osobný asistent? Komunikujte so svojím vozidlom pomocou systému BMW Intelligent Personal Assistant. Spozná vás, každým dňom sa zlepšuje a pomôže v každej situácii. Môžete si zvoliť aj vaše vlastné aktivačné slovo. Vysvetlí vám všetko o vozidle a pomôže vám ešte lepšie spoznať vaše BMW.

TECHNICKÉ ÚDAJE M AUTOMOBILOV BMW RADU 4 COUPÉ.

BMW M4 Competition Coupé a ďalšie modely.

Výkon v kW (k) pri ot/min:

375 (510)/6250

Krútiaci moment v Nm pri ot/min:

650/2750–5500

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

3,9

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): –


BMW M4 Competition Coupé G82 2020 bočný statický pohľad
BMW kolesá a pneumatiky – detailný pohľad na EU štítky

BMW KOLESÁ A PNEUMATIKY.

Pneumatiky pre naše vozidlá podrobujeme prísnym testom, ktoré zahŕňajú až do 50 kritérií, čiže podstatne viac, než predpisuje celoeurópsky platné zákonné označovanie pneumatík štítkami. Tu nájdete všetky informácie o vlastnostiach pneumatík, použitých na vozidlách BMW.