VŠETKO V JEDNOM: ROCK AJ SOUL.

BMW X5 M50d: 381 k, 280 kW.

BMW M Performance

Komplexné skúsenosti inžinierov BMW M sa prejavili v súlade pohonu, podvozka aj dizajnu BMW X5 M50d. Konečným výsledkom je M Performance automobil, ktorý ponúka vzrušujúcu kombináciu čistej dynamiky, komfortu a všestrannosti. Nekompromisným spôsobom spája kvality modelu BMW X s nadšením BMW M GmbH pre vysoký výkon, čím vytvára svoju vlastnú triedu.
 

Hodnoty pre BMW X5 M50d(3):
Spotreba paliva (kombinovaná): 7,8–7,9 l/100 km
Emisie CO(kombinované): 205–209 g/km

Zistiť viac
VŠETKO V JEDNOM: ROCK AJ SOUL.BMW X5 M50d: 381 k, 280 kW.
Design

M PERFORMANCE DIZAJN BMW X5 M50d.

Okrem exkluzívnych M Performance prvkov je BMW X5 M50d vybavené aj vybranými komponentmi M Šport balíka. Špecifické vzduchové vstupy a široký predný nástavec dodávajú tomuto Sports Activity Vehicle ešte impozantnejší vzhľad. Inovatívny rukopis M GmbH je tu zjavný aj v dokonalej súhre medzi všetkými komponentmi M Performance automobilu, s vizuálnou aj technickou stránkou nekompromisne orientovanou na dynamiku.

EXKLUZÍVNE PRVKY BMW X5 M50d.

BMW X5 M50d disponuje nepochybne unikátnym vzhľadom. Kryty vonkajších zrkadiel v spracovaní Ferric Grey a logo M v spracovaní Dark Chrome, spolu s exkluzívnymi prvkami z aerodynamického balíka, takisto v spracovaní Ferric Grey, dávajú tomuto vozidlu nezameniteľný charakter. Hranaté koncovky výfuku majú povrchovú úpravu Black Chrome. Označenie modelu v spracovaní Dark Chrome zvýrazňuje blízke príbuzenstvo s M GmbH, ktoré zaregistrujete aj v interiéri. Posádku privítajú prahové lišty s označením modelu a každé jedno preradenie priťahuje pozornosť ku logu M na voliacej páke 8-stupňovej prevodovky Steptronic Sport.

RADOVÝ NAFTOVÝ 6-VALEC M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

Radový naftový 6-valec M Performance TwinPower Turbo inšpiruje v BMW X5 M50d kombináciou výraznej dynamiky a obdivuhodnej efektivity. K jeho prvkom, ktoré to umožňujú, patrí napríklad trojstupňové prepĺňanie turbodúchadlami s variabilnou geometriou.

Táto sofistikovaná pohonná jednotka reaguje mimoriadne spontánne. Už od nízkych otáčok má k dispozícii vysoký krútiaci moment a využiteľné pásmo otáčok motora je pozoruhodne široké. V číselnom vyjadrení to znamená výkon 280 kW (381 k) a krútiaci moment 740 Nm. Napriek akcelerácii z 0 na 100 km/h iba za 5,3 sekundy má kombinovaná spotreba hodnotu len 7,8–7,9 l/100 km pri emisiách CO2 na úrovni 205–209 g/km. Vďaka technológii Blue Performance motor BMW X5 M50d štandardne spĺňa emisnú normu EU6.

M PERFORMANCE JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X5 M50d.

Koncepcia jazdnej dynamiky BMW X5 M50d je vytvorená s dôrazom na výkon. Cieľom, spolu so zvýšením jazdných pôžitkov, je však aj zachovanie unikátnej miery komfortu. Vysoko presná ovládateľnosť a agilita sú výsledkom vyváženého vyladenia všetkých komponentov, ktoré sa vám pripomenie v každej zákrute. Inžinieri BMW M GmbH implementáciou rozsiahlych modifikácií podvozka aj riadenia zušľachtili charakter tohto exkluzívneho Sports Activity Vehicle až do najmenšieho detailu.

  • Viac športu: Adaptívny M podvozok
  • Viac agility: podvozkový balík Dynamic
  • Viac trakcie: BMW xDrive
Steptronic

VIAC ŠPORTU: 8-STUPŇOVÁ PREVODOVKA STEPTRONIC SPORT.

Silu motora v BMW X5 M50d prenáša 8-stupňová automatická prevodovka Steptronic Sport. Pre M Performance špecifické vyladenie programov radenia je presne prispôsobené sile pohonnej jednotky s mimoriadnym potenciálom. Radiace pádla na volante umožňujú radenie v športovom štýle. Prevodovka obsahuje aj funkciu Launch Control pre maximálnu akceleráciu z pokoja, ktorá poteší každého ambiciózneho vodiča. Kompaktná konštrukcia, nízka hmotnosť a dokonalá súhra prevodovky s funkciou Auto Start Stop sú takisto veľmi dôležitými predpokladmi optimalizácie spotreby paliva a redukcie emisií výfukových plynov.

RODINA M PERFORMANCE.

Ostrejší dizajn, zdokonalený podvozok, výkonný pohon. Automobily M Performance ideálne zjednocujú tieto tri elementy. Ako exkluzívna modelová rodina od BMW M GmbH kombinujú to najlepšie z každého jedného modelového radu s tým najlepším od BMW M, čím tvoria svoju vlastnú triedu.

Intenzifikovaná radosť z jazdy.

Spoznajte všetkých členov rodiny M Performance automobilov.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Disclaimer reference invalid