BMW iX3 G08 2020 metalíza Mineral White zadobočný pohľad statický na ulici

THE iX3

BMW i

BMW iX3: PONUKY A SLUŽBY

THE iX3BMW iX3: PONUKY A SLUŽBY

Vďaka rozsiahlej ponuke produktov, služieb a aplikácií od BMW Charging, ako aj od BMW ConnectedDrive, nič nestojí v ceste vašej elektrickej mobility. A aby ste sa určite mohli sústrediť na radosť z jazdy v každom okamihu, atraktívna ponuka BMW služieb vám zaručí všestrannú ochranu v prípade, že sa situácia nevyvíja dobre, ale aj pri potrebe servisu a údržby.

Zistiť viac

PRODUKTY A SLUŽBY BMW CHARGING PRE BMW iX3.

Bezproblémové a flexibilné nabíjanie vášho BMW iX3.

Produkty a služby od BMW Charging vám poskytnú množstvo na mieru šitých ponúk pre nabíjanie doma aj na verejných nabíjacích staniciach, čo vám umožní plne využiť nabíjaciu kapacitu vášho BMW iX3 s nabíjacím výkonom až do 150 kW. Nabíjací kábel pre verejné nabíjanie a karta BMW Charging sú už obsiahnuté v štandardnej výbave. Takto získate prístup k vyše 450 tisíc nabíjacím miestam na celom svete, v mestách, na parkoviskách a pozdĺž hlavných cestných ťahov – vrátane vysokovýkonných nabíjacích staníc pre ultra rýchle nabíjanie. Tu vynikne najviac vysoká nabíjacia kapacita vášho BMW iX3, keďže napríklad za krátku 10-minútovú pauzu na kávu sa dokáže nabiť na ďalších 100 kilometrov jazdy. Doma môžete využiť flexibilnú nabíjačku s domácou aj priemyselnou zásuvkou, alebo nabíjať obzvlášť rýchlo výkonom 11 kW so zariadením BMW Wallbox Essential prípadne BMW Smart Wallbox, ktoré disponuje plnou konektivitou, na inteligentné ovládanie procesov nabíjania. Okrem toho si tiež môžete objednať inštalačný a nastavovací servis, ako aj špeciálnu dodávku zelenej elektrickej energie, pre obzvlášť udržateľné nabíjanie vášho BMW iX3 doma. Balíky praktických riešení kombinujú presne tie BMW produkty a služby, ktoré sú optimálne prispôsobené vašej konkrétnej situácii. Inovatívne služby Connected Charging vám poskytnú praktický spôsob nájdenia nabíjacích staníc vo vašej blízkosti, vrátane možnosti preverenia ich dostupnosti a zobrazenia množstva ďalších zaujímavých informácií. Inteligentné režimy nabíjania vytvárajú ešte viac priestoru pre plánovanie a prispôsobenie nabíjania vašim jazdám a cieľom vašich ciest.

BMW iX3 G08 2020 metalíza Mineral White na verejnej nabíjacej stanici bočný pohľad
BMW iX3 G08 2020 iDrive displej interiér

Verejné nabíjanie.

Vďaka viac než 330 tisíc nabíjacím miestam na celom svete vám BMW Charging poskytuje prístup k neustále rastúcej sieti pre flexibilné nabíjanie na cestách. To zahŕňa aj rozličné vysokovýkonné nabíjacie stanice pre ultra rýchle nabíjanie počas cestovania. Nájdenie voľnej nabíjacej stanice v navigačnom systéme alebo na smartfóne je rovnako jednoduché ako nabíjanie pomocou karty BMW Charging alebo aplikáciou, s prehľadnými mesačnými faktúrami.
Zistite viac o nabíjaní
Nabíjací kábel (Mode 3) pre verejné nabíjanie BMW iX3 G08 2020

Nabíjací kábel (Mode 3) pre verejné nabíjanie.

Rýchlonabíjací kábel (Mode 3) vám umožňuje komfortné nabíjanie batérie vozidla na verejných nabíjacích staniciach. Dá sa použiť pre jednofázové nabíjanie výkonom do 7,4 kW a pre trojfázové nabíjanie výkonom až do 11 kW. Je päť metrov dlhý, vo farbe Basalt Grey a dodáva sa s praktickou úložnou taškou.
BMW Wallbox Essential BMW iX3 G08 2020

BMW Wallbox Essential.

Čerpacia stanica priamo u vás doma: BMW Wallbox Essential vám umožní nabíjať vozidlo rýchlo, spoľahlivo a prakticky. Nabíjací výkon až do 22 kW* môže naplniť batériu vášho BMW oveľa rýchlejšie než štandardný nabíjací kábel. BMW inštalačný servis vám poskytne profesionálne poradenstvo, inštaláciu a sprevádzkovanie vášho vlastného zariadenia Wallbox alebo vhodnej zásuvky pre použitie flexibilnej rýchlonabíjačky. *Aktuálny maximálny nabíjací výkon BMW iX3 je 11 kW. BMW inštalačný servis vám poskytne profesionálne poradenstvo, inštaláciu a sprevádzkovanie vášho vlastného zariadenia Wallbox alebo vhodnej zásuvky pre použitie flexibilnej rýchlonabíjačky.
Smart Wallbox BMW iX3 G08 2020

Smart Wallbox.

Smart Wallbox nášho partnera ponúka nabíjací výkon až do 22 kW* a komplexné zosieťovanie, ako aj ďalšie služby pre inteligentné nabíjanie. Dá sa integrovať do existujúceho ovládania domáceho systému energie a komfortne ovládať online. Možné je aj samostatné zaznamenávanie a fakturácia procesov nabíjania. *Aktuálny maximálny AC nabíjací výkon BMW iX3 je 11kW.
Connected Charging Services BMW iX3 G08 2020 iDrive displej interiér

Connected Charging Services.

Digitálne služby Connected Charging vám umožnia využívať elektrický dojazd vášho modelu BMW i optimálne a efektívne. Len čo začnete plánovať cestu, systém vás neomylne navedie k najbližšej verejnej nabíjacej stanici na vašej trase a v predstihu vás informuje napríklad o tom, či je voľná, ako aj o ponuke nabíjacích prúdov.
Ponuka balíkov pre nabíjanie doma

Ponuka balíkov pre nabíjanie doma.

Balíky praktických riešení kombinujú presne tie produkty a služby BMW Charging, ktoré sú optimálne prispôsobené vašej konkrétnej situácii. Dokonca už keď si konfigurujete vaše BMW iX3, môžete si vybrať z niekoľkých balíkov a zostaviť tak presne tie služby, ktoré potrebujete doma.
BMW Charging BMW iX3 G08 2020 video

BMW CHARGING PRE BMW iX3:

PRVKY S MOŽNOSŤOU AKTUALIZÁCIE PRE BMW iX3:

Optimalizujte si svoje BMW iX3 aktualizáciou na diaľku.

Remote Software Upgrade sa postará o to, aby malo vaše BMW vždy najnovšiu verziu softvéru. Vďaka inovatívnemu diaľkovému (vzdušnému) prenosu aktualizácií bude vaše BMW iX3 vždy ako nové. K dispozícii máte aj možnosť pomocou aktualizácie vylepšiť vaše BMW iX3 o extra prvky a funkcie, napríklad Asistent diaľkových svetiel, Drive Recorder alebo dokonca Adaptívny M podvozok – stačí si ich jednoducho objednať cez ConnectedDrive Store a aktivovať ich vo vozidle.

BMW iX3 G08 2020 vodič používa iDrive displej interiér
Remote Software Upgrade BMW iX3 G08 2020 iDrive displej interiér

Remote Software Upgrade.

Chcete, aby bolo vaše BMW vybavené vždy najaktuálnejším softvérom? Remote Software Upgrade sa postará o to, aby bolo vaše BMW vždy ako nové. Aktualizácie sa inštalujú na diaľku, presne ako na váš smartfón. Takýmto spôsobom sa dajú aktivovať aj ďalšie funkcie vo vašom vozidle.
BMW Drive Recorder BMW iX3 G08 2020 iDrive displej interiér

BMW Drive Recorder.

BMW Drive Recorder vám umožní zhotoviť videozáznam okolia vozidla a prehrať ho napríklad na displeji iDrive alebo vyexportovať cez USB na vaše zariadenie. Synchrónne s videom sa ukladajú aj dôležité informácie o vozidle ako rýchlosť alebo GPS pozícia. BMW Drive Recorder má dve čiastkové funkcie: Event Recorder a Crash Recorder.
Asistent diaľkových svetiel BMW iX3 G08 2020 iDrive displej interiér

Asistent diaľkových svetiel.

Asistent diaľkových svetiel podporuje vodiča pri nočnej jazde automatickou reguláciou svetlometov podľa premávky v protismere alebo pred ním. Diaľkové svetlá prepne na tlmené aj v prípade, keď zaznamená dostatočne silné okolité osvetlenie, napríklad v zastavaných oblastiach.
Adaptívny M podvozok BMW iX3 G08 2020 metalíza Mineral White predobočný pohľad jazda na ulici

Adaptívny M podvozok.

Adaptívny M podvozok sa kedykoľvek dokáže elektronicky prispôsobiť podmienkam na ceste aj vodičskému štýlu. Zároveň máte k dispozícii možnosť meniť charakter podvozka pomocou ovládača jazdného zážitku, s preferenciou na komfortnú alebo športovú jazdu s výrazne agilnejším handlingom.

BMW SERVIS PRE BMW iX3.

Bezproblémové cestovanie – s vaším BMW iX3.

Aj v oblasti servisných služieb ponúka BMW iX3 to najlepšie. Pomoc pri poruche a nehode umožní našim odborníkom nonstop disponibilitu pre núdzové situácie – 365 dní v roku. Vďaka inovatívnej službe BMW Teleservices dokáže vaše BMW iX3 preniesť informácie o servisných požiadavkách vozidla a jeho poruchové hlásenia priamo vášmu BMW servisnému partnerovi, ktorý vás následne bude kontaktovať. BMW Service Inclusive obsahuje finančné krytie pre vyššie uvedené služby, ako aj pre ďalšie servisné práce na vami vybrané obdobie. Viac času na to dôležité v živote: Vďaka bohatému arzenálu služieb v ponuke BMW je o vás vždy bezpečne postarané.

 

Zistiť viac
BMW Service Inclusive pre BMW iX3 G08 2020

BMW Service Inclusive.

Uvoľnite sa a myslite na to, čo je pre vás ozaj dôležité – na radosť z jazdy. BMW Service Inclusive vám to umožní. V jednorazovej platbe máte zahrnuté všetky služby a údržbu na obdobie podľa vášho vlastného výberu.

Zistiť viac
BMW Teleservices pre BMW iX3 G08 2020

BMW Teleservices.

Inovatívnymi službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomôže zbaviť sa starostí: Keď je potrebná údržba alebo sa vyskytne porucha, pošle vášmu preferovanému BMW servisnému partnerovi relevantné dáta o vozidle. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.

Zistiť viac
BMW Roadside Assistance pre BMW iX3 G08 2020

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.

Zistiť viac

ORIGINÁLNE BMW PRÍSLUŠENSTVO PRE BMW iX3.

Elektrizujúca elegancia: BMW iX3.

Všetci vodiči BMW si vychutnávajú radosť z jazdy ako štandard. Originálne BMW príslušenstvo existuje preto, aby splnilo vaše špeciálne požiadavky. Ponúkame bohatý výber individuálnych doplnkov a extra prvkov, dokonalo zladených s vaším vozidlom po stránke kvality, dizajnu aj výkonu, so zárukou maximálnej pridanej hodnoty – nech už máte na mysli čokoľvek.

BMW iX3 G08 2020 metalíza Mineral White zadobočný pohľad statický na ceste
BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver BMW iX3 G08 2020

BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie sa postará o ochranu pred krádežou.
BMW priečne strešné nosiče BMW iX3 G08 2020

BMW priečne strešné nosiče.

Priečne strešné nosiče sa dajú kombinovať so všetkými BMW strešnými nosičmi aj strešnými boxmi a sú dokonalým vizuálnym doplnkom k vozidlu. Inštalujú sa jednoducho bez náradia a spĺňajú najvyššie štandardy kvality aj bezpečnosti vďaka svojej pevnej konštrukcii a bezpečnostnému systému zamykania.
BMW koberčeky do každého počasia BMW iX3 G08 2020

BMW koberčeky do každého počasia.

Štyri dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Svojou čiernou farbou sa dokonalo hodia do interiéru.
BMW LED projektory vo dverách BMW iX3 G08 2020

BMW LED projektory vo dverách.

Inovatívne BMW LED projektory vo dverách sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a premietajú na zem vedľa vozidla zobrazenie cez vymeniteľné diapozitívy. K dispozícii pre štýlovo individuálne osvetlenie nástupného priestoru pri vozidle je niekoľko motívov.
BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna BMW iX3 G08 2020

BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť chytré: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.
BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 BMW iX3 G08 2020

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale odolný, s nosnosťou až do 60 kg. Pozoruhodne jednoduchá manipulácia a možnosť prepraviť dva klasické alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tretí). Funkcia odklápania kedykoľvek umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.

SPOTREBA ELEKTRICKEJ ENERGIE A EMISIE CO2.

BMW iX3(1):
Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: xxx
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0


Hodnoty označené indexom (1) sú predbežné.


Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

 

Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2,

 

ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac

Spotreba elektrickej energie a emisie CO₂.

 • BMW iX3(1):
  Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km: xxx
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 0

  Hodnoty označené indexom (1) sú predbežné.

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy.

  Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.