ZVONKU PLAMEŇ. VNÚTRI OHEŇ.

BMW M

BMW M6 Coupé.

ZVONKU PLAMEŇ. VNÚTRI OHEŇ.BMW M6 Coupé.

Kombinovaná v l/100 km

9,9

Kombinované emisie CO2 v g/km

231

Max. krútiaci moment v Nm pri ot./min.

680/1 500 – 5 750

Ako vyjadriť vášeň? Môžete to skúsiť pomocou čísel. Čísla ako 560 koní a 4,2 sekundy z 0 na 100 km/hod. však poodhalia iba zlomok fascinácie, ktorú ukrýva BMW M6 Coupé. Jediný pohľad na aerodynamicky optimalizovanú karosériu vám napovie, čo motivuje inžinierov divízie M. Svojím impozantným zjavom vozidlo priamo ukazuje, koľko génov z motoristického športu sa v ňom skrýva. Jednoznačne to vidieť aj v kokpite. Zahalený do exkluzívnych materiálov z kolekcie BMW Individual vyžaruje každý centimeter kokpitu športového ducha. To všetko radí BMW M6 Coupé na prvé miesto v disciplíne hodnotiacej pôsobivú konštrukciu. To isté platí aj pre svižný benzínový 8-valec M TwinPower Turbo. Spolu s aktívnym diferenciálom M a precízne naladeným podvozkom M dotvára motor dokonale zladený celok. Doplnkový balík M Competition dodá vášmu BMW M6 Coupé ešte viac pretekárskych schopností. S výkonom zvýšeným na 600 koní a detailne vyladenou jazdnou dynamikou vás bude skúmanie limitov lákať ešte oveľa viac.

OBJAVUJTE BMW M6 COUPÉ.

Dizajn.

BMW M6 Coupé vyzerá ako šelma, ktorá sa už už pripravuje na skok. Pri každom stlačení plynového pedálu nasaje motor čerstvý vzduch cez rozmerné vzduchové vstupy v prednej aerodynamicky tvarovanej maske. Medzi rebrovaním mriežky chladiča sa nakrátko mihne logo M. Pneumatiky sú pripravené zahryznúť sa do asfaltu. Čistá sila neúprosne tlačí atleticky tvarovanú karosériu vpred. Dokonalé podmienky na osobný rekord. Interiér BMW M6 Coupé je ideálnym miestom na skúmanie fyzikálnych limitov. A pritom sa vôbec nemusíte vzdať luxusu a exkluzívnych materiálov – na želanie máte k dispozícii celý sortiment doplnkov BMW Individual.
Zistiť viac

Jazdná dynamika a efektivita.

Keď sa pod predĺženou prednou kapotou prebudí k životu benzínový 8-valec M TwinPower Turbo, začnú sa zmazávať hranice medzi výjazdom z boxovej uličky a garáže. Jeho závodný rodokmeň je neprehliadnuteľný. Každý detail na BMW M6 Coupé prekypuje agilitou a precíznosťou. Zaoblená strecha znižuje ťažisko vozidla vďaka svojej nízkej hmotnosti, čím zlepšuje dynamické vlastnosti vozidla aj jeho hospodárnosť. Vďaka tomu je toto elegantné športové kupé na štartovacej čiare vždy na prvom mieste.
Zistiť viac

Balík M Competition.

Nefalšovaný pocit pretekárskeho automobilu: balík M Competition prináša zvýšený výkon motora, priamejšie riadenie a špeciálne nastavenie zavesenia kolies, vďaka ktorému BMW M6 Coupé na cestách ponúkne ešte dokonalejší zážitok. Výkon 8-valcového benzínového motora M TwinPower Turbo stúpne zo 412 kW na 423 kW. Tento nárast je možný vďaka zvýšeniu plniaceho tlaku turbodúchadla v najvyšších otáčkach. Športový výfukový systém vytvára mimoriadne dynamický zvuk motora, ktorý nadchne každého. Ako na pretekárskom okruhu, tak aj pri každodennej jazde – špeciálne nastavené zavesenie kolies a extrémne dynamické priame riadenie sa postarajú o mimoriadne precízny prenos každého pohybu volantom na vozovku. Na cestách balík M Competition neomylne upúta pohľady okolia aj vďaka exkluzívnym 20-palcovým diskom z ľahkej zliatiny M s dizajnom Double-spoke style 601 M vo vyhotovení Bicolour a osadenými zmiešanými pneumatikami v kombinácii s dvojitými čiernymi chrómovanými koncovkami športového výfukového systému.
Zistiť viac