Nové BMW X6.

NOVÉ BMW X6.

Expresívna športovosť a špičková dynamika.

* Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Zistiť viac
NOVÉ BMW X6.Expresívna športovosť a špičková dynamika.

  HLAS SILY

  Tí, ktorí zanechávajú dojem, ukazujú cestu ostatným. Nové BMW X6 nielen vzbudzuje rešpekt svojou silou, ale tiež provokuje svojím sebavedomím - a s touto kombináciou odhalí to extra, čo je vo vás. Špecifický exteriér s obličkami BMW Iconic Glow a zušľachtený interiér so sofistikovaným detailmi ako sú napríklad sklenené aplikácie CraftedClarity, pasujú toto vozidlo na najjasnejšiu hviezdu jeho konštelácie. Robustná estetika nového BMW X6 spojená s jeho dynamickou silou vzbudzujú sebaistotu.
  Nové BMW X6 - žiarivá hviezda

  ŽIARIVÁ HVIEZDA

  Už na prvý pohľad prejaví nové BMW X6 svoj extrovertný vzhľad. Aktualizované modelové prvky s novými obličkami sú vylepšené ešte aj o podsvietenie obličiek Iconic Glow, aby ste nevynechali žiadnu príležitosť zažiariť.

  Nové BMW X6 - správna strana

  SPRÁVNA STRANA

  Zľava aj sprava, nové BMW X6 spoľahlivo očarí dizajnom svojich bočných partií, ktoré jasne naznačujú jeho športovú stránku. Nový metalický lak Atlantis v kombinácii s doplnkovými 22-palcovými kolesami BMW Individual sa postarajú o to, že vždy zanecháte dojem.

  Nové BMW X6 - M štandard

  M ŠTANDARD

  Nové BMW X6 prichádza už štandardne vybavené M Sport balíkom, ktorý pridá extra korenie dizajnu pomocou aerodynamicky optimalizovaných prvkov exteriéru a športového interiéru s M koženým volantom, exkluzívnymi M pedálmi a mnohými ďalšími prvkami. 

  Nové BMW X6 - pozerajte sa

  POZERAJTE SA

  BMW Curved Display ako ústredný prvok palubnej dosky vám umožní tráviť prestávky v jazde úplne inak. S plne integrovaným video streamingom môžete sledovať svoje obľúbené YouTube kanály alebo si vybrať z VOD. 

  *Z dôvodu predpisov na ochranu vodiča pred vyrušením je táto funkcia k dispozícii iba keď vozidlo stojí.

  Nové BMW X6 - špičková konektivita

  ŠPIČKOVÁ KONEKTIVITA

  Nové BMW X6 výrazne zvýši intuitívnosť vášho jazdného zážitku. Vždy dokonalé pripojenie vám zabezpečí integrácia smartfónu a 5G kompatibilita vášho vozidla. Pokročilé asistenčné funkcie vám k tomu pridajú neustálu informovanosť a bezpečnosť.

  Nové BMW X6 - ešte poslušnejšie

  EŠTE POSLUŠNEJŠIE

  V novom BMW X6 sa môžete vyjadriť ozaj rôznymi spôsobmi. Prehovorte a ovládajte vozidlo hlasom, čo vám umožní najnovší BMW Operating System 8, ktorý podporí aj celý ďalší arzenál dostupnej interakcie medzi vami a vaším vozidlom. 

  Prejavte svoju skutočnú osobnosť s novým BMW X6.

  NÁVRHY KONFIGURÁCIÍ PRE NOVÉ BMW X6.

  NOVÉ BMW X6 UKÁŽE VAŠE PRAVÉ JA.

  Pokračujte v konfigurácii
  X6 xDrive30d

  ESENCIA

  BMW X6 xDrive30d
  90.375
  • M Sport balík
  • LED predné svetlomety a LED zadné svetlá
  • BMW Live Cockpit Plus a BMW Zakrivený Display

   

   

  Pokračujte v konfigurácii
  X6 xDrive40i

  ROVNOVÁHA

  BMW X6 xDrive40i
  104.585
  • Adaptívne LED svetlomety
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Balík xOffroad

  Pokračujte v konfigurácii
  X6 M60i xDrive

  OSOBITOSŤ

  BMW X6 M60i xDrive
  147.772
  • M Sport Pro balík
  • M Sport diferenciál
  • M aerodynamický balík

  OBJAVTE ĎALŠIE MOŽNOSTI

  Nové BMW X6 - viac možností

  Preskúmajte všetky modely v prevratnom rade, ktorý opäť raz prepisuje definíciu svojej kategórie. 

  PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

  Úver 1,99%

  BMW X6
  X6 xDrive30d

  Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

  Zistiť viac

  Právne vyhlásenie

  • BMW X6 M50i:
   Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,2–12,1
   Emisie CO2 v g/km (kombinované): 257–276

   Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.