BEZHRANIČNÁ SILA.

BMW X6.

BEZHRANIČNÁ SILA.

BMW X6.

BEZHRANIČNÁ SILA.BMW X6.

Max. výkon v kW (k) pri ot./min. (50i)

330 (450)/5 500 – 6 000

Zrýchlenie 0 – 100 km/hod. v sek. (50i)

4.8

Max. rýchlosť v km/hod. (50i)

250

Objem batožinového priestoru

580

Výkonné a športové. S robustnosťou modelu X a eleganciou kupé rúca BMW X6 všetky bariéry. Použité motory BMW TwinPower Turbo sú silnou kombináciou dynamiky a efektivity a pohon BMW xDrive pomáha prenášať tento výkon na cesty. K tomu sa pridáva aj špičková výbava, ako sú balík Design Pure Extravagance a materiály najvyššej kvality. Je ihneď jasné, že toto vozidlo mieri rovno na najvyšší stupienok, a to aj vďaka svojej mimoriadnej funkčnosti.

SILNÝ MAGNET NA POHĽADY.

Široké. Robustné. Dynamické. BMW X6 kombinuje pevný postoj modelu X so športovosťou kupé. Jeho predné partie signalizujú odhodlanosť, výrazné otvory na prívod vzduchu sú indikáciou sily, ktorá sa za nimi ukrýva. Silueta v štýle kupé a kontúry lemujúce kabínu sú zárukou príjemného pocitu pre všetkých členov posádky za každých okolností. Svetlé a tmavé interiérové povrchy vytvárajú intenzívne kontrasty a materiály najvyššej kvality vrátane štandardného koženého čalúnenia vysielajú jasnú správu: tu vládne dokonalosť.

Zistiť viac

Dizajn.

Nastal čas prevziať kontrolu. BMW X6 je skonštruované na pohyb. S energickými a dopredu prerážajúcimi obrysmi vyžaruje BMW X6 neskrotnú dynamiku a účelnosť. Široké boky a pevný postoj odrážajú gény modelov X, zatiaľ čo silueta strechy v štýle kupé zdôrazňuje nezameniteľný charakter BMW X6. Kombinácia, vďaka ktorej je toto SAV také jedinečné.
Zistiť viac

Jazdná dynamika.

Ohromujúci dizajn BMW X6 je naozaj nezameniteľný. V konečnom dôsledku je však vždy rozhodujúca jediná otázka: Aký je to pocit uvádzať toto mocné vozidlo do pohybu? Podvozok BMW X6 stanovuje nové štandardy. BMW xDrive zaručuje vynikajúcu trakciu – bez ohľadu na počasie, bez ohľadu na povrch vozovky. Sprevádzaná je vynikajúcou smerovou stabilitou a svižnosťou, ktorá okamžite očarí. Medzi doplnky patria balíky adaptívnych podvozkov, ktoré ešte viac zvyšujú radosť z jazdy.
Zistiť viac

Výbava.

Najlepší predstaviteľ hlavnej úlohy: BMW X6. Svojou energickou prítomnosťou toto SAV vyvolá rozruch všade, kam dorazí. Akú rolu hrá? To záleží len na vás. Balík Design Pure Extravagance prekypuje jedinečnými detailmi. Balík M Šport ešte viac posilňuje športový vzhľad vozidla BMW X6. S BMW Individual dodáte vozidlu nádych luxusnej exkluzivity. A ak budete potrebovať ešte niečo navyše na zdokonalenie vzhľadu, potom nehľadajte nič iné než originálne príslušenstvo BMW.
Zistiť viac