BMW X4

BMW X4. ZDOLÁ KAŽDÚ CESTU.

Robustné, športové a jednoducho úžasné.

Je úplne jedno, aké výzvy na vás čakajú, BMW X4 ich s radosťou prijme. Jeho progresívny dizajn a silueta v štýle kupé okamžite avizujú chuť na akciu. A vďaka prvotriednej jazdnej dynamike, inovatívnej ľahkej konštrukcii a nízkemu ťažisku, spolu s vysokým výkonom, stojí medzi vami a vaším cieľom iba jedno jediné: čistá radosť z jazdy.

Zistiť viac
BMW X4. ZDOLÁ KAŽDÚ CESTU.Robustné, športové a jednoducho úžasné.

ATLETICKÉ A AGILNÉ

Sports Activity Coupé s charakterom

Dynamické línie, splývajúca strecha a športová silueta definujú energickú náturu vozidla. Výrazné predné partie s nápadnými obličkami a ikonickými LED adaptívnymi prednými svetlometmi pripomínajú odkaz modelov X. Interiér očarí dokonalou kombináciou komfortu a praktickosti, so športovo elegantným dizajnom a špičkovými riešeniami modernej konektivity.
BMW X4 - lemy blatníkov

LEMY BLATNÍKOV

BMW X4 si užíva ulice mesta, ale aj náročnejšie a divokejšie lokality. Pre zvýraznenie terénnych génov vozidla bol uvedený nový dizajn s výraznými lemami blatníkov, doplnený o jasne rozoznateľné žiabre.
BMW X4 - Sports Activity Coupé

SPORTS ACTIVITY COUPÉ

BMW X4 má všetky dôležité charakteristiky modelu Sports Activity Coupé. Dynamický štýl, atletická postava a splývajúca línia strechy v štýle kupé dávajú vozidlu svižný a moderný charakter, zatiaľ čo jeho dynamické jazdné schopnosti ho pasujú aj na skvelého borca do terénu so športovými schopnosťami a pracovitého partnera pre váš každodenný život.
BMW X4 - obličky

OBLIČKY

Špecifické trojdimenzionálne obličky dodávajú prednej časti BMW X4 vizuálnu silu a nezávislý výzor. Vystupujúca mriežka zvýrazňuje dynamický charakter vozidla a osobnosť, ochotnú čeliť všetkým výzvam.
BMW X4 - nízke ťažisko

NÍZKE ŤAŽISKO

Nízke ťažisko, pridávajúce extra agilitu a umožňujúce vysokú presnosť riadenia, robí BMW X4 pozoruhodne živým a športovo dynamickým. Pomáha udržiavať dokonalú stabilitu vozidla a poskytovať ohromujúce jazdné pôžitky.
BMW X4 - BMW Live Cockpit

BMW LIVE COCKPIT

BMW Live Cockpit Plus s navigáciou je balík výbavy, vytvorený pre maximálne uľahčenie vášho jazdného zážitku. Objavte prvky ako 5,7-palcový prístrojový displej, 8,8-palcový centrálny displej s vysokým rozlíšením alebo prakticky umiestnený dotykový ovládač iDrive Touch Control.
BMW X4 - Navigácia Door To Door

NAVIGÁCIA DOOR TO DOOR

Dostaňte sa presne do cieľa vašej cesty s novou navigačnou funkciou Door To Door. Poskytne vám inštrukcie aj na posledných metroch trasy, od zaparkovaného vozidla až ku dverám zvoleného cieľa a potom aj späť k vozidlu.
BMW X4 - Driving Assistant Plus

DRIVING ASSISTANT PLUS

BMW – skutočný líder v oblasti technológií asistenčných systémov – uvádza výber funkcií, ktoré zjednodušujú náročné dopravné situácie: Varovný systém opustenia jazdného pruhu, asistent udržiavania jazdného pruhu, kolízne varovanie, aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go a Surround View vrátane 3D View a Top View.
BMW X4 - upozornenie na čas odjazdu

UPOZORNENIE NA ČAS ODJAZDU

Už nikdy nikam nezmeškáte, vďaka inovatívnej funkcii, ktorá je súčasťou aplikácie BMW Connected. Pripomenie vám, že by ste už mali vyštartovať, ak nechcete prísť neskoro, formou správy na váš smartfón alebo hodinky smartwatch. Odporučený čas odjazdu generuje s ohľadom na aktuálnu situáciu v premávke.

Nájdite BMW X4 svojich snov!

BMW X4

Model M Sport

BMW X4
 • M Sport balík
 • Driving Assistant Plus
 • Head-Up displej

BMW X4

Model xLine

BMW X4
 • Model xLine
 • Head-Up displej
 • BMW Live Cockpit Professional

BMW X4

Model M Sport X

BMW X4
 • M Sport X balík
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Adaptívne LED svetlomety

OBJAVTE VŠETKY VERZIE!

BMW X4

Venujte bližší pohľad členom rodiny BMW X4

Zistite všetko o rozličných verziách BMW X4: xLine, M Sport alebo M Sport X – ktorá z nich ukradne vaše srdce?

PONUKA BMW FINANCIAL SERVICES SLOVAKIA S.R.O.

Úver 1,99%

BMW X4
X4 xDrive20i

Ponuka úverového financovania nie je určená pre súkromné osoby spotrebiteľov. Splátka je indikatívna a je kalkulovaná na uvedený model bez poistenia. Služby BMW Financial Services sú na Slovensku poskytované prostrednictvom BMW Financial Services Slovakia s.r.o.

Zistiť viac

Spotreba paliva a emisie CO₂.

 • BMW X4 M40i:
  Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,2–10,0
  Emisie CO2 v g/km (kombinované): 209–228

  Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.