ČISTÁ SILA. ŽIADEN LIMIT.

Úplne nové BMW X4.

ČISTÁ SILA. ŽIADEN LIMIT.

Úplne nové BMW X4.

ČISTÁ SILA. ŽIADEN LIMIT.Úplne nové BMW X4.

Je úplne jedno, aké výzvy na vás čakajú, BMW X4 ich s radosťou prijme. Jeho progresívny dizajn a silueta v štýle kupé okamžite avizujú chuť na akciu. A vďaka prvotriednej jazdnej dynamike, inovatívnej ľahkej konštrukcii a nízkemu ťažisku, spolu s vysokým výkonom, stojí medzi vami a vaším cieľom iba jedno jediné: čistá radosť z jazdy.

BMW X4 M40i(2)(3):
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,0–9,2
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209–213

Read more

TOP 5 Z TOHO NAJLEPŠIEHO.

 • 01 Športový exteriér s markantnou siluetou kupé
 • 02 Výnimočná dynamika: 353 koní a 500 Nm
 • 03 Športový a elegantný interiér s palubnou doskou Sensatec
 • 04 Jeden z najinteligentnejších asistenčných systémov v balíku Driving Assistant Plus
 • 05 Vždy presná a ideálna konektivita vďaka inovatívnym digitálnym službám
Nové BMW X4 kombinuje robustnosť modelu X s dynamickou silou športového automobilu.
Adrian van Hooydonk, riaditeľ dizajnu BMW Group.
Dizajn exteriéru nadväzuje na markantný charakter prvej generácie modernou štylistikou čistých plôch.
Marc Michael Markefka, riaditeľ dizajnu stredne veľkých automobilov BMW

VÝKON AJ ONLINE.

Digitálne služby a asistenčné systémy vodiča v BMW X4.

Maximálna výkonnosť BMW X4 sa systematicky prenáša z cesty aj do siete, vrátane internetu. Špičkové asistenčné systémy vodiča garantujú najvyššiu možnú bezpečnosť aj komfort, pričom má zároveň k dispozícii prvotriedny infotainment, teda pokročilé funkcie inovatívnych informačných a zábavných systémov. K tomu sa pridávajú inteligentné digitálne služby od BMW ConnectedDrive pre optimálnu konektivitu na cestách – pre jednoduchú každodennú mobilitu bez stresu.

Read more

Tímový hráč a multitalent.

Driving Assistant Plus ponúka vyšší komfort aj bezpečnosť počas náročných alebo monotónnych jazdných situácií. K nim patria napríklad dlhé jazdy v hustej premávke s posúvajúcou sa kolónou na diaľnici, vidieckej ceste alebo v meste, spolu s navigačne náročnými zmenami pruhov a križovatkami.
Read more

Premeňte kokpit na riadiace centrum.

Ovládanie informačných a zábavných funkcií je teraz ešte jednoduchšie a prehľadnejšie. Vodič má k nim prístup cez dotykovú obrazovku, ovládačom iDrive, hlasovým ovládaním alebo gestami, podľa svojich preferencií. Okná menu sú zobrazené so živým obsahom, namiesto statického menu.
Read more

Väčší prehľad, menšie rozptýlenie.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča, čo mu umožní lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazia sa údaje ako napríklad rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, dáta od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému, ako aj informácie a upozornenia od rozličných asistenčných systémov vodiča.
Read more

Multifunkčnosť v 12,3 palcoch.

Multifunkčný prístrojový displej s technológiou Black Panel a uhlopriečkou 12,3 palca poskytuje vysoko atraktívnu vizualizáciu jazdného zážitku. V troch rozličných jazdných režimoch – ECO PRO, COMFORT a SPORT – zobrazí prístroje špecifickým spôsobom, s vlastnou farebnou schémou a grafickým štýlom.
Read more

CHCE SA NIELEN HRAŤ.

BMW MPerformance

CHCE SA NIELEN HRAŤ.

X SPÔSOBOV AKO DOSIAHNETE SVOJ CIEĽ.

Originálne BMW príslušenstvo.

Prečo by ste sa mali uspokojiť s jedinou možnosťou, keď máte k dispozícii všetky? Originálne BMW príslušenstvo vám ponúka kompletný arzenál na zvládnutie vašich výziev, ale aj na zintenzívnenie vašich pôžitkov.

Read more

Symbol športovosti.

Nápadné kryty vonkajších spätných zrkadiel, ručne vyrobené z karbónu, podčiarkujú high-tech charakter vozidla. Ich dynamický dizajn je zárukou atraktívneho prémiového vzhľadu a dodáva individuálne športové akcenty.
Read more

Dobré na všetko, ochránia pred všetkým.

Predné aj zadné velúrové koberčeky dokonalo pasujú do priestoru pre nohy a sú odolné voči nečistotám aj vode. Sú farebne zladené s čalúnením podlahy a zároveň poskytujú ochranu, uľahčujú upratovanie interiéru a vytvárajú atmosféru vysokej kvality.
Read more

Oči neustále otvorené.

Advanced Car Eye 2.0 je vysoko citlivá full-HD kamera, ktorá zachytáva dianie okolo vozidla, dokonca aj v noci. V prípade narušenia alebo nezvyčajného pohybu okolo vozidla kamera automaticky zaznamená situáciu s cieľom zdokumentovať možnú nehodu alebo (pokus o) vlámanie.
Read more

Kovaná športovosť v dizajne Bicolour.

Vysoko kvalitné 21-palcové BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 701 M sú kované a vypracované dvojfarebne s matnými čiernymi a na viditeľnej strane leštenými povrchmi, hmotnostne optimalizované a označené logom BMW M. V kompletnej sade letných kolies sú vybavené runflat pneumatikami zmiešaného rozmeru s veľkosťou 8,5J x 21 resp. 245/40 R21 100Y XL RSC vpredu a 9,5J x 21 resp. 275/35 R21 103Y XL RSC vzadu.
Read more

Matný čierny symbol športovosti.

Prémiovo kvalitné 20-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 695 s matnou čiernou povrchovou úpravou majú lúče usporiadané vo dvoch rovinách. V kompletnej sade letných kolies sú vybavené runflat pneumatikami zmiešaného rozmeru so systémom merania tlaku s veľkosťou vpredu 8J x 20 resp. 245/45 R20 103W XL RSC a vzadu 9,5J x 20 resp. 275/40 R20 106W XL RSC.
Read more

Atraktívny dizajn, presvedčivá funkčnosť.

Moderný strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Je otvárateľný z oboch strán a na každej strane je vybavený trojitým centrálnym zámkom, vďaka čomu je vysoko komfortný a dobre zabezpečený.
Read more

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • Tu uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli stanovené na základe smernice EC 715/2007, vo verzii platnej k termínu schválenia vozidla. Hodnoty sa vzťahujú na vozidlá so štandardnou výbavou vo verzii, vyrobenej pre trh v Nemecku. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rozličné rozmery diskov kolies a pneumatík.

  Hodnoty označené indexom (2) sú predbežné.

  Hodnoty označené indexom (3) už vychádzajú z novej smernice WLTP, sú však prevedené späť do hodnôt ekvivalentných pre normu NEDC, aby bolo možné porovnanie medzi vozidlami. S ohľadom na tieto vozidlá, pre dane z vozidiel alebo iné poplatky, súvisiace (okrem iného aj) s emisiami CO2, sa hodnoty CO2 môžu od tu uvedených líšiť, v závislosti od zákonov na jednotlivých národných trhoch.

  Hodnoty efektivity CO2 boli stanovené podľa smernice EC 1999/94 a podľa smernice Pkw-EnVKV a vychádzajú z hodnôt spotreby paliva a emisií CO2, stanovených podľa testovacieho cyklu NEDC.

  Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva, elektrickej energie a oficiálnych špecifických emisiách CO2 pre nové osobné automobily získate zo smernice „New Passenger Vehicle Fuel and Energy Consumption and CO2 Emission Guidelines ", dostupnej bezplatne na všetkých predajných miestach a na adrese "DAT Deutschland Automobil Treuhand GmbH, Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Deutschland alebo na adrese http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.