Nové BMW X6.

NOVÉ BMW X6.

Expresívna športovosť a špičková dynamika.

* Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
NOVÉ BMW X6.Expresívna športovosť a špičková dynamika.

HLAS SILY

Tí, ktorí zanechávajú dojem, ukazujú cestu ostatným. Nové BMW X6 nielen vzbudzuje rešpekt svojou silou, ale tiež provokuje svojím sebavedomím - a s touto kombináciou odhalí to extra, čo je vo vás. Špecifický exteriér s obličkami BMW Iconic Glow a zušľachtený interiér so sofistikovaným detailmi ako sú napríklad sklenené aplikácie CraftedClarity, pasujú toto vozidlo na najjasnejšiu hviezdu jeho konštelácie. Robustná estetika nového BMW X6 spojená s jeho dynamickou silou vzbudzujú sebaistotu.
Nové BMW X6 - žiarivá hviezda

ŽIARIVÁ HVIEZDA

Už na prvý pohľad prejaví nové BMW X6 svoj extrovertný vzhľad. Aktualizované modelové prvky s novými obličkami sú vylepšené ešte aj o podsvietenie obličiek Iconic Glow, aby ste nevynechali žiadnu príležitosť zažiariť.

Nové BMW X6 - správna strana

SPRÁVNA STRANA

Zľava aj sprava, nové BMW X6 spoľahlivo očarí dizajnom svojich bočných partií, ktoré jasne naznačujú jeho športovú stránku. Nový metalický lak Atlantis v kombinácii s doplnkovými 22-palcovými kolesami BMW Individual sa postarajú o to, že vždy zanecháte dojem.

Nové BMW X6 - M štandard

M ŠTANDARD

Nové BMW X6 prichádza už štandardne vybavené M Sport balíkom, ktorý pridá extra korenie dizajnu pomocou aerodynamicky optimalizovaných prvkov exteriéru a športového interiéru s M koženým volantom, exkluzívnymi M pedálmi a mnohými ďalšími prvkami. 

Nové BMW X6 - pozerajte sa

POZERAJTE SA

BMW Curved Display ako ústredný prvok palubnej dosky vám umožní tráviť prestávky v jazde úplne inak. S plne integrovaným video streamingom môžete sledovať svoje obľúbené YouTube kanály alebo si vybrať z VOD. 

*Z dôvodu predpisov na ochranu vodiča pred vyrušením je táto funkcia k dispozícii iba keď vozidlo stojí.

Nové BMW X6 - špičková konektivita

ŠPIČKOVÁ KONEKTIVITA

Nové BMW X6 výrazne zvýši intuitívnosť vášho jazdného zážitku. Vždy dokonalé pripojenie vám zabezpečí integrácia smartfónu a 5G kompatibilita vášho vozidla. Pokročilé asistenčné funkcie vám k tomu pridajú neustálu informovanosť a bezpečnosť.

Nové BMW X6 - ešte poslušnejšie

EŠTE POSLUŠNEJŠIE

V novom BMW X6 sa môžete vyjadriť ozaj rôznymi spôsobmi. Prehovorte a ovládajte vozidlo hlasom, čo vám umožní najnovší BMW Operating System 8, ktorý podporí aj celý ďalší arzenál dostupnej interakcie medzi vami a vaším vozidlom. 

Prejavte svoju skutočnú osobnosť s novým BMW X6.

Nové BMW X6 ukáže vaše pravé ja.

Pokračujte v konfigurácii
X6 xDrive30d

ESENCIA

BMW X6
od 90.168
 • M Sport balík
 • LED predné svetlomety a LED zadné svetlá
 • BMW Live Cockpit Plus a BMW Zakrivený Display

 

 

Pokračujte v konfigurácii
X6 xDrive40i

ROVNOVÁHA

BMW X6
od 91.768
 • Adaptívne LED svetlomety
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Balík xOffroad

Pokračujte v konfigurácii
X6 M60i xDrive

OSOBITOSŤ

BMW X1
od 113.518
 • M Sport Pro balík
 • M Sport diferenciál
 • M aerodynamický balík

OBJAVTE ĎALŠIE MOŽNOSTI

Nové BMW X6 - viac možností

Preskúmajte všetky modely v prevratnom rade, ktorý opäť raz prepisuje definíciu svojej kategórie. 

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X6
X6 xDrive30d

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Právne vyhlásenie

 • BMW X6 M50i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–12,1
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 257–276

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.