Pohľad zdola BMW X2 M35i (F39) metalíza Sapphire Black
Cena59.400 €
Performance and torque306 HP, 225 KW, 450 NM
Motor a typ palivaBenzín

THE X2

BMW M

BMW X2 M35i: TO NAJLEPŠIE.

Cena59.400 €
Performance and torque306 HP, 225 KW, 450 NM
Motor a typ palivaBenzín
THE X2BMW X2 M35i: TO NAJLEPŠIE.

Nevyberiete si ho, vyberie si vás: BMW X2 M35i je extrémne dynamické a maximálne športové. Tento člen rodiny M je na asfalte ešte sebaistejší, vďaka ostrejšiemu dizajnu a robustnejším proporciám v porovnaní so štandardným X2.

DIZAJN BMW X2 M35I.

VYSOKÝ VÝKON VO VRCHOLNEJ FORME.

BMW X2 M35i vás ohromí atletickou charizmou, extrémne športovým silovým potenciálom a unikátnou všestrannosťou. Objavte atraktívnu výbavu z oblasti dizajnu.
BMW obličky so sieťovým dizajnom BMW X2 M35i (F39) metalíza Sapphire Black predobočný pohľad

BMW obličky so sieťovým dizajnom.

BMW obličky so sieťovým dizajnom sú vo farbe Cerium Grey a majú dômyselný vzor vnútornej mriežky. Táto štruktúra, inšpirovaná pretekmi, dodáva hĺbku a hodnotu prednej časti a vytvára vysoko kvalitný a dynamický akcent v detailoch.
M zadný spojler BMW X2 M35i (F39) metalíza Sapphire Black zadný pohľad detailný

M zadný spojler.

M zadný spojler zvýrazní športovú siluetu vozidla a redukuje neželaný vztlak. Vytváraním prítlaku na zadnej náprave zvyšuje smerovú stabilitu jazdy.
M disky z ľahkej zliatiny BMW X2 M35i (F39) metalíza Sapphire Black detailný pohľad koleso

M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke 716 M.

20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 716 M Jet Black, leštené, 8J x 20, runflat pneumatiky 225/45 R20.
Kryty vonkajších zrkadiel v spracovaní Cerium Grey BMW X2 M35i (F39) metalíza Sapphire Black exteriér

Kryty vonkajších zrkadiel v spracovaní Cerium Grey.

Unikátna dynamika exteriéru BMW X2 M35i je zvýraznená špecifickými detailmi v spracovaní Cerium Grey. Patria k nim napríklad rámy na vonkajších zrkadlách.
M Sport sedadlá BMW X2 M35i (F39) interiér

M Sport sedadlá.

Športové predné sedadlá majú vysoké bočné konzoly, ktoré poskytujú optimálnu bočnú oporu tela vodiča a predného spolujazdca, dokonca aj pri dynamickej jazde v zákrutách. Na rozdiel od štandardných sedadiel sa dá na sedadle vodiča samostatne nastavovať aj uhol sedadla, hĺbka sedáka, opierka na stehná a šírka operadla. Dynamický dizajn je optimálnym doplnkom športových schopností vozidla.

JAZDNÁ DYNAMIKA BMW X2 M35I.

NEKONEČNÁ SILA.

Interakcia mechanického M Sport diferenciálu na prednej náprave, inteligentného pohonu všetkých kolies BMW xDrive a výkonných M Sport bŕzd poskytuje špičkové jazdné vlastnosti a vysoko precízny handling, ktorý stanovuje nové štandardy v triede.
Benzínový 4-valec M TwinPower Turbo BMW X2 M35i (F39)

Benzínový 4-valec M TwinPower Turbo.

Špičkový atlét, ktorý vám poskytne čistú radosť z jazdy: 4-valcový benzínový motor M TwinPower Turbo je mimoriadne výkonný, pretože je vybavený špecifickými piestami, väčším turbodúchadlom, optimalizovaným vedením nasávaného vzduchu, vysokovýkonným chladiacim balíkom a klapkovým výfukovým systémom M.
BMW xDrive BMW X2 M35i (F39) metalíza Sapphire Black zadný pohľad detailný

BMW xDrive.

Inteligentný systém pohonu všetkých kolies BMW xDrive plynulo a variabilne rozdeľuje hnaciu silu motora medzi prednú a zadnú nápravu, pre maximálnu trakciu, jazdnú dynamiku a bezpečnosť v každej situácii. Elektronicky riadené prerozdeľovanie pohonu dokáže už v zárodku eliminovať nedotáčavosť alebo pretáčavosť a zlepšiť tak agilitu aj stabilitu.
Prevodovka Steptronic Sport BMW X2 M35i (F39 ) interiér

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport.

8-stupňová prevodovka Steptronic Sport ponúka mimoriadne dynamické radenie. V automatickom aj manuálnom režime, voliacou pákou aj pádlami na volante – vždy máte na výber nielen dynamickú, ale aj pohodovú a komfortnú jazdu. V režime SPORT a s voliacou pákou v ľavej pozícii S/M sa radenie prispôsobí maximalizácii jazdných výkonov.
M Sport podvozok BMW X2 M35i (F39)

M Sport podvozok.

Agilita, vynikajúca presnosť riadenia a pozoruhodný komfort sú typickými jazdnými črtami štandardného podvozka. Základom skvelých jazdných vlastností sú predná náprava s jednokĺbovými závesmi, kompaktná viacprvková zadná náprava so samostatne umiestnenými tlmičmi a pružinami a vysoká tuhosť karosérie. Kinematika náprav, plynové tlmiče a stabilizátory sú výrazne orientované na dynamiku.
M Sport brzdy BMW X2 M35i (F39) metalíza Sapphire Black detailný pohľad koleso

M Sport brzdy.

M Sport brzdy sú vybavené štvorpiestikovými pevnými strmeňmi vpredu a jednopiestikovými plávajúcimi strmeňmi vzadu s modrým lakovaním a logom M, ako aj väčšími kotúčmi, pre garanciu vysokého brzdného výkonu.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA V BMW X2 M35I.

DIGITÁLNE SLUŽBY A INTELIGENTNÉ ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA V BMW X2 M35I.

Vďaka inovatívnej aplikácii My BMW si v BMW X2 M35i vychutnáte vždy optimálne prepojenie medzi smartfónom a vozidlom. Bez ohľadu na to, či plánujete stretnutia alebo trasy, ktoré následne odošlete do navigačného systému, prípadne zdieľate svoju aktuálnu pozíciu v reálnom čase, alebo chcete, aby vám smartfón zobrazil zvyšok cesty peši po ukončení jazdy vozidlom. Zažite aplikáciu, ktorá vám zjednoduší život – BMW Connected to umožní.
Kokpit Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go BMW X2 M35i (F39) interiér

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go.

Aktívny systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go vrátane Kolízneho varovania s funkciou brzdenia udržiava vodičom nastavené tempo, ako aj vzdialenosť od predchádzajúceho vozidla. Vozidlo automaticky akceleruje aj brzdí a udržiava dostatočný odstup od predchádzajúceho vozidla, aj v hustej premávke a až do prípadného zastavenia sa kolóny vozidiel.
Kožený volant BMW X2 M35i (F39) interiér

Asistent pre hustú premávku.

Asistent pre hustú premávku znižuje zaťaženie vodiča počas monotónnych situácií. Pri rýchlosti do 60 km/h systém jednoducho nechá vozidlo „plávať“ spolu s prúdom hustej premávky, čím redukuje stresový charakter situácie. Automaticky udržiava vzdialenosť od vozidla pred vami a reguluje vaše tempo až do úplného zastavenia – k čomu pridáva aj podporu v riadení.
Driving Assistant Plus BMW X2 M35i (F39) interiér prístrojový displej

Driving Assistant Plus.

Balík výbavy Driving Assistant Plus prináša zreteľné zvýšenie bezpečnosti a komfortu. Obsahuje Kolízne varovanie a Varovanie pred chodcami s funkciou mierneho brzdenia v meste, Varovný systém opustenia jazdného pruhu, Asistenta diaľkových svetiel, Speed Limit Info a kamerový systém udržiavania rýchlosti s funkciou Stop & Go.
Head-Up displej BMW X2 M35i (F39) interiér prístrojový displej

BMW Head-Up displej.

Plnofarebný BMW Head-Up displej premieta pre jazdu relevantné informácie priamo do zorného poľa vodiča a umožní mu lepšie sa sústrediť na riadenie vozidla. Zobrazí informácie ako aktuálnu rýchlosť jazdy, navigačné pokyny, údaje od systému Speed Limit Info s indikáciou zákazu predbiehania, ako aj zoznamy položiek telefónneho adresára či zábavného systému.
Navigačný systém Plus BMW X2 M35i (F39) interiér

Navigačný systém Plus.

Navigačný systém Plus obsahuje BMW Head-Up displej, ovládač iDrive Touch Controller, integrovaný 8,8-palcový dotykový displej a prístrojový panel s 5,7-palcovým TFT displejom s vysokým rozlíšením. Práca so systémom je intuitívna, pomocou ovládača iDrive Touch Controller, tlačidlami priamej voľby menu, ôsmimi funkčnými predvoľbami, hlasovým ovládaním alebo dotykovou obrazovkou s interaktívnymi oknami.
Real Time Traffic Information RTTI BMW X2 M35i (F39) interiér

Real Time Traffic Information.

Prečo strácať čas v hustej premávke? Real Time Traffic Information vám umožní doraziť do cieľa rýchlejšie a efektívnejšie. Sleduje aktuálnu situáciu v premávke takmer v reálnom čase a prepočítava alternatívne trasy. Hazard Preview ako miestny varovný systém je doplnkový prvok, ktorý upozorní napríklad na nehodu či nepriaznivé počasie.
Concierge Service BMW X2 M35i (F39) interiér

Concierge Service.

Bude zajtra v Ríme slnečno? Kedy mám odlet a kde je najlepšia reštaurácia v meste? Concierge Service vám pomôže pri cestovaní a podporí každú vašu požiadavku, na povel tlačidla, individuálne, osobne a rýchlo. Kdekoľvek ste, čokoľvek potrebujete.
Integrácia smartfónu BMW X2 M35i (F39) interiér

Integrácia smartfónu.

Prečo by ste sa mali vzdať funkcií svojho smartfónu vo vašom BMW, keď ich tam môžete využívať ako zvyčajne? Integrácia smartfónu prepojí váš smartfón bezdrôtovo s vaším vozidlom cez Apple CarPlay alebo Android Auto. To vám umožní komfortne využívať jeho funkcie a rozličné aplikácie priamo cez iDrive displej vozidla.

Online Entertainment BMW X2 M35i (F39) interiér

Online Entertainment.

. . Online Entertainment vám umožní priamo streamovať až 30 miliónov skladieb bez obmedzení, prostredníctvom Spotify – hudobného partnera BMW – cez SIM kartu, inštalovanú vo vozidle.

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X2 M35i.

BMW X2 M35i.

Výkon v kW (k):

225 (306)

Zrýchlenie 0–100 km/h v sek:

4,9

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 

7,5–8,1

Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 

170–185

BMW X2 M35i (F39), metalíza Black Sapphire, technické údaje

CENY A FINANCOVANIE PRE BMW X2 M35i.

BMW FINANCIAL SERVICES PRE BMW X2 M35i.

BMW X2 M35i (F39), metalíza Black Sapphire, zadobočný pohľad jazdný

Dosiahnite svoj cieľ rýchlo a flexibilne s na mieru šitými produktmi financovania od BMW Financial Services. Či už úver alebo lízing, každá z našich ponúk je individuálne prispôsobená vašim potrebám a želaniam. Zistite viac o atraktívnych možnostiach úveru alebo o výhodných ponukách lízingu pre vaše BMW X2 M35i.

BMW SERVICES.

SERVIS A ASISTENČNÉ SLUŽBY PRE BMW X2 M35I.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Všestranná a bezstarostná jazda pre elektrické vozidlá: Tento balík vám ponúka plnú transparentnosť a jednoduché plánovanie. Sami si zvolíte dĺžku 4 alebo 6 rokov – prípadne 3 roky ak máte vozidlo na lízing. Obsah servisného balíka:
  • Servis kontroly vozidla
  • Servis mikrofiltrov
  • Servis brzdovej kvapaliny
Viac informácií o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

Inovatívne služby Teleservices od BMW ConnectedDrive pre váš automobil BMW vám pomôžu zbaviť sa starostí: Keď je nutná údržba, alebo keď sa objaví porucha, poskytnú vášmu vybranému BMW servisnému partnerovi všetky relevantné údaje vozidla. Váš servisný partner vás následne bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Takto sa môžete spoľahnúť na rýchly a jednoduchý servis bez toho, aby ste na všetko museli myslieť sami. Jediné podmienky: Vaše vozidlo musí byť zaregistrované online na BMW ConnectedDrive portáli a musíte mať zvoleného servisného partnera. Objavte hneď teraz spôsoby, akými môžu BMW Teleservices vniesť viac komfortu do vášho života.
Viac informácií o BMW Teleservices
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Bezplatná asistenčná služba BMW Roadside Assistance je k dispozícii pre všetkých BMW vodičov nonstop, 365 dní v roku. Stačí jediný telefonát a naši odborníci vám pomôžu buď po telefóne, alebo aj priamo na mieste, ak si to situácia vyžiada.
Viac informácií o BMW Roadside Assistance
Pracovník BMW radí zákazníkovi

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Ak máte otázky, požadujete ďalšie informácie, alebo si prajete špecifické ponuky na BMW X2 M35i, prosím kontaktujte BMW partnera vo vašej oblasti. Náš odborný BMW servisný personál vám ochotne poskytne individuálne poradenstvo telefonicky, ale aj priamo na mieste.

Spotreba paliva a emisie CO2.

  • BMW X2 M35i:
    Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,5–8,1
    Emisie CO2 v g/km (kombinované): 170–185

    Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.