BMW servis a služby

VYLEPŠITE SVOJU BEZPEČNÚ ZÓNU.

Ešte viac BMW.

Váš domov a vaše auto. Dve miesta, kde sa môžete cítiť bezpečne. Keď zavriete dvere, ste v bezpečí. Ale pre bezpečnosť a komfort vo vozidle nestačí iba zavrieť dvere. Vy určujete pravidlá a iba vy rozhodujete, kto bude váš spolujazdec. Vaša bezpečná zóna si preto zaslúži vašu pozornosť. Pripravili sme pre vás príslušenstvo, vďaka ktorému sa budete vo vašom BMW cítiť ešte príjemnejšie a bezpečnejšie. 

Situácia sa mení a preto sa meníme aj my, aby sme boli pre vás neustále k dispozícii.

 

SERVIS VOZIDIEL

 

  • servisné prevádzky fungujú bez zmeny v štandardných otváracích časoch
  • objednávky do servisu nie je potrebné rušiť, a naďalej sa môžete objednávať
  • pre objednávanie do servisu využite náš BMW Online plánovač
  • príjem vozidiel prebieha pri použití všetkých hygienických opatrení
  • zároveň poskytujeme BMW Smart video komunikáciu so servisom
  • vozidlá ako aj servisné priestory sú pravidelne dezinfikované

 

Pre viac informácii kontaktujte svojho predajcu. 

 

Prvotriedne ponuky od BMW Servisu zaistí, že vy a vaša BMW budete v najlepších možných rukách. Skúsení špecialisti používajú BMW Originálne diely, aby zabezpečili, že aj vaše BMW zostane originálom. Od dlhodobých servisných balíčkov BMW Service Inclusive až po BMW Asistenčné službu, rozšírenie záruky alebo služby BMW Teleservices ponúkame komplexnú ponuku prémiových služieb pre každý model BMW, pre vaše individuálne požiadavky a pre mnoho bezstarostných kilometrov, ktoré na vás ešte čakajú.

Zistiť viac
Vylepšite svoju bezpečnú zónu.Ešte viac BMW.

SÚSTREĎTE SA IBA NA RADOSŤ Z JAZDY.

  • 01 Profesionálne, rýchlo a prehľadne.
  • 02 BMW Originálne diely
  • 03 BMW Servisné balíky
  • 04 BMW Originálne príslušenstvo
Servisné ponuky

Servisné ponuky

S Originálnymi BMW náhradnými dielmi, precíznosťou a dlhoročnými skúsenosťami zabezpečujeme, že vaše BMW zostane skutočným BMW.
Online planovanie stretnuti

Online planovanie stretnuti

Plánovanie termínov pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým: Prostredníctvom služby Online plánovanie stretnutí od spoločnosti BMW si teraz môžete dohodnúť termín servisu niekoľkými kliknutiami a nepretržite na webovej stránke vášho BMW servisného partnera
BMW Lifestyle

BMW Lifestyle

Naše kolekcie odrážajú našu vášeň pre automobily a mobilitu. Naše znalosti a skúsenosti v oboch týchto oblastiach sa premietajú do dizajnu, materiálov a konečnej úpravy našich produktov.
Môj BMW Servis

Môj BMW Servis

Môj BMW servis vám ponúka širokú škálu užitočných ponúk. Počnúc naplánovaním online termínu pre váš servis, cez prepojenie vášho BMW s aplikáciou BMW Connected, až po bezkontaktnú servisnú analýzu pomocou BMW Smart Video Communication.
Kolesá a pneumatiky

Kolesá a pneumatiky

Prevezmite kontrolu a rozhodnite sa pre originálne BMW disky kolies a pneumatiky s označením hviezdičkou. Absolútne spoľahlivé – vyššia bezpečnosť v zlom počasí, za každej jazdnej situácie a na akomkoľvek povrchu cesty. Radosť z jazdy a bezpečnosť – pre celkový dobrý pocit
BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

BMW príslušenstvo na jeseň a zimu

Objavte fascinujúce okamihy zimnej sezóny a zažite BMW servis, BMW kompletné zimné kolesá a BMW príslušenstvo na jeseň a zimu, ktoré je dokonale zladené s vašim BMW.