PRIESTOR: VZRUŠUJÚCI. FORMA: DOKONALÁ.

Dizajn vozidiel BMW radu 3 Gran Turismo.

PRIESTOR: VZRUŠUJÚCI. FORMA: DOKONALÁ.Dizajn vozidiel BMW radu 3 Gran Turismo.

  DIZAJN EXTERIÉRU.

  Exteriér BMW radu 3 Gran Turismo fascinujúcim spôsobom zjednocuje dynamické línie s eleganciou kupé. Toto vozidlo je stelesnením jedinečnej harmónie formy a priestoru a vytvára dokonale špecifickú estetiku, ktorá nemá nikde inde obdobu.
  Široká a takmer trojrozmerná mriežka chladiča zasadená do precízne tvarovaných predných partií, podčiarkuje jedinečný charakter BMW radu 3 Gran Turismo, a to aj pri pohľade zboku. Mriežka chladiča vďaka výraznému chrómovanému rámu vyzerá, ako keby sa vlievala do dvojitých okrúhlych svetlometov. Siluetu elegantne predlžujú dlhé línie. Stúpajúce sekvencie vytvárajú neodolateľnú dynamiku a bez prerušenia pokračujú až dozadu. Plynulo sa zvažujúca línia strechy je charakteristická pre klasické kupé a zväčšuje vnútorný priestor.

  • Športové a elegantné

  DYNAMICKÝ DIZAJN.

  DIZAJN INTERIÉRU.

  Vitajte na palube: interiér BMW radu 3 Gran Turismo pôsobí dojmom veľkorysého komfortu. Estetika a funkčnosť vytvárajú pozoruhodnú jednotu a pozývajú diváka, aby vstúpil na scénu. Veľkorysý priestor a zvýšená pozícia sedenia spolu s relaxačnou a pohodlnou jazdou sú jednoducho neodolateľným pokušením.
  Ľahký a elegantný dizajn palubnej dosky vnáša do interiéru štruktúru a optickú harmóniu s horizontálnymi líniami typickými pre BMW. Všetky dôležité funkcie sú ergonomicky usporiadané a intuitívne ovládateľné. Okrúhle prístroje sú priamo v zornom poli vodiča, stredová konzola a voľne stojaci ovládací displej sú orientované takisto smerom k nemu. Tesne pred pákou prevodovky je praktický odkladací priestor na jeden alebo dva nápoje. A odkladacieho priestoru je tu ešte viac – do dverí vodiča a predného spolujazdca môžete odložiť fľaše s objemom až 1 liter alebo viacero menších predmetov.

  • Priestrannosť

  POHODLNÝ DIZAJN.

  MULTIFUNKČNÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR.

  Či už sa chystáte na výlet do hôr, víkendové nakupovanie alebo veľkú dovolenku, s BMW radu 3 Gran Turismo budete zaručene dobre pripravení. Inteligentná koncepcia batožinového priestoru je natoľko flexibilná, že ponúka ideálne riešenie v každej situácii.
  Funkcia Cargo vám umožní pomocou zmeny sklonu zadného operadla zväčšiť batožinový priestor až o 33 litrov. Sklopenie operadla deleného v pomere 40:20:40 zväčší celkovú prepravnú kapacitu na maximálnych 1 600 litrov. Táto úprava sa dá urobiť manuálne alebo pomocou páčky na diaľkovom kľúči dodávanom s voliteľným komfortným balíkom. Vďaka tomu si môžete byť istí, že budete pripravení na akúkoľvek situáciu a individuálne potreby.

  • Flexibilný komfort

  KOMFORT.

  Vysoká miera komfortu a panoramatický výhľad z každého sedadla: veľkorysý priestor v BMW radu 3 Gran Turismo zaručuje slobodu pohybu vo všetkých smeroch. Vodič, predný spolujazdec i pasažieri vzadu profitujú z veľkoryso navrhnutého interiéru a zvýšenej pozície sedenia.
  Spolu s vysoko kvalitnými materiálmi a špičkovou kvalitou spracovania vám maximálnu radosť z jazdy a komfort cestovania na dlhé trate prinesie aj veľkoryso dimenzovaný priestor. Vpredu aj vzadu je dostatok miesta na hlavu i nohy. Široké zadné sedadlo ponúka dosť miesta pre troch dospelých. V kabíne s atmosférou luxusného salónika si všetci členovia posádky môžu aj vďaka bezrámovým oknám dverí vychutnávať vynikajúci výhľad. V úložných priestoroch nájdete vždy dosť miesta na všetky dôležité drobnosti na cestu, napríklad fľaše s nápojmi.