ADRENALÍN+

BMW M

BMW M4 Coupé. Radikálne viac.

ADRENALÍN+

ADRENALÍN+BMW M4 Coupé. Radikálne viac.
BMW M

Zrýchlenie 0-100 km/h v sek.

4,3 (4,1)

Výkon v kW (k) pri ot/min

317 (431)/5500-7300

Spotreba v l/100 km, kombinovaná

10,0–10,3

Emisie CO2 v g/km, kombinované

227–235

BMW M4 Coupé od

81 100 EUR

Vrcholový športovec na pretekárske okruhy aj verejné cesty, pre dokonalé drifty, rýchle zákruty aj dlhé rovinky medzi nimi. Pre adrenalínové jazdné zážitky s rukami pevne na volante a prstami pripravenými preveriť rýchlu reakciu radiacich pádiel. Vodič v M športovom sedadle sa stáva súčasťou vozidla. Športového automobilu, vytvoreného so zámerom zrýchliť tep – BMW M4 Coupé.

FASCINUJÚCE FORMY.

Vzrušujúci dizajn.

Bezpodmienečne športové, s dynamickou štylistikou a bezkonkurenčnou intenzitou počas jazdy. Neprehliadnuteľne výrazné predné partie s veľkými vzduchovými vstupmi avizujú mimoriadnu silu BMW M4 Coupé, presne ako výrazné disky kolies a svalnaté zadné partie.
Zistiť viac

Atletická kupé línia.

Dynamické tvary s typicky jemne splývajúcou líniou strechy kupé, v kombinácii s exkluzívnymi diskami kolies a aerodynamicky optimalizovanými vonkajšími M zrkadlami, vyžarujú koncentrovanú športovosť. Predĺženú siluetu završujú markantné zadné partie, ako ďalšie vizuálne potvrdenie nevšednej sily.
Zistiť viac

Silná predná časť.

Silu predných partií tvoria okrem iného čierne dvojité rebrá v obličkách, veľké vzduchové vstupy a full-LED predné svetlomety s precíznou grafikou. Ich dômyselný dizajn a pozoruhodne vysoký svetelný výkon sú zárukou sebavedomej identity cez deň a dokonalého osvetlenia cesty v nočných hodinách.
Zistiť viac

Markantné zadné partie.

Mohutné lemy blatníkov vyjadrujú mimoriadnu silu BMW M4 Coupé. Veko kufra, vystužené karbónom, s integrovaným zadným spojlerom, spája funkčnosť s dizajnom. Modernizovaná podoba zadných LED svetiel zvýrazňuje rezolútny postoj aj keď nesvietia. M difúzor a šikmo skosené M dvojité koncovky výfuku dokonalo zapadajú do nástavca s charakteristickými vzduchovými výstupnými otvormi.
Zistiť viac

Aerodynamické prvky.

Dva zvislé vstupné otvory Vzduchových záclon a integrované výduchy Air Breather v bočných M žiabrach znižujú aerodynamický odpor v oblasti predných kolies. Pre plynulejšie obtekanie vzduchom a následne ešte viac zrýchlený tep srdca.
Zistiť viac

Exkluzívna karbónová strecha.

Strecha, vyrobená z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami (CFRP, karbón), pomáha v rámci inteligentnej odľahčenej konštrukčnej koncepcie znižovať hmotnosť vozidla a posúvať ťažisko BMW nižšie k zemi. To prináša zvýšenú agilitu a dynamiku v zákrutách, pri akcelerácii aj brzdení.
Zistiť viac

Full-LED svetlá.

Aj v zadných svetlách plnia všetky funkcie výlučne LED diódy. Štíhla forma svetiel v tvare písmena L s priebežnými svietiacimi prvkami a plynulým prechodom do veka kufra zvýrazňuje markantnú štylistiku zadných partií.
Zistiť viac

BALÍK M COMPETITION.

Čistý pocit motoršportu: Balík M Competition pre BMW M4 Coupé ponúka ešte viac dynamiky vďaka zvýšenému výkonu motora, špeciálne ladenému Adaptívnemu M podvozku, novej kalibrácii Dynamickej kontroly stability (DSC), Aktívnemu M diferenciálu a 20-palcovým M diskom z ľahkej zliatiny so zmiešanými pneumatikami.

Výkon radového benzínového 6-valca M TwinPower Turbo zvýši balík M Competition na 331 kW (450 k). M Šport výfukový systém generuje ešte mohutnejší charakteristický zvuk, ktorý rozvibruje emócie. Špeciálne ladený Adaptívny M podvozok poskytuje optimálny kontakt s vozovkou, pre lepšiu trakciu a agilnejší handling.

Na exteriéri ohromí balík M Competition exkluzívnymi kovanými a leštenými 20-palcovými M diskami z ľahkej zliatiny Star-spoke style 666 M so zmiešanými pneumatikami. Športový charakter zvýraznia aj vysokolesklé čierne prvky BMW Individual Shadow Line, od obličiek cez bočné žiabre až po modelové označenie. Dynamickou bodkou exteriérového dizajnu sú koncovky výfuku v spracovaní Black Chrome. V interiéri očaria ľahké športové sedadlá s vertikálnymi otvormi a nastaviteľnou šírkou operadla. Bezpečnostné pásy sú zdobené M pruhmi.

PO IDEÁLNEJ LÍNII.

BMW M

PO IDEÁLNEJ LÍNII.

BMW M4 Coupé absolvovalo stovky testov na pretekárskej trati, s cieľom doladiť množstvo inovácií z motoršportu do štádia sériovej výroby. Výsledok je viac než ohromujúci: koncentrovaná sila s dych vyrážajúcou akceleráciou v kombinácii s extréme agilnými a precíznymi jazdnými vlastnosťami. V každej jazdnej situácii. Na každom povrchu cesty. So zárukou návalov adrenalínu – a úsmevu, ktorému sa nedokážete ubrániť.

Zistiť viac

RADOVÝ BENZÍNOVÝ 6-VALEC M TWIN POWER TURBO.

Radový 3,0-litrový benzínový 6-valec M TwinPower Turbo spája to najlepšie z oboch svetov: vysokootáčkový charakter s maximom až 7600 za minútu a krútiaci moment vrcholiaci hodnotou až 550 Nm. Dve turbodúchadlá, priame vstrekovanie paliva a typické M vyladenie sú zárukou toho, že motor okamžite zareaguje aj na ten najjemnejší dotyk akcelerátora s maximálnou rozhodnosťou. Množstvo inovácií, ako napríklad konštrukcia bez vložiek valcov alebo ľahší kovaný kľukový hriadeľ, zlepšujú dynamiku aj akceleráciu, znižujú spotrebu paliva a umožňujú dosiahnuť takmer presný pomer rozloženia hmotnosti na nápravy 50:50. Odmenou je bezprecedentne agilný handling, nezameniteľne sprevádzaný zvukom M motora.

Spotreba paliva a emisie CO₂.

  • Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie.