LETO. SLNKO. RADOSŤ Z JAZDY.

S BMW SERVISOM A ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM.

LETO. SLNKO. RADOSŤ Z JAZDY.

S BMW SERVISOM A ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM.

LETO. SLNKO. RADOSŤ Z JAZDY.S BMW SERVISOM A ORIGINÁLNYM BMW PRÍSLUŠENSTVOM.

S letnými mesiacmi prichádza čas dovoleniek. Vďaka prvotriednemu BMW servisu a perfektne prispôsobenému príslušenstvu ste ideálne pripravení na vašu dovolenku. Pripravte si svoje BMW na novú sezónu s našim servisom a servisnými prehliadkami, aby bolo na cestách vždy bezpečné a spoľahlivé. Okrem toho sa môžete tešiť na maximálny cestovný komfort a dobrú náladu na palube s našimi produktami z kategórií preprava a transport, informačné a zábavné systémy.

BMW SERVIS. PRE ROVNAKÚ RADOSŤ Z JAZDY AKO V PRVÝ DEŇ.

Konečne dovolenka! Aby bolo zaručené, že vaše BMW bude perfektne pripravené na všetky možné výzvy letnej sezóny, odporúčame vám využiť BMW servisnú prehliadku pred dovolenkou a kontrolu klimatizácie. Naši BMW servisní technici zabezpečia, aby bolo vaše vozidlo vždy v tom najlepšom možnom stave a mohli ste maximálne uvoľnene vyraziť na dovolenku. A vo veľmi nepravdepodobnom prípade poruchy vášho vozidla vám BMW asistenčná služba ponúka rozsiahlu sadu opatrení na zachovanie vašej mobility, 365 dní v roku. Kdekoľvek vás vaša cesta zavedie: Vďaka BMW servisu je radosť z jazdy vždy zaručená!

 • BMW servisná prehliadka pred dovolenkou.

  BMW servisná prehliadka pred dovolenkou vám ponúka možnosť nechať si dôkladne skontrolovať všetky mimoriadne namáhané časti vášho BMW našimi kompetentnými servisnými technikmi. Takto môžete vášmu autu dôverovať aj veľmi ďaleko od domova.

  BMW servisná prehliadka pred dovolenku zahŕňa:

  • Kontrola brzdového systému
  • Kontrola hladín hydraulických kvapalín
  • Kontrola vonkajšieho poškodenia
  • Kontrola hnacích remeňov na opotrebovanie a správne napnutie
  • Kontrola stavu diskov kolies a pneumatík
  • Kontrola systému osvetlenia
  • Kontrola funkcie klimatizácie/vykurovania

   

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

 • BMW servisná prehliadka klimatizácie

  V rámci BMW servisnej prehliadky klimatizácie naši servisní špecialisti skontrolujú, či vaša klimatizácia pracuje správne. Profesionálne vyčistia a vydezinfikujú chladiaci systém, čím zabezpečia príjemné a zdravé ovzdušie v interiéri vozidla.

  BMW servisná prehliadka klimatizácie zahŕňa:

  • Kontrola kondenzátora, hnacieho remeňa a mikrofiltra
  • Kontrola účinku klimatizácie
  • Výmena mikrofiltra
  • Čistenie a dezinfekcia klimatizačnej jednotky

   

  Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

 • Pre každý prípad: BMW asistenčná služba

  V prípade poruchy na vozidle máte s BMW asistenčnou službou k dispozícii rozsiahlu paletu opatrení pre zachovanie vašej mobility. Jednoducho kontaktujte BMW asistenčnú službu prostredníctvom iDrive ponuky (len u vozidiel s ovládacím displejom) alebo telefonicky: 0850/ 21 12 65 (vo vašej krajine) alebo +421/ 02/ 44 45 60 64 (v zahraničí).

  Vo väčšine prípadov vám naši špecialisti pomôžu poskytnutím pokynov priamo cez telefón. Ak by ste potrebovali asistenciu priamo na mieste, zorganizujeme príjazd servisného vozidla BMW – jednoducho a spoľahlivo. V prípade potreby vám poskytneme aj ďalšiu podporu: Napríklad odťahovú službu, taxi a prenocovanie v hoteli. S celoeurópskou zárukou mobility Mobile Care máte všetky tieto výhody so sebou na palube - počas 5 rokov.

  Viac informácií o asistenčnej službe BMW Mobile Care získate u vášho partnera BMW alebo na adrese www.bmw.sk/roadsideassistance

VIAC MIESTA PRE VAŠE DOBRODRUŽSTVÁ.

Už teraz sa môžete tešiť na letné výlety s multifunkčnými BMW transportnými systémami. Naše produkty vám poskytnú dostatok miesta na uloženie batožiny a dovolenkového vybavenia. Ponúka vám všetko, čo si len môžete želať, od strešných boxov až po ochrannú rohož nakladacej hrany batožinového priestoru. Najvyššia kvalita, prvotriedny dizajn a maximálna funkčnosť zabezpečuje vyššiu mieru komfortu pre všetky vaše plány.

 • Kompaktný zadný nosič na bicykle so sadou na jeho uloženie

  Ľahký, ale pevný a skladací zadný nosič na bicykle pre upevnenie na ťažné zariadenie. Odvezie až dva bicykle alebo e-bicykle (maximálne zaťaženie 2 x 30 kg). Zadný nosič bicyklov môžete zložiť, keď ho nepoužívate a uložiť v batožinovom priestore s voliteľnou sadou na uloženie zadného nosiča. Zadný nosič bicyklov pre upevnenie na ťažné zariadenie sa dá použiť s alternatívnym zadným nosičom bicyklov SA 3AR (príprava pre zadný nosič).

  Cena kompaktného zadného nosiča bicyklov pre BMW radu 2 (F45/F46) a BMW X1 (F48), bez montáže: 628,19 EUR


  Cena sady na uloženie pre BMW radu 2 (F45/F46) a BMW X1 (F48), bez montáže: 157,31 EUR

 • Strešný box 520 a základný nosič

  Moderný strešný box s lesklým čiernym vekom a s titánovo-striebornou bočnou úpravou s BMW emblémom. Box ponúka 520 litrov batožinového priestoru navyše a maximálne zaťaženie 70 kg. Vyniká jednoduchým a pohodlným nakladaním a vykladaním s obojstranným uzamykacím systémom. Vhodné pre všetky základné nosiče BMW a systémy so strešnými lyžinami.

  Cena: 996,30 EUR

  Samostatne dostupný základný nosič je kompatibilný so všetkými BMW doplnkovými nosičmi a strešnými boxmi. Spĺňa najvyššie bezpečnostné požiadavky vďaka vysoko kvalitnému systému chránenému proti odcudzeniu.

   

  Cena pre BMW radu 3 Gran Turismo, bez montáže: 230,58 EUR

 • Ochranná rohož nakladacej hrany batožinového priestoru

  Táto univerzálna ochranná rohož nakladacej hrany sa dá jednoducho pripojiť k zadným upevňovacím okám v batožinovom priestore pomocou upevnenia na suchý zips. Voduodpudivá rohož chráni nakladaciu hranu pred poškriabaním pri nakladaní predmetov do batožinového priestoru. Dá sa použiť aj ako protišmyková rohož v batožinovom priestore.

  Cena: 58,21 EUR

 • Rohož do batožinového priestoru

  Rohož perfektne zapadne do batožinového priestoru a chráni ho pred znečistením a mokrými predmetmi. Lineárny dizajn rohože je inšpirovaný prúdom vody a svoj tvar zdieľa s originálnymi BMW podlahovými rohožami do každého počasia.

  Cena: 106,33 EUR

PO STOPÁCH LETA.

Nečakajte na slnko – vyrazte za ním s Originálnymi BMW kompletnými letnými sadami kolies. Zabezpečujú extrémnu stabilitu a optimálnu bezpečnosť, bez ohľadu na počasie a teplotu a ešte viac vylepšujú vonkajší vzhľad vášho BMW. Presvedčte sa sami s našimi kompletnými letnými sadami kolies, ktoré sú perfektne prispôsobené vášmu vozidlu.

 • Star-spoke 660 Bicolor, Orbitgrey/leštené

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 225/35 R20 90 Y vpredu a 255/30 R20 92 Y vzadu. Pre BMW radu 3 (F30/F31) a BMW radu 4 (F32/F33/F36).

  Úspora paliva: E/E
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/73 dB

   

  Cena za sadu, vrát. RDC: 3789,98 EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmery pneumatík sa líšia v závislosti od príslušného modelu. Dostupnosť závisí od výbavy vozidla a motorizácie. Radi vám poradíme.

 • Cross-spoke 636, Liquid Black

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Goodyear Eagle F1* RSC s rozmerom 245/35 R20 95 Y vpredu a 275/30 R20 97 Y vzadu. Pre BMW radu 5 (G30/G31).

  Úspora paliva: B/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/A
  Hlučnosť: 71 dB/71 dB

   

  Cena za sadu, vrát. RDC: 4334,52 EUR

  *Príslušná cena za sadu, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmery pneumatík sa líšia v závislosti od príslušného modelu. Dostupnosť závisí od výbavy vozidla a motorizácie. Radi vám poradíme.

 • Y-spoke 542 Bicolor, čierna matná/leštené

  20“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 245/40 R20 99 Y vpredu a 275/35 R20 102 Y vzadu. Pre BMW X3 (F25) a BMW X4 (F26).

  Úspora paliva: E/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 72 dB/73 dB

   

  Cena za sadu, vrát. RDC: 4182,05 EUR

  *Príslušná cena za kus, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmery pneumatík sa líšia v závislosti od príslušného modelu. Dostupnosť závisí od výbavy vozidla a motorizácie. Radi vám poradíme.

 • BMW M Performance Double-spoke 599M Bicolor, Orbitgrey/leštené

  21“ kompletné koleso s pneumatikou Pirelli P Zero* RSC s rozmerom 285/35 R21 105 Y vpredu a 325/30 R21 108 Y vzadu. Pre BMW X5 (F15) a BMW X6 (F16).

  Úspora paliva: C/C
  Priľnavosť na mokrom povrchu: B/B
  Hlučnosť: 74 dB/74 dB

   

  Cena za sadu, vrát. RDC: 5902,79 EUR

  *Príslušná cena za kus, bez montáže, pri nákupe 4 kolies ako kompletnej sady kolies. Rozmery pneumatík sa líšia v závislosti od príslušného modelu. Dostupnosť závisí od výbavy vozidla a motorizácie. Radi vám poradíme.

INTELIGENTNÉ RIEŠENIA NA DLHÉ CESTY.

Cesta na dovolenku môže často trvať dlhšie ako ste očakávali. Vďaka našim informačno-zábavným systémom, ako napr. Head-Up displej alebo integrovaná navigácia, dorazíte do cieľa spoľahlivo a bezpečne. A s našim inovatívnym systémom bezdrôtového nabíjania môžete váš smartfón jednoducho nabíjať alebo zlepšiť signál mobilnej siete priamo vo vozidle. Presvedčte sa sami o kvalitách našich produktov a vychutnajte si uvoľnené cestovanie.

 • Head-up displej

  Vďaka inovatívnemu Head-up displeju má vodič aktuálne informácie o vozidle priamo v zornom poli. Pomocou aplikácie BMW Head-up displeja sa dajú vykonávať nastavenia na displeji, ako aj zapínať a vypínať rozličné parametre. Okrem toho existuje možnosť skombinovať Head-up displej s telefónnou aplikáciou Garmin za účelom vysielania navigačných pokynov.

   

  Cena bez montáže: 399,32 EUR

 • Integrovaná navigácia

  BMW integrovaná navigácia je perfektným riešením pre vozidlá bez navigačného systému. Vďaka doplnkovej BMW integrovanej navigácii sa informácie dajú zobraziť na displeji vozidla s vysokým rozlíšením alebo na voliteľnom Head-up displeji a pre výstup zvuku sa používajú palubné reproduktory vozidla. Fakt, že je nainštalovaná v odkladacom priečinku a nie je viditeľná zvonku zaisťuje vysokú úroveň bezpečnosti.

   

  Cena integrovanej navigácie, bez montáže: 861,48 EUR


  Cena Head-up displeja pre integrovanú navigáciu, bez montáže: 442,58 EUR

   

 • Kryt zariadenia iPhone 6 pre bezdrôtové nabíjanie

  Kryt umožňuje bezdrôtové nabíjanie vášho zariadenia iPhone 6. Váš mobilný telefón musí byť vložený v samostatnom čiernom originálnom BMW puzdre. Kryt smartfónu je kompatibilný so všetkými voliteľnými prvkami BMW bezdrôtového nabíjania alebo s voliteľným bezdrôtovým nabíjacím priečinkom.

   

  Cena: 69,61 EUR

 • Bezdrôtový nabíjací priečinok

  Tento priečinok je bezpečný, odolný odkladací priestor pre mobilný telefón a poskytuje možnosť bezdrôtového nabíjania. Okrem toho spája váš mobilný telefón s externou anténou a vďaka tomu ponúka dokonalý príjem sieťového signálu. Funkcia bezdrôtového nabíjania je vhodná pre všetky mobilné telefóny, ktoré podporujú technológiu nabíjania Qi.

   

  Cena bez montáže: 158,65 EUR

NAJLEPŠIA ZÁBAVA NA PALUBE.

Aby na palube počas cesty nenastala nuda, ponúkame vám množstvo zábavných systémov pre vaše vozidlo. Bez ohľadu na to, či sa len veziete po pobreží a chcete si vychutnať vhodnú hudbu, alebo chcete zabaviť vašich pasažierov na zadnom sedadle filmami a aplikáciami – BMW ponúka perfektnú odpoveď na všetko.

 • Univerzálny držiak tabletov s bezpečnostným puzdrom

  Ideálny spoločník pre uvoľnené cestovanie: Tento univerzálny držiak je perfektne vhodný pre tablety s bezpečnostným puzdrom a dá sa nastaviť na rôzne veľkosti tabletov. Univerzálne lôžko musí zapadnúť do základného nosiča a následne sa dá použiť na prácu alebo sledovanie filmov vo vnútri vozidla. Základný nosič sa dá ľahko namontovať medzi podpery opierky hlavy a zostane stabilný vďaka automatickému zaisťovaciemu mechanizmu. Len v spojení so základným nosičom.

   

  Cena univerzálneho držiaka: 110,81 EUR

  Cena bezpečnostného puzdra pre Apple iPad Air 2: 49,26 EUR

  Základný nosič systému Travel & Comfort: 22,96 EUR

 • Držiak kamier GoPro

  Držiak sa ľahko zacvakne do samostatne dostupného základného nosiča systému Travel & Comfort a poskytuje najlepšiu stabilitu pre každú akčnú kameru GoPro. Po zacvaknutí do držiaka sa dá kamera otáčať o 360° a dá sa ovládať buď prostredníctvom aplikácie alebo – v závislosti od zvoleného vybavenia – prostredníctvom ovládača iDrive. Len v spojení so základným nosičom.

  Cena držiaka kamier GoPro: 99,62 EUR

  Základný nosič systému Travel & Comfort: 22,96 EUR

 • Snap-in adaptér, univerzálny, Micro-USB

  Tento Snap-in adaptér prináša komunikačné a zábavné funkcie vášho smartfónu priamo do vášho vozidla. Okrem nabíjania zabezpečuje aj lepší príjem signálu a bezpečné uloženie. V závislosti od vybavenia vozidla umožňuje prehrávanie hudby a zábavy uloženej v telefóne prostredníctvom audio systému vozidla a rovnako tak aj využívanie aplikácií telefónu.

   

  Cena bez montáže: 160,78 EUR

 • Click & Drive systém univerzálny

  S univerzálnym systémom BMW Click & Drive sa dajú k čelnému sklu dočasne uchytiť rôzne smartfóny so šírkou až do 78 mm, vďaka čomu sa bezpečne integrujú do interiéru vozidla. Zariadenia sa počas jazdy dajú nabíjať vďaka integrovanému USB pripojeniu a voliteľnému napájaniu.

   

  Cena bez montáže: 125,99 EUR

BIZNIS TRIEDA PRE NAJMENŠÍCH.

Cesta na dovolenku musí byť čo najvzrušujúcejšia a najuvoľnenejšia aj pre tých najmenších. S našimi špeciálnymi ponukami je vždy zaručená dobrá nálada na zadných sedadlách a súčasne bezpečné a pohodlné cestovanie vašich detí.

 • Detská sedačka Junior Seat 2/3

  Detská sedačka BMW Junior Seat 2/3 „rastie” spolu s dieťaťom a poskytuje maximálnu bezpečnosť a komfort pre deti od 3 do 12 rokov. Detská sedačka spĺňa vďaka nárazovým skúškam najvyššie bezpečnostné štandardy BMW, ktoré vysoko prekračujú zákonné požiadavky. Vďaka variabilnému sklonu operadla sa detská sedačka perfektne prispôsobí sedadlu vozidla a v prípade kolízie poskytuje mimoriadne vysokú ochranu v oblasti hlavy prostredníctvom patentovaných vzduchových vankúšov.

   

  Cena: 375,73 EUR

 • Ochrana operadla a podložka pod detskú sedačku

  Ideálne na cestovanie s deťmi. Ochrana operadla je namontovaná na zadnú časť predného sedadla a chráni ju pred znečistením. Zvoliť si môžete z dvoch farieb, sivej pruhovanej alebo čiernej, otočením ochrany naopak. Podložka pod detskú sedačku je umiestnená pod detskou sedačkou a chráni zadné sedadlo pred tlakovými bodmi.

   

  Cena: 70,79 EUR

 • Skladací stolík systému Travel & Comfort

  Skladací stolík systému Travel & Comfort s atraktívnym dizajnom BMW sa dá ľahko pripevniť k základnému nosiču pomocou konektorového spoja. Výška a sklon skladacieho stolíka sú nastaviteľné a stolík je vybavený integrovaným držiakom na nápoje. Len v spojení so základným nosičom.

   

  Cena skladacieho stolíka: 101,86 EUR

  Základný nosič systému Travel & Comfort: 22,96 EUR

 • Detský bicykel BMW Kidsbike

  Dvakrát taký dobrý: Detský bicykel BMW Kidsbike je odrážadlo a skutočný bicykel v jednom, čím malým deťom pomáha rozvíjať rovnováhu bez potreby stabilizátorov. Má plastové pedále a ergonomicky tvarované sedadlo. Pre deti od 2,5 roka (ako odrážadlo) do približne 6 rokov (ako bicykel). K dispozícii v čiernej/oranžovej, bielej/malinovej červenej a tyrkysovej/karamelovej.

   

  Cena: 288,40 EUR