VÝKONNÉ A ÚČINNÉ.

  Motory TwinPower Turbo v BMW radu 3 Gran Turismo.

  Spojenie strhujúcej dynamiky a pôsobivej efektívnosti: Motory BMW TwinPower Turbo tvoria výkonné srdce modelu BMW radu 3 Gran Turismo.

  Zistiť viac

  BENZÍNOVÉ MOTORY BMW TWINPOWER TURBO.

  Najnovšia generácia benzínových motorov BMW TwinPower Turbo sa vyznačuje pozoruhodne svižným odovzdávaním výkonu a vynikajúcou odozvou už od nízkych otáčok. Zároveň je úspornejšia, produkuje menej emisií a ponúka lepšie vlastnosti v porovnaní so svojimi predchodcami. Tieto inovatívne motory spájajú najnovšiu technológiu vstrekovania paliva s úplne variabilným ovládaním ventilov vrátane technológie Double-VANOS s najnovším turbodúchadlom a predstavujú míľnik v stratégii programu vývoja BMW EfficientDynamics. Výsledkom je mimoriadne efektívne hnacie ústrojenstvo, ktoré kladie dôraz na preslávené schopnosti motorov BMW. Radový benzínový 6-valec BMW TwinPower Turbo opakovane získal ocenenie Motor roka a celosvetovo si upevňuje svoje dobré meno dynamickým prenosom výkonu, mimoriadne pokojným chodom a pôsobivou efektivitou. Motory z ponuky BMW EfficientDynamics sú vybavené technologickou koncepciou, ktorá sa ukázala byť veľmi úspešná a je použitá takmer v každom benzínovom motore.

  • BMW 335i
  • BMW 328i
  • BMW 320i

  NAFTOVÉ MOTORY BMW TWINPOWER TURBO.

  Nová generácia naftových motorov BMW TwinPower Turbo je ukážkou dôslednej aplikácie filozofie BMW EfficientDynamics v praxi, ktorej výsledkom je špičkový výkon a nízka spotreba paliva. Tieto naftové motory sa vyznačujú vynikajúcou odozvou a rýchlym prenosom sily pri ľubovoľných otáčkach a takisto nízkou spotrebou paliva. Preslávili sa vynikajúcou efektivitou a dynamikou, nízkymi emisiami a trením, vďaka čomu garantujú maximálnu radosť z jazdy. Nové naftové motory zo série BMW EfficientDynamics ponúkajú ľahkú hliníkovú konštrukciu a jedno, dve alebo tri turbodúchadlá s variabilnou geometriou. Zároveň sú vybavené najnovšou technológiou priameho vstrekovania Common-Rail, ktorá zabezpečuje optimálne spaľovanie paliva a ešte viac znižuje spotrebu paliva a emisie CO2.

  • BMW 320d
  • BMW 318d